Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
25. feb 2010

Sophie dík,
nás bolo 15, a stačilo... druhý den 10ludí...
NO Chris má 40r a 48ročných dedov 😉
My máme 10 zúbkov... už nech sú všetky vonku 😝

dnes bolo tak krásne, sme sa normálne opálili 😅

sophie1981
26. feb 2010

no nasi dedovia maju 60 a 48...no ale ten mladsi popravde vyzera na dobrych 58.... 😝 ....baky 55 a 50.....uz starsia generacia moji rodicia....svokrovci mladsi...mm je najstarsi syn...ja najmladsia z rodiny.... 😀 ....

takze zajtra ideme po tortu, vecer ovesiam byt a celu nedelu rano budem makat na pohosteni...ja to taaak nemam rada.... 😝 ...uz nech je to za nami.....

bejbypd
26. feb 2010

Caute baby...ako sa mame?ja zase smirujem kade ade po temach sem tam sa rozculim sem tam zasmejem...ale ina kvsetko po starom..dnes som Misku naucila spievat nech boze da 😀 a spieva to sposobom nech boze da nech boze da Goool ved na to mame..nech boze da nech boze da aby nezabudol 😀 tak sa na nej doma sulame 😎 a este svie vymenovat hokejistov ale iba piatich: maian gaboiik,miio satan,zdeno chaa,maian hosa a pao demita 😀 no sou hokej ju uplne dostal kuka s nami a fandi jak stary chlap...totizto moj depko je byvaly hokejista este v trencine hraval s majom gaborikom a celkom fajn bol za dobre s risom zednikom...riso zednik casto chodieval do prievidze bo paktil s nasou kamoskou jednou ale este predtym ako sa ozenil samozrejme...takze my sme tak hokejovo zalozeni ja hokej zboznujem odmalicka 😉 dnes sa mi nic nechce,Miska buva a ja netujem a to by som mala radsej varit a upratovat 😝 tento vikend budeme len oddychovat pojdeme sa napapat do nejakej restiky mam chut na nieco take ako cernohorsky rezen a podobne 😀 a vy co mate v plane?inak ak budete mat cas kuknite do temy v tehotenstve a tema sa vola nejak tak ze neplanovane tretie dieta alebo tak nejak to budete kukat..niekedy sa nestacim nad ludmi cudovat...adal a ty ako?bude princeznicka ci princ?dufam ze sa mate dobre...

bejbypd
26. feb 2010

ozaj a nasi dedovia maju 58 a 52...jeden stary plesaty a druhy presedively bradaty 😀

nikollette
26. feb 2010

Ahojte....

bejby, no divná to téma...
Ale zase lutujem tú babu, kvôli tej vážne postihnutej dcérke 😔 musí to byť hrozné 😢

Mukky, ty si nekúpila žaidnu hračku v Madarsku??? 😕
Neverím 😀 😅

vinifera
26. feb 2010

bejby my máme tiež starého a plešatého (60) a prešedivelého a bradatého (43)

Bola som ráno na krv a moč ale všetko vyzerá OK. Aj krpec už lepšie spal. Už ani horúčky nemal 🙂

nikollette
26. feb 2010

Vini, tak super 😉

bejbypd
26. feb 2010

vini som rada ze vam je lepsie 😵 nikoll aj mne jej bolo luto uz pred rokom ked tu pisala ale nazyvat svoju postihnutu dcerku potratom 😠 to normalna zena napisat nemoze...ale nechcem to tu uz rozoberat ona vie najlepsie ci hovori pravdu alebo nie...a co varite baby?alebo ste varili ?lebo mam kuracie prsia vytiahnute tak bud idem spravit ten slaatik co nikol lenze to mi depko bude potom nadavat ze sa nenajedol... 😠 alebo spravim len rezniky a malej naprirodno...ale popravde nechce sa mi ani vstat z postele a nieto este varit..mam pocit ze varim 5 jedal dokola...a to sa fakt snazim furt nieco vymyslat ale uz mi dosli napady 😅

bejbypd
26. feb 2010

a inak k tym dedkom...moj otec je podla mna stale svihak keby sa oholil to je ten presedively bradaty 😀 ale depkov otec je taky ozajstny dedo...plesaty,tie styri vlasy co ma na kazdej strane ma sedive,zuby umele,chlpy mu trcia z usi 😀 no taky typicky dedo 😎

nikollette
26. feb 2010

Jaj, to to neviem, že ju nazývala potratom 😔
My sme mali zeleninovú polievku, a malý mal ešte na to zemiakové pyré. To strašne lúbi 🙂

Ja mám palacinky s nutelou a ovocím 🙂

bejbypd
26. feb 2010

mnam ze palacinky...no ale to sa mi tiez nechce...spravim palacinky zajtra🙂polievku mam vajickovu uvarenu,len este to druhe...boze baby to je vonku pocasie aspon u nas ani von sa neda ist len prsi a prsi od rana a mna hlava zase pobolieva no hroza 😠 uz nech je leto 😀 sa tesim jak budem s malou chodit na kupko...ozaj som sa chcela opytat neviete ci existuju kolieskove korcule tak velkosti 24 ako pre moju misku?lebo ja som maniak na kolieskove korcule a rada by som aj misku do toho zapojila 😉

nikollette
26. feb 2010

Môjmo otcovi nechce nikdo veriť že už je dedo. A má 48rokov.
A ked s ním idem po meste si každý myslí že som jeho priatelka a Chris jeho syn.
A ked povie že už je dedo tak neveria... On sa lubi strasne aj obliekať este...
Minule išiel do obchodu a dosiel s 12timi taškami a nehal tam 45 000sk 😕 😕 😕

Toto je moj otec: 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nikollette
26. feb 2010

Bejby podla mna existujú také korčule..
Možno dvojradové na začiatok aby sa jej lepsie učilo, ale podla mna su... Už som videla na tak malých deťoch korčule 😉

bejbypd
26. feb 2010

no musim pokukat tie korcule..bola by som rada keby miska oblubovala sport ja som ho tiez donedavna oblubovala kym som nezlenivela 😀 rada by som ju neskor aj na detsku gymnastiku dala nech pekne drzi telo a tak...no to su moje sny hadam sa jej bude pacit lebo rada tancuje beha a podobne 😵 niki otec je stale fesak 😉 to tomu mojmu musim ja oblecko kupovat lebo by si obliekol co mu pod ruku pride🙂))to mate takych mladych dedkovcov 😀 to su este chlapi v tom najlepsom veku...no idem kuknut tie korcule a potom mozno aj nieco konecne navarim 😝

nikollette
26. feb 2010

Chris je vrak na môjho otca 😅 ja neviem ja to tak nevidím, ale iní to tvrdia 😅

bejbypd
26. feb 2010

http://www.veba.sk/kolieskove-korcule/5078-koli... tie sa mi pacia....mne sa chris podoba na tvojho priatela 😉

nikollette
26. feb 2010

Tak tie predposledné by sa ti páčili 😉
tiež su vzadu dvojradové, kukni 😉

nikollette
26. feb 2010
bejbypd
26. feb 2010

dakujem nikol...pekne su len potrebujem maximalne 24..a nemozu byt preprinceznovane a velmi preruzovene bo depko by ma zaskrtil on neznasa na malej take veci...on by z nej mal najradsej chlpaca 😀 😠 ale pekne pekne no musim to poriadne popozerat..

nikollette
26. feb 2010

Tie posledné su asi naj 😉

bejbypd
26. feb 2010

neviem ci to nie su tie co som dala link..tie sa mi pacia velmi 😉

nikollette
26. feb 2010

hej to su také isté, akurat tieto su viac dievčenské 😉

bejbypd
26. feb 2010

ano ano pacia sa mi najviac urcite to budu na tento sposob len keby uz aspon ta jar chcela prist 😀 dakujem za pomoc 😉

nikollette
26. feb 2010

Ja som šišina..ved to sú také isté... neviem prečo sa mi zdalo že v tvojom linku sú zeleno - šedé 😅

nikollette
26. feb 2010

U nás bolo včera a predvčerom krásne. Ako leto... som sa normálne v tričku na balkone opalovala...
a dnes už zase zima, typický február 😝

bejbypd
26. feb 2010

😀

nikollette
26. feb 2010

😀 😅

bejbypd
26. feb 2010

no aj u nas nadherne vcera sme sa tristvrte dna prechadzkovali a dnes ani paty vystrcit z domu a to by som rada este aspon do potravin skocila 😝

vinifera
26. feb 2010

bejby si mi robotu narobila - som musela kuknúť téme a odrazu som ju aj celú prečítala 😝 😝
Malý konečne zaspal. Bol od rána od 8 mej hore!