Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
11. feb 2010

Dobré ránko ženy...

Ja som včera o 21tej, už spala ako dudok, spolu s malým. Som bola unavená, asi že sme včera ráno skoro vstávali.
Malý mal dnes zvýšenú tak som mu dala panadol. Snád ho horúčkovanie do zajtra prejde 😒
chceme robiť party na dome u nás, ludia sú už pozvaný, ale keby mal horúčku, tak ho nedám strážiť svokrovcom, ale budem s ním ja.

Lenka, že sa aj ukážeš 🙂 som sa zasmiala 😀

Smaili, aha.. no ja co poznám dediny, tak tu v okolí BA je v každej jednej pizeerka našťastie 😅
čítala som... to adrianke (anarida) zverijunili maličkú však?
Ju mám na FB v priateloch, sme spolu písavali v téme: mánia na nakupovanie...
To je iná drzosť ty kokos... a prečo ju zverejnili?

mukky
11. feb 2010

lenka 😀 😀 😀 😀 😀 😵

mukky
11. feb 2010

baby vcera som zistila že chlapi su čudní 😀 😀 a maju občas zásek v hlave 😀 😀 /ale jasne že to viem už dávno/ 😀
včera sa šiel malý kupať a mojmu hovorím že pridaj mu penu do vane..a on že ja neviem kde je..a ja že no asi v pivnici nie je 😀 🙄 ved takmer 2 roky máme peny na rovnakom mieste na vani.. 😠 a ja mu že ..už si mu dal penu?a on že hej..a ja že a kde bola v pivnici?? 😀 😀 😀
no uznajte..

itsik
11. feb 2010
nikollette
11. feb 2010

Mukky a kde je to foto ☹
ma ignoruješ 😝

mukky
11. feb 2010

a ahojte inak 😀
nikki prezrad čo je to u teba skoré vstávanie 😀 😀 😀
nikki ked ste boili na očkovani tak do 38 až 38,5 teploty sa nepodávajú žiadne lieky na znižovanie teploty /antipyretiká/vtedy sa organizmus sám vysporiadava s teplotou,vytvára si protilátky a to je potrebné

mukky
11. feb 2010

nikki dnes ho budeš mať 😀 ty opica jedna,teraz som segre volala 😀 a povolila

nikollette
11. feb 2010

Ok, dík za info 😉
Skoré vstávanie, je okolo 8mej 😝

Supeeeeer, už sa teším... a tu na MK ho pridáš?

nikollette
11. feb 2010

Mukky, kukla som, môžeš vymazať 😉
hej, vážne sa podobá... ten výraz tváre 😉
aj sestra je zlatá 🙂 kolko má rokov ?

mukky
11. feb 2010

sestra má 25 😕 tuším 😕 ,fu normál som ostala v pomykove 😀 84 ročník

mukky
11. feb 2010

malý vydáva z postielky zvláštne zvuky,má už hajať,dufam že nanakladá akurát 😀 idem mrknut situaciu

nikollette
11. feb 2010

Hej tak 25 😉 ja som zase 87ročník...

nikollette
11. feb 2010

Mne malý teraz zaspinkal, je trocha mrzutý. Aj po očkovaní sme, aj zúbok nám ide, tak asi preto...

nikollette
11. feb 2010

Mukky, tvoj muž má viac kíl? Neviem prečo som si ho predstavovala takého štíhleho 😅

mukky
11. feb 2010

drobec mi robí neplechu 😕 ,nechce spať 😝 😀 som ho teraz cvakla bol podozrivo ticho ale som počula pohyby 😀 mi povyberal jeho postelné 😀 este zabalené aj rozbalené 😀 a po zemi su uteráky 😝 🙄

no a jasne ze pred tým bol pokakaný a smrad ako v Carihrade 😀 😝 hlavne ze som ho 5 min pred tým prebalovala..
mm šiel do posilovne a za otcom do nemocky a ja som už hladná a ten moj šibal nespí..idem mu asi dať mlieča trochu,to zaberá kedze cumlík nemáme už 3 týždne 😵

nikollette
11. feb 2010

Tak teda gratulujem k odnaučeniu od cumla 🙂

nikollette
11. feb 2010

veru nevyzerá že by sa mu chcelo spať 😀

mukky
11. feb 2010

nikk dík,išlo to ľavou zadnou 😀 už ani nevie že existoval cumlík,čím skor odnaučiš,tým to ide rýchlejšie.ešte tak ten nočník by bodol 😀 aby na neho chodil ale momentálne nehrozí..neobsedí tam..takže este ani nevie že mu hraje ked sa tam vypišká 😀

