• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
no netuším prečo, ale to len daktoré, lebo to mám vo fóliu naporcované pre malého...možno vzduch, neviem....

to s jablkom netuším....a uhorku mu dám obžúvať namiesto mrkvy :slight_smile:
19. jan 2010 o 00:16  • Odpovedz
ja sa lucim,idem pozerat nejaky film alebo spravy...tak pá
19. jan 2010 o 00:16  • Odpovedz
Podlahy umyté, práčka naložená. Len hladná som :unamused:
Vyžieram lupienky. Za chvíľu sa do auta nevlezem... Ale konečne mám spravenú audinku - teda zajtra by mala byť pojazdná.... Hádam to nezakríknem. Lebo už tri mesiace sa vozím na čom príde.... som aj svokrovcom hovorila, že nech nevymýšľajú s novou sedačkou ešte. Lebo tie vačšie sa už inštalujú do auta. Už sú nie tak ľahko prenosné ako vajíčka a ja čo den to iné auto. Kto by sa s tým furt jebal. Takto vajco chytím a idem...
19. jan 2010 o 00:19  • Odpovedz
vini :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 00:24  • Odpovedz
no vini, pokiaľ ho tam zmestíš, tak si nechaj vajco...my máme od 6mesiacov veľkú a nebaví ma to prehadzovať, ale nevyberiem si...

mukky, dobrú, teda príjemné pozeranie....

idem aj ja, majte sa :wink:
19. jan 2010 o 00:26  • Odpovedz
Tak excelentne som si dorýpala kxicht, že keby ma videla kozmetička tak ma buď zastrelí alebo udá za sebatýranie...
Heeeej ženy nechodte spať. A čo tu ja budem sama. Chlap je už celoplošne tvrdý v posteli...
19. jan 2010 o 00:40  • Odpovedz
Ahojte...

Dnes som nejaká akčná, som vstala okolo 8mej :confused: :confused: :confused: :astonished:
Porobila kuchynu, a obývačku... malý ešte spinká v ríši snov :dizzy_face:

No baby vy to robíte naschvál :frowning2:
Ked ja zmiznem, tak tu sa rozbehne normálne debata :rolling_eyes:

Musela som vypnúť comp, bo MP (môj priateľ) doniesol film (horor 09) tak som musela ísť poctivo pozerať.
Celkom pekná "rozprávka" aj keď občas sa tam dalo riadne zľaknúť :confused:

Náš krpček sa tiež dusí z jablka, aj ked len malý kusok mu dám :unamused:
a to pri tom vie požuť všeličo iné. Ale jablko nie....

Idem kuk tému Mukky, furt neviem o co sa jednalo, z čoho bola zhrozená :unamused:
19. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz
Mukky, ale tento krát sa nejednalo o stravu nie?
V tej téme....
19. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz
Niki islo o cicu.
Mam na teba otazocku. Ma Chris na hlave hrcku po vakuovej pumpe po porode? Damian tam ma stale malu hrcku a mam pocit, ze nezmizne.
19. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz
Andy, jáááj :grinning:

Nie nemá tam vôbec nič :confused:
Jemu opuch po 2dnoch úplne zmizol, a ostala len maličká chrasta, tú mal asi 2-3 týždne, a inak nemá, ani nemal hrčku vôbec. Akú hrčku??? Ako uzlinku, ci ako ked sa udrie?
19. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz
Aj on mal opuch. Ale teraz ma na tom mieste normalne lebku ako taku hrcku. Nie je to uzlinka, nic makke. Normalne tvrda lebka- taka vypuklinka mala. Ako taka hrcka. Preto sa pytam. Dokina vravela ze do dvoch rokov sa mu to strati ale ja tomu moc neverim.
19. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz
Asi to je OK, ked dokina povedala, asi s tým má skúsesnoť. Možno to tak niektoré deti po VE mávajú...
Ešte má čas do dvoch rokov :wink:
19. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz
No ja som si akurát spravila kafe, (lyžička kávy 4,5 lyžice cukru, sušené mlieko, zaliať do štvrťky vodu a trištvrte mlieka = káva alá Nikoleta :grinning: ) ved dnes bude dlhý den :sweat_smile:
19. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz
Kafe vypité lepšie povedané vyexované :grinning:
A raňajkujem... slovakia čipsy smotanovo-cibulové s cottage cheesom. Odporúčam ochutnať :sweat_smile:
19. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz
Hej a zase vediem monológ.
Ci som tu večer, či ráno, furt sama :frowning2:
19. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz
Len on ma tu hrcku stale vacsiu. Musim sa viac popytat v marci na kontrole.
Dobra kava, nech ti chuti. Aj ja mam rada s vela mlieka.
19. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz
Už je v bruchu, dobrá bola, sladká ako cecek, ale dobrá :slight_smile:

