• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
No Niki myslim, ze na tvoju postavu dost dobre :wink:
31. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz
NO nebola by som si až tak istá :sweat_smile:
Nemám nejakú vycvičenú, vyšportovnaú postavu...
31. mar 2010 o 16:38  • Odpovedz
spala som prdlajs :rolling_eyes: :grinning: ked som si sla lahnuť malý sa zobudil a pokakal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem variť...
31. mar 2010 o 16:42  • Odpovedz
Mukky, už nebudeš môcť tak ponocovať :grinning:
31. mar 2010 o 16:46  • Odpovedz
aj ja sa snazim menej ponocovat. tak max. do pol noci, len vynimocne dlhsie. nas prdus tiez menej spava cez den a rano o siestej je hore ako taka sova.
31. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz
Uf nášho našťastie ešte do doobednajšie spanie drží :slight_smile:
31. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz
to mas stastie Niki, nas drobec spi cez den uz len raz a to len 1.5 hodinky. inak je hore od 6-20. niekedy zalezie do postele o 19 ale to je teraz pomenej, lebo je svetlo.
31. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz
No ved aj náš cez den v podstate už iba raz, aj to len v poslednej dobe ani nie hodinu :unamused:
Ale aspon dobre spí v noci :wink:
31. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz
Ahojte, prajeme príjemné prežitie veľkonočných sviatkov :slight_smile: babám veľa vody, vodky či ...
31. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz
Ahoj adal, ďakujeme :slight_smile: Vám takisto...
my vypadneme na celý den niekam, ja tento sviatok neznášam :rolling_eyes:
31. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz
ani ja, neboj :wink: my ideme od piatku do nedele na chatu, snáď bude dobre :slight_smile:
31. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz
Tak si to užite...
Ešte ked sa ti narodí drobček, juj to budeš mať každý rok ale šibačov :sweat_smile: :wink:
31. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz
ja budem sama doma v nedelu,mm má dennu a v pondelok nočnu a v piatok chcu prist na navstevu svokrovci :zipper_mouth:
mm mi uz volal z parndorfu,zajtra idu do budapešti jazdiť na ten okruh,mám o neho strach...
31. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz
adal aj tebe pekné sviatky

peknučký scrap :dizzy_face:
31. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz
Rodičia majú dve deti - dvojičky. Jedno riadneho pesimistu a druhé veľkého optimistu. Na narodeniny chcú rodičia deti vyskúšať. Pesimistovi vykúpia obchod z hračkami a optimistovi dovezú do izby fúru konského hnoja. Z izby pesimistu sa ozýva plač.
- Toľko darčekov, všetci mi budú závidieť, hračky sa budú kaziť a bateriek koľko ide do nich.
Z izby optimistu sa ozýva smiech. Keď prídu do izby, optimista sa prehŕňa v hnojí a vraví:
- Toľko hnoja, tu musí byť niekde koník :grinning:
31. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz
Chlap v krčme pije pivo,príde za nim dievča a pýta sa:
-Prečo to piješ?
chlap na to-lebo som z toho nesmrtelný ved pozri
chlap sa rozbehne vyskočí z 8 poschodia oprasi sa vráti sa do baru a povie
-vidíš nič sa mi nestalo teraz ty.
dievča sa napije piva, vyskočí a zabije sa
Barman na to:
-superman ty si iná sviňa ked sa ožereš. :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz
Medved zakázal zvieratkám srať v lese.
No zajac nevydržal a vysral sa v lese.
IDe okolo medved a zajac rýchlo hovno zakryl labkami.
Medved sa ho pýta: "zajac, čo to tam máš?"
Motýla, odpovedá zajac...
Medved na to, ukáž...
Zajac otvorí labky, a povie: "aha uletel, ale aké hovno stihol vysrať" :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz
Redakcia znameho časopisu hlada noveho redaktora ktory ma dobre styky...pride jeden chlapik a redkator s aho pyta:"ako sa volate?"..-"ja som Toni"..-"a preizvisko?"..-mna šeci poznaju ako Toniho"..." skym sa tak poznate?"
"hmmm napr s Gašparovičom"..a tak idu do prezidenstkeho palaca a vidiaho SBS-kari a kričia..."ahoj Toni ako samaš?.dlho sm ta nevideli..čo tu robiš?"."aale mam sa dobre.prave som prišiel pozrit Ivana:slight_smile:"..zavolaju ho a ked Gašparovič pride vravi "ahoyToni ako sa maas...dlho sem sa nevideli.to treba to zapit!" tak idu pit ešte pokecaju a uz idu toni s redaktorom preč a redaktor si tak vrvai...-noo ša gašporoviča pozna vela ludi aj on pozna vela ludi-"Toni a skym sa ešte poznaaš???".. "s Obamom"...tak kupia letenky a idu do bieleho domu a ked SBS-kari vide atomy zase spustiaa"..Hi Toni..how are you...what are you doing here?..."..zase zavolaju obamu a ked uvidi toniho nadšene si podaju ruky,.obama poleje..zase ked odchazaj redakltro si hovori..-šak noo aj obama pozna vela ludii tak čo-..."toni a skym sa ešte poznaš??"..."s papežom" tak zase len kupia letenky do vatikanu a pridu tam a zase to iste..švajčiarska garda vidi toniho zviataju sa a pytajhu s aťčo tu robi..ked toni zrazu vravi "počkajte idem za papežom zakivam vam z toho okna".. redaktor čaka a zrazu papeža s tonim vidí ako v okne a kyvaju o dušu...ako tak toni pozera z toho okna kde stal redkator vidí tam sanitku..rychlo sa tam ide pozriet a najde redaktora s kyslikovou maskou..a pyta sa "čo sa vam stalo?" a redaktor "no že sa poznaš s gašparovičom je vpohode...aj to že sa poznaš s obammom sa da zvladnut..dokonca aj to že sa poznaš s papežom by som prežil..ale to že za mnou prišiel jeden japonec a pyta sa ma že kto je ten starec v bielom vedla Toniho tak to už bolo na mna moc" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sorry za chyby, nepísala som to ja, iba som to skopírovala :wink:
31. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten posledny super a ten superman tiez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz
Cavte, ja ôlen poprajem pekný pvečer...
my ideme pozerať filmík...
som pridala moje foto do albumu, v tom overale čo mi dnes prišiel :slight_smile:

