• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
už spíte baby??
my ideme s mm piť kavu a hladná som ako čert :rolling_eyes:
18. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz
hlásim sa! :slight_smile: malý práve zabúval, možno to je tým, že sme boli na poradni...Dr, vraví, že dneska žiadne pichanie, že kľud, no zdal sa jej veľmi oranžový z mrkvy, tak ju mesiac nemáme papať, a že inak má biele nožičky, asi nedostatok železa...tak mu brala krv, môjmu zlatíčku, ja som bola pri ňom, slzy mi tiekli keď plakal...a to až 2 skúmavky :frowning2: :unamused: inak, váži 8770g, čo sa mi zdá málo.... :confused:

dneska sme boli aj na strednej pozrieť, triedna síce bola v Tatrách, ale som bola s 2 spolužiačkami, obidve tehotné, no teším sa :grinning:

vini, dúfam, že sa to upraví...zatiaľ sa nečrtá :confounded:

inak, myslíte si, že je normálne, keď si nevšimnete, že Vášmu dieťaťu idú 4horné zuby naraz a už sú skoro vonku? no hanba mi..... :unamused:
18. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz
Smailinka my sme mali v 10 mes 9,5 kg.
Aj u nás spanie seklo tak v priebehu jedného týždna. Už mi žralo nervy, že chodil tak neskoro spať. Som už chodila jak mátoha. Tak sme jeden večer bojovali. O 22 sme šli do postele. HOdinu ručal a reval... Vnoci som cicky zatrhla. Tak ručal aj vnoci. Druhý večer to už bolo lepšie. A tretí už ani tak neprotestoval. Nočné kojenie som mu obmedzila z 10 kojení na 2. A Zaspávanie z polnoci tak na 22. Cez den sa veeeľmi veľa hýbe. Takže už chodí spávať skôr. Ja som už v to fakt neverila. Ale asi ma tam hore už konečne niekto vyslyšal alebo sa zľutoval neviem. ...
A za tie zuby ti hanba!!!:slight_smile: mna nimi tak hrýzol, že sa nedalo nevšimnúť.
a teraz má obdobie všeobecného hryzenia. Začalo to tým, že hrýzol iba mna. Teraz kuše všetko. Vysávač, žehliacu dosku, gauč, mna...
18. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz
som to tu uz chcela vzdat :angry: ma nebaví ten modry slimák..
18. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz
Modrý slimák :grinning: :grinning:
No mala si ma kde posielať. Som sa akurát vytočila. ...
18. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz
vini, no musíme to aj my dáko tak spraviť, ale my s mm sa nikdy neujednotíme, že kedy ideme spať, buď chcem ja byť hore, alebo on....

no a tie zuby, vôbec neručal ako pri dolných, tak sme si fakt nevšimli...hrýzť hryzie všetko, ale to odjakživa a do pusy nám nedovolí pozrieť...aj dr ho donútila nasilu...

inak, nespí, pľuje si v kočíku :angry:
18. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz
a s cim konkretne?.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
asi tušíím :frowning2:
18. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz
ide nejaky slovensky film na stv 2..vobec ho nepoznam ale celkom fajn...len nevychodnarom by mali davat titulky :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz
ktorá téma???
18. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz
Vieš čo u nej už ani stravu neriešim. Mna to vytočilo s tou mačkou.....

No smailinka my sa s drahým tiež nezjednotíme. Ani to neriešim. Aj tak už týžden spáva na zemi lebo sa sťažuje, že ho malý vytláča z postele. Že sa pohodlnejšie vyspí na zemi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz
vini my sme mali tiez obdobie ze nespinkal este o 23 niekedy..ale neviem kolko mal asi okolo 3-4 mesiacov..ale on neplakal,nekrical..len lezkal a pozeral..maval ruckami...
potom som vela citala ako a co...a nechaval som ho sameho a tlmene uplne svetlo--odchadzala a prichadzala...a ani neviem sa rezim upravil a prespi celu noc tusim uz od tych 5 mesiacov..este vstaval o 5 na mliecko a potom este do 8 spal a potom 3,4 hodky doobedu aj poobede hodku..
zajtra si s nim lahnem cez den ci bude spat dlhsie ako dnes..ked nemame dudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes zaspaval 30 minut vecr chudacik,mrncal..poplackaval akokeby..dudu chcel :frowning2: ,dala som mu vodicku a zaspal..a vcera tak isto trosku vodicky a zaspal a flasu si nechal v puse miesto dudla :grinning:
ale take ako ty nepoznam :cry: ,musis byt vycerpana...moj ani nikdy o didi nezobronil...asi tym ze aj um som davala..
18. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz
Príprsník obyčajný alebo Prísavka detská tak by sa dalo titulovať moje dieťa. Som sa ráno smiala. Malý lozil kade tade po posteli. Tatiko mi odkryl bradavku a malý jak keby si mu Atlantídu ukázal. Zapol 4x4 a už bol aj prisatý....
18. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz
vini :grinning: :grinning: :grinning:
a ked ti mozem poradit nedovol mu vyhadzovat tie veci zo suflikov komody..zacni ho uz ucit ze nono,aj nie aj ked poplace trochu..lebo s tym neprestane a ked bude starsi ako moj budes mat bordel ako v tanku :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz
vini, aké romantické pomenovania :slight_smile:

