Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
2. apr 2010

Fiha,no tak to uz chapem preco si taka prissna.To by som aj ja bolla asi.No idem ja uz,maly sa zobudil,musi dostat svoju cici ,tak zajtra .papa dobru nocku a cakam zajtra foto mukky 😀 a nevyhovaraj sa 😀

mukky
2. apr 2010

ahoj zuzka a dobru nocku 😔
si zuzka.či?? 😀

vinifera
3. apr 2010

Ahojte kočky.
Tak sme došli z mesta. Môj chlap sa výnimočne ožral jak diva svina a teraz tu pobehuje že mu je zle 😝
Mukky díky za link na tú guľu - bude čas tak preštudujem. A prosím pošli mi ešte raz ten link na to video z TA3 o tých potravinových alergiách - ja som to začala pozerať večer pri telke a môj chlap že nepočuje a že to mam pozerať inokedy..
Kris...a práve ogrcal čerstvo umytú parapetu jak grcal z oknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa roztrhnem ho ako žabu ked sa ráno zobduí. vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zadávim ho. Isto je celá omietka zvonka ogrcaná. No ale je s ním ťažká manipulácia kedže je výrazný nepomer váhy - 58/136!

vinifera
3. apr 2010

Inak Zuzka ja som narodená 12.9 🙂)

mukky
3. apr 2010

vini 😀 😝
ok ak nezabudnem,zajtra poslem ...
som myslela ze sa mi sniva ked tu som niekoho nas o takomto case 😀
som sa zacitala do temy otazky pre adminov 😀 😝

mukky
3. apr 2010

a nedakuj,som dnes počítala viac linkov o vasom probleme,zajtra snad hodím do eteru ,mozno nieco pomože....

http://zdravie.pravda.sk/atopicky-ekzem-je-mozn...

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2560-Ako-na-at...

http://www.24hod.sk/atopicky-ekzem-pomahaju-lie...

http://www.dermatology.cz/atopicky-ekzem/

idem hajať,dobru nocku

mukky
3. apr 2010

Dievcata nepamatate si ako sa volala tá tema co sme tam chodili nakukat a potom ju zamkli???
jedna ci viac dam tu potom chodili a narusali debatu 😀 😝
tema bola o prikrmoch..dííík
fakt letím....o chvilu je ráno 😕

zuziiiicek17
3. apr 2010

Vini 😀 😀 🙄 Koniec,ja by som ho zabila na tvojom mieste 😝 A 12.9.?Aