Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
8. feb 2010

Stále na tom pracujem🙂 Ale kukám, že som tu široko ďaleko sama 😒

mukky
9. feb 2010

ahojte baby,len som nakukla ale ostalo mi uplne strasne z niecoho..az mi je normálne zle...toto ste už videli?? 😲 😲 😲 😲

http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...

vinifera
9. feb 2010

Už je tu aj téme Létaní miminek. Za dva dni od vzniku má takmer 700 príspevkov!!!
Vraj na odbúranie strachu. By som tú mater tak chytila za nohy a !lietala! s nou - ako by sa prestala báať 😠

wandeirra
9. feb 2010

ženy to je brutal odpadavam

vinifera
9. feb 2010

Ahoj wandeirra.
Máš také isté motto ako naša stálica Nika 🙂
No hej je to brutál...

nikollette
9. feb 2010

Ahojte...

ja som dnes vyliezla s postele okolo pol druhej.. som nejak nevládala...
ešte že malý je taký že sa tam vydrží tíško hrať v posteli pri mne, ked sa už zobudí skôr..
som umyla kopec riadu...

mi mp volal že by chcel robiť piatok párty u nás... no moc sa mi nechce... vela ludí, vela upratovania a umývania riadu druhý den 😝

No tú temu som tu už videla dávnejšie, pred pár dnami, ale nešla mi spustiť... 😒
si to viem predstaviť čo tam stvárajú ☹

Wandeirra ahoj, máme rovnaké motto, ako vidím 😉

Vini, idem pozrieť ako si pokročila s fotkami...

nás čaká zajtra očkovanie 😖

smailinka
9. feb 2010

haloooooo 😕 😕 😕

vinifera
9. feb 2010

jooooodleeeyyyy - trčala som v téme lítaní miminek

smailinka
9. feb 2010

bože, tie správy som si pozrela...skoro som sa povracala....tie ženy by som dala sterilizovať, aby už nemali aké deti týrať 😠

nikollette
9. feb 2010

Cavte...
my sme dojedli pizzu, nsa nám nechcelo variť 😝
Zajtra ideme k dokine, budú nás pichať 😖

Tá téma je na dlhé lakte, dalo by sa o tom polemizovať, nemám na to nervy.
Ved tie ženy čo to robia nie sú normálne, je jasné že majú o koliesko menej, tam neni o čom... 😠

smailinka
9. feb 2010

ja sa tiež zapájam nejdem, mám vlastný názor, ten mi nevyvrátia...ale myslím si, že ľudia zo zdravým rozumom to pochopia....

aj ja chcem pizzu, keď som chcela objednať k nám, tak že vraj musím 4, aby sa im to oplatilo....a taký hladní až nie sme 🙂

nikollette
9. feb 2010

že 4 pizze.. a prečo? Nemáte tam v meste pizzerku? My vždy 2 objednávame... a ked objednáme 3, tak 4. je zadara 😉
Ved ale každá tam píše v podstate ten istý názor, že sa s tým nestotožnujú...

mukky
9. feb 2010

ahojky
😎

AKO ZISTIŤ ČI SI DIEŤA 20. STOROČIA

1. Omylom vyťukáš svoj PIN-kód na mikrovlnku.
2. Na trojčlennú rodinu máš 15 rôznych telefónnych čísel.
3. Človeku sediacemu vedľa teba posielaš e-maily.
4. So známymi nemáš kontakt, pretože nemáš ich e-mailovú adresu.
5. Na pokeci máš 300 priateľov, ale najlepšieho kamoša v skutočnosti nemáš.
5. Zavoláš mame, či je doma, zatiaľ čo vchádzaš bránkou do dvora.
6. Na konci každej reklamy je internetová adresa.
7. Keď odídeš z domu bez mobilu, spanikáriš a okamžite sa poň vrátiš.
8. Ráno zapneš počítač skôr, ako si urobíš raňajky.
10. Ked prídeš zo školy, zapneš najskôr telku, až potom si vyzlečieš bundu.
11. Zatiaľ čo toto čítaš usmievaš sa a prikyvuješ.
12. Si príliš zaneprázdnená, aby si zbadala, že na zozname chýba 9 bod.
13. Naozaj si sa pozrela či v zozname chýba 9 bod.
14. Zdá sa, že si nezbadala ani to, že na zozname sú dve 5.
15. Aj to si sa opäť pozrela.

16. A teraz sa smeješ sama na sebe. xD
17. Prečo asi...?

😀
😀

nikollette
10. feb 2010

Mukky, to sedi.. Az na par bodov 😀. Pisem len z mobilu, bo dnes som vstala skor, kedze ideme na to ockovanie a ideme s malym teraz rano s priatelom do senca. Maly este spi, aj mp.. Ich idem pomaly zobudit. Fuj, aka som unavena uz teraz😝 neznasam skore vstavanie, to je moja smrt. Ja milujem spanok... No ok idem vychystat krpceka. Tak sa majte zatial

vinifera
10. feb 2010

Ahojte ženuše. Tak ja som vybúvaná do ružovučka. Včera ráno som si robila v kuchyni srandu že ak malý bude vnoci takto jedovať tak pôjde k babke spať. Tak ona večer o 21 došla a zobrala ho spať hore. Júúj ale som sa dobre vyspala 🙂

wandeirra
10. feb 2010

AHOJ Niky,
vsimla som si aj ja ze mame rovnake motto 🙂
drzte sa dnes na ockovani..

