Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
15. mar 2010

Andy, aj my držíme palčeky Damiankovi, nech sa čím skôr uzdraví, a nech to nie je nič vážne. Nech už to je za vami.. 😉

cestovatelkaandrea
15. mar 2010

ja si radsej prajem aby to bol len parazit. toho sa da aspon zbavit 😉 a dik za podporu 😉

nikollette
15. mar 2010

Ja som sa pustila do varenia. Drobčekovi kuracie masko prsíčka varené, a zeleninku, mrkva, karfiol, brokolica, a príloha zemiačiky... 🙂

mukky
15. mar 2010

ahojte,idem vas docitať

mukky
15. mar 2010

no nič,nestiham vas ani docitat,idem chlapom varit sosovicovy privarok 😀 mm pride domov o chvilu..pa vecer

vinifera
15. mar 2010

Ahojte ženy. Kamoška čo má malého (teraz má 2 mesiace) mala takýto problém s hnačkovaním. U neho to bolo ešte horšie o to že mu to strašne rozožieralo ritku. Tak to mal jak otvorené rany. Prebalovala čo hodinu. Potom prišli na to že má nejakú baktériu - nasadili antb a nezabrali☹ Tak sa trápia ďalej. Teraz dávajú probiotika a dúfajú že zaberú - vyzerá že je to na dobrej ceste.

Bola som dnes u kaderníčky - konečne 😉 Ale zasa som KO. Chlap zasa dovliekol domov nejakú virózu. A už to mám aj ja☹ Krpatému som kúpila prvú krabicu UM. Mi to príde také divné 😨

nikollette
15. mar 2010

Vini tak skoré uzdravenie.
Aké UM budete dávať?

Tá moja kamoška sa zase ešte furt trápi s malou v nemocke. Najprv kvoli ekzému, ten jej po čase zmizol, no nepustili ju domov, lebo ochorela, a kým vyzdravela, sa jej vrátil ekzém 😝
Takže sú stále tam 😖

Ja idem zajtra drobcovi pre tenisky. Také nike strunkové strieborné. Frajerské 🙂

Mp cvíčí, ked docvičí, spraví večeru... už som aj hladná...

vinifera
15. mar 2010

Fuj funím jak taká krava - nos mám ucpatý:-ä

Akrurát som dovarila puding - piškoty čikoládový puding banány banánový puding borskyne navrch.

Malém teiž došli botasky tento týžden z UK. Jedny biele Reeboky a jedny UMBRO. Len tie sú veľmi tvrdé. Tak uvidím či si ich necháme. A ešte mám objednané jedny NIKE z UK. Chcela som aj veľmi krásne Adidasy ale kým sa spravila objednávka tak už boli vypredané 😒

A mlieko dávama Nutrilon HA. A asi nám idú očné zuby prehodnotil svokor.

nikollette
15. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7970851&tab=0

My budeme mať niečo takéto. Ale v chalanskom prevedení... 😉

nikollette
15. mar 2010

Ja lubim puding tiež čoko, banánový, piškoty, a dnu banán...
mnam 😵

Ja som nevydržala cakať na mp, kým navarí. Ešte furt cvicí.
Tak som urobila hranolky ( 😔 ) kuracie prsia na kocky, korenie, sladká paprika, jarná cibulka, na to som nastrúhala syr, a večera hotová.
Som ju už aj zbachla... Mp len bude pozerať ked dojde hore 😅
On by mohol zase puding spraviť, si mi urobila chuť...

vinifera
15. mar 2010

http://www.sportsdirect.com/adidas-lin-derby-in...

ja som chcela tieto ale už nemajú čiíslo ☹

nikollette
15. mar 2010

A este máme air max nike, krpec ma také isté skoro ako tata 🙂
tá nová kolekcia kde je taká bublinka...
Mp si ich kupil aby mali s krpcom rovnaké... Ale teda stáli pálku 😕 (140eur)

nikollette
15. mar 2010

Vini, pekné su aj tie čo si ty chcela, fakt 😉

nikollette
15. mar 2010

Idem pozerať seriály na jojke Panelák a potom Aféry.

Mp robí puding 😀

Tak sa majte
Dobrú

vinifera
15. mar 2010

Nobody?

nikollette
16. mar 2010

Ahojte...

My sme si dnes nejak dlhsoe pospali (t.j 13:10)
Najedli sme sa. Teda ja som dojedala po malom 😒 zeleninovo - karfiolovú polievku. V poslednej dobe si dá z niečoho 5-6 lyžíc a stačí ☹ ma to trápi 😒
Už hlásim že oddnes sa fakt snažím držať diétu 😀
Aj cvičiť budem 😅

nikollette
16. mar 2010

Ma nejak bolí hlava od včerajška. A to mna bolí hlava raz za uhorský rok. 😒
Tak som na to neni zvyknutá 😝

nikollette
16. mar 2010

Mukky kde si? 😕

mukky
16. mar 2010

caute,je tu niekto?

tu som 😀
idem si urobiť papať,a nakuknem..

niki daj si ibuprofen a nechudni preboha,si stihlucka co chces vyzerat ako podvíživena? 😕 a hlava ta moze bolieť aj z hladu,alebo obmadzenia jedla kezde niesi zvyknuta nejesť 😀 a pi vodu

nikollette
16. mar 2010

Mukky, ale iba dnes začínam tak naozaj...
Ale mna bolí hlava od včera... a včera som sa zase najedla ako prasa 🤐
takže to tým nebude... Už som si dala ibuprofen na obed. Teraz ma už nebolí.
Dnes som jedla polievku, a ladový salaát s dresingom nič viac..
A kedže včera neboli tie zemiaky, tak budú dnes. Pečené v trúbe, so slaninkou, a kyslou kapustou...