Ok, idem ja offík...
31. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz
Uf,no ty si kooočka :wink: nechapem z coho ty chces schudnut :grinning: velmi pekna si v tom overale naozaj :slight_smile:
Inac,vsimla som si komentare co mas k albumom.A neviem ci sa mi to len zdalo ,ale niekomu zase kole oci,ze davate malemu tolko darcekov.Je to pri fotke z prvych vianoc.Ze tolko darcekov na prve vianoce,na pol roka a na rok,ci sa niekto vyzna v tom chaose. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Nechapem co sa do toho kto stara.Ja keby som mala za co,tak tiez by som dala malemu asi setko na svete ,mne sa to paci.Je to predsa kazdeho osobna vec,co a kolko kupi pre svoje dieta :angry:
31. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz
dobré ránko sa praje :sunglasses:
31. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz
to mám najradsej také suchtárky ako nikoll ked chcu chudnuť :rolling_eyes: :grinning:

zuz niki je už na také reakcie zvyknutá,a ju nerozhádžu sa len cudujem ze este rimelka nedokvitla,že niki? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 23:47  • Odpovedz
nikdy nic dobré v tv nejde a teraz idu 3 dobre filmy naraz :angry:
spinkáte? :grinning:
1. apr 2010 o 00:02  • Odpovedz
wolfka veru že tie dnešné baby nič nevydržia a chodia spať so sliepkami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem hají,dobru nocku..
1. apr 2010 o 03:30  • Odpovedz
Dobre rano baby :grinning: Mukky ale ja aj vstavam so sliepkami :grinning: Kazde rano budik na siedmu lebo kym mala spinka ja este cvicim,sprchu si dam a co to poupratujem :sunglasses: Niki krasny je ten overal a co ty chces chudnut sak si polovica zo mna a mas krasne vysportovane nohy a ani brusko nemas :wink: A komentare nekomentujem uz sa caka len na spiralu :grinning: Minule ma zase vytocila v nejakej teme tak som jej napisala ze by naozaj mala vyhladat psychologa,ze je nevychovana a drza a podobne,ale ziadne nadavky lebo by ma vyhodili z konika :grinning: ja som vcera polku dna stravila na danovom ale vsetko vybavene len vecer som bola uz strasne unavena tak som isla aj skorej hajat.Dnes ideme na navstevu k svokrovcom bo tam prisla depkova starsia sestra aj s malym oni byvaju v prahe tak dosli na prazdniny.Maly je asi jediny na koho sa tam tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekny den kocky a ozaj vtipy paradne,fajnovo som sa zabavila :grinning:
1. apr 2010 o 07:25  • Odpovedz
Ahojky,ja tiez tak skoro vstavam,i ked nie z vlastnej vole :unamused: Michal si zas raz povedal,ze vstane o siestej....oci mam pomlcky
Inac,tu rimmel som si uz vsimla v nejakych temach.Ona je fakt taka ,ze sa do vsetkych navaza ? To ju potom lutujem.Nie je dobre mat taku povahu :grinning: Mala uz nejake reci na vasu adresu ?
1. apr 2010 o 07:57  • Odpovedz
bejyby no bože,ja som vstala o 7.30 a zaspala asi o 4.hod tu som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: /srandujem :grinning: /
malý vstáva teraz vacsinou od 7.15-7.30,pred zmenou času o 6.30 obcas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,co je vlastne aj teraz po starom..
my už sme dali prať,dnes bude dlhý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:,aj by som začala pratať ale malý tak dlho v klietke :grinning: nevydrží,tak len najnutnejšie porobím a pockám na zajtra na mm ked bude s ním.ideme aj na nákup,este nemám nič kupené okrem vajíčok..
výzdobu este tiež nemám,a popravde ani ju nejak nemám rada a hlavne sa mi nepáči taká prečačkaná,na každom rohu vajce a nejaká blbosť,dám jeden košícek a asi koniec :grinning:

dnes je pracovný den,alebo nejaký sviatok? :confused:
1. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz
dnes som zapla skor net,zvyknem až ku káve,ale malý sa hraje,teda lieta a navarené mám,idem ranajkovať výživu a malý bude mat uz desiatu nastruhané jablcka s vločkami
už si zapol tv :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
malý sa nudí,budem sa s nim musieť pohrať ale rada by som do sprchy..
1. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz
zuz páči sa mi ked sa volá po mene Míchal,viac ako Mísko,tak aj Daniel,viac ako Danko,a aj Richard sa mi páci viac ako Riško :grinning:
no len ked su deti malé tak sa musí aj zdrobneninkami :grinning:
mojho mm dedo bol Michal mám ten pocit,ale volali ho asi Miháľ..
1. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.