Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
23. jan 2010

Boha, na tomto notebooku je prehodené Z a Y a fut sa mi to pletie. Tak sorry za chyby 😝

mukky
23. jan 2010

tak sa pekne zabav..a zrelaxuj,vypni....

nikollette
23. jan 2010

No ved ale aj tam sa o detoch v podstate bavíme. Kedže aj oni maju rocnu malú 🙂
Ale ked máme vypité tak už rozoberíme v podstate všeličo 😀

mukky
23. jan 2010

ja som sa to tiez musela naucit tiez to mam tak prehodene....

ok nikollette,tak ja uz pojdem,mozno najdem nejaky pekny film o láske 😀 cez den viem ze chodia filmy na markize ale ja som este nevidsela ziadny od maleho narodenia cez den celý,tusim ani cele správy 😀

nikollette
23. jan 2010

ide na mna hlad 😝
som jedla naposledy pred dvoma hodkami, medové krúžky s mliekom...

nikollette
23. jan 2010

Už ideš... skôr ako ja 😀
ešte mi nevyprdol comp, ale unavená už som 😔
tak teda príjemnú noc 😅

mukky
23. jan 2010

😀 ty si...
tak ja idem,zajtra nakuknem ak nebudem mat na navsteve mamu,alebo drobec bude hajať,páááááááááááááá

nikollette
23. jan 2010

papáááááááááááááááááááááááááááá 😎

nikollette
23. jan 2010

Som bola kuk čo robí mp, že ho zavolám spať, a ešte sedí pred tv, a robí môj comp.
bo už som ho mala v poslednej dobe nejaký pomalý 😒
ešte aj v noci pracuje 😀

ja asi ešte nakuknem na net, a potom hájim spánok 😵
však tu nebudem predsa monologovať 😅

vinifera
23. jan 2010

bré ránno ženy. Som sa včera ožrala jak taká špina. 🤐 😲 Zle mi je. Tu suchý rožok dlávim....

Womene tak držím palce. Hlavne sa treba uvoľniť a myslieť na niečo veeeeľmi pozitívne🙂 (povedala by som že na nejakú dobrú exotickú dovolenku - len nie na Haiti)

Ctrl + shift sa prehadzuje z y. Ale môže to byť na tvojom notebooku inak závisí od toho ako je nastavený OS.

womenne
23. jan 2010

vini no obavam sa že budem trpiet riadne pretože ja ked som n gynde som napeta,nedokažem sa uvolnit 😢 už ma upozornila že ak mi to nepojde pojdem do nemocky kde ma uspia.Ale už sa na to normlnae tešim mat klidek jaaaaaaaj dufam že to dobre dopadne.

mukky no Nikolasko to ma lešpie len ma prišerne tvrde nechty a na konci ma vždy zlomeny a dvojity neviem čo to ma musim sa spytat lekarky,neviem či ho to boli vždy sa bal strihania.A to tvojmu nasucho robili?kriste to muselo boliet našmu Sebimu to robili predpar mesiacmi mal to zapalene a des vrieskal ale mal to nastriekane aby to tak nebolillo.Ale nechce si t dat riadne pretiahnut a znova mu to zarasta 😔 Niko to ma ok.

mukky
23. jan 2010

cafte bábiky,teraz som si sadla 😝,rano som vstala s velkou chutou pratať,ale pri drobcovi nehrozí,len čo to...musim pockat kym pride vecer mm..
ja som odlozila 4 veci a Savier dalsich 8 doniesol 😀 idem pridat nejake foto,som ho cvakla ako pratal..

womenne ano tak to urobila,som k nej ani nestihla priskociť,svina jedna....som myslela ze len gulky pozrie cio zostupili a ked som sa spytala ci ho to nebude boliet tak ze moze par dni krava..jeden den celý plakal ked piskal ako ho to stipalo 😢 😢 😢
som vravela doktorke ze ci ne po kupeli sa to ma nahodou robit...sa ksichtila..ja ju ako vobec nepocuvam,to by som mala doteraz zapalene prsniky a drobcek soor v puse 😠
o strave nehovoriac...raz skusila ze mam zacať davať polievky mu v 5 mesiacoch a to som este kojila som ju schladila a ze nemam vela citat na internete povedala manzelovi 😀 ha,iste...komunisticka tapa

som nepostrehla co ti idu robit?

mukky
23. jan 2010

wom a som rada ze si tu 😵

o chcvilu ho idem okupat opat v harmanceku a repiku,pomohlo..uz to nie je take cervene na prsteku 😵

no a pisuliačika si nechce dať stiahnut..mm vcera skusal ale bolo vidno ze sa boji a aj ja..a maly uplne,tak sme ho netrapili 😔

mukky
23. jan 2010

vinifera som vedela presne ze dnes toto budem citat ako si sa opila 😀 😀 😀 chudatko,uz ti je lepsie? 😀 😝 🤐
pi vela vody,daj si vyvar a iskru..nepi kavu hlavne,zadrziava vodu,ved toto vsetrko iste vies 😀