som dala foto...
nie,nie je štíhly,ale on má rád šport..hlavne teraz už pár týždnov posilovnu,v lete bicykel,také dlhé vzdialenosti že dovi dopo 😀 ja by som ani tretinu z toho nezvladla..a futbal s kamosmi ..plávanie..
ja jedine plávanie a tancovala som niekedy..spoločenské tance ako malá,potom ludovky.. a tenis by ma snad bavil alebo squash ..

nikollette
11. feb 2010

ježíš, a ja že si dala foto muža 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
11. feb 2010

hej aj celej rodiny ty šiši 😀

nikollette
11. feb 2010

😅 😅 😀 😀 😀

lebo ako si to písala, tak sa zdalo že to: "dala som foto" patrí k odseku o tvojom mužovi 😎

mukky
11. feb 2010

zase mi vsetko vyhádazal 🙄 😠 😀 ale aspon som si spomenula na to postelné 😀 som aj zabudla že mám 😀 :-este nevybalené pomaly rok 😀 😝
kedy moj mladý pán ráči zaspať a vstať 😝 a hlavne ze ledva vidí..a klipka ocami a som tak prisnejsie na neho ale on len povie mama,mama a ja nemozem z neho a vzdy vsetko povolím ked to povie 😀
nieco ukradne a ja na neho ze nono ,nesmieš,a zvysim hlas a on tak nežne povie mama,mama a ja ja som mama,ano,tvoja mama a konec 😀 ma co chce 😀 ...ked neviem sa toho nabažiť ze konecne pár dní mi stale vraví mama 😀

mukky
11. feb 2010

už spinkáá moj anjelíček 😵 😵 😵 😔 ,ide sa obedovať 😀 ..od rána chlipkám kavu studenu 😝

nikollette
11. feb 2010

Ja mám na niečo chuť, ale neviem na čo 😒
dnes ide mp nakupovat potraviny... to vždy bezomňa, bo ja to neznášam 😝

mukky
11. feb 2010

nikki o vela prichádzaš 😀 my ideme dnes,pokial malý nevstane večer 😕 😕
v takých potravinách sa nájde aj kozmetika,oblečenie a podobne 😀 😀 😀 ja rada aj potraviny,som taký škrečkovský škrečok a robím si zásoby a tááák 😀

nikollette
11. feb 2010

Ja nenávidím nakupovať jedlo - potraviny. Ale jesť to lúbim 😅
Ved to, že v potravinách, ja vždy skončím pri oblečení, hračkách, kozmetike atd...
preto chodí mp vždy sám po robote bezomňa 😀

vinifera
11. feb 2010

lenka 😀

Mukky a ja som nestihla žaidnee foto☹((

Ja som ročník 84 takže áno tvoja segra má 25 🙂

O vyťahovaní zo skrín mi ani nič nehovor. Ved stačí kuknúť album 😝

Inak moje chúda malé vyzerá ako frankenštajn. Je nejaký prechladnutý takže očká mu kysnú obe a má ich také pripuchnuté. Tým že má oslabenú imunitu tak aj ekzém je vidno viac - takžé líčka ma desné no a ako čerešnička na torte je rozrazená horná pera. Lebo včera som vyhádzala jednu skrinu a on tam vliezol a šmyklo sa mu (lebo v ruke mal môj telefón) a šlahol o spodnú hranu tej skrine. ☹

Ale inak robíme pokroky. Už urobí do priestoru aj zo 5 krokov. Na koberci sa pochopiteľne cíti istejšie tam je to lepšie. Na plávajúcej je to ešte také nestabilné.

nikollette
11. feb 2010

Vini, tak super, grat. k prvým samotným krôčkom.
Chudáčik, určite velmi plačkal ☹

nikollette
11. feb 2010

Pojdem asi urobit nieco na jedenie..
mám chuť na placky 😕

nikollette
11. feb 2010

Som dorobila zemiakovo - cesnakové placky.
So smotanou a paradajkou ich už tlačím do hlavy. Mňam - mňam 😵 😵 😵
Mp bude večer pozerať, že čo sa stalo že som navarila 😀