• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Dobré ránko ženy...

Ja som včera o 21tej, už spala ako dudok, spolu s malým. Som bola unavená, asi že sme včera ráno skoro vstávali.
Malý mal dnes zvýšenú tak som mu dala panadol. Snád ho horúčkovanie do zajtra prejde :unamused:
chceme robiť party na dome u nás, ludia sú už pozvaný, ale keby mal horúčku, tak ho nedám strážiť svokrovcom, ale budem s ním ja.

Lenka, že sa aj ukážeš :slight_smile: som sa zasmiala :grinning:

Smaili, aha.. no ja co poznám dediny, tak tu v okolí BA je v každej jednej pizeerka našťastie :sweat_smile:
čítala som... to adrianke (anarida) zverijunili maličkú však?
Ju mám na FB v priateloch, sme spolu písavali v téme: mánia na nakupovanie...
To je iná drzosť ty kokos... a prečo ju zverejnili?
11. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz
lenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
11. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz
baby vcera som zistila že chlapi su čudní :grinning: :grinning: a maju občas zásek v hlave :grinning: :grinning: /ale jasne že to viem už dávno/ :grinning:
včera sa šiel malý kupať a mojmu hovorím že pridaj mu penu do vane..a on že ja neviem kde je..a ja že no asi v pivnici nie je :grinning: :rolling_eyes: ved takmer 2 roky máme peny na rovnakom mieste na vani.. :angry: a ja mu že ..už si mu dal penu?a on že hej..a ja že a kde bola v pivnici?? :grinning: :grinning: :grinning:
no uznajte..
11. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz
11. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz
Mukky a kde je to foto :frowning2:
ma ignoruješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz
a ahojte inak :grinning:
nikki prezrad čo je to u teba skoré vstávanie :grinning: :grinning: :grinning:
nikki ked ste boili na očkovani tak do 38 až 38,5 teploty sa nepodávajú žiadne lieky na znižovanie teploty /antipyretiká/vtedy sa organizmus sám vysporiadava s teplotou,vytvára si protilátky a to je potrebné
11. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz
nikki dnes ho budeš mať :grinning: ty opica jedna,teraz som segre volala :grinning: a povolila
11. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz
Ok, dík za info :wink:
Skoré vstávanie, je okolo 8mej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Supeeeeer, už sa teším... a tu na MK ho pridáš?
11. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz
Mukky, kukla som, môžeš vymazať :wink:
hej, vážne sa podobá... ten výraz tváre :wink:
aj sestra je zlatá :slight_smile: kolko má rokov ?
11. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz
sestra má 25 :confused: tuším :confused: ,fu normál som ostala v pomykove :grinning: 84 ročník
11. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz
malý vydáva z postielky zvláštne zvuky,má už hajať,dufam že nanakladá akurát :grinning: idem mrknut situaciu
11. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz
Hej tak 25 :wink: ja som zase 87ročník...
11. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz
Mne malý teraz zaspinkal, je trocha mrzutý. Aj po očkovaní sme, aj zúbok nám ide, tak asi preto...
11. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz
Mukky, tvoj muž má viac kíl? Neviem prečo som si ho predstavovala takého štíhleho :sweat_smile:
11. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz
drobec mi robí neplechu :confused: ,nechce spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: som ho teraz cvakla bol podozrivo ticho ale som počula pohyby :grinning: mi povyberal jeho postelné :grinning: este zabalené aj rozbalené :grinning: a po zemi su uteráky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

no a jasne ze pred tým bol pokakaný a smrad ako v Carihrade :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne ze som ho 5 min pred tým prebalovala..
mm šiel do posilovne a za otcom do nemocky a ja som už hladná a ten moj šibal nespí..idem mu asi dať mlieča trochu,to zaberá kedze cumlík nemáme už 3 týždne :dizzy_face:
11. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz
Tak teda gratulujem k odnaučeniu od cumla :slight_smile:
11. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz
veru nevyzerá že by sa mu chcelo spať :grinning:
11. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz
nikk dík,išlo to ľavou zadnou :grinning: už ani nevie že existoval cumlík,čím skor odnaučiš,tým to ide rýchlejšie.ešte tak ten nočník by bodol :grinning: aby na neho chodil ale momentálne nehrozí..neobsedí tam..takže este ani nevie že mu hraje ked sa tam vypišká :grinning:

