• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
No Misula je spachtos od narodenia :dizzy_face: aspon jedna dobra vlastnost co zdedila po ockovi depkovi :grinning: misku tiez nebavi kreslenie len knizky a puzzle posledny tyzden uz vie troje puzzle sama postavit take vacsie...a morduje sa s tym aj hodinu no zabavna je :grinning:
16. mar 2010 o 22:49  • Odpovedz
zradkyna :grinning: ale nie pekny vecer sa praje idem aj ja a mozno pojdem aj spat :grinning: dobru noc nech vas vsetky co to tu flakate muchy stipu celu noc :grinning:
16. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz
som stalke na tom koni a ani film nekuknem nikdy :confounded:
no ja ale nakuknem o tretej iodem zas spinkat lebo serialy straaasne chcem dnes opat kuknut :grinning: a mm je na nocnej
16. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz
no tak tu nevykecavaj a kukaj :grinning: jasne ja ta chapem tiez som film nepozerala tak ze v kuse bez internetu a tak ani nepamatam :angry: no ale moja chyba :grinning:
16. mar 2010 o 22:55  • Odpovedz
mukky kukas ten film?ja som vedela ze to bude henten :angry:
17. mar 2010 o 00:08  • Odpovedz
no netrafí ma šlak :angry:
raz za čas si pozriiem film a oni daju odstavku ku koncu filmu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
fasa a ani antik nejde tak neviem ko je vrah :angry:
se:diamonds:iem to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :unamused: :rolling_eyes: :angry:
17. mar 2010 o 00:09  • Odpovedz
aku odstavku myslis ten na markize?ja kukaaaaam :grinning:
17. mar 2010 o 00:10  • Odpovedz
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :angry:
17. mar 2010 o 00:20  • Odpovedz
ale ved sa nedurdi :grinning: vrah bol ten hnusak ten domovnik ci co to on bol...ale neboj skoncilo sa happyendom :wink:
17. mar 2010 o 00:25  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
hej na markize :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2010 o 00:25  • Odpovedz
ten mlady na "recepcii" co furt sedel?a preco ju sledoval?
no ale povedz nema ma trafit :rolling_eyes: :grinning:
17. mar 2010 o 00:27  • Odpovedz
no je to smola ze kukas cely film a teraz toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ten co bol furt na recepcii..ani vlastne jej uplne nepovedal preco len ze nenavidi vsetkych tych prachacov co tam byvaju,ze on furt len sedi a nudi sa a ze ona je uz tretia ktorej toto robi a tak...no psychos uplny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. mar 2010 o 00:29  • Odpovedz
aha,no aspon viem :grinning: a tvoj mm spi?

idem kuk záznam zo zasadnutia NR SR :grinning:
17. mar 2010 o 00:30  • Odpovedz
ty ozaj nevies co od nudy :grinning: ja este kukam sex v meste na hbo :sunglasses: a depka mam v robote na nocnej takze mam zurku sama so sebou :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pojdem uz do postele zachvilu lebo rano budem zase vypluta :sweat_smile:
17. mar 2010 o 00:32  • Odpovedz
ja som kukala seks na doma tv :grinning:

asi mi uniklo co tvoj mm robi ak to nie je tajne..
17. mar 2010 o 00:35  • Odpovedz
vinifera este asi upratuje :rolling_eyes: :confused:
17. mar 2010 o 00:45  • Odpovedz
tak sa majte :sunglasses:
17. mar 2010 o 00:51  • Odpovedz
Nie nie Vinifera spala. Teda aspon chvíľočku večer. Lebo malý vnoci stráááášne vreeeštal. Bol k nezastaveniu. :frowning2:(((
Neviem či nepôjdú očné zuby. Lebo včera ráno mal horúčku. Ale dnes vnoci nemal ale zato vrešťal jak pavian. No a tým že mal teplotu a vreští tak sa mu zasa zhoršuje ekzém. Budeme musieť zajtra ku kožnej. Zasa.
17. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz
vinifera ahoj,
my sme nikdy ani nevedeli ze nam idu zubky,ziadne problemy len jediné očné ked nam vysli akurát v chorvatsku na dovolenke tak mal 39 horučku jeden den a noc :cry: sme boli tam aj u lekara lebo som sa zlakla ze zo slniecka ju ma/i ked sme davali pozor/alebo ze ochorel..a chorvat hned že očáci :grinning:
podvečer sme ho sli ochladiť do mora a potom už bolo dobre..

ten hnusný ekzem :confounded: ,pozrela si link co som ti dala?mate nieco nove,budu ho testovať?

savierko vstal 6.10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz by mohol vstavat ako inokedy o hodinu neskor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale to mozem byt stastna ze spi celu noc,len mama si je na vine ked buntoší do rana :grinning:

pijem kavu,vcera som nemala celý den..a malý sa mi teraz dusil s pomelom :astonished: hadze jedlo do seba ako jeho otec a o chvilu na to so sunarkou susienkou :rolling_eyes:
17. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz
mm ide opat do nočnej,mal mať uz volno no ale ide..mu idem uvarit nejake fajne cestovinky zapekane s kuracim maskom nech má prekvapko ked vstane a ja možem olízať labu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

malý ma polievočku ani neviem aku :grinning: asi s maskom som si 2 krat pomrazila z dvoch roznych tak neviem ktora dnes bude..

ja idem papať pomaranč a rozmyslam nad granadirom pre seba,este som ho nerobila mm ho nemá rad
17. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz
Ahojte baby ,nebude vam vadit ak sa k vam pridam ? Totiz pozerala som sa uz na vela tem,ale tato mi je velmi sympaticka,pretgoze mam pocit,ze ak by som sa zdoverila niektorym uuuuzastnym tu,tak by ma skopali pod ciernu zem :unamused: Ak nie tak nie,nechcem sa pchat ak tu uz mate zabehnuty system :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz
zuzi kludne sa pridaj :zipper_mouth: :grinning:
a ktoré užasne maminy máš na mysli?
17. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz
malý uz spinka,napapaný,prebalený dufam ze sa nepokaká,mal jogurt s ovsenými vločkami a kličkami a ja som teraz hodku stravila v kuchyni ale uz má mm navarené a odkaz na chladničke len ten bordel čo tam po mne zostal už neriešim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes je krásne počasie,svieti slniečko
17. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz
Dobré ránko ženy...
My sme vstali okolo 12tej ako vždy..
jedli sme.. no malý jedol trocha.. musela som robiť opičky aby som do neho dostala viac ako 6lyžíc :confounded:
Snád to má len také obdobie :wink:

Mňa hlava zase bolí :angry: neviem z čoho... mňa fakt nezvykne, nikdy...

Hlásim že včera som urobila prvých 50 brušákov, dnes 50 brušákov, a 20 drepov,... snáď vydržím čo najdlhšie :grinning:

Zuziček vitaj... A napíš nám niečo o sebe ak to nie je tajné :wink:
17. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz
nikoll nerob nervy :rolling_eyes:
17. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz
:grinning: :grinning:

výmena stráží,idem hajíííííí,papapa :grinning:
17. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz
mukky,nemyslim na ziadnu konkretnu mamicku,ale co som si citala niektore temy,tak tam keby som otvorila usta tak poslu....
Mam polrocneho Miska na ktoreho som v podstate sama,teda mam priatela,ale nemysleim zeby to malo nejaku uzastnu buducnost,kedze nie je schopny sa o nas postarat.Byvam u babky,pretoze mama si pred styrmi rokmi zbalila kufre a odisla....a otec ma kvoli tomu vyhodil z domu.
Maturovala som s bruskom a nelutujem to aj ked som si podla mnohych ludi znicila zivot.Ved svet mi neutecie :slight_smile:
17. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz
nikoll ved ty si chuducka :grinning:
17. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz
Zuzi, to mi je luto :frowning2:
Ale nejak bolo, nejak bude... Všetko bude OK :wink:
A to že si si nechala drobčeka, je to naj. čo si mohla urobiť :dizzy_face:

Chudá aj som, ale potrebovala by som trošku z bruska dať dole, a celkovo ho spevniť :slight_smile:
17. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz
Malý je chutnučký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.