Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
29. mar 2010

myslím aj na viniferu ako sa im vodí v nemocnici...

mukky
29. mar 2010

zuzka fíha ale si tam šumna 😵 😵
super vlasky a tie cierne oči,to je moje 😀 smokey eyes 😉

zuziiiicek17
29. mar 2010

No,bola som pokusnym kralikom na praxi,cize som mala na hlave aj modro-zeleny melir 😅
Na Vini myslim aj ja,skoda.ze nema ako dat vediet 😖
Myslim ,ze vsetci mame svoje rodinne trapenia,niekto so zdravym,niekto s peniazmi ,niekto s alkoholizmom 😒 ale zase ,raz podla mmna musi prist aj to dobre ku kazdemu

mukky
29. mar 2010

aha,to teraz ide panelak?mi bolo divne ze obe pozerate archiv? 😀

mukky
29. mar 2010

zuzka presne ako vravíš...ja teraz to dobré zažívam,to najlepšie...

bejbypd
29. mar 2010

Moj ocino este tak tri roky dozadu ako tak videl no velmi chabo ale aspon nieco...teraz uz ani do obchodu lebo by si tam nevidel nakupit ani nic...ale este si vie aj navarit ked sa posnazi...on to ma diagnostikovane od nejakych siedmich rokov,jednoducho mu povedali ze bude rad ak bude v tridsiatke este nieco vidiet,nastastie nieco videl dlhsie ako do tridsiatky...a ci je pysny?no dufam,lebo on je tazka povaha a nechcem aby ste ma lutovali,ale popravde vobec to s nim nemam lahke ☹ a depko?myslim,ze si to vobec nevazi a tak trosku sa nevie vzit do mojej situacie,on je presvedceny ako mi minule povedal doslova ze co mne uz len chyba,ze sak som pekna, mam krasnu zdravu dceru,kde byvat a tak...a to mi dost ublizilo tak som mu povedala,ze jedine co mi este chyba k zivotu je mama...tak zostal ticho a cely vecer nic nepovedal asi nevedel co...to su veci,o ktorych rozpravam normalne,myslim o mamine,ale nikdy nie v tom zmysle aby ma niekto lutoval a potom proste pridu situacie,kedy potrebujem aspon trochu polutovat a takto vybuchnem ako nanho...a potom ma to samozrejme mrzi,ze vobec dam najavo ako sa mi bez nej tazko zije,a ze by som chcela pocuvat aka som bola ja ked som bola v miskinom veku,kedy som mala prvy zubok a tak...a nielen od otca ze on si to uz nepamata...a hlavne vsetko prisaham vsetko v zivote by som dala za to aby som ju este mala pri sebe aspon na jediny den...no ale uz vas nebudem zatazovat takymito vecami babulky...

bejbypd
29. mar 2010

a aby som nebola depresivna aj ja teraz prezivam samozrejme jedno z najlepsich obdobi 😵 vdaka mojej bambulke malickej..

zuziiiicek17
29. mar 2010

Tak ja ti to velmi zelam 🙂 Ja mam rada stastnych ludi 😉

bejbypd
29. mar 2010

Dakujem 😵 napodobne 😉

zuziiiicek17
29. mar 2010

juj ,moja si ma rozplakala ☹ Mas to velmi tazke.Ale mysli na to ,ze mas aspon toho ocka.Ja som zase naopak nepoznala vlastneho otca,moja mama je trikrat rozvedena a z toho som jedneho nepoznala ,jeden ma bil,a ten posledny boll sice v poho jeden cas,ale jeho kamarat ma zneuzil ked som mala 4...Tiez nechcem aby ma niekto lutoval,ved su aj horsie veci v zivote,ale niekedy si aj ja sadnem ku oknu a placem,lebo som slaboch

mukky
29. mar 2010

bejby chlapi nikdy nepochopia co zeny cítia a prežívaju,nikdy..je to tak dané.ani co zazíva matka.aj dnes,som takmer plakla ako ma malý cerveneho pisuliacika,ako to dopadne ci ho to nebude boliet a on ze nesmiem to tak prezivat...vie sa otvorit a vyliat si srdce len v stave ked si vypije.. 😀 😝

a Boh stvoril muža bolo to zvieratko hlúpe, ale je s ním aspoň sranda🙂

bejbypd
29. mar 2010

jezis zuzi teraz mam az zimomriavky...a ja sa tu stazujem na moj zivot ☹ 😨 fakt je mi to luto je to hrozne toto vsetko zazit lebo moja sesternica z druheho kolena zazila nieco podobne ako ty...a dost som jej pomahala aby sa z toho dostala a viem ako strasne to prezivala...tak teraz este na oplatku ja ti prajem uz nech je v tomto tvojom zivote len a len dobre a nech sa stasticko uz len usmieva na teba 😉

bejbypd
29. mar 2010

no mukky to mi hovor o tom vypiti...si este nezazila ked si depko vypije ako velmi ma miluje...dokaze sa na mna desat minut pozerat a pritom mi stokrat povedat ako straaaaasne ma miluje 😀

zuziiiicek17
29. mar 2010

🙂 🙂 dakujem,dufam,ze bude vsetko v poriadku...i ked byvam s babkou,ktora je slovencinarka a riaditelka na dochodku co ako povedala mukky je tazka diagnoza 😀 ale lepsie ako sa trapit s niekym kto za to nestoji 😉

mukky
29. mar 2010

zuzi boze..a nie si slaboch...nikdy si to nepovedz a plac a plac...
a ja?hmm nieco som uz popisala ale nechcem vsetko...nikdy neodpustim mame ze nas nevytrhla so sestrou z prostredia alkoholika,ponizovania a bitiek.ktore som zazivala kym ma mm neodniesol prec..nie je to moj vlastny otec tiez,moj vlastny ma nelubi a nechce..
no mama sa vraj bala..ale to nie je dovod,keby mm ublizil mojmu savierkovi,neostala by som s nim,nemohla nikdy...by som drobca ochranila..