vinifera, bývame celkom blízko, ja som zo Za. tvoj maly ma super babku,ze sa takto postara a ty mozes buvat.
ako vam zaaaavidim zienky ten spanok, Niky ze do pol druhej v posteli to je super 😉 , mne sa to stat nemoze,maly vstava ako do fabriky 🙂

vinifera
10. feb 2010

Bývala som v ZA 1,5 roka v pondájme (Solinky, Hájik) ale už sme zasa v KNM.
Wandeirra je už som poriadne ani na oči nevidela. Malý chodieva zásadne spávať večer o 23 hod. Do rána je x krát hore lebo nám idú zuby a o 8 je hore. A ja som si fakt len robila sradnu a moja mama to zobrala vážne🙂
Inak ženy začínam mať problém s kojením. Už poriadne ani výstrih nemôžem nosiť. Malý sa mi stále hrabe do trička a len cici a cici a furt by sa kojil. No a samozrejme mu nechcem dovoliť - lebo šak by visel na mne furt no a to súúú potom nervyyyyy. Vreskyyy. Hrúúza. A ked zbadá cicek jak keby videl atlantídu...

nikollette
10. feb 2010

Wandeirra, dík...zvládli sme to.. aj keď s plačom, no už to máme aspoň za sebou. som nakúpila panadol čípky, aj sirup, keby sme horúčkovali...
teraz máme do 15mesiacov pokoj...

No hej, som rada že malý je taký tolerantný chlapček, aj ked on o tom určite ani nevie, že nás nechá vždy pekne vyspať..

Vini, viem, čítala som v v tvojej druhej téme.. o tvojej mamine...moja je tiež taká, velmi dobrá, vo všetkom pomôže 😉

O chvíli majú naši drobci rok, čo.. ale to ubehlo 🙂

nikollette
10. feb 2010

Vini, vidím že sa nám páčili rovnaké dievčenské mená. Tiež by som babu nazvala Sofia, či Sára 😉

mukky
10. feb 2010

ahojte,ja som len nakukla a hned uz idem...vecer sa stavím 😎

vinifera
10. feb 2010

NIKi ty špion 😉Ta budem volať SPYNiky 😀

nikollette
10. feb 2010

Vini, ja som špicel veru,veru 😅

Mukky, kde mám foto dvojníka patrika? 😀

vinifera
10. feb 2010

No a inak som nahodila nové fotky a nikto nič....

nikollette
10. feb 2010

Jáááj, aj som zabudla komentovať 😅
videla som... pekné.. 😉 malý už narástol poriadne...
inak na koho sa podobá malý? Podla mna je úplný mix vás oboch... aspon podla fotiek.. že má aj z teba, aj z tvojho priateľa 🙂

Nám ide 8mi zúbok, už ho aj trocha vidím. Už bolo na čase.. lebo ako dovršil 7mi zub, nejak si dal pauzu na dlhší čas...

nikollette
10. feb 2010

fešíčik je.. sa mi páči na tej fotke kde je stebou, kde je tak frajersky oblečený 😎

vinifera
10. feb 2010

No tak podľa všetkých je to celý tato. Ale ty máš taký nestranný pohľad tak snád tam konečne niekto vidí aj niečo zo mna🙂))
To je na Vianoce. Oblečko má z HaM. Sme dostali. Lebo inak tu široko ďaleko HaM nie je☹

nikollette
10. feb 2010

Ja si myslím že polovica si ty.. to sa im podla mna len tak zdá, zato že je chlapček, ma gulatú tváričku atd...
mozno na živo je iný, ale podľa fotiek mi pripadá čistý mix 🙂
V HaM, mávajú pekné vecičky, aj ja tam malému rada nakupujem 😉

vinifera
10. feb 2010

No ja som uspala piranu a tu nikde nikoho 😔

smailinka
10. feb 2010

ahojte 😠 prepáčte, že som včera zdrhla, ale malý mrnčal a chlap bol nervózny, že som tu 😠

Niki, my sme 8km od mesta, tak asi preto tá pizza.... ☹

Vini, malý je už riadne veľký, sa mi ľúbi tá foto, ako vyhadzuje šuplíky, to vyzerá presne ako u nás 😀 😀 😀

ja som si albumy radšej zmazala, kamarátke jeden poľský časopis zverejnil fotku jej dcérky 😠 😠 😠

lenka_66
11. feb 2010

marekovi uderom polnoci sa nechce spat len si vyspevuje.asi oslavuje 1/2 rok .
no a uspala som ho trochu zvlastneaz teraz (konecne).otvorila som dvere a kocikovala v pyzame pri vytahu na poschodi.on cely happy ze sa ide von usmev neskutocny pokopkal od radosti labkami dal hlavku na bok a zatuhol . zlatko moje tak so mama klame 😒
ked na nahodou videla suseda caz kukatko .... 😀