Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
17. mar 2010

dik baby, urcite si lahnem a ani so sebou nepohnem. a zajtra idem znova otravovat doktora, lebo v istych momentoch si hovorim, ze uz mam dost...

nikollette
17. mar 2010

Mna bolí ta hlava a stačí mi. A to mna fakt bolieva hlava tak 1X za rok, niekedy ani to nie.
Myslíte že to môže byť z počasia?

vinifera
17. mar 2010

Nemáš niečo so žlčníkom Andrea?

Nika chlap má splácať 50 000 € dlh čo sa potrebuje vyplatiť z bazáru a to ešte stále nie je jediný vlastník. Takže dlh síce splácať musí ale zisk z bazaru ešte stále nie je jeho v celej výške. Prečo si myslíš že sa tak obraciam s obliečkami, tovarom z UK a kadečím možným? Lebo jediné dve stovky čo vidím po kope sú tie čo mi prídu ako RP.

A s malým sa neťahám do NC práve z toho dôvodu že chlap je furt preč. A proste sa s ním naťahovať hore dole sama je proste náročné. Nechodí mi chlap za riťou a nepomáha mi s ním. No hold ako si kto nachystá tak má.

cestovatelkaandrea
17. mar 2010

Vini ten mi vcera pozerali a bol krasnucky. mna skor napadaju ladvinove kamene, niekde uvolnene na ceste... neviem ako sa to lieci.

no s tymi peniazmi ti to nezavidim... fakt sa musis obraciat.

nikollette
17. mar 2010

Tak áno, to ťa chápem. Tiež si neviem predstaviť ísť sama s malým do NC.
Neviem myslela som že ti tie navlečky celkom idú...
A to splácanie som nevedela. Takže má toho dosť. Je to dosť veľká suma, to je pravda 😔

Vini ty dostávas tých 277eur rodičovský? Ja len 185 😝 ale čo už... keďže som pred tým nerobila... 😔

zuziiicek17
17. mar 2010

Nie,priatel s nami nebyva .lebo byvam s babkou a ta ho neznasa... 😒 ale pravdupovediac,mne to ani nevadi velmi
Momentalne musi polatit nejake dlhy a tak cize ani peazi nazvys nie je,prawe naopak,ale radsej na to nemymslim lebo by som sa zblaznila

nikollette
17. mar 2010

Ale on je starší ako ty, nie? Kedže ty si maturovala s bruškom...

zuziiicek17
17. mar 2010

ja mam tiez len 185,kedze som este chodila do skoly... 😔 😔

zuziiicek17
17. mar 2010

iba o rok 😀 😀 ,ale je v poho

nikollette
17. mar 2010

Aha, takže ani on nebol nejak zabezpečný.
Kedže je tiež mladý.. ale už robí, nie?

baby ja som taká hladnáááá..
som neni zvyknutá nejesť.. ja čo by som požrala všelijaké dobroty, aj o pol noci...
a to ide dnes MP na veľký nákup potravín... tak neviem ako sa udržím, ked donesie samé dobroty... 😖

vinifera
17. mar 2010

Áno dostáva ten vyšší RP.
Idem sa vrhnúť na ten gauč. Spálnu som už upratala. Len musím zavolať mamu až mi ho pomôže odtlačiť lebo je to fakt krava veľká ten gauč.

bakunka
17. mar 2010

kočky moje ja by som potrebovala poradiť mám 3mesačnú dcérku katulienku a máme ťažkosti s kakaním.len ju kojím a posledné 2týždne som začala dávať čajík hipp kvôli tomu kakaniu inak ju masírujem cvičíme ale nevie stolicu vytlačiť vetry ma v poriadku niekedy aj 7,8 dní potom začne byť mrzutá a aj ja z nej tak jej pomožem teplomerom poštekliť konečník ale bojím sa že sa na to naučí doktorka tvrdí že cvičením to musí ísť ale nejde neviete poradiť

zuziiicek17
17. mar 2010

bakunka,newiem cim to moze byt,ale aj moj maly to mal a uprawilo sa to az teraz niekedy.na to ze jej pomahas si nezvykne. 🙂

zuziiicek17
17. mar 2010

A hej mp pracuje,ale moc nezarobi,teda uzivi seba,ale s nami je to uz horsie

nikollette
17. mar 2010

Bakunka, ja neviem poradiť. My sme také problémy nikdy nemávali.