Máš pocit že sa mu zväčšuje? A je to vyslovene od tej pumpy?
Ja ked som malého po pôrdoe uvidela dosť som sa zľakla ked som uvidela ten opuch, ale ma ubezpečovali že to raz dva zmizne a tak aj bolo našťastie :wink:
ale aj na prvej foto v albume hned po pôrode, ten opuch je úplne videť. Však kukni ak chceš. Aj tvoj mal taký nejaký???
19. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz
To čo tam vyzerá ako tieň pod tým v čom je zabalený, je ten opuch. Riadne veľký kokšo :confused:
19. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz
ahojte baby asi si ma uz nepamatate ale raz som sem uz pisala a chodim vas pozerat :grinning: tak dufam ze vam nebudem vadit ked sem obas nakuknem :wink:
mukky paci sa mi vas jedalnicek aj tvoje rady ohladom stravy... a tu fotku v pase si mala super (si na nej pekne nalicena) preco si si ju vymazala?
nikollette aj my sa pri jedle nieco nasaskujeme :unamused: a to som si vravela ze ju tak papat nenaucim ze ked ma jest bude jest a potom sa mozme hrat kolko len chce... hm ale som teraz takaaa rada ze papa aspon takto ze saskujem o dusu :grinning:
vinifera pozeram ze si z KNM ja som zo ZA :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz
dobré ránko, ja som len nakukla, malý mi akurát kradne mobil z gauča, riadne vymýšľa, keď už vie stáť, len to posadenie vyzerá dosť bolestivo :slight_smile:

niki, 4,5 lyžičky cukru? to by ma položilo....ja si dávam 2 ku 2, káva, cukor, a mlieko 1 k 1 a je to vraj presladené :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz
Matka ahoj, pamatám si ťa jasné :wink:
Ja sa tiež našaškujem. pri jedle sme sa už naučili kopec zvieratiek ukazovať, časti tváre, a všelijaké iné veci. Aspoň na niečo to bolo dobré :sweat_smile: :grinning:

Smaili, veru :sweat_smile: ja ked kávu tak iba sladkú, s kopou mlieka :grinning: a tej kávy samotnej tam stačí minimum :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz
nikol, ja to volám kakavko :slight_smile:

inak, Chrisovi všetko naj k 11mesiačikom, už sa vám ten rôčik blíži :slight_smile: ako to uteká, že??? :wink:
19. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz
Niki aj nas to mal velike po porode. Ale to bolo makke. To bol len taky opuch. Zmizlo mu to do troch dni. Potom mal len modrinku a chrasticku. Toto je vypukla lebka. Taka hrcka. Nie je to take velke. Len ako Damian rastie tak aj ta vypuklina je vacsia. Ved uvidim, co mi povie dokina v marci na poradni.
19. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz
Andy aj si to chytala? ja som sa bála toho aj dotknúť. To mal aj zalepené a natreté niečím prvé dva dni.

Smaili, dík, hej blíži sa ten rôčik veru, veru :slight_smile:
Už sa teším na oslavu :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz
Smaili ved aj tvo jmá dnes presne 10m :wink:
Aj vám sa to teda blíži pomaličky... aj vy ste 19teho? :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz
Nas to nemal zalepene a normalne som mu to chytala. Nevadilo mi to,len to vyzeralo divoko.
19. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz
Mojmu na to hned dai nejakú mast, a zalepili, prelepili obväzom, a na to mu dali čiapočku. Co iným deťom v pôrodnici inak čiapky nedávali. Ale iba prvé dva dni...
Aj krvička mu tiekla? Mojmu trolinku, keďže tam mal chrastu...
19. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz
áno, aj my sme 19teho, taký pekný dátum :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz
ahojte,co ste sa zblaznili?a ja ze tu opat nebude co citať :grinning:
19. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz
Mukky ahoj :slight_smile:

Tak, čo, nech troška ožije téma, no nie?
19. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.