• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
som dosta mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pred tehu som vedela presne na minutu takmer ze dostanem a teraz ziadne predzvesti.. :confused: jedine podla kalendára..
30. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz
Veru Adka,nech je uz zdravucky :wink:
My sa ideme kupkat ,potom kasicka,potom horko tazko hajkat a potom idem panelakovat ,cize sa sem popozeram okolo tej deviatej :dizzy_face:
30. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz
prisiel mm,ideme neplanovane na nákup,mm cestuje zajtra do Budapešti..,vecer dojdem..
30. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz
Halo halo,kdeze ste ?
30. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz
zde :sunglasses:
30. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz
Ahoj,a ja som si myslela ,ze uz ani nikto nepride :grinning: ako bolo na nakupe ?
30. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz
nikollette som ti zabudla napísať...my sa nechytáme na wofkinne nákupy ani náhodou...
ona koťuha jedna :grinning: /moja zlatá :grinning: / chodí na nákupy s opatrovateľkou :grinning: :grinning: :confused: :grinning: :grinning:
tichá voda brehy myje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bola v Polsku s mm,malým a opatrovatelkou..hmm,jaká celebrita :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 22:15  • Odpovedz
No teeeda,niekomu sa zije :grinning:
30. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz
zuzka sme boli len na potraviny a mm kupil drobcekovi 3 dvd s rozprávkami este :grinning: ked to minule co sme kupili neslo a bloček som nenasla na reklamaciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mm zajtra cestuje a nemal nic na jedenie...a hlavne ze mohol si nakupit v bufete,chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. mar 2010 o 22:21  • Odpovedz
zuzka veru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz
Ja by som mala ist konecne kupit malemu kupit nejake capacky ,nech je frajer.Riflcky uz ma troje a topanocky male su :unamused: tak si urobim radost :grinning: ze sebe urobim radost ,ked mu nieco kupim.Ja som v poslednej dobe taka,ze nepozeram na veci pre seba,ale len pre maleho .Ale aj ja by som si uz mala nieco kupit...ale az ked schudnem :grinning: sa hanbim kupovat take velke veci
30. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz
mm ide s kamaratmi na pretekarsky okruh za Budapešť kdesi,kamarát má auto upravene na okruhove zavody a chce si len tak zajazdiť a táto zábavka prenajať si ten okruh ho stojí na jeden den len 10.000 eur :confused: :confused: :confused: :confused:
30. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: woow,to je sumisko :grinning: :grinning: ale,ja keby som mala tolko penezi,tak by som si asi tiez dopriala :grinning:
30. mar 2010 o 22:29  • Odpovedz
ja by som si auto kupila za tie prachy radsej :grinning:
no ale ten kamarát mojho mm má trosku iné príjmy :grinning: to je pre neho zanedbatelna ciastka...
má 3 domy,pár autícok,lietadlo..dalej ani pisat nebudem :grinning:
do Dubaja si chodí len na víkend a podobne :grinning:

zuzka a ty nebyvas s priatelom?
30. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz
Nie nebyvam s priatelom..nejak sa s babkou nemusia a ja som povedala ,ze uz ked budeme spolu byvat,tak len my traja.Nechcem mat stresy z hadok este aj s nejakou svokrou alebo mojou babkou :slight_smile: ved raz aj na to dojde
30. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz
hej chápem...a on este studuje,alebo pracuje ci je doma?dnes je tazko s robotou :rolling_eyes:
30. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz
dnes tu píseme sloh len my dve??? :confused:
30. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz
nestuduje,ale s robotou je to fakt tazke.Zatepuje budovy a tak ,na tom sa da celkom dobre zarobit,ale iba ked je teplo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no co uz,snad onedlho uz bude lepsie.Cez zimu bol v kuse nas*aty ,lebo nikde nevedel zohnat robotu
30. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz
No tiez mam taky pocit...Mam pocit ,ze Nika sa nejak flaka v poslednej dobe :grinning: :grinning: :grinning: a aj bejby atd,no toto ,..asi sa venuju laskam :grinning:
30. mar 2010 o 22:57  • Odpovedz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
bleee bleee :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz
jeeej ,tu si ? ako sa ti flakalo ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz
bla,bla,bla...sa ti čkalo?? :grinning:
30. mar 2010 o 23:06  • Odpovedz
muselo sa...a ty mukky kde si?
30. mar 2010 o 23:07  • Odpovedz
vsade a nikde :grinning:
30. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz
Jaaaj,som myslela ze tabulkujes :grinning:
30. mar 2010 o 23:13  • Odpovedz
sledujem vás ... ho ho ho :grinning:
bolo to únavné, nič poriadne sme nekúpili, ale aspoň som nemusela tlačiť kočík po hrozných terénoch na trhu :wink:

inak ja ešte pilno pracujem, ešte mm a moje musím zbuchnúť ... sa mi už nič nechce
30. mar 2010 o 23:16  • Odpovedz
wolfka odpust ale som dnes nestihla ti poslat cervene znamenie :grinning:
30. mar 2010 o 23:17  • Odpovedz
A chceli ste kupit nieco konkretne ?
30. mar 2010 o 23:18  • Odpovedz
wolfka odpoved na tvoju otazocku ohladom tych tenisiek:viem ze nemas cas hladat tak som ti par veci skopirovala

správna podrážka má byť ohybná v oblasti pod prstovými kĺbami, nie pod pozdĺžnou klenbou

deti by nemali mat oveľa vaščie topánočky, pri plnom dostúpení maximum nanajvýš o pol čísla vašeie.rezerva v obuvi u detí je škodlivá, dieťa pori chodení potrebuje vačšiu námahu

15:39:12) chorlito: Manželova mama kúpikla našej dvojročnej dcérke tenisky z čínskej obuvi, sú veľmi nízke, len pod členok a ja si myslím že majú aj tenkú podrážku a chýby mi tam t

(15:39:51) chorlito: chýba mi tam tá klenbička. Ja sy myslím že nie sú vhodné? Nemýlim sa

15:43:57) chorlito: a nevadí že je to čínska obuv? A nevadí ani to že tá obuv je úplne rovná a nízka?

(15:46:05) MUDr_Brozmanova: Chorlito : u niektorých typov čínskej obuvi treba zvažovať aj hygienické parametre ako prítomnosť lepidiel, stálofarebnosť , pachové vlastvosti, samozrejme že dlhodobé chodenie v ovuvi s rovnou podrážkou nie je vhodné, bez ohľadu na jej krajinu pôvodu
30. mar 2010 o 23:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.