Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
24. jan 2010

O chvílku pôjdem pozerať film na Jojke čo bude nasledovať.

Zlaté sú tie deti, dá sa na nich pobaviť. Ja strašne rada sledujem Chrisuliatko keď spinká. Neviem sa na neho vynadívať 😵

Zase na mna ide hlad. A suchoty mám celý den, ešte z opice 😝

smailinka
24. jan 2010

suchoty si už nepamätám čo je, tak dávno som nič nepila.... 😒

no úžasné sú, to je pravda....taká radosť to je 🙂

idem aj ja k malému, dáko mi je divne, som skúsila z klobásy a nesadla...takže príjemné poeranie! 🙂

mukky
25. jan 2010

ahojte ..
mm siel von s drobcom,mám chvilu cas...kym nepridu,potom ide papat a hajííí,je hore od 5.50 😨 😕 🙄 😀
a mna bolí bruško ☹ ,pojdem asi k nemu potom..

mukky
25. jan 2010

uz su doma,nakuknem neskor..

vinifera
25. jan 2010

Dobrý den ženy. Tak sme čo to vnoci pospali. Ale veľa nie. Už ked mi ho svokor dával tak hovoril že malý je pajedný. Čo sa teda nestáva často aby svokor priznal, že malý vie byť aj zlý. Strááášne nervačí. Tri dni dozadu len sr..l a sr.a. No ale zuby nevidím žiadne. Tak neviem čím to je.

Zuzka Adal kde ste sa stratili? Kašlete na nás ☹ ☹

nikollette
25. jan 2010

Cavte 🙂

Mukky IP 😉

Vini, kolko máte zúbkov?

nikollette
25. jan 2010

Vyliezla som z vane a tu furt nikoho 😕

Furt mám nefunkčný notebook, až cez víkend mi ho mp bere k tomu chalanovi. 😒

vinifera
25. jan 2010

Baby ja som taká koza.... Uspala som malého. Konečne som si ľahla do postele a zrazu mi bliklo, že som sa pomýlila v jednej objednávke obliečok čo som posielala a babe som nezarátala 99 Euro ale len 54. Ona ma na to ani náhodou neupozornila. Obliečky už má dávno doma.... A teraz môže a nemusí mi to doplatiť!!!

mukky
25. jan 2010

ahojte,
vini tak to mi je luto ☹ ☹ ,mozno je solidna a iste doplati...
mna tak boli ceky den podbrusko ze až 😠 ...som spala s drobcom od 20-tej a nedavno som vstala...som nevedela kolká bije 😀 ,ja že uz je ráno,ale zvonil mi budík 😀
asi si idem dat ibuprofen..no ale na lacny zaludok 😕

mukky
25. jan 2010

vini ale to je teda dosť penazí,az teraz mi došlo..este spím

mukky
25. jan 2010

no nič,uz asi spinkáte..idem pit kavičku a zacal film,tak pá

vinifera
26. jan 2010

Tak všetko v najsamplešom poriadku. Písala som kočke a ona že jasné, že doplatí. Že si to nejak neuvedomila. Nevšimla. Že pošle na účet.
U kondologa všetko OK.
Malého mi zasa uniesol svokor. Takže idem dooupratovať a vyleštiť WC ko.
No ale v prvom rade sa idem najesť. Ešte som dnes nič nejedla. 😖

adal
26. jan 2010

ahojte 😉 Ja Vás všetky zdravím 🙂 ale nemám nervy sem chodiť, pretože tento spomalený kôň ma štve 😠 Dúfam že ste Vy a aj detičky zdravé 🙂

Vini, furt to máš pestré 😉

vinifera
26. jan 2010

Čau Adal. A ako sa máte vy?

Ja som konečne doupratovala. Pôdem večer ešte ku kamoške. Drahý ide zasa do TN. Sa mi nechce ísť s ním. Tak skočím ku kamoške. No čo budem doma furt sama...

nikollette
26. jan 2010

Cavte 🙂

Adal ahoj 🙂

Vini, mne baba yas minule poslala na dobierku, a zle vyplnila adresata pre príjem penayí. Takže mi dosli aj korunky aj balík, ale samozrejme som jej to hned vrátila 🙂
myslím že ked sú seriozne kupujuce ci predavajuce nie je problém 😉

nikollette
26. jan 2010

Čo robíte inak?

nikollette
26. jan 2010

Nikto 😕 ☹

nikollette
26. jan 2010

Tak napíšem aspoň ja niečo 🙂

Malý je dnes nejaký mrzutý, mal aj zvýšenú teplotu, aj hnačkoval 2x.. ale zúbky mu nevidím, že by mu išli nejaké nové. Už spinká anjelik môj...
Vo štvrtok mu má dojsť kamoška (ročná) tak dúfam že už bude ok..
Sobotu zase oslavujeme mp narodky... tak niečo nachystám, aj tortu mu teda spravím (aj ked len smotanovú studenú) ajtak nám tá najviac chutí 😉

lenka_66
27. jan 2010

cauko, citat citam (obcas ) bo stale som s krpcom.no hlasim aspon priebeh vcerajsej poradne

