Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
21. jan 2010

jááááj toto ty považuješ za večernú romantiku. Ved hej on by aj tri krát denne. Len to by najskôr musel byť doma....

mukky
21. jan 2010

nikki nemam odpoved 😀
je to ine ako ked sme boli bez drobca...a hlavne intimne chvile nechceme mat ani jeden ani druhy pri drobcovi

nikollette
21. jan 2010

Vini, nie ale som myslela že teda u vás romantika a int. chílky nechýbajú 🙂
Môj zase môže romantiku. Vínko, sledovanie dobrého filmu, hladká ma aj 2 hodky pri filme, a potom sup,sup ťuťu muťu 😅

Mukky, a ani jemu to nechýba? Ved malý nespí sám v izbičke?

vinifera
21. jan 2010

A to čo ako teraz intímne chvíle nemáte? 😲

nikollette
21. jan 2010

Ved to. Mukky po večeroch net, m kuká telku.
Tak preto som sa pýtala. Podľa mna to každému chlapovi musí chýbať.
Aj ked je jasné že pri drobcovi e to iné, a je toho menej. Ale predsa....

mukky
21. jan 2010

ved som nepovedala ze nemame 😀
len je to ine...ked drobec este nebol..clovek sa rano zobudil a ... 😀 alebo v noci... 😀 cez obednajsi spanok.. 😀 no a teraz spinka v spalni s nami..mne to pride nevhodne a aj mm..
no proste uz to neni take 😀 ale na laske to nic nemení.. a máme 3 izbovy byt 😀

nikollette
21. jan 2010

Jáj tak preto... Ved iné to je, to je jasné. Ale vôbec nemať. To by bolo divné. Ved ako píšeš máte tri izby, a drobček spáva. Tak je kedy 🙂
Keby ten môj nechcel, asi by mi to bolo až divné, by som si myslela že má nejakú 😕

Tvoj chlap musí byť velmi tolerantný muž. Síce aj môj je, ale tvoj sa mi zdá ešte viac. 😉

nikollette
21. jan 2010

Idem asi zalahnúť...

dobrú noc baby 😎

mukky
21. jan 2010

je velmi..nikdy na mna nenaliehal,nikdy...

baby ked si objednavam z mmb vedia mi aj dat info kedy asi mozem ocakavať balicek?

vinifera
21. jan 2010

Hej stačí jej napísať, že kedy to pošle. Sú to normál ľudia z masa a kostí. Ja ked mám čas tiež kočkkám napíšem, že kedy som balíček odoslala. A tak do 3 dní ho majú doma. Ak je to 1. triedou tak do 1 dna.

mukky
21. jan 2010

dík 😉

mukky
21. jan 2010

a je to on 😀

vinifera
22. jan 2010

Kto on?

vinifera
22. jan 2010

Bré ránko ženy. Tak ako?

maatkka
22. jan 2010

Ahojte baby
co vy ste to tu riesili za intimnosti??? 😀
Inak ja celkom rada nakupujem cez MMA - vzdy si vravim ze uz nikam neprihodim ale vzdy ked tam kuknem tak musiiim - tak sa tam snazim chodit pozerat co najmenej 😅
Ako vas tak citam vy si tu vzdy pisete aj co aktualne robite alebo ste robili a tak. No to ja by som ale pisala kazdy den priblizne to iste. Mame s Juli uz taky rezim co vyhovuje obidvom - vlastne vsetkym trom. Vstavame okolo 9-10h.(ak vstane o 9-tej vacsinou sa do 10-tej aj tak hra v postielke) prezliekame umyvame prebalujeme a krmime - ked je doma mm tak to robi on ja sa este chvilku vyvalujem v posteli. Potom sa krmim ja 😀 dam si kavu a pozriem co nove na nete. Lili sa vacsinou sama hra ale niekedy jej pri tom "musime" asistovat. Okolo 11-12h. (podla toho kedy vstala) jej dam jogurt s ovocim a ide spinkat. Spava tak 2-3 hodiny. Ja zatial upracem "upravim sa" 😀 a popri tom som na nete. Ked sa zobudi dam jej len mliecko (po zobudeni neviem preco ale nebyva hladna) a ideme von. To uz je vacsinou doma aj mm tak ideme vsetci traja. Ak doma este nie je tak ideme s Lili k nasim a on si nas tam vyzdvyhne. Prideme domov najeme sa a hrame. Potom znova krmim kupem pred spanim dostane este mliecko a okolo 21h. spi.
Mm robi 12-tky takze ma dost volnych dni. Vtedy ak nema nejake vybavovacky tak ma vzdy vyhana sa samu vyvencit s kamaratkami alebo so sestrami takze mi to nepride az take jednotvarne.

nikollette
22. jan 2010

Ahojte...

