Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
22. mar 2010

Boli sme vonku na dvore... malý behal a behal... Fakt je pekne... čistá jar 😵
teraz spinká... ja som si dala moju tradične presladenú, premliekovanú kávu...
Hlavne že som dnes ešte nič nejedla, ak nerátam jednu kukuričnú chrumku po malom čo som dojedla 😔
Ale nie som hladná... Ved večer to príde, ako vždy 😠

No áno baby, ja som rada že malý je spachtoš tiež, a že mi dopraje. Si neviem predstaviť vstávať o 5tej 😕 😲

cestovatelkaandrea
22. mar 2010

Niki mozne keby si sa teraz najedla tak to vecer potom nedobiehas 😉 posli aj mne taku kavu. ja mam mlieckovu rada 😉
Ja sa snazim pit okolo 3l vody denne. potom mam plnsie brucho a nie som taka hladna.

nikollette
22. mar 2010

Ja som dens pila akurát iba ked som zapíjala beta karotén 😔

cestovatelkaandrea
22. mar 2010

Tak to fakt pijes malo. ja keby som tak malo pila, tak sa mi toci hlava. Mozno aj preto ta boli hlava.

nikollette
22. mar 2010

No aj sa mi zvykne točiť...
Idem sa radšej napiť 😀 😀 😀

vinifera
22. mar 2010

Ahojte kočky. Tak ja som sa teraz dorútila domov polomrtva od hladu. Som mala na posledy raňajky. A potom som šla o 10 von. Źe s kamoškou pokočíkujeme. A som len tak na blink skočila ku kožnej že nám antb moc nezaberajú. A aj nás sestrička zobrala. No a ideme v piatok do nemocnice. 😒 Skôr nás nezoberú lebo majú plno 😖
Inak som bola s kamoškou až doteraz.
A ešte nervačím lebo už mám mesiac zaplatenú autosedačku a doteraz neprišla. A od včera som babe písala dva maily a ani na jeden neodpísala. A pritom má dobré hodnotenia na MMB ...

nikollette
22. mar 2010

Vini no to by ma tiež nahnevalo. Nemám rada taký prístup predávajúcich.
Ale snád ju pošle, možno sa jej niečo nečakané vyskytlo, aj keď po pravde, to je už fakt dlhá doba 😒

To mi je ľúto že nakoniec skončíte ajtak v nemocke. Ale tak možno to je lepšie, porobia mu vyšetrenia, všetko čo treba, budete pod dohľadom, a snád na niečo prídu, a bude dobre 😉
Bereš si tam aj notebook? Aby sme vedeli čo je s vami...

vinifera
22. mar 2010

No ja by som si rada zobrala notebook. Ale netuším či tam bude nejaký net. Inak neviem ako rozchodím absták ...

nikollette
22. mar 2010

Ved net máš v notebooku nie? 😅
Ja som tiež mala v nemocke, ked sa malý narodil. A odtial som koníkovala ako jediná pacientka 😀

vinifera
22. mar 2010

Nie nemám mobilný internet. Jedine že by tam lietala nejaká wifina....

nikollette
22. mar 2010

Aha... tak potom neviem 😒
Ja som najprv nebrala, ale ked som tam bola už viac ako 4 dni, a vedela som že este budem, lebo malý bol dlho žltý, tak som už nakázala mp doniesť comp...
Malý bol stále pod lampou tak som sa nudila...

nikollette
22. mar 2010

Ja som zase sliedila na MMB. Som si našla taký letný topíkový overal leopardí. K tým plavkám 😀
Na leto bude super... len schudnúť do neho však 😔 nevadí, aspon budem mať inšpiráciu chudnúť, ked mi dojdu takéto veci 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8146132

mukky
22. mar 2010

ahojte,akurát som Vás dočítala...
vini snad to v tej nemocke daju do poriadku a budete tam krátko.je super ze teraz mozu maminy chodiť s deťmi do nemocky nie ako niekedy...
moja sestra ked bola malinka,este len vedela stáť v postielke,nechodila,predpokladám ze mala do roka,mala laryngitídu a nikdy nezabudnem ako sme stali v nemocnoci na takej pavlači či balkone a mohli sa pozerať len cez okno na nu ☹ ☹ dodnes vidím ten obraz ,postielka v strede ,sestra stala a dookola sa vsade pozerala a mama strasne plakala a ja potom tiež..sa tam ani nesmelo chodiť 😠 ☹ ,neviem ako dlho tam bola,dusila sa casto,ale mama to iste ťažko niesla...
a ja som bola ani nie 3 ročna a 5 ročná 2 krát po 2 mesiace na liečení a tiež bez mamy... ☹

ja som teraz sa najedla pomaranca a pomela 😝 ,na ranajky som mala hrozno,okolo 12-tej 2 chlebiky tenke s maslom posolene a to je vsetko 😒
som nestihla,isla som von s malym aj poobede,sme sa stretli so segrou a neterkou na ihrisku a potom som sla este s malým do billy na mensi nakup,stale musim rozmaslat co mozem jest a s cim kombinovať 😝 držím delenu a zatial 2 kg su dole..

mukky
22. mar 2010

vini a adresu tej ťavy nahodou nemaš?? nebýva niekde nablízku?🙄 snad odpíše...ja preto tak nerada nakupujem 😖 ,teda obcas ano..sestra pernamentne 😀
potom napíš ako to pokracuje s tou sedačkou..

vinifera
22. mar 2010

No ja som mala raňajky. Potom celý den nič. Proste to dnes nevychádzalo najskôr u kožnej potom na káve atď. Keď som došla domov dožrala som sa ako divá svina a doteraz mi je zle. Fúúúúj.