som dala foto...
nie,nie je štíhly,ale on má rád šport..hlavne teraz už pár týždnov posilovnu,v lete bicykel,také dlhé vzdialenosti že dovi dopo :grinning: ja by som ani tretinu z toho nezvladla..a futbal s kamosmi ..plávanie..
ja jedine plávanie a tancovala som niekedy..spoločenské tance ako malá,potom ludovky.. a tenis by ma snad bavil alebo squash ..
11. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz
ježíš, a ja že si dala foto muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz
hej aj celej rodiny ty šiši :grinning:
11. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz
:sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

lebo ako si to písala, tak sa zdalo že to: "dala som foto" patrí k odseku o tvojom mužovi :sunglasses:
11. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz
zase mi vsetko vyhádazal :rolling_eyes: :angry: :grinning: ale aspon som si spomenula na to postelné :grinning: som aj zabudla že mám :grinning: :-este nevybalené pomaly rok :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kedy moj mladý pán ráči zaspať a vstať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne ze ledva vidí..a klipka ocami a som tak prisnejsie na neho ale on len povie mama,mama a ja nemozem z neho a vzdy vsetko povolím ked to povie :grinning:
nieco ukradne a ja na neho ze nono ,nesmieš,a zvysim hlas a on tak nežne povie mama,mama a ja ja som mama,ano,tvoja mama a konec :grinning: ma co chce :grinning: ...ked neviem sa toho nabažiť ze konecne pár dní mi stale vraví mama :grinning:
11. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz
už spinkáá moj anjelíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :pensive: ,ide sa obedovať :grinning: ..od rána chlipkám kavu studenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz
Ja mám na niečo chuť, ale neviem na čo :unamused:
dnes ide mp nakupovat potraviny... to vždy bezomňa, bo ja to neznášam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz
nikki o vela prichádzaš :grinning: my ideme dnes,pokial malý nevstane večer :confused: :confused:
v takých potravinách sa nájde aj kozmetika,oblečenie a podobne :grinning: :grinning: :grinning: ja rada aj potraviny,som taký škrečkovský škrečok a robím si zásoby a tááák :grinning:
11. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz
Ja nenávidím nakupovať jedlo - potraviny. Ale jesť to lúbim :sweat_smile:
Ved to, že v potravinách, ja vždy skončím pri oblečení, hračkách, kozmetike atd...
preto chodí mp vždy sám po robote bezomňa :grinning:
11. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz
lenka :grinning:

Mukky a ja som nestihla žaidnee foto:frowning2:((

Ja som ročník 84 takže áno tvoja segra má 25 :slight_smile:

O vyťahovaní zo skrín mi ani nič nehovor. Ved stačí kuknúť album :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak moje chúda malé vyzerá ako frankenštajn. Je nejaký prechladnutý takže očká mu kysnú obe a má ich také pripuchnuté. Tým že má oslabenú imunitu tak aj ekzém je vidno viac - takžé líčka ma desné no a ako čerešnička na torte je rozrazená horná pera. Lebo včera som vyhádzala jednu skrinu a on tam vliezol a šmyklo sa mu (lebo v ruke mal môj telefón) a šlahol o spodnú hranu tej skrine. :frowning2:

Ale inak robíme pokroky. Už urobí do priestoru aj zo 5 krokov. Na koberci sa pochopiteľne cíti istejšie tam je to lepšie. Na plávajúcej je to ešte také nestabilné.
11. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz
Vini, tak super, grat. k prvým samotným krôčkom.
Chudáčik, určite velmi plačkal :frowning2:
11. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz
Pojdem asi urobit nieco na jedenie..
mám chuť na placky :confused:
11. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz
Som dorobila zemiakovo - cesnakové placky.
So smotanou a paradajkou ich už tlačím do hlavy. Mňam - mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mp bude večer pozerať, že čo sa stalo že som navarila :grinning:
11. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.