• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
aj ja som tu temu celu precitala a mam dost :frowning2: neviem co si mam o tom mysliet :sweat_smile:

Vini inak dobre, ze drobcovi uz klesla teplota.
26. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz
Andrea ako majú vyzerať tie vyrážky po 6tej chorobe? On má dosť ekzém a je celý vysypaný ale teraz keď som ho prebaľovala tak som si všimla že po celom brušku má také drobné vyrážky. :astonished:
26. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz
dobryyy vecer sa praje...my uz spinkame :dizzy_face: vini moja mala ked mala siestu chorobu tak tri dni 40 tky horucky a na stvrty den male cervene vyrazky na chrbatiku brusku a trosku na tvaricke...baby ja mam normalne stresy zajtra idem na zumbu...som sa rozhodla boze co ak nebudem vladat? :grinning: potrebujem uz cvicit lebo moje sadlo sa rozhodlo ze sa mi usadi na pupku a na bokoch a nejak sa mi to prestalo pacit :angry:
26. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz
A je to nejak nebezpečná choroba alebo čo mám robiť? Lebo malý mal tri dni 40°C. Včera už nie a dnes je vyhádzaný drobučkými červenými vyrážkami. Alebo je to už za nami a už sa nemám stresovať?
26. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz
to uz je za vami :wink: ak uz nema teplotku tak to bolo stopercentne ono.. nie je to nebezpecna choroba neboj druhykrat ju uz mat nebude...pre nas to boli len tri strasne dni lebo teploty pod 39 neklesali :frowning2: ale na stvrty den uz bez teploty len s vyrazkami a to je vyvrcholenie tej choroby..s tym sa to skoncilo...takze ak to bolo ono uz si mozes vydychnut :wink: nasa miska to mala ked mala rok aj mesiac...
26. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz
docitala som sa ze ju sposobuje virus zo skupiny herpesvirusov a prejavuje sa presne tymi horuckami a potom len vyrazkami ktore signalizuju koniec choroby...netreba na nu ziadne antibiotika nic...ako pride tak odide a ze zvycajne sa objavuje prave u deti,ktorym sa prerezavaju zubky lebo vtedy maju oslabenu imunitu :wink:
26. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz
ahojte
adi ako sa volá ten lyžiar co sa ti páci?
26. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz
mukky Axel Teichmann sa vola ten andrejkin :grinning:
26. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz
bajby dik,idem kuk ci je fesak :grinning:
26. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz
ty nemas co robit :grinning:
26. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz
bejby :grinning: veru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mm je na pive,savierko uz davno spinká,a ja kukam po chlapoch :grinning:

no celkom je fesný :grinning: ale nevidno poriadne ci ma vzadu dlhe ci kratke vlasy :grinning:
ale adu skor zaujima asi ako sportuje,či???? :grinning:
26. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz
podla mna ju zaujima oboje :grinning: aj mala spi ja mam pred sebou knihu od evity,hladna som,normalne stresujem kvoli hokeju ma az brucho od strachu ze prehrame boli :grinning: tiez som ho teraz kukala len mi nechce otvorit ziadnu fotku jeho tak kukam len tak z dialky...ja mam novy idol Robert Pattinson z Twilightu :grinning: ziskal si moje srdce a aj vsetko keby chcel :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 21:54  • Odpovedz
:grinning: co?koho?z kade?definuj :grinning: ale ved google mi hadam povie co to zac :grinning:

mna hokej neberie,mne je to prdlajs jedno :grinning: ale sa len ukludni bejby..budes pozerat?tak si to uzi :grinning: ide o 3.30 rano nie? :grinning: to este asi budem hore :grinning:
26. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz
tento ja som na takych strapatych chudych vyssich no milujem ho :grinning:
26. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz
nebudem pozerat lebo depko mi zakazal vraj by som uz dostala infarkt :grinning: ja to tak prezivam ze mam pocit ze po zapase so svedmi som zostala trochu sediva :grinning: neviem co by bolo keby som pozerala aj tento zapas :sunglasses:
26. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz
tej je zlatýý :grinning: :grinning: a kto to? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to on je ako co?herec?
26. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz
A neodoslalo mi príspevok. Už som čo to kukla o tej šiestej chorobe aj tu na koni v téme. A potom som sa naivne snažila uspať krpca. No ale tá potvora mi proste pred jedenástou spať nepôjde. Tak som to v zdala - plus ma na stole čakala čerstvá pizza :wink:
26. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz
bejby moj chcel pozerat hokej,ale kedze isiel po cvičení neplanovane na pivo asi bude pozerat velke kulove lebo nevstane :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz
moj ma nocnu nadava uz hadam tyzden ze nebude vidiet hokej :grinning: no hral v tom sumraku od stephanie meyerovej a aj spieva celkom pekne a este robil modela...mne sa tak paci taky straposko...ale ako upir v tom sumraku je absolutne bozsky :grinning: no ale dost o nom lebo keby to depko cita tak chyti depky :grinning: vini ze pizza mnam..ja som teraz zozrala celozrnnu zemlicku s morcacou sunkou lebo uz som bola fakt hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 22:22  • Odpovedz
a kde sa flaka nikol? :grinning:
26. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz
nikol bud je na nakupe,alebo v mekaci,alebo ju p chce mat len pre seba,alebo maju navstevu... :grinning: alebo jej blbne net :confused:
dufam ze su ok hlavne...

bejby hadam ti necita mangel ked nieco pises :confused:
26. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz
ale nie to si robim srandu :grinning: bozechran keby cital :sunglasses: on na to nema cas on ledva behne na facebook raz za tyzden inak sa strani od internetu a pocitaca nakolko v robote sa pred pocitacom nasedi dost...no tiez dufam ze nikol je ok...urcite si teraz pochutnava na niecom dobrom co uvaril priatel :wink:
26. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz
bejby som si myslela :grinning: a mm je strasi od teba?ty si este zabka :grinning: viem ze si mladucka,len som zabudla vek..
moj nema vobec zaujem o net..ved dobre pre mna :grinning:
26. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz
no ja budem mat v septembri 22 a moj chlap dva dni predo mnou 29 :grinning: akurat dnes mu hovorim predtym nez isiel na nocnu ze boze uz 22 zachvilu a on na to ze ty uz budes mat 22?a ja ze noa to neni ako ked som mala osemnast co?sa zacal smiat ze som uz stara krava :grinning: no a nemiluj takeho chlapa :sunglasses: no to mas teda dobre ze sa nezaujima o net :wink: sak ty by si ho k tomu ani nepustila ci?inak musim sa pochvalit ze som si poslala prihlasky na pravo do bystrice a trnavy takze vo volnom case ked nekonikujem sa poctivo ucim :sunglasses: mukky a ty mas kolko rokov vlastne?ak to nie je tajomstvo ak to je tajomstvo tak mozes posepkat :grinning:
26. feb 2010 o 22:43  • Odpovedz
boze same strielacky v tej tv a potom ze som tu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :grinning: a ja by som si uz tak pozrela nejaky krasny film o laske napr. :grinning:
26. feb 2010 o 22:43  • Odpovedz
ja pozeram tru blood na hbo 2 :grinning: som uchylna na upirov :grinning:
26. feb 2010 o 22:45  • Odpovedz
samozrejme true nie tru :sunglasses:
26. feb 2010 o 22:46  • Odpovedz
ja sama nekukam horor :grinning: bojim,bojim :grinning: :pensive: a ak nahodou tak potom davam retiazku na dvere a mm uz vie ze som kukala daco coho som sa bala :grinning: :grinning: a rehlí sa a ja netuším preco :rolling_eyes:
26. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz
ani ja sama nekukam horor ale toto je pohodove a hlavne kukam to len jednym ockom :grinning: kedze sa viacej venujem internetu a mojmu domacemu zvieratku :modremu konikovi :grinning: a este popritom aj citam...takze ani z filmu ani z internetu a ani z knihy v podstate nemam nic :grinning:
26. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.