• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
CAvte baby...
este som nedočítala poriadne len som zahliadla príspevok janky :confused: :confused: :confused: :confused:

a konečne sa tu objavila Zuzka :slight_smile:

A wolfka, som sa zasmiala :grinning: :grinning: :grinning:
Idem vás dočítať :slight_smile:
16. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz
Wolfka gratulujem :slight_smile:

Baby, načo dopredu s príkrmamy? Aj kašičky... načo... aspon tie 4mesiace vydržte, kam sa ponáhlate?
Ja to nechápem :pensive:

Zuzi, super, šikovného chlapčeka máš :slight_smile:

Lenka, čo sa čuduješ? Stará generácia, však oni nás tak vychovávali, tak prečo nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz
mne malý spí a ja som vyspatá,bobik dnes vstal o 8.hod :dizzy_face: tak ani si nejdem lahnuť a neviem čo s časom :grinning:
mm siel lyžovať,pomaličky papám obedík a speva mi Stašák v tv :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som sa vysypala na ruke :stuck_out_tongue_closed_eyes: bud zo slnečnice,alebo z tatiany z orieška alebo čokolady? :confused: :rolling_eyes: slecnicu som si kupila hadam po 10 rokoch ze poluskam vecer ked príde hlad :grinning:

asi idem do sprchy a nalíčiť sa nech som hotová ked príde mm,pojdeme ku svokrovcom,svokor uz dosiel z nemocnice,ale mám z toho stretka stiahnuty žaludok
16. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz
Ahoj...
prečo stiahnutý žaludok?
16. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz
nikki ved som pisala ze svokrovi zistili rakovinu pred 2 týzdnami a behom mesiaca ho 2 krát operovali no a bol 2 týzdne v nemocnici a ja som ho od ochorenia nevidele len som s nim telefonovala..
chápeš,neviem aka tam bude situacia,a pýtať sa ako sa máte asi nebude vhodne a podobne..
16. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz
áno to viem že si písala.. len mi to vyfrčalo z hlavy :frowning2:
no to je také blbé, uvidíš aká tam bude situácia... snád to bude ok...
16. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz
dufam že ano....je mi tažko nejak uz teraz premaham plac a hlavne aj koli tej ved vieš a jej blbej otazke na teba...som nejaka precitlivela dnes ..ale aj je mi krásne,mm mi vyznal lasku a drobec je zdravý tak co si viac mozem priať? :sweat_smile:
16. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz
letím do sprchy,som sa zdrzala a maly už neviem ci sa nebudí :confused: ,vecer zájdem na kus reči :grinning:
16. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz
Mukky, ale čo si načo smútiš... ja to takj neberem... v živote sa s takými nestretnem, nech si píšu a závidia... :grinning:
16. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz
ahojte...az teraz som nasla tuto temu a snazim sa precitat od zaciatku az po koniec, no tolko casu mi moj drobcek nedozici :grinning: malinka ma 4 mesiace a tiez sa tabuliek nedrzime...je sice plne kojena, ale od narodenia bola na mne takmer v kuse prisata, tak sme obcas mliecko vymenili za cajik...pije ho od 2.tyzdna a je spokojna aj ona aj ja...ved to sa nedalo, kazdu pol hodinu kojit...
16. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz
Petkulka vítam ťa. A hlavne si uprav pas lebo tam máš že máš jedno dieťa a ešte si aj v 60tt:slight_smile:)
16. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz
Petulka tak vitaj... :slight_smile:

Vini, už máte po pohrebe? :pensive:
16. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz
dakujem :grinning: uz upravujem
16. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz
nikolo nemam slov k tej teme uz som napisala a ta rimmel ja ju uz nemozem ani citat nic ine nevie len byt mudra a no skoda reci kto ju v nejakych temach cital tak vie...no nasrata som aj za teba ani pisat nemozem...
16. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz
ze nikolo to malo byt nikol :grinning:
16. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz
ahoj bejby ? ako sa Deppko ?
16. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz
bože som chcela napísať že ako sa má Deppko :slight_smile:
16. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz
ahoj moja som ti gratulovala k babenku juj ci sa tesim s tebou:slight_smile: :dizzy_face: depko ma depkuje ale zase ma brucounske obdobie tak ma hneva kade chodi ale dnes som si posedela dve hodky u kadernika tak som prisla s dobrou naladou a hned som si ju pokazila v tej hlupej teme...a vy sa mate ako?babenka posluchaju?
16. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz
No aká téma - dajte nech sa vytočím. Inak rimmel sa fakt robí chytrá... Ale tak ja som po nej hodila argument a bolo ticho. Mi prišlo že je prístupná rozumným argumentom...
Pohreb za nami. Aj kar. Už som bola aj chalanov z DPD dotankovať - naftu. Aj pre piranu u svokra. A idem mi hlavu roztrhnúť. A ešte mi treba obliečky pobaliť na poštu.
16. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz
vini to sa vynervujes tema mania na nakupovanie nikina tema ale mas co citat...a som rada ze uz to mas za sebou ten pohreb...
16. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz
No čo to som prebehla. A nemám k tomu čo napísať. Nepatrím medzi maniačky a ani nechodím vyrýpavať do iných tém. Ale bolo tam kopec kočiek na jendom mieste ktoré poznám u viacerých iných tém :slight_smile:
16. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz
No teda baby -mukky aj niki. V téme o nakupovaní príspevky aj po polnoci aj ráno a tu nič :rolling_eyes:
17. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz
vini , strasne sa mi paci ze ,, pirana" :dizzy_face:
17. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz
Lenka keď sa zahryzne tými 7 mimi zubmi do bradavky alebo dvorca tak by som ho aj kadejako inak nazvala :dizzy_face: :grinning:

Inak ma od včera strááášne bolí hlava :pensive:
17. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz
Tak ahojte...
som aj tu... :slight_smile:

drobček spinká... nie je zvyknutý vstávať okolo 7mej :confused: tak dospáva :grinning:
17. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz
Inak mukky, bejby, smaili, dakujem za obhajobu v téme mánia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz
vini , to veriim :grinning: :grinning: :grinning:

niki zacala som citat maniu , no mam dost z par ludi
17. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz
Tie začiatky ani nečítaj...
si prečítaj posledných 10strán :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz
ahojky..dnes nejak nestíham,až teraz som zapla notebook pred chvílkou.. :grinning: :confused:

manžel ma nechal pospať :sweat_smile: ,potom sme pratali spolu ,kecali a šalili sa s malým,teraz varím pre nás aj pre drobca,on šiel do obchodu kupiť kyslu kapustu..
poobede ideme na prechazdku do mesta a idem kupiť malemu tanierik macka pooh :pensive: :pensive: :grinning: :pensive:
nenormalne sa mu páči macko...na celý obchod len jéééj,jéééj,jééééj ...strasne je zlatý :grinning: no a pohárik uz má a tanierik nie.. :grinning: ale to nie je hracka ale na kazdodenné používanie :grinning:

no mm uý dosiel,potom nakuknem..
vini nikto tu vecer nebol,preto som nič nenapisala....ak si tu nahodou vecer tak krič na mna hlasno :grinning:
ja som sa dlho na MK nezdrzala...
17. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz
Ženy mna z toho malého už šaliem. Dopapa obed zoberiete mu misku vreskyyyy, náhodu vleze psovi do granul tak mu ich zoberiem vreskyyy, dam mu cicek a ked dopije zoberiem mu ho vreskyyyy, dopapa presnidávku zoberiem mu flasku vreskyyy. Ako papá fakt dosť. Ale hoc čo bolo na jedenie a zoberie sa mu to prázdne pochopiteľne tak vressskyyyy. Furt ho mám vo výstrihu čo chce cicky.
17. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.