• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
som tu
21. jan 2010 o 01:12  • Odpovedz
nikoll tak to si šikovnica..vidis ako ti to ide v kuchyni :grinning: to bolo prekvapkko pre p?si ho potesila? :grinning:
21. jan 2010 o 01:14  • Odpovedz
Asi hej,však mu chutilo :slight_smile:
A vsetko len tak z hlavy, od oka :sweat_smile:
21. jan 2010 o 01:16  • Odpovedz
A čo už si okrášlená po dlhom kúpeli a procedúrach??? :grinning: :slight_smile:
21. jan 2010 o 01:17  • Odpovedz
Dúfam že sa MP neozbudí, to budem musieť mašírovať do postele. :confused:
že čo tu buntoším o pol druhej v noci na nete :grinning:

Takže keby som zmizla, musela som :wink: :sweat_smile:
21. jan 2010 o 01:21  • Odpovedz
Sa nalievam colou, nebudem vedieť zaspať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A no čo je, kam si zmizla :confused:
21. jan 2010 o 01:22  • Odpovedz
juj baby...tieto vone sa mi zapačili..len ktoru si vybrať hmm..moschino fizz som uz vypustila/ale paci sa mi stale/ a tu davidoff nemaju nikde asi,je to letna edicia......zajtra ideme von,potom k prababke a do obchodikov len tak ponakukať..no a do parfumerie..mate niektoru?

http://www.parfums.sk/versace/versace-bright-crystal-90-ml-toaletna-voda/
http://www.parfums.sk/versace/versace-versense-100-ml-toaletna-voda/
http://parfumy.heureka.sk/calvin-klein-euphoria-blossom-toaletna-voda-100-ml/
21. jan 2010 o 01:25  • Odpovedz
Mukky nemám ani jednu.
21. jan 2010 o 01:27  • Odpovedz
tak dobre mi padol kupel...s olejom aj penou...a s okraslovacimi procedurami :grinning:
len si neznasam česať vlasy mokre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj na melir sa chystam uz mesiac pomaly a tááák sa mi nechce :grinning: ...nech si vlasy oddychnu,no ale s odrastenymi chodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechavam si na stare kolená dlhé :grinning:
21. jan 2010 o 01:28  • Odpovedz
Ja milujem horúci kúpel. A ležať v plnej vani s vodou aj hodinu. :dizzy_face: Musím mať každý den. Fakt len málokedy sa stane, ze dám rýchlo sprchu.

Tiež neznášam rozčesávať mokré vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hlavne teraz keď sú už také dlhé...
21. jan 2010 o 01:31  • Odpovedz
niki vies ake su uzasné...ale je mi luto kupiť lebo mám teraz dost...ale len take toaletne vody "obycajne co mam rada"adidas ,pretaporte a podobne..z avonu..luto mi je kupiť,radsej sminky :grinning:

a sadu stetcov mi treba,no ale pod 20 eur som nenasla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 01:31  • Odpovedz
Mukky pojdem asi zalahnuť...

Bo som celkom unavená, ved uz je kolko hodín :confused:

Tak príjemné nočné netovanie :sweat_smile:
21. jan 2010 o 01:33  • Odpovedz
ja som sa volakedy tiez casto kupavala...ale teraz sprcha casto a kupel vynimocne...a mávam castejsie problemy zenske :rolling_eyes: :angry: tak sprcha je lepsia
21. jan 2010 o 01:34  • Odpovedz
tak pa,ja som sutazila,spravy pozerala.....chcela som aj pekne kuchynu upratat ,riady,ale vsetko ostalo neumyte,nieco je s bateriou,mm zajtra musi opraviť
21. jan 2010 o 01:36  • Odpovedz
no nič...uz si off
idem uvariť malemi vodu na rano a kuk nejaky recept dobrý..dnes asi skoro nezaspim,som svieza ako rybka,no ale o 7 ma caká zivý budícek :grinning:
taka som stastná ze mam toho mojho syna,ja neviem..dal mi chuť žiť..hmm super,revem tak idem paááá
21. jan 2010 o 01:39  • Odpovedz
Mukky mne treba nejaký nový parfum. Môžeš poslať. :slight_smile:
Malý bol zas pajedný vnoci. Nechcel spať. A ked sme nad ranom konečne zaspali. Tak nás zobudil tatikov budík. Som v ten moment myslela, že ho zabijem :angry: :angry: :angry:
No mne treba urgentne vyškubať obočie. Aj kozmetička by sa už zišla. ... Treba mi ísť ku kundologovi, s malým ku kožnej a psom k veterinárke. Dnes isto nie. S kočíkom sa k veterinárke a kožnej nedostanem. Mam teraz auto s nafigu zimnými gumami tak sa neda. A ku kundologičke by som sa aj dostala ale tam zasa zajtra nebudú:slight_smile:
21. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz
vini a nemozem ti poslat tie staré? :grinning:

a ja sedím v kuchyni a cakám kym sa mi dopečie baba zemiakova...maleho som dala na chvilu kuk rozpravku,tato spi po nocnej a este im j...i po 12 hodinovej šichte školenie :angry: ,uz je v kome..
potom na stacionar sup naranajkovat sa...mam za sebou asi pol litra vody s citronom,blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no nič,idem,nic tu nevysedím,potom nakuknem pri kavicke...ak sa bude dať
21. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz
jéj,dnes mam solo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kukučky napíšte :grinning:
ja pijem kavicku,ale uz musim ist davat bobačika hajííí,tak si opat vychutnám ladovu :grinning: ty kokso ja ale budem nadhernááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
21. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz
ja sa len pochválim, skúška za D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keď malý zaspí, tak sa ozvem :wink:
21. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz
jeeej mukky to co si pisala 1:39 kraaaaaasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: az mi slzicka vypadla :slight_smile:
21. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz
Mukky co si davala drobcovi ked mu isli stolicky? Damiana strasne bolelo dasno pri prvej stolicke a jedine co si vopcha dozadu v puse je kefka. Ale tu nemoze cmulat cely den. Varechu a pod mu nechcem davat, lebo nikdy nevies...
21. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz
Ahojte...

My sme dnes vstali síce okolo 13tej, ale som viac rozbitá, a unavená ako keby som vstávala o 10tej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Všetko ma bolí.
Malý vypil v noci iba okolo 150ml mlieka :frowning2: A to som mu ponúkala viackrát... A nechcel ani v spánku.

Mne sa dnes nič nechce, vôbec nič. :confounded:

O chvílu si aj ja pôjdem urobiť moju "kávu" snád ma preberie. Musím tam dať viac lyžičiek kávy :confused:
21. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz
Mukky, inak prečo ten nick? ak to nie je tajné? :slight_smile:
Alebo Vinifera :slight_smile: som nad tým večer rozmýšlala len som sa zabudla potom opýtať :sweat_smile:
21. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz
Vitis vinifera je vinič hroznoplodý. Ale to nie od toho. V Modre je jedna chata volá sa Vinifera. Boli sme tam ešte zo základnej školy. Vyhrali sme vtedy jednu súťaž cez Strom života. A mne sa názov tej chaty páčil tak, že odvtedy mám ten názov vo všetkých mailových schránkach a stále ho všade používam ani nick. Na tej chate bolo vtedy fakt super. -)
21. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz
Vini, dík za vysvetlenie. Myslela som si niečo s viničom, hroznom, vínom.
Tak tam muselo byť fakt supeeeeer, keď si si takto osvojila ten názov :wink:

V modre som tiež pár krát bola. Teta tam mala obchod. Alebo ked bolo Vinobranie a podobne :wink:
21. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz
Svokor uniesol malého ešte pred hodkou. Som sa vykúpala a idem so psom k veterinárovi. Zatiaľ sa majte.
21. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz
Ahoj....
21. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz
vini, tam muselo byť fajn :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz
No tak ženy zasa si nepredstavujte nejaké orgie - to bolo na základnej škole... :sunglasses:
21. jan 2010 o 14:19  • Odpovedz
NO si viem predstaviť čo dokážu taký puberťáci na ZŠ :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
vsak aj ja som taká bola... Napríklad lyžovačka ako 7maci, a to sme tam teda toho povystrájali :sweat_smile:
Alkohol, intímne chvílky, zábava, ponocovania, a podobne... bože dufam e moj malý taký nebude v 12rokoch :confused: :confused: :confused:
Ale iné školské výlety :grinning:
jáááj, staré dobré časy :dizzy_face:
21. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.