Som nahovorila mp nech si piatok zobere volno, že pojdeme do BA, do strarého mesta, na výlet, na prechádzku, na zmrzku, do reštiky, na nákupy, do NC a tak 🙂
lebo vždy sobotu a nedelu chodíme, a to je vsade kopec ludí...
Aj v detských kutikoch... TAk chcem aby sa aj malý mohol zahrať, bez toho aby ho tam nejaké väčšie dieťa neprevalcovalo 😒

Inak neodpísala si mi IP 😕

nikollette
16. mar 2010

Som dnes pila max 2dc vody... ked vobec aj tolko...
ja som strašná v tomto.. vôbec nepotrebujem piť. Iba ked jem, a zapiť po najedení jedlo. Inak nepijem 😕 😔

mukky
16. mar 2010

niki vecer odpísem slubujem ked malý zaspí
a p v obchode robí sám,alebo su viaceri ze bude musieť zavrieť?

no pri diete musís vela pit aj 2 l vody denne ale ty urcite chudnut nepotrebujes,odfoť sa v plavkách a my baby posudime 😀
ja som zvyknuta pit,ked som kojila 13,5 mesiaca uz som si zvykla ze som viac pila..

vinifera
16. mar 2010

Nika podľa mna aj v piatok bude veľa ľudí. Skôr by som ho prehovorila ak chcete kľud. Isť v pondelok. To nebude nikde ani noha. 🙂
PS: Zoberiete ma?

nikollette
16. mar 2010

Mukky hej sám.. ale ved tam za neho nabehne šef.. oni majú taký dobrý kamarátsky vzťah...
A šef mu predsa predá aj jeho tovar čo tam má mp v obchode, v pohodicke... 🙂
Ja fakt velmi málo pijem... aj keby že chcem, zabúdam na to...

Ale snád nebude v piatok tolko ludí... uz sme boli piatok, a bolo to teda podstatne lepsie ako cez víkend 😝
Vini poď 😀

nikollette
16. mar 2010

V akých plavkách?
Mám len také dvojdielne, tie sa mi už nepáčia preto som objednala tie nové, na ktoré som dávala link.
Ale baba ich musí najprv objednať, a poslať. Ešte ich nemám... ale už sa na ne teším 🙂

nikollette
16. mar 2010

Tu robí mp...
predaj elektroniky (tv, notebooky, veže, dvd............) aj na objednávku.
Výroba pečiatok
Zmluvy UPC (tv kanál) ked ide tá reklama na UPC, že staci zavolať a prehodí vas to na sprostredkovatela, podla kraja z ktorého voláte, tak kebyže ste odtialto vám to vyhodí t.č mojho priatela 😉
A ešte mp tam má svoj tovar (mobily a príslušenstvo) s tým už nemá jeho šef nič spoločné, to su jeho náklady aj jeho zisk...

http://www.elvico.sk/ww2/index.php
http://www.elvico.sk/ww2/index.php?option=com_c...
http://www.elvico-sat.sk/

mukky
16. mar 2010

vini kde sa tulaš? 😕

dnes som bola na očnom 😝 uz pred 6 hod.som vstavala,polikliniku otvaraju o 7. a ocna robí od 8.hod nech som tam prvá a chuja 😝 😝 😀 😀 upsss 😀
ma zobrala o 9.15 ak nie neskor 🙄

lucim sa,niki pozriem vecer linky musim ist,majte sa a vini dojdi vecer a nie rano 😀

nikollette
16. mar 2010

Mp robí tie zemiaky, tú harmoniku so slaninkou... jemu sa vždy podarí...

Neviem či tu večer budem, kedže idú seriály.. panelák, ordinácia, potom ešte niečo kukneme asi...

vinifera
16. mar 2010

Varila som🙂 Krpatému tarhonu s kuracím masom a brokolicou. A ešte som robila šalát z uhorky, šalatu, paradajky, papriky a kuracie maso s ananasom a karí korením. Krpatého som okupala vymastila. A chodím tu ako čmuchací pes lebo drahý dole k nám pustil susedovu mačku a odišiel. A ten kocúr sa tu aj vychcal☹(((( Kdesi to tu smrdí a neviem kde 😠 😠 😠

mukky
16. mar 2010

vinifera ty sa nezdáš,aká zienka domáca 😀