Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
7. feb 2010

písala som aj na predchádzajúcej stránke 😉 😎

nikollette
7. feb 2010

Už mám hotový comp...
Bože aké je to zvláštne... taký velkú... velký display.. úplný nezvyk... 😕 😝
oslepnem 😨

nikollette
7. feb 2010

Vini, ty si zlatááá..
a tvojich hláškach sa viem tolkokrát pobaviť...
čítala som v téme v ktorej aktuálne prispievaš ako zniči ltvoj drahý postel 😀 😀 😀 😀 😀
a ako si to rozpísala.. že si jedla hrach.. fakt... iba jedla hrach a čítala knihu 😀 😀 😀 😀 😀
a on sa otočil a bolo po rošte 😀 😀 😀 😀
som sa dobre zasmiala 😉

nikollette
7. feb 2010

škoda že som tu zase sama ☹

nikollette
7. feb 2010
nikollette
7. feb 2010

Adal, dobrá foto, že: "netabulková mamča" 😅 😉

vinifera
7. feb 2010

Já su tu 😵 😵 😵

nikollette
7. feb 2010

Super, teším sa Bohuši 😀

vinifera
7. feb 2010

Adalll bola na Donovaloch a mna nezobralaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Bueeeeeeeeeee. ☹ ☹ Bueeeeeeeeeee. 😠 😠 Já scu na Donovaly na psie záprahy.

adal
7. feb 2010

ahojte 🙂 no zakáž dieťaťu hranolky keď každý naokolo ich má na tanieri 😉 zavše zhrešíme 😀

nikollette
7. feb 2010

Adal, raz za čas aj zhrešiť treba 😅
no nie 😎

nikollette
7. feb 2010

Mp, ešte teraz vypeká mäso 😅
som hladná, tak čo už 😕

mukky
7. feb 2010

ten chlap ta musí milovať a ty miluješ iného 🙄 😀

mukky
7. feb 2010

adal a nikki pekne mate fotky a deti su tááke zalté 😵 😵
idem kuk ci aj vini pridala nejake nove svojho drobca 😎

mukky
7. feb 2010

vini zlatý je ten tvoj "rošťák" 😀

vinifera
8. feb 2010

joooj mukky fotiek mám na kvantá. Len som to akurát sa snažila upratať v PC. Nafigu je , že je to na dvoch PC na dvoch kartách. A vo veľa súboroch. Tak to dávam ako tak dokopy. Aby tie fotky do roka malý aký taký zmysel. A po roku už sľubujem to budem ukladať a triediť priebežne. No a ked dám tieto fotky do roka dokopy. Tak vyberiem nejaké fotky čo nemáme ešte na nete a vycapím to.

mukky
8. feb 2010

ahojte,
pijem kávičku a malý papá v stoličke pomelo a pozerá repete 😀 😀 no cigán je po mne,darmo..má rád hudbu

vini a kedy si popridávala tie nové fotky?ja som casto pozerala a vzdy si mala tie iste a vcera kuk a nové 😀 😨 😵

vinifera
8. feb 2010

mukky nové tam nie sú. Len som popresúvala z albumu do albumu. A to čo si nevidela tak hanba ti lebo je to tam už dlho 😝

mukky
8. feb 2010

asi mi je hanba 😢 😢 😔
ako dlho??lebo ja vacsinou ked nieco pridám tak dám do éteru ze mozte kuk nieco som prihodila...to len nikollette si stále pozerá albumy aj bez zahlásenia informácie ,ona je z FBI a má prehlad 😀
dufam ze tu nie je a nečíta 😀 😀/nikki zdravím/ 😀 ,este sa si len prevracia na druhý bok 😀

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

mukky netusis nahodou odkedy sa moze davat detom kuracia pecienka.
v skolke Damianovi davaju na chlebik pomazanku, ktora je vyrobena z kuracich pecienok... preto sa pytam...

mukky
8. feb 2010

adi ahoj...
od roka sa uz moze davat pecienka,ale tak max.2 krát do mesiaca...ja som zatial dávala len raz do rizota a chutila mu ako vzdy..

mukky
8. feb 2010

oprava-chutilo mu ako vzdy 😀

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

mukky dik, tak im len poviem, ze tak raz za dva tyzdne je to ok, nech potom radsej davaju na chlebik nieco ine 😉

mukky
8. feb 2010

adi pečeň obsahuje vela vitamínov a minerálov, na druhej strane v pečeni zvierat sa hromadia i škodlivé látky, z tohto dôvodu by sa pečeň nemala deťom podávať príliš často,1 až 2 x za mesiac ako spom pisala je postačujuce..a oni ju dávaju často?

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

mukky kazdy den ☹ ☹ jeden chlebik ma s touto natierkou a druhy chlebik ma s bylinkovym masielkom. niekedy mu daju taky detsky dzem, ktory nie je sladky ako ten normalny co kupis v obchode.
to je proste holandska mentalita a tazko sa im vysvetluje, ze si toto a tamto neprajem, lebo vsak vsetky holanske deti to jedia, tak preco nie aj moj syn. a vrchol je, ked vidim, ze davaju detom na chlebik nutelu alebo cokoladove lupienky. ale to vedia, ze Damian nesmie, lebo uz som kvoli tomu urobila hurhaj...

mukky
8. feb 2010

adi 🙄 🙄 😠 😠 ved ani dospelým sa neodporuča často jesť..ved zachytáva všetok humus a vsetky skodlivé látky,ved iste vieš že pečen je ako filter..a ked ešte tie kurčatá napr.maju vybeh na nejakej super pohnojenej a "zdravej" trávičke kde si aj zobnu tak super

nikollette
8. feb 2010

Ahojte...

No snáď ma ten mp miluje, aspoň to tak vyzerá 😉
Ja nemilujem iného, len ho tak povediac "žeriem" 😀 😀 😀
Sa mi dnes o nom zase snívalo... potom sa mi ani vstať nechce 😅

Veru, veru Vini tam už má dlho tie fotky, priebežnek nej do albumíku vždy nakuknem či niečo nepridala 🙂

Mukky ty pridávaš skoro každý den 😎
a vidím to na v sekcii fotoalbumy, ked nieo pridáš, tak vždy pozriem 😉

nikollette
8. feb 2010

Mukky, čo to má malý v ruke?
Hajzel kefu 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila, zlatý 😅

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

ja viem mukky, preto som sa ta pytala. no budu to musiet obmedzit len raz za dva tyzdne... inak to nevidim dobre pre nich...

nikollette
8. feb 2010

Baby mna naši pchali pečienkami cca od 5mesiacov, a som tu 😉
viem, ale že by som to svojmu dieťaťu určite nerobila 😅