• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
No tak to ste v pohode lebo mne tá kundra Audina žere 12 minimálne a to sa musím krotiť - ale tak zasa je to automat 4x4 - tak aj preto ( a má dohúkaný motor tak aj preto je taká pažravá) Voyager nám žere tak 14 ale plynu. Je to 3,8 Ba + LPG takže pohoda. Super bola teraz astra 1,4 to nežralo takmer nič:slight_smile:)) Na tom sa dobre chodilo. Rekordman na čo som sa vozila bolá tá Audi Q7 - to žralo 20 benzínu - 4,2 benzín to bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja hlásim že mám vyupratované. Idem šupnúť susede krpca do kočíka a idem ešte dožehliť.
25. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz
Mne malý už spí...
Tak to ti pekne žere, ale zase ty nechodíš denno denne 45km, celý týžden, nie? :wink:
25. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz
vini ty si sikovna. ja tu len sedim a davam kazdu hodinu prat veci ale nevyvesiam ich na to som leniva uz :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz
Mp urobí tak 500km týždenne....približne...
25. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz
ja mám dnes celkom poriadok :grinning:
ja upratujem, popri nete :grinning:
25. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz
ja ani celkom poriadok nemam :grinning: ja mam vyslovene bordel :grinning:
25. mar 2010 o 16:47  • Odpovedz
Ja som dnes nejaká skysnutá...
mala dojsť kamoška, ale dojdú až zajtra s malou...
sobotu oslava zase...
25. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz
Ja som skysnuta doma skoro kazdy den.... Neviem cim to je ale rano ledva vstanem potom len sedim na nete pohram sa s malou dam jej najest a take tie veci ale upratovanie alebo nejaka ina prospesna cinnost nehrozi :grinning:
25. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz
Hm, celkom nápodobne :sweat_smile:
25. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz
:grinning: Ale ked si to tak zoberiem tak ja som bola taka odjakziva :grinning: :grinning: leniva, ufrflana a a stale unavena :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz
Ja detto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz
:grinning: Len nech to necita moj chlap. on mi to chudak stale hovori a ja tvrdim, ze nie :grinning:
Co porabate niki malicky spinka???
25. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz
Este spí hej...
Aj mne to furt vraví.. že len frflem, s ničím nie som spokojná, večne unavená, vždy mi niečo je, a lenivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: oni klamu. Chlapi.
mne prisiel brat po malu a len pocujem na ulici krik ako mala po nom vrieska. Ona ho stale bije a krici na neho neviem preco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2010 o 17:05  • Odpovedz
Tak som stihla aj fotky dohodiť:slight_smile:
Ešte nás treba pobaliť. No dúfam že nás zbalím na týžden a pošlú nás na druhý den domov :wink:
25. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz
Vini, pekné fotky. To je u vás na dvore asi, však? :slight_smile:
Ja sa už teším na leto, spravíme pieskovisko, hojdačku, bazénik....
Teraz sa ešte nič tak nedá na tom dvore :unamused:

Zajtra už nastupujete čo... ako budeme o vás vedieť? :confused:
25. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz
Nie to je na dvore u seseda - bratranec. U nás na dvore je total bordel lebo môj foter je škrečok a všetko tam skladuje a vyzerá to tam hrozne:frowning2:(((( A všetci sú z toho na nervy a nevieme s tým pohnúť :frowning2: Trebalo by fotra vystrliť na Mars. A všetko to odviezť na smetisko.
No a neviem ako budem prekonávať abstinenčné príznaky. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz
To neznášam ked niekto skladuje haraburdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vini v mobile nemáš net? :grinning:
25. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz
Nie v mobile nemám. :frowning2:
25. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz
Hm, škoda :frowning2:
25. mar 2010 o 17:54  • Odpovedz
Malého tri hodiny kočíkovala suseda. Má tie líčka krásne. Asi mi prospieva počasie. Nás do tej nemocky nakoniec ani nepríjmu :slight_smile:
25. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz
Vidíš Vini, trebalo viac von ho nosiť :wink:

Mp ide cviciť, (do kelu už bude ako Rambo) :grinning:
Ja idem variť... chcel variť on ked docvicí, ale nechce sa mi čakať...
Idem robiť zemiakové placky, plnené kuracími prsiami na kocky a zeleninou....
25. mar 2010 o 18:13  • Odpovedz
No Nika som si istá že keby mal Chris zapálenú a infikovanú celú kožu a bol na antibiotikách tak by si sním ani ty vonku nechodila.
25. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz
Vini a už sa mu to lepši?Dufam že nebudete musiet do nemocky,ale pozor na slniečko na ekzem byva agresivne može mu to aj uškodit.
25. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz
ahojte kedy by sme mohli ist na plavaren po prvy krat? chcela by som ist aby sa malinka vyhrala ...celkom si to viem aj predstavit :slight_smile: ....no neviem ci mozeme a od kedy a ci kupit aj plavocky pre babo poradite mi? prosim
25. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz
Je tu niekde téma Plávanie bábatiek. Tam ti isto budú vedieť povedať viac. A plavky by som teda isto nekupovala. Stačí plienka na plávanie. Tie mini mám mimochodom ešte doma. Sme aj my chceli chodievať plávať a nakoniec nám to nejak nevyšlo...
25. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz
Vini, veď ja som to tak nemyslela :wink:

ja už velice vypekám placky...
masko už mám nakrájané na kocky...
urobenú na to smotanovo-cesnakovú omačku, s nakoniec nastrúham eidam...
uvidíme čo z toho bude :sweat_smile:
25. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz
Mňam no znie to dobree. Ja som akurát vyliezla z vane. Drahý sa bol navečerať a zas šiel do prdele. No neviem neviem či si v tej nemocnici nenájdeme nového tatinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz
hotovo...
je to super, ale polovicku som dala psovi... nevládala som.. samozrejme ked pri pečení placiek, som si z polovice odjedla... :unamused:
kým som dopiekla maso, a na to tú omáčku, tak som už aj najedená bola...

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz
Niky to znie chutne :wink:
Mne maly teraz strajkoval,nechcel kasu ani za svet spapat,cize budem mat nadhernu noc ako ho poznam.
Vini,tesim sa ,ze sa to lepsi aspon trosku,uvidis,bude z neho krasavec zase :grinning:
25. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.