AKo vidím blbok kôň 😝
My sme boli vonku, iba na dvore síce ale bez kočíka. Malý pekne chodil, pár krokov neistých sám, a potom pýtal jednu ruku. Takže sme vonku chodili po snehu, pozreli velkého hava, stromy, zmrznuté tekvice, všetko ho zaujímalo. Ruku mi síce držal jednu, ale ani sa moc neopieral o nu. Mal ju iba tak pre istotu 😉
Nie že by na nej visel ako opica na motúzi, to nie. 😉
Bolo to velmi chutné že uz tak skoro sám behal po vonku. Vsetko dvíhal. Este aj sneh chytal, vôbec mu nevadilo že je studený 😀

Teraz spinká už od 14tej 😉

nikollette
22. jan 2010

Vini, ty čo si rbila o 4tej ráno na nete 😕 😅

vinifera
22. jan 2010

Ja som čakala svojho chlapa 😖 Večer kamoš trocha popil a šiel vlakom zo školy domov. No ale zaspal tak sa zobudil vo Fiľakove bez penazí. Tak môj úžasný chlap šiel prenho. Story je to dlhá ani nejdem vypisovať došli domov ráno o 6.15.... a to je drahý bez spánku celý den v práci.... Hovado jedno blbé.

Maatkka hmm normálny chlap čo by kamenom dohodil v ZA a zrovna ja si vyberiem takého čo skoro doma neni....

Niki ak si si všimla tak prerábajú koníka na českého slovenského a madarského. A to isté aj s mojasvadba.sk a beremese.cz a aj s modrou strechou.... proste sa rozširujú... Tak asi preto to blbne.

nikollette
22. jan 2010

Malý ešte furt spí. Pôjdem mu asi niečo uvariť.
Aj tomu MP, len ešte neviem čo 😒

nikollette
22. jan 2010

No nikto.. idem sa asi pustiť do varenia. Uvidím čo z toho bude.
čavte

vinifera
22. jan 2010

Jááá som tu. Či ma nevidíš? 😕 😵

mukky
22. jan 2010

ahojte hviezdy 😎
mam chvilu cas...

mukky
22. jan 2010

mne spal dnes drobec 4,5 hodky 😀 😀 😕 a to bol von len 15 minut s mm lebo fukal vietor...
ja som varila drobcovi zemiakovu kasu s kelom a kuracím maskom a nám cestoviny s kuracim maskom a omackou maggi rychle recepty na zapekane cestoviny..vrelo odporucam,robila som ich druhy krat a su strasne dobre,ako z reštiky a jednoduche,prejednoduché..

tato ide zajtra lyzovat so svokrom,my budeme doma...mozno zavolame babku

vcera drobcovi 3 baby/moja mama,teta,babka/strihali nechtiky na nozkach a mal zarasteny nechtik a cervene okolo neho....som si to vobec nevsimla ☹ boze nech je to ok lebo viem co su to za bolesti,som trpela na to niekolko mesiacov...idem ho okupkat za hodku a urobit repikovy kupel a potom natriet nozku s kvetom aloe vera..ja mu nechtiky nestriham ale mm,pretoze ja nevidim a nemam okuliare este stale 🙄 🙄 🙄 🙄 ale uz musim ist fakt na to ocne,som strasna 🙄 😠 ,hlavne ze som pri monitore kazdy den 😖

womenne
22. jan 2010

sorry za vstup 😅 mukky ak mu zarastaju enchtiky strihajte ich do rovna lebo ak ma oblučik automatick zarastnu.my sme tot iež mali s Nikom.a strihat jedine po kupeli ale to asi vieš 😉

vini v stredu idem na tu mirenu tak drž palce nech to prežijem 😉

mukky
22. jan 2010

womenne dakujem 😵 hej to vsetko viem...len drobec strasne place pri akomkolvek ukone odkedy mu doktorka nasilu a nasucho stiahla na ambulancii pisuliačika 😢 😠 😠..a nechce si dat nechtiky strihat,vlasky,na pipika ani kuk nemozem,,uz si tam dava rucku,tak si chudacik pamata ze mu zle robili a uz je tomu hadam aj par mesiacov.. ☹ tak asi mal nechtik dlhsi.. 😒
a ake to mal Nikolasko?mal s tym aj nejake problemy vacsie? ☹

urobila som mu repikovy kupel,aj zajtra mu spravim,ma palcek trosku cerveny,nemohla som sa poriadne pozriet,odtahoval nozku,plakal..ale nechyta si zeby ho to bolelo,ani neukazuje na nožku..

smailinka
22. jan 2010

dobrý večer prajem🙂

mukky
22. jan 2010

asi víkendujete s polovičkami 😵 😵
my pijeme kávičku a v tv je program na h...o 🙄

nikollette
22. jan 2010

kuki 😕 😎

nikollette
22. jan 2010

my sme mali ísť dnes von, no preložilo sa to na zajtra 🙂

mukky
22. jan 2010

a kde si bola?ti p nedovolil net?