• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ako pises pise sa velkym ked sa nieco zvyraznuje to som aj chcela!
29. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz
trapne hrozne!cela tema uz len robenie si srandy z druhych a podobne..uz nemam nervy to ani citat som za zamknutie a co najrychlejsie...sorry baby ale ozaj by sa to malo zamknut uz tie co sem pisala ani nepisu lebo je to zbytocne uz aj tato tema je zbytocna...
29. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz
aj ja lebo fakt ............ach nic zbohom
29. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz
Nebolo to o kvašakoch.... tie mám aj ja rada.

Jevel, nebola tu normalna debata, ale zase uražali nás, ktoré máme iný názor :unamused: A to ma zase naštvalo...
29. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz
Jejda baby.. klídek :slight_smile:
nehajte každej mamine svoj názor, napíšte aj ten svoj, a nesnažme sa presvedčiť ostatné o našej pravde, a bude kľud :wink:
29. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz
A vidím že sa spomínajú kvašáky..
Aj ja ich milujem :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz
no megi vitaj :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz
megi, uplne beznu konikovu debatu sa tu snazis narusat ty, primitivne mne osobne pride stale sa vyjadrovat o tom istom.. sak ty ani k veci nepises :rolling_eyes:
29. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz
no baby moj mali zacina byt riadny zivel :slight_smile: len na sekundu napr.idem zobrat plienku aon je už na brusku a zas na chrbate azas na brusku a na chrbte no a takto sa kotula po celej posteli aj ked ma 2krat 2m.ale je mu to asi nestaci :grinning: zacina byt straaaasne zivy!doteraz som bola rda ked som mohla ist na wc a teraz sa bzdem musiet rozlucit aj stym lebo sa bojim ze sa buchne no co narobim no za par sekund precestuje celu postel !!!!! :slight_smile: som cakala ze to zacne trosku neskor......ale co už ! :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz
Mishka kolkokrat davaš denne príkrm?
Ja nie som síce tabulková, ale zatial iba raz... vždy okolo obeda... inokedy je zatial len na mliečku..
dnes zbaštil štvrťku hipp pohárika (brokolica a ryža) to som sa čudovala..
a včera zemiačik, no to ma nemsierne potešilo, že chcel aj zeleninku, nie len ovocie :wink:
29. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz
a este som chcela ze doteraz som ho polozila do stredu postele a dala ohradku a hral sa z hrackami a gagal a atd........a mohla som si povesat alebo umyt riad napr.ale a dnes skopol nozickou celu ohradku a smial sa :grinning: a aj asnim no neskutocne kolko ma síl a dnes mi aj vytrhol krcu vlasov no nadhera to budeme mat v sobotu len 5mes.co ma caka o par mesiacov?!to nikto nevie :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz
nikollette 3krat za den kedze mi vypije mlicko len ked dieme tak to by som ho musela kazde 4hod.uspavat :slight_smile: aby mi ho vypil ale dvammu jeden den rano mliecko poobede kasu nestle nemlicnu s jeho mlieckom na obed to iste medzi tamniekdy spapa aj hipp mrkvicku nikedy mi nechce a vecer zas mliecko ked je ospali takze 2krat ak je nestle s jeho mliekom tak aj 3krat je ryzova bez chuti a ta mu neublizi a ty aku kau pouzivas?ja mu este davam obilninovu prbioticku samozrejme bez lepku!
29. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz
Náš zase dnes sám sedkal v kočiku... vytiahol sa za moje ruky, a uchopil sa krajov kočíka a sedkal si :grinning: :sweat_smile:
úplne sám :slight_smile:
a s tým kotulaním, to je pravda.. aj môj sa kotúla hore dole, dnes urobil naraz tri otočky, a skoro zletel z postele :confused: zastal na kraji.. uff.. som vyskočila ako strela.. to je fakt okamih, a mohol byť na zemi :confounded:
29. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz
nokolete no napisla som ti to ako madar lebo popri jem lebo som dnes stihla len jogurt :unamused: tak hadam si to nejak prelozis ale podstata je vtom ze davam prikrmy 3denne ale iba nemleicnu a mliecnu len jden krat za den ale on mi papa max.3-4krat dnne!a tebe koko kart papa?a ke mliecko UM pijete?
29. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz
Ja kašičky moc nepoužívam.. mam doma, kašičky od nestelé, od hami, aj od Hipp, všetky od 4.mesiaca, ale moc ich nedávam.. skušali sme asi 3-4x dokopy...
ja som cca tyžden pred 5tym mesiacm zacala s príkrmami, ale z ovocím, a tom chutilo, tak som ovocie musela trocha obmedzit a davam len zeleninku, ovocie zbaští kedykolvek...
Tak teraz len raz za den davam, bud zemiačik, alebo poháriky od Hipp, od 4.mesiaca zeleninkove.. skúšali sme už aj zemiakovo-kukuricovo-morčacie maso..
29. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz
no presne ved aj moj hovorim ved za sekundu je na brusku a takto sa kotula stale už ho emozem nechat sameho vobec asi bude musiet ist somnou aj tam kde aj krali chodia peso :grinning: a majho maleho dala moja mama prvy krat sedkat v kocikua tiez hapal chytil sa ale po par sekundach sa zacal kolisat a tresk do lahu a smiial sa osto sest :slight_smile: ja nato odvahu nemam ja si ho dam max na 5min na nohu ze sa opiera omna!no a nikolete smeje sa ti už mali niekdy aj nahlas ?nas sa zasmial raz a odvtedy sa len uskrna ale len potichu :frowning2: joj take to bolo krasne ho 1krat pocut sa smiat nahlas!
29. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz
nikollette, nemas sa kam ponahlat s viacerymi prikrmami za den...
29. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz
no mi zo zeleninky zatial len mrkvicku a zemiacik ale vyskusam aj ten karfiol uvidime jak sa bude tvarit :slight_smile: ale mrkvu so szemiakom ma strasne rad!!!!!!!ale nejak mi nechce jablko banan spapa a ine ovocie som este nedavala lebo zevraj hruska zatzuje brusko! :unamused:
29. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz
My pijeme Nutrilon.. papa mi menej ako ked mal 3 mesiace..
Ked mal 3mesiace pil pekne podstivo každe 3hodinky okolo 100,120ml...