inak, včera ma svokra zabila, daj mu na chlebík aj detskú šunku, keď bude papať, veď tá detská môže byť :grinning:
18. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz
a kde isla nikollette????? :confused: sa ani nerozlucila u nej je to nezvyk tak bez rozlucky odísť :cry:

smaili :grinning: ved mu dopraj :grinning: aj arasidove chrumky mu daj kludne....ked ine maminy davaju tak malym detom..
18. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz
mukky, keď ja viem, že mu nedoprajem...ale čo narobím...tie chrumky zajtra asi vyskúšam, veď čo má z tých nesolených kukuričných :grinning:
18. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz
hmmm,inak je to na zaplakanie...dietatko je stale vyhadzane,je tam evidentna alergia na potraviny ,ekzem atopicky alebo neviem co... a takto stravovat svoje dieta :frowning2: :frowning2: chudacik malinky.. :frowning2:
18. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz
Tak po dlhom čase som zhodila nechty. Tak raz za pol roka si ostrihám nakrátko a nechám bez laku. Ešte zmyjem podlahu. Som piranu šupla na noc ku svokre tak to idem rýchlo porobiť. No a ešte práčku treba naložiť.
Ale som bola dnes šikovnica som pofotila 5 nových vzorov obliečok:slight_smile:
18. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz
veď toto...a stále rozmýšľa, že z čoho asi tak :frowning2: ja som bola dnes šokovaná z tej mrkvy a to pritom nie je nič vážne :confused:

vini, ty si šikula, je len vezmem lopatu bordel prehádžem z jednej strany izby na druhú a je ok :grinning: :grinning: :grinning:

vidno, skúškové :wink:
18. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz
Tak náhodou ked bolo skúškové tak som mala najviac vyupratované. Som robila všetko možné len aby som sa nemusela učiť. :grinning:
Kurde bez nechtov ani písať neviem...
18. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz
vini, tak na to mám net :wink:
18. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz
no to som ešte nebola tak závislá ako teraz :grinning:
18. jan 2010 o 23:42  • Odpovedz
ja som si dnes nechty tiez uplne nakratko ostrihala...od maleho narodenia takmer pravidelne..ked podrastu dam si bielu ceruzku ,lak na vybielenie a stačí..i ked som si dnes chcela kupit aj trblietavu linku na konceky nechtov :grinning:
sikulka si vini :wink: ,pekne su?ukaž obliecky :dizzy_face:

smaili ja som o tej mrkve pisala uz davnejsie ze nie casto davat presne koli tomu..ale jasne ze vela info je a clovek si nepamata vsetko..
18. jan 2010 o 23:44  • Odpovedz
smaili ale nic sa nedeje..to je len nadbytok vitaminu a pecen nestiha pracovať..
18. jan 2010 o 23:48  • Odpovedz
mukky, no keby som to ja čítala...to som fakt nevedela a potom mi došlo, že vlastne v každej kupovanej výžive je mrkva, takže ju mal často, ešte aj s jablkom :unamused:
18. jan 2010 o 23:48  • Odpovedz
:frowning2: neva..budes vedieť..
ja davam mrkvu asi 2 krat tyzdenne..ja kazde 2 dni obmieńam zeleninu a prilohy...ovocie nie..papame jabká,pomelo,banany...hrusky..

no a paradoxne mrkva ma najviac vitaminov pri tepelnej uprave,,dusenim...atd
18. jan 2010 o 23:51  • Odpovedz
keď to je najdostupnejšie....brokolicu málokedy kúpim, kukurica sa mi lepí, karfiol neľúbi....

čo vlastne ešte môže zo zeleniny a ovocia?

som aj pór a baklažán čítala, ale neviem... :confused:
18. jan 2010 o 23:53  • Odpovedz
baklazan mozes...uz som ti raz pisala :grinning: ja mam pamat velmi dobru :grinning: ja som banany zacala po roku,i tak je to vzdy len exo ovocie a aj vela detom sa alergia prejavit moze...
aj cibulu a cesnak som nedavno zaviedla,asi 2 mesiace spat..trosku do polievky...

kalerab je fajn,ruzickovy kel,salatova uhorka..nie zeler..por skus po roku...exo ovocie po roku postupne trosku
18. jan 2010 o 23:58  • Odpovedz
jasné, už si spomínam na ten baklažán, vtedy som ho nám išla variť.... :wink: ja pamäť dobrú teda nemám na takéto veci :angry:

banány malému chutia, tie dávam, má ich dokonca radšej ako jablká....hrušky sú teraz len tvrdé, tak tie nie...
ružičkový kel skúsim a tú uhorku variť či surovú?
:confused:
ozaj, nevieš prečo mi teľacie mäso sčernelo v mraziaku????
19. jan 2010 o 00:10  • Odpovedz
neviem :confused: ,scernalo?ja telacie nedavam,mi je luto teliatka..maleho babatka :frowning2:
hrusky my tiez len makke ...a jabko musime nastruhane,inak sa dusi,ja neviem preco :frowning2: a to mame uz asi aj 18 zubov,tiez presne neviem nechcem ho tym trapit ked nechce ukazat teraz ale umyva si zubky velmi rad :grinning:

uz mozes pomaly davat surovu uhorku,troaku po 3 dni
19. jan 2010 o 00:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.