bejby,si skvela ..

zuziiiicek17
29. mar 2010

Ten moj vooobec nepije...teda raz hej,ked sme sa zoznamili 😀

bejbypd
29. mar 2010

presne tak zuzi presne tak 😉 dobre babulky moje idem ja uz buvat lebo som unavena ako pes...prajem vam dobru,dlhu a kludnu nocku a neskore vstavanie 😀 😉

bejbypd
29. mar 2010

mukky ty to teda nemas alebo si nemala o nic lahsie a jasne su veci,ktore si clovek necha len pre seba a pre svojho najblizsieho lebo su privelmi tazke na to,aby vysli na povrch alebo ako inak to povedat.To velmi dobre chapem...No baby aspon ze mame tie nase male slniecka,myslim ze nic lepsie a krajsie ako nase detusiky na svete neexistuje 😵 mukky,dakujem naozaj uprimne 😵

zuziiiicek17
29. mar 2010

No to je presne pribeh toho tretieho manzela mojej mamy.najprv bol v poho a potom zacal chlastat ,ked sa narodil moj brat.A potom uz len bitky a alkohol a hadky a vyhadzovacky a uteky atd + moja mamka tiez zacala pit,potom jej preplo a zo dna na den odisla do prahy a mna nevlastny otec vyhodil na ulicu,nastastie mam babku

zuziiiicek17
29. mar 2010

beby dobru nocku a veru by sme mali dakovat za krasnych anjelikov 😉

zuziiiicek17
29. mar 2010

idem uz asi aj ja spinkat,lebo o chvilku je to moje cudo hore,zase sa na mna prilepi a bude papat 😀 dlllhooo...tak mukky aj tebe dobru nocku prajem 😉

mukky
29. mar 2010

dievcata,chodte spinkat,ja este pobudnem,idem kuk postu

smutno sme skoncili..zuzka babke povedz ze ju mas rada a si jej vdacna,ale ze by si rada chcela vychovavat ty svojho synceka a ona nech ti len poradi..
asi nebyvas ani s priatelom svojim potom..

ja som a mam byt zaco vdacna mojmu mm a veru ze mu to zajtra poviem,ale len do telefona,vtedy som hrdinka

😀
bejby porozpravaj sa s mm nechc neni vsetko na tvojich pleciach ...
tak pa zajtra a budte stastne

mukky
29. mar 2010

zuzka co ja by som dala za to keby moj malý lezal pri mne...ale on spinka vo svojej postielke a netuli sa ku mne ☹
posielam mu pusku 😵

zuziiiicek17
30. mar 2010

Dobré ránko vám prajem spachtošky 😀
Ja som sa včera tak fajne vyplakala,že teraz budem mať zase na nejaký čas pokoj a budem sa len usmievať.Mukky .máš pravdu ,babke musím povedať,že som jej za všetko vďačná a že ju ľúbim ,aj keď mi robí občas nervy 😉
A môj drobčiačik sa ku mne túli až veeeľmi.Taký je mamkin maznáčik.Poctivo sa zobudí okolo polnoci s tým ,že zaspí jedine na prsníku a tam zostane niekedy až do rána.Aspoň ,že sa dá pri tom spať.I keď som niekedy strašne dolámaná.Už teraz vidím,že budem onedlho riešiť ten istý problém ako Vini,že malý bude vrešťať vkuse ,že chce cici 😒 ale teraz nevadí.Radsej si budem užívať ,že mám krásneho synčeka,ktorý ľúbi svoju mamičku,ktorá niekedy robí kiksy a nie vždy má na neho náladu.Veď je ako ty hovoriš mukky všetko čo na svete mám 🙂

zuziiiicek17
30. mar 2010

A pridala som nové fotečky 😵

vevusiatko
30. mar 2010

Ahojte zienky. K vcerajsej teme len tolko, ze klobuk dole, ja nemam bohvieaky vztah z rodicmi ale zase nie je to take hrozne. Ja ich nejak ignorujem kym sa da 😀 Ale mam ich rada 🙂)
Zuzii ty si aka kocka fakt krasnucka 😉

vevusiatko
30. mar 2010

a nechapem co mi zmazali fotku, mam ju dva roky odkedy sme chodim a nic 😀

zuziiiicek17
30. mar 2010

Aaaaale,to len na fotke 😀 Asi sa viem ksichtiť 😀

lenka_66
30. mar 2010

ahojte,
no citam ze vazne temy ste preberali. ja mam tiez coto za sebou takze sa chapeme.

boze a uz som ja zabudula co vsetko som chcela lebo marek prave nacuval do skrinky so soskami

vevusiatko
30. mar 2010

zuziii isto pokial to nie je photoshop tak si sexica aj v skutocnosti 😉