Teraz pije tak každe 4, niekedy 4 a pol hodinky aj to len do 100ml, viac nechce a vyplúva...jeduje sa, ako u teba..
ale zase v noci to doháňa, po spiačky :sweat_smile: síce len 2x, ale aspoň niečo... začne sa pomaly budiť, inak by mu stačilo keby že mu dam dudel a on spí dalej zabudne že chcel jest, ale ja si dám tu namahu mu to mlieko dať, nakolko viem že cez den nevypil toho vela, tak nech to doženieme aspon v noci...

Niekedy mám pocit že papá táák maličko, ale keď priberá, tak potom myslím že by nemal byť problem.. moj maly bude mat 5mesiacov a 2 týždne za 4dni, a váži 7240gramov.. dnes sme boli u dokiny... a vravela že je velmi šikovný :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz
no mi mame presne 7920g a doktorka ze haldom urcite netrpiiii!ale oni to tak ci tak vybehaju neskor!a aj moj mali papa kazdych 4-5hod skor nic nespapa a rad sa nelieva cajom! :unamused:
29. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz
Moj karfiol nechcel, skusili sme jeden deň, jednu lyžičku, ale vobec mu nechutilo.. ale napodiv dnes tá brokolica, to mu šmakovalo :wink: aj ked len cca 10-15lyžičiek spapal aspon niečo...

Markíza, veď ja len raz za den dávam príkrm, ale dávam :wink:

Náš sa smeje ked sa sním hrám, ked mu akože idem spapať jeho bruško (vieš čo myslím) vtedy sa smeje aj nahlas.. je to strašne zlaté :grinning: alebo na hračkách sa vie smiať, keď vymyslím nejakú zábavnú formu pre neho, tak vydáva aj hlasy smiechu :grinning: neboj aj tvoj sa bude ešte rehotať :wink:
29. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz
NO čaj má rad aj ten náš..
a jaky je prefíkany.. ked vidí flasku v ktroej maval čajík, tak sa za tým hned hadze, chyta si to do ruky, otvára ústa.. a ked uvidí flasku z ktorej pijával mlieko, zacne trucovať.. tak som ho oklamala, a prehodila flašky..a celkom to zafungovalo :sweat_smile:
29. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz
ved ja som tomu porozumela nikolletta, 1x denne pre christopherka je postacujuce.
29. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz
Ahojte,tak ja velmi nemam rada kysle uhorky,a moja babka robi rychlokvasky,ale tusim bez chleba...musim sa opytat..ale su chutnejsie ako normalne kysle,je tam vela kopru

ja by som s ryzou a ryzovymi kasami zacala az v 6 mesiaci...
29. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz
kedy mám začať dávať viac príkrmov, viac krát denne? :confused:
29. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz
Ja som dala zatial len raz kašičku od Hipp (je od 4.mesiaca) z bio potravín, zloženie tiež v pohode, a to bola že brokolica a ryža.. zjedol okolo 10malých lyžičeik, nemyslím že to bolo niečo zlé...
29. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz
nikollette: u nás to nefungovalo, mlieko nechce ani z fľašky na čaj :rolling_eyes: ...asi rozpozná farbu
29. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz
A kolko váži Lili?
29. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz
zabudla som na pozdrav .... hneď som sa hrnula do písania odpovede :grinning: .... ahojte
idem vás dočítať :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.