Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
10. mar 2010

Ako spal v kuse, až na to že som mu dala v noci mliečko 😉

mukky
10. mar 2010

niki oni su z takeho velmi tvrdeho papiera,ale malý sa na nich postavi a otvorí si dvere 😔 a držia...a posledná kocka má aj taku guličku vo vnutri..su naozaj pekné a su tam aj pismenka,cislice a obrazky...urcite ich v dráčiku maju,no kupovala ich okolo vianoc...
ved si daj dracik stránku a vsetok tovar ti vyhodí...krabicu už tusim nemam,tak neviem značku..

idem si lahnuť k malemu,zacina ma opat bolieť hlava.. 😠 stavím sa asi až večer ked malý zaspinká..

nikollette
10. mar 2010

Ja že sú také penové.
No pozriem na dračik.sk ked malý zaspí,... už tu kómuje a zaspáva pomaličky sám...

nikollette
10. mar 2010

Ani na tých kockách nikde nie je značka???

mukky
10. mar 2010

dobru noc 😔

nikollette
10. mar 2010

Mukky v dráčiku som nič také nenašla.
Ale nasla som na nete niečo takéto. Pozri sa na to prosím ta, ci su to oni, ja chcem také ako máte vy 😀
zvacsi si tam ten obrázok, k tým kockám...

http://detskahracka.sk/kocky-domov-p-854.html

nikollette
10. mar 2010

Ale to nie sú také...
pojdeme ved osobne pokukať do drácika aj all toys, a uvidíme 😉

vinifera
10. mar 2010

No nechcem Vám brať ilúzie ale krpatý mi zo stoličky vylieza už dobré 2 mesiace. A tradiečne ked ho krmim tak sa aj zo 4 x postaví 😠 A teraz všetko hádže do koša. Potvora jedna malá zas to budem musieť triediť ked budem chcieť kôš vysypať.

nikollette
10. mar 2010

Prečo že nechceš nám brať ilúzie. Som niečo nedočítala 😅
Aj mne sa tam postaví ako nič... a vylieza...

Jáj, myslela si na to vyliezanie z postielky?

vinifera
10. mar 2010

Mukky písala že malého môže nechať iba v stoličke na jedenie. Tak som na to reagovala. To u nás nehrozí. Odtial vylezie raz dva. Postielka je nanho ešte vysoká. A hlavne v nej nemá žiadnu prax nakoľko tam vôbec nechce byť 😕

Ženy zmenšila som si (neviem ako) písmo na koníku. Mám to tu tak 6 kou veľkosť. Také mravce ledvo na to vidím. Kde sa nastavuje veľkosť písmna na aktuálne otvorenej stránke?

cestovatelkaandrea
10. mar 2010

Vini, stlac CTRL a potoc strednym koleckom na myske.

Niki ako si spala?

vinifera
10. mar 2010

andrea a ked nemám zapojeného potkana?

nikollette
10. mar 2010

Ahoj Andy...
dobre som spala.. ako bábatko 😀 😀 😀
však po skoro fľaši šampána sa aj patrí 😅

Vini, že zapojeného potkana, umrem 😀

U nás tiež zo stoličky vyleze ako nič........
S postielky ešte nie, to nehrozí zatial 😉

nikollette
10. mar 2010

Baby, inak po kolkých stranách zatvárajú adminky témy?
Ked si budeme robiť novú, už by sme sa asi nemali volať netabulky 😅

vinifera
10. mar 2010

Niki už nezatvárajú pri určitom počte strán tému. Bolo to ked bol koník ešte žrieba. Ale už môže mať téma ľubovolný počet strán.

nikollette
10. mar 2010

Jaj, to som nevedela...
Vini, ty máš dobré hlášky. Že ked bol koník žriebä. 😀

cestovatelkaandrea
10. mar 2010

Vini tak to som si nie ista. co mas notebook alebo PC? ak mas notebook tak na tej ploche kde sa akoze hybes s prtom hore dole, tak len tam urob ten pohyb. hore-zvacsis, dole-zmensis

uz som na to prislaaaa
CTRL a zaroven + = zvacsenie pisma
CTRL a zaroven - = zmensenie pisma

cestovatelkaandrea
10. mar 2010

Niki tak je dobre. ja som spala iba 4.5 hodinky, pri 100 a neviem kolkatej ovci som prestala ratat 😀
dnes budem ratat asi psov radsej, mozno zaspim skor. ale inak som svieza, este som sa zobudila aj skor o 5.45 a uz som nemohla spat.

nikollette
10. mar 2010

😕

andy no ty kokos...
ja by som už padala od únavy 😔

vinifera
10. mar 2010

Konečneeee vidím na kona🙂)))
Ďakujem Andrea. No to musel krpec zasa pomačkať niečo.

cestovatelkaandrea
10. mar 2010

aj Damian to robi a tiez neviem ako 😉

nikollette
10. mar 2010

Chris spí...
ked sa zobudí najeme sa, a ideme na pol hodku von. Aj ked nie je moc pekne, ale aspon na chvílku...
Vini, ako s ekzémom? Asi sa mu to zlepšilo 😉

vinifera
10. mar 2010

Ďakujem za opýtanie. Antb zabrali - naštastie. A som písala že som nás objednala aj u tej alergologičky. A som sa jej pýtala aj na ten ekzém v kombinácii so psami. Sa pýtala či bol malý v kontake som psami od mala - ja že hej. A že žiadne prejavy až do 7 meho mesiaca ked sma začali prikmovať nemal. Tak povedala že to psami nie je. Ale každopádne pôjdemem na testy aby sme vedeli na čo takto reaguje.

nikollette
10. mar 2010

Tak to je super 🙂
Kamoska je stále s malou v nemocke. Dávaju jej infuzky, vtedy sa jej ekzém zlepší, ale ako náhle infuzku vyberú, hned je spať. A nevedia z čoho...

vinifera
10. mar 2010

Ty kokso. Tak to je desné. Si neviem predstaviť že takému malému dajú infúziu 😕

nikollette
10. mar 2010

Dokonca, kamoska ochorela a včera ju poslali domov, tak tam za seba poslala mamu.
Samú by v nemocke nikdy nenechala...

nikollette
10. mar 2010

Samú by malú v nemocke nikdy nenechala... oprava

nikollette
10. mar 2010

Kokšo, malý ešte furt spí.. Kedy pôjdeme von 🙄

nikollette
10. mar 2010

NO malý sa konečne prebúdza princ môj, tak ja letím.
Možno večer.....

mukky
10. mar 2010

cafte baby,len som nakukla,musela som zapnuť net,mám návstevu a idem robiť banánové papušiky 😀 /mám tu vsetky recepty 😀 ,už si nezapisujem do zošita../