poradna nam zacala komicky uz v cakarni.boli 3 deti.najvacsi objemovo aj do vysky bol marek.ja som ho drzala rukach abo mi sedel na kolenach.ostatne tak postavali na lavicke a obzerali sa navzajom. vosli sme vsetky k sestricke a ta zacala pripravovat karty pytala sa na vek deti tak 9 a 10 mesiace mali.ja ked som zahlasila ze 5 tak tie najprv kuk na mna s marekom a potom na sestricku.a ta len tak poznamenala : dobre ste poculi 5

vaha - noo tak tu neviem presne .polozila som mareka na vahu (sestricka nevladala uz minule tak ju nebudem trapit).ale to lehatko ci co to je na vahe bolo velmi male a evidentne sa na nom zle lezalo lebo marek spustil taky rev(co predtym nikdy) a zacal sa hadzat ako ryba na suchu.cisielka na vahe stale len preskakovali.tak sestricka usudila ze to sa neda a zahlasila 9500g.dr.skonstatovla ze je zdravy a pribera tak je to fuk.

ockovala nas sestricka.pri odchode sa s marekom ,, zakecala" (teda chcela) a ten ju oplul .nooo zacne asi vojenska /spartanska vychova 😀 😀 😀

mukky
27. jan 2010

ahojte,
lenka,ze teba je aj vidno 😎
som sa pobavila na tvojom príspevku😀 😀 😀

my sme mali taku vahu asi po roku 😀 ,hlavne ze je zdravy 😀 a chutí mu 😉

vini daj vedieť ako si dopadla s tou kupujucou..
nikki dufam ze chris je zdravučký
adal pozdravujem 😎

lenka_66
27. jan 2010

muky ozaj ktoru mas ty dr.

lenka_66
27. jan 2010

mukky , ja som ako spion citam aby som bola ako tak v obraze.ale pisat uz je niekedy vela.da to vecer zabrat preluska 5 temy + facebook 😀 .cez den musim s kocom von zima nezima bo inac nespime

lenka_66
27. jan 2010

pisem ako madarsky tatar 😠

mukky
27. jan 2010

leni tak aj napíš sem tam 😀
a ktorých 5 tém?

ved ja viem..pockaj ked ti drobec zacne loziť 😀
ja tiez len takto mozem..ked teraz pozera rozpravku a papá a večer ked spí..a sem tam cez den ak sa dá trosku nakuknut...

lenka_66
27. jan 2010

no ja ked som v koncoch a nemozem daco spravit zapnem mu BEBE tv.aspon wc tak stiham 😀

mukky
27. jan 2010

vcera opat blbol kon cez den? 😕
my sme boli von,potom u prababky a v nakupnom centre 🤐 😀
aj dnes ideme,treba nam kupit rychlovarnu kanvicu..mame nedoplatok na plyne 😀 ,drobcovi varím kazde 2 dni,no a na elektrike preplatok...mame novu chladnicku,predala som starsiu,kupili sme novu a darovala som mrazak starší tak hned sa to ukazalo 😵

lenka_66
27. jan 2010

no zazila som ukaz nevidany dali sme 1x mrkvu .radost z lyzicky bola nesmierna no to sklamanie co nasiel na nej tak ho striaslo ako keby ja som do seba hrkla poldecak 52 slivky ked prisiel na to ze to je o mrkve zatal ,,zuby" a nechcel jest.ked zbadal flasu tak rozjasnene slniecko z neho bolo.

nielen ze vyzorom je ako dedo ale tiez stichne a tesi sa najviac flaske 😀 😀

vinifera
27. jan 2010

lenka 😀 😀 😀

Môj sa tiež po mrkve tváril ako keby som donho kyslé uhorky tlačila. Domáce mi potom nechcel nič. Len kupované. Ale teraz už pekné papá aj doma navarené. Šak si treba vážiť, že mu maminka varí. Lebo inak nevarím nikomu...

Bola som doobeda u kamošky na čaj. Malý je ešte u svokry. Bola som nakojiť. Dala som si tam obed. 😉 Skočila som si na poštu. K švagrinej nejaké nepredajné vzory obliečok vrátiť. Čo to poplatiť. Dať kávu. 😉
Celé podrubško ma bolí. Odbehla som aj ku kundologovi. Ale dnes tam kundolog nebol☹
Naposledy čo ma to takto bolelo som jedla antibiotika. No musím vyčkať min do zajtra.

Takže nakoľko som včera všetko upratala. Dnes už všetko vybavila. Dieťa je u svokry. Som sa zahrabala do postele. Mám tu poruke časopis, knihu a noteboook. Nevylezem z postele ani bohovi. Pre mna za mna nech príde aj koniec sveta. Idem oddychovať. Áno dobre čítate. Ja ako žena na materskej idem pol dna prežiť v posteli. Môžte mi ticho závidieť. 😀

womenne
27. jan 2010

vini kokso to bolelo ako porod au ale už to mam za sebou tak dufam že bolesti povolia.Teba to ako dlho po zavedeni bolelo?

vinifera
27. jan 2010

Som ti písala, že je to ako druhý pôrod.... Ale bolesti odzneli tak do pol hodky.