Zuzi, aha takže tak to je... takže ti nevie ani na malého prispievať, a tých 185eur, teda nie je žiadna výhra, však že 😔

Baby aj vám tak mrzne MK?

vinifera
17. mar 2010

zuziiicek bacha na to že jej pomáha rektálnou rúrku alebo teplomerom si zvykne. Deti potom nechcú samé tlačiť, zvyknú si na to že im niekto pomôže a je to pre nich tak ľahšie. Takže opatrne s rektálnou rúrkou aj teplomerom. Takže bakunka pomôcť môžeš ale nie často. A čo jedávaš ty keď malú tak zapeká?

nikollette
17. mar 2010

Bakunka skús v téme na to určenej. Sú to témy o ťažkostiach s kakaním a podobne. 😉

zuziiicek17
17. mar 2010

no neviem,moj misko si na to nezvykol vobec 😒 ale ked vravis ,ze ine deticky ano ,tak asi hej 🙂
nika,no nie je to bohvie co,lebo mne ostane po vyplateni par veci a prispevku na byvanie pre babku asi 50 € 🙄 cize ziadna slawa

nikollette
17. mar 2010

tých 50eur ti ostane ako na plienky, drogeriu, jedlo, oblečenie a podobne?
Ci to sú už tie vyplatené veci?

mukky
17. mar 2010

cafte,len som nakukla,robím placky a malý si kreslí v stoličke..ale ste toho popísali 😉

nikollette
17. mar 2010

Savierko si už vie kresliť?

zuziiicek17
17. mar 2010

to aj na plienky a vsetko-..
na prdf to je veru 😒

nikollette
17. mar 2010

Uff, ešte že kojíš. Lebo mna len mlieka vychádzajú mesačne na 30eur 😝

zuziiicek17
17. mar 2010

No kojim,ale ale laktacne krizy neobchadzaju ani mna,takze sa trapime,ale co uz no.Keby som mala nad tym kazdy den rozmyslat,tak sa asi zblaaaaznim.

nikollette
17. mar 2010

Tak skús kojiť čo najdlhsie. Je to pre mimi asi najlepšie, a aj ušetríš kopec penazí...
Ja sa už trasem od hladu. Už mi mp volal, že nakupuje, že za 30min je doma. Sa na to vrhnem asi ako hladný vlk.
Ale budem museiť vybrať len niečo diétnejsie, a menšiu porciu 😝

mukky
17. mar 2010

nikoll no jasnééééé 😀
už na mikuláša som mu kupila farbičky/ceruzky/,štvorhranné pre zdravý uchop..tak sa im nadáva 😀
a má este jednu taku hrubu stvorfarebnu ceruzku

nikollette
17. mar 2010

Vidím že píšeš v téme plienky že sa ti malý vyhádzal z babylove? Ale po troch mesiacoch? Ja nemyslím že by to bolo z nich, ked 3 mesiace mu nevadili.
My ich tiež používame cca od pol roka. Do pol roka pampersky, a potom babylove. A sme spokojný naozaj.
Inak teraz majú na pampers skoro všade akciu. že 138ks iba za 24,90eur 😉

nikollette
17. mar 2010

Ja by som sa bála že si pichne do oka, alebo niečo 😕
Nie su lepsie na začiatok pastelky?
No ja som velký bojko, čo sa malého týka 😅

Ale iba tak čmára nie? Nekreslí normálne 😅

zuziiicek17
17. mar 2010

ach ci pana mne uz maly hodinu vkuse reve,jest nechce,hrat sa nechce,spoat nechce,len vresti jak nenormalny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja uz ho nevladzem ani nosit vkuse.

nikollette
17. mar 2010

Moj malý zasa nikdy neplakával... som šťastná to mama 😀 😀 😀
a teraz spinká, už asi hod. a pol...
Nejdú mu zúbky?