• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
si robite srandu ale vam to z tej ba fuka do kosic cez prievidzu,ste si toho vedome? :grinning: uz by ste sa mohli rozumne dohodnut nech fuka len v ba a v ke a stred nech ma mier a pokoj v dusi..dakujem za pochopenie :grinning:
29. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz
mukky tak prepac :grinning: :grinning: :grinning: d uz fakt idem :grinning:
bejby :D aleu mna je to pravda najma s prisiami a s bruchom :grinning:
29. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz
veve dakujem :sunglasses: :wink:
29. mar 2010 o 22:52  • Odpovedz
super aj bejby uz odide..aj ja som mladucka,vtipna :grinning:
fu moja postava je strasna ale mam zdrave dietatko a mm je slepy tak neriesim :grinning:
pri kekse mi dáva na hlavu papierovy sáčok kde su len vystrihnute oci lebo aj ta tvar uz nie je ono :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobru noc teda ja idem asi este panelakovat :wink:
baby nepiste musim ist :grinning: a neviem sa odlepit...
hehe ze sacok :grinning: :grinning: moj by ma prikryl celu :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 22:53  • Odpovedz
ale mukky ja vas neopustim to sa nebooooooj :grinning: budem ta chodit strasit v noci ze bu bu bu :grinning: :sunglasses: mukky tak to si uplne zabila s tym sackom :grinning: ...vies co ale ja ked som s depkom zacala tak nenosil okuliare a teraz nosi podla mna sa len chcel presvedcit ci ozaj zle vidi ked hlada moje prsia nad bruchom a oni tam nie su :grinning: a nevidel zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. mar 2010 o 22:55  • Odpovedz
veve :grinning: a len do periny by taku durku vystrihol ze to staci :grinning: a k tomu by ti sepkal: ooo milacik dnes si taka krasna :grinning:
29. mar 2010 o 22:56  • Odpovedz
zuz a ty este nejdes spať?
som zvedava kedy vstane drobcek,uz 2 dni vstal o 8 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a ja som taká trubka ze nespím..opat pojdem do postele o tretej ,uz sa vidim mam dnes toho vela na práci :grinning:
Ved si sexy mukky :grinning: tak co riesis :grinning: ja musim schudnut minimalne 10kg :confounded:
A tiez idem panelakovat
dievcatá :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 22:57  • Odpovedz
zuzi hahahahaha..to je len ocny klam lebo mi vidno iba tvar...ja mám nadvahu 25 kg a to vazne ale naozaj
fotim si len hlavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fnuk
29. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz
to inac robim aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja na ziadnej fotke nie som cela,lebo sa hanbim a etse tota moja podhardlinamno pfuj :grinning: ale ked mne sa nechce chuuudnuuut :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. mar 2010 o 23:02  • Odpovedz
a nie este nejdem,ja stale az okolo polnoci :grinning: moj drobec uz vstal papat...mna toto raz zabije,uz by mohol hajat konecne celu noc :frowning2:
29. mar 2010 o 23:04  • Odpovedz
co tvoja :grinning:
ved daj nejake foto kde mas aspon tvar a potom vymaž

bejby ty si aka peknucka a uplne vyzeras ako dievcatko na tom pokeci a tvoj mm taky chlapcek :grinning:
dievca,nezodri sa doma...si este dievcatko
29. mar 2010 o 23:06  • Odpovedz
bejby to ti radi teta mukky :grinning:
29. mar 2010 o 23:07  • Odpovedz
mukky a mne neukazuje fotku ci co ? :confused:
29. mar 2010 o 23:08  • Odpovedz
zuzi ukazuje ale je taka trosku akokeby skreslena...
29. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz
teta mukky to je od vas mile,potesili ste ma,bozkavam Vas na obe licky,Boh Vam to raz oplati :grinning: a inak idem kuk na pokec lebo ani neviem co tam mam za fotky ale niektore su tam asi co som este len tak patnast rokov mala :grinning: a teta mukky este som zabudla,sympatie su vzajomne :wink: :grinning:
29. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz
ze obe licky -obe licka som myslela..ospravedlnujem sa :grinning:
29. mar 2010 o 23:13  • Odpovedz
bejby si milá..ale naozaj si peknucka a take dievcatko a ked pises si uplne ako dospela starsia zena ..ale to neber ako v zlom,neviem ako to pomenovať..ako ja si a nie si...ja som starsia ale citim sa na 15..

svetle vlasky ti pristanu viac.nprmalne som v soku :grinning: dievcatko moje..
a ked si pisala o mamke a ockovi...moja malá..
29. mar 2010 o 23:18  • Odpovedz
zuzka je tiez dievcatko este..
aj niki...
29. mar 2010 o 23:21  • Odpovedz
fotka zmenena :wink: snad to lepsie vidno :wink: a bejby,mukky ma pravdu,si velmi pekna,ako babika veru
29. mar 2010 o 23:21  • Odpovedz
zuzka jej ale mas tu pekne vlasky...to sa mi teda páci ako ich mas...aj ja by som sla do takeho niecoho :dizzy_face: :dizzy_face:
nemas viac fotiek ako si ich mala ostrihane a nafarbene?
29. mar 2010 o 23:25  • Odpovedz
Boze baby prestante naozaj keby ste ma videli ako sa cervenam a uz mi aj slza vybehla...Ste velmi velmi zlate,celkovo vyzorovo,povahovo no dakujem :wink: :dizzy_face: Mukky ono je to asi v tom,ze ked mam byt tak spravne strelena a mozno aj prestrelena tak to zvladam,ale jednoducho vzdy som vedela celkom triezvo a myslim ze aj racionalne uvazovat,neviem asi som mala doma skvele zaklady a vyborny vzor a hlavne som bola velmi vychovavana k samostatnosti a schopnosti vediet sa postarat sama o seba,vediet,ze vsetko v zivote si musim zasluzit,ze mi nic len tak nepadne do ruk...a jednoducho par veci ma neskutocne posilnilo ale velmi a uz neviem jednoducho nedokazem sa spravat az tak nedospelo alebo nezodpovedne...to neznamena,ze som dokonala,len jednoducho mam pocit,ze niekto tam hore mi dal celkom slusnu priucku v zivote,aby som si ho vedela vazit...
29. mar 2010 o 23:28  • Odpovedz
zuzi aj mne sa to paci...je to fakt pekne,taky kontrast :wink:
29. mar 2010 o 23:29  • Odpovedz
mam niekolko ,nie su velmi podarene ,ale v poho :grinning:
29. mar 2010 o 23:30  • Odpovedz
bejby,pripomenulo mi to mna :wink: ja som sice nemala nejaky super vzor,lebo moji rodicia su ina skupina,ale musela som sa zo vsetkym popasovat a od malicka viem,ze ak si nepomozem sama,tak nikto
29. mar 2010 o 23:33  • Odpovedz
bejby nepalc..neboj,aj mne sa hrnu slzicky do očí..tým co ta postretlo a cim prechadzas myslim ocka,neviem ci od narodenia nevidí alebo ochorel ale musi byt pysny na dceru ako si ty..
aj tvoja dcerka a mm mozu byť pysní na taku maminu :dizzy_face:

aj ja som nejak skoro dospela,situaciou doma ale samostatná nie som :pensive:
29. mar 2010 o 23:34  • Odpovedz
no zuzi asi tak nejak..ale pocuvaj ten melir do tych vlasov je fakt pekny,perfektne to vyzera :wink:
29. mar 2010 o 23:34  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.