vinifera
23. jan 2010

Hej hej a káva aj udržuje alkohol v tele. Bleeee. Vývar býva vždy v nedelu. Takže dnes nebol☹
Vodou sa nalievam. Ale mám doma len ochutený Rajec. Ten mi moc neberie na ten podráždený žalúdok. Zááás nebudem dlho piť. Sľubujem. Už len kvôli malému - bo má potom divoké mlieko. Juj keby to nejaká laktačná poradkyna čítala tak ma zastrelí 😨
Malého som okúpala. Bordel je tu ako v tanku po explozii. Malý od včera večera už 5 x kakal. A vnoci zle spáva asi pôjde nejaké ďalšie zuby.Len pozerať do pusy je už nebezpečné - strááášne hryzie. No a o 5 tej prenho príde svokor a vrátia mi ho až zajtra. Tak konnečne dám do poriadku ten mrdník čo tu je. A hlavne konečne ožehliím.
Drahý je preč. Vozí známej svadbu. Som zvedavá ako vyzerá. Sme objednávali šaty cez net. A ked sme tie svadobné šaty vybalili z toho 2,5 kg balíka boli otras zhužvané a a teda vábne nevyzerali. A ešte dali kvôli odnímateľnej vlečke dozadu miesto šnurovačky zips. Tak boli s tým kapánek problém. Lebo šaty sa síce šili na mieru ale ona je v nejakom 24 tt. Tak sme nevedeli miery - že ako bude vyzerať. Tak sme šaty ešte prerábali. Tak som fest zvedavá že ako vyzerala vo finále. Môj drahý si na ženách všíma až neuveriteľné kraviny (akože napr kamoška ma na nohe druhý palec dlhší ako prvý...) tak je jeho názor pre mna dôležitý. Som zvedavá...

vinifera
23. jan 2010

Nikto nikde? 😝

mukky
23. jan 2010

vidno že je víkend 😀
mne už drobec hajííí 😵

vini a to aké šaty ste jej objednávali?svadobné??ani ich neskušala? 😕
no a ty si nebola pozrieť nevestu?

vinifera
23. jan 2010

Idem tam teraz. Hej svadobné. Ved to by nebol problém, že ich neskúšala oni sa šili presne na mieru. Sme brali asi 15 druhov mier. Len problém bol v tom, že šaty sa merali 6 týždnov pred svadbou. Tak sme nevedeli aká veľká bude nakoľko je tehotná. A aj to by bolo v pohode lebo tam mala byť šnurovačka - akurát to doj...i lebo tam dali zips...

mukky
23. jan 2010

aj tak,ja by som musela odskušať na ostro 😀

vinifera
24. jan 2010

Odskúšala ked prišli 😀

vinifera
24. jan 2010

Bré ránko ženy. "netabuľkové" maminy sa stratili z povrchu zemského?

mukky
24. jan 2010

dospavaju preflamovane noci 😀 😀
teda nikolll urcite 😀
a ty si sa vcera aj zabavila?si bola na svadbe,nie?

vinifera
24. jan 2010

Hej boli sme. Som drahého nemohla odtiaľ odtiahnuť. Sme boli pozvaní len tak akože na chvíľu prísť. (lebo drahý vozil nevestu a ja som jej vybavovala šaty) No a drahý sa tak zasedel, že nebolo možné ho odtiaľ odtiahnúť. Namiesto hodiny sme tam sedeli 4. No ale ja som bola nejaká unavená a predráždená. Tak som o 2 hej noci zavelila odchod domov.

nikollette
24. jan 2010

Ahojte, vopred sa ospravedlnujem za chyby a preklepy, nakolko pisem z mp mobilu ( iphone) a hrozne sa na tom pise. My sme teraz u svokry v Ba. Rozbita som este furt😝 ale dobre bolo vcera. Sme sa rozbili, haluzili, zabavili. Ja som este furt nejak mimo... Odtialto sa chystame este do moebelixu kuknut co maju. Moj comp je v keli:-/ mp na nom chcel nieco spravit a este viac ho posral.. Takze budem musiet byt na tom jeho abo na mobile kym nebude znova slapat. Dnes ho vecer bere mp jednemu chalanovi, tak dufam ze cim skor bude fungovat😉 som vstala dnes okolo 13tej. Mp okolo 10tej a vyupratoval sam cely dom hore vsetky nase izby. Riady umyl, vsade prach, vysaval, vsetko upratal, dokonca aj podlahy umyl😀 vsak vecer snad nakuknem... Papa

smailinka
24. jan 2010

mukky, nikol, vy pridávate fotky a ani jedna sem nepríde??? 😉

nikollette
24. jan 2010

Ahojte...

Smaili, nedávno sme prišli...
Hej pridala smom jednu fotku 😉

NO boli sme v tom moebelixe kupili sme takú poličkovú skrinku, do malého izby na hračky. MP to teraz skladá.
Ešte taký box na hračky velký, na narodky už akože...
Boli sme aj v tescu, ale iba potraviny kupovať. Ale MP neodolal takúmu autu na ovládanie pre malého 😅
A to už na mna y dialky kričal aby som k hračkám ani nešla, a nakoniec tam zablúdil on 😀
Už mi je trocha lepšie, fuj neznášam opicu 😠 😝

Mukky kukla som foto 🙂
super 😵 malý ako spratáva 😀 máš malého pomocníka 😉

smailinka
24. jan 2010

mňa až udivujú Chrisove modré oči, to som ešte nevidela! 🙂

takže si nakazila aj priateľa? no pekne 🙂 ešte nech začne chodiť na MMB a skrachujete! 😀

nikollette
24. jan 2010

Malý je už iný výmyselník 😕 😅
v tescu už keď sme boli tak ako náhle sme došli k oddeniu s hračkami, úplne ožil, vyvaloval oči, naťahoval ruky za hračkami, a kričal 😀 takéhoto som ho ešte nezažila 😕

nikollette
24. jan 2010

smaili 😀 😀 😀

smailinka
24. jan 2010

takže po maminke 🙂 no my sa akurát rehoceme na Matúšovi, lebo dačo si šomre, ako keby sa sťažoval a popritom slintá ako o dušu 😀