vinifera
22. mar 2010

Jájjj a autosedačka. Tá ženská je z ČR:

mukky
22. mar 2010

vini 😒 a vela stála?kolko mala hodnotení,dosť?
čo si jedla? 😀
ja len ovocie a mozno este vyzivu si dám 🙄 a dnes nejau sldkostku trosku tak preto tak len zdravo vecer 😀 ale hladna som riadne...jak ja by som chcela jest a nepriberat ako nikola..vini a ty to mas ako,mozes jest co chces a tiez nepriberaš?tiez si pekne stíhla 😵
ja aby som si dala teraz bryndzove halusky,pelmene,pirohy,colu a sprite zazvorovy mam uz doma par dni a stale len kuk a idem dalej 😀
ale na svadbe sa najem 😀

vinifera
22. mar 2010

Mala som polievku, kuracie nohy s ryžou a kompotom. Nič ťažké. Ale som mala po celom dni stiahnutý žalúdok. A hodila som to krava sprostá do seba rýchlosťou blesku.
Sedačka stála dokopy 90€. Taká stredná cesta. No ale narobím bordel na MMB ked sedačka nepríde. Striehnem na nu za rohom či sa nepríhlási. Lebo sa poobede odhlásila tesne pred tým ako som jej napísala odkaz cez MMB. Lebo na mail mi neodpovedala☹
Mne je zleleeee.
A s tou váhou. Tak do 22 som mohla aj mrtvemu z ucha vyžrať a nepribrala som. Teraz je to už horšie. Momentálne mám 173 /59 kg. Ale si to viem aj lepšie predstaviť.

nikollette
22. mar 2010

Ja som teraz jedla pomaranč a fornety. Syrové a pudingové..
Mp robí ešte šalát.. Pozerám na Jojke Aféry...

Vini napíš do nespolahlivých predávajucich na MMB, v diskusiáach. Možno ju niekto pozná, a vie o nej niečo... 😒

nikollette
22. mar 2010

Idem dať vanu kedže tu niet nikoho, a potom pozerať film nejaký s mp.
Tak sa majte kočky

mama.wolfka
23. mar 2010

ste tu spomínali farbičky, tak náš krpúš keď sa mu dostane do ruky ceruzka alebo pero, tak počarbe dačo, ale potom skúša ceruzku do ucha, prípadne do oka 😠
aj by som mu kúpila nejaké farbičky, ale tohto sa obávam, keď tak jedine keď budem mať oči nalepené len na ňom

mama.wolfka
23. mar 2010

zuziček dočítavam dozadu, tak už trošku viem o tebe viac 🙂 ma len tak napadlo, nechcem ti blblať do života, ale keď malý trošku podrastie, alebo bude spávať cez deň, alebo babka zavaruje, tak by si mohla doma trošku privyrobiť na prilepšenie ... urobiť niekomu nechty alebo tak, nie? ale asi to aj teba napadlo, tak ja len tak 😉
a inak aj napriek všetkému čo ťa v živote stretlo urobila si super vec, keď si si nechala maličkého 🙂

mama.wolfka
23. mar 2010

že blblať 😀 brblať

mama.wolfka
23. mar 2010

vini budem tiež držať palce, nech malému rýchlo zistia čo to má a vyliečia 😉 držte sa obaja
inak teraz je výhoda, že sa kojí, lebo asi skôr ťa nechajú s ním v nemocnici ako keby si nekojila, si myslím

inak ja som asi divná, ale mne nevadí byť v nemocnici, ani ako decku mi nevadilo, asi mi tam bolo lepšie ako doma či čo

zuziiiicek17
23. mar 2010

Ahojky,dnes rano sme spinkali do pol osmej ,cize som aj vyspata ceklkom.Vonku je kraaaasne,cize busdeme vonku dufam dlhsie
Wolfka ,jasne,niekedy chodim licit na svadby,plesy a stuzkove,ale to nie je nejak velmi casto 😒 No ale ked bude mat maly rok tak by som to chcela trosku viac rozbehnut uz kvoli tomu ,ze potom by som asi nevysla s peniazmi.

nikollette
23. mar 2010

Cavte...
ja som nejak nevedela spať, malý ešte hajá... a asi aj bude do obeda minimálne 😅
Teraz pil mliečko v polospánku...

V nemocnici môžeš byť aj ked nekojíš, ked si to zaplatíš. Kamoška tak bola s malou čo som spomínala s ekzémom. Ona nikdy nekojila. Platila si to tak pohoda. Dokonca ked ona ochorela a poslali ju domov, išla k malej jej mama, (teda tej malej babka) a bola tam s nou kým sa kamoška neuzdravila. Za to platili ešte viac, keďže tam bol s malou niekto iný ako matka 😖

Vini, napíš čo nové s tou predávajúcou 😠

vinifera
23. mar 2010

Ahojte ženy. Tak ma stále bolí brucho. Začalo ma prehánať. A mala som vnoci zvýšenú teplotu. Paráda...
Tá predávajúca sa mi stále neozvala - ale nebola od včera ani prihlásená 😕

nikollette
23. mar 2010

Vini no tak pekne 😖
Tak sa snád ozve tá predávajúca 😒 do diskusie na MMB si nepísala? Tam baby zvyknú vedieť poradiť 😉

lenka_66
23. mar 2010

ahojte , docitat nestiham,
len tak co som postrehla. v nemocke mas narok byt s dietatom do 12r. bezplatne plati sa iba nadstandrt ,aspon u nas tak je.
zajtra nastupujem s marekom.

vini , nech ste cim skor fit 😵

nikollette
23. mar 2010

Tu sa platí za aký kolvek pobyt. Štandard, či nadštandard 😒

Leni, aj vy nech ste čím skôr OK 😉