Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

womenne
1. mar 2010

vini niečo podobne mala sestra so svojou dcerou,tiež mali špecialne oleje do kupela nič nepomahalo až nakoniec pobyty pri mori ekzem jej normlane zmizol,mala cely rok klid striedaju to aj s pobytom v Tatrach,každy druhy rok k moru naozaj to pomaha tak by se mohli skusit.

nikollette
1. mar 2010

Tiež som čítala že na ekzémy je perfektné more 😎

womenne
1. mar 2010

Oni chodievaju do Chorvatska,chodi tam aj kamaratka jej dcera je tiež atopik a velmi im to pomaha takže naozaj odporučam.Chodievate na alergologiu?možno by trebalo upravit stravu...

nikollette
1. mar 2010

Práveže Vini zdravuje dosť zdravo, podľa mňa.
Myslím že to more, by bolo pre nich super. Za vyskúšanie by nič nedali 😉 keďže na to nič nepomáha ☹

womenne
1. mar 2010

Nikoll niekedy ale škodi ekzemu aj uplne banalna vec,mne napr.banan no povedala by si to?sme boli s mamou v šoku ked mi ho zakazali jest.

Ono sa to da aj cez poistovnu su nejak pobyty pri mori len sa treba informovat..

vinifera
1. mar 2010

Inak ja som dávala banán bolo zle. Potom som zo dva mesiace nedávala bolo lepšie. A teraz od krstín som zasa dávala a je to katastrofa. Ja som aj dnes nad tým pľuhavým banánom rozmýšlala.
Inak ako píše niki fakt dávam bacha na stravu. Len aj ja by som mala držať prísnu dietu keď chcem kojiť. No ale občas sa urvem z retaze 😖

womenne
1. mar 2010

Vini a chodiš k tej alrgičke?LIskova je užasna nam velmi pomohla naozaj doporučujem...na tu stravu sa musi davat velky pozor ale ak sa lieči od mala mohol by ztoho vyrast popytaj sa na nie pobyty ide leto možte vyrazit🙂

nikollette
1. mar 2010

No Vini hej, na starvu u krpca dávaš pozor, ale zase sa asi stane že občas poješ čo to, ty 😒
A ked je taký citlivý na stravu, budeš sa musieť krotiť 😅 alebo odstaviť? keby to bolo také lahké však 😒

Mukky ty si kde??? 😕

Mp cvičí, ja som dokúpala malého. teraz sa ešte hrajká, ale pomaly vidím na nom že zaspí. Už si dáva hlavu na vankúš. To je znamenie že je unavený a ide hajíííí 😵

dankolucka
1. mar 2010

vini, kukla som maleho s ekzemom a az mi do placu bolo..prajem nech sa rychlo uzdravi bobacik malinky...moj syn je tiez silny alergik po mne, nastastie nema kozne prejavy, zato soplime a kasleme furt. Tiez sa chystame do hor a k moru v lete, chodi na hory aj v zime a vtedy sa mu to zlepsuje. Tak sa drzte.

nikollette
1. mar 2010

Vini vážne nechcete vyskúšať to more???? Ide leto, ja by som to skúsila. Možno to pomôže, chrústikovi malému.

nikollette
1. mar 2010

A už hajá, drobček môj.....

nikollette
1. mar 2010

Ide film, nejaká komédia. Pôjdem asi pozerať tv...

vinifera
1. mar 2010

womenne na alergológiu zatiaľ nechodíme - nikto ma tam zatiaľ neposlal. Keď tak uvažujem ani neviem kde tu nejaký alergológ je - ja som nikdy na nič alergiu nemala. Iba ak na ľudskú sprostosť a poniektorých chlapov.
Ja by som ráda v lete k moru. Tento rok sme neboli lebo krpec bol ešte veľmi malý. Ale tento rok by som veľmi chcela. Snáď to víde.
Dankolucka - dík. Aj vy máte ekzém? Riešite to aj nejako inak ako tými výletmi?

cestovatelkaandrea
1. mar 2010

Vini, Niki,
len tak narychlo. No riesilo sa to tak, ze Damian isiel do tej druhej triedy ako som pisala. Zalovat ucitelku nemalo zmysel, lebo ona sedela na zemi a hrala sa s nim pri tej lavici. On chodil od ucitelky k tej lavici a zas nazad a ako bol pri tej lavici, tak stratil rovnovahu a padol. Ucitelka nestihla ani zareagovat, lebo to bol zlomok sekundy.
Nebolo to take strasne ako to vyzera.Aj jazvu ma peknucku a ked bude starsi tak tam bude mat len taky tenky vlasok.

Vini inak Tomasko to ma dost silne. Skus ten banan radsej vysadit ak mas nan podozrenie. A inak aj ja som pocula o tom mory ako dobra liecba na exzem. Vraj ten vlhky morsky vzduch robi dobre...

nikollette
1. mar 2010

Ešte som nakukla...

Andy ved hej, niekedy človek fakt nestihne ani zareagovať a to môže byť aj tesne pri dieťati 😝

nikollette
1. mar 2010

a môže to byť aj "rambaňa" 😀 😀 😀

nikollette
1. mar 2010

Mukky snád nespíš 😕 😕 😕

womenne
2. mar 2010

Vini to ta važne nikde neposlali?to snad nieje možne už davno ta mali to rieši alergolog,V CA v nemocnici na velkej chodbe hned na začiatku ma ordinciu DR.Liskova je najlepšia skus si zohnat jej čislo ja ho už nemam kedže sme sa prestahovali tak sme si zobrali aj karty.Ona vtedy nebrala ale skus sa snou dohodnut kedže ste z KNM možno vas vezme,ono to može mat fakt z nejakej potraviny a z krvych testoch by mu to zistili.Ona t ti tiež odporuči more,Tatry aspon na 2 tyždne.
a a ke mastičky davaš teraz?

vinifera
2. mar 2010

Kým som krpcovi krpatému stihla navariť obed tak stihol vyjedať polievku psovi z hrnca. Potom sa doslovne vykúpal v psej miske na vodu. Keď som ho premiestnila k sebe do kuchyne aby som ho mala na očiach tak vyhádzal z koša všetky sáčky z masa ktoré samozrejme psy rozvláčili po celej kuchyni. Vyhádzal z poličky všetky kuchárske knihy. A aby mi nebolo málo tak z koša si vytiahol ešte aj sáčok z čaju pekne si ho roztrhal a nacpal do pusy a za tričko 😠

Womenne dávame advantan, ichtoxyl, bactroban, a dve miešané.

cestovatelkaandrea
2. mar 2010

vinifera tomu sa hovori akcne dieta... a to som si myslela, ze Damian je hyperaktivny....

nikollette
2. mar 2010

Vini, ty kokšo 😕

dankolucka
2. mar 2010

uf uf akcny chlapec fakt. Pytala si sa ci mame ekzem, nie to sme nastastie nikdy nemali.Moj syn bol aktivny, ale nenormalne poslusny, ked som povedala nono nesmies tak to nespravil, obavam sa, ze dcera bude pravy opak. 🙂 Je aj ovela zvedavejsia aj vacsia nervacka, tak sa mam na co tesit.

mukky
2. mar 2010

ahojte,
neskor sa pridam ak tu niekto bude..

dali4 ako ste dopadli s maličkou u lekarky?

nikollette
3. mar 2010

Ahojte...
no my sme si dnes nejak privstali... sama tomu nechápem 😕

Mukky čo nové???
Zanedbávaš koníčka 😀 😀 😀

nikollette
3. mar 2010

No anjelik môj, nebol moc dlho hore. Už hajká. Nie je zvyknutý takto skoro vstávať 😅

vinifera
3. mar 2010

Nika akú ma malý aktuálnu veľkosť nohy - UK? 4,5 alebo 5 alebo len 4?

cestovatelkaandrea
3. mar 2010

Niki a preco ste vstavali tak skoro?

mukky
3. mar 2010

ahojte,

adi mas ip ak si tu...

mukky
3. mar 2010

idem dovariť drobcovi polievku,sebe kavu a som tu ak tu je niekto..

mukky
3. mar 2010

niki nezanedbavam 😀
drobec bol s mm von necelu hodinu a neviem co robili ale hned zaspal v postielke a pred 12-tou 😕 😀
mali kočík aj chodil na pešaka..do musím sa ho popýtať ked dojde,isiel cvičiť..

poobede chcem ist do mesta na prechadzku,nebudeme trcať doma...vcera som sa tak nudila aj malý ze sme sli von po 18-tej..doma je nam táááák dlho.. 😝 ,este je malý a nevie sa zahrať tak na dlhsie..len lietať 😔 aj lego som mu rozbalila ale ee,par minut a skor sa pri nom zlosti a vyzerá takto 🙄 ... 😀 ,nevie este tak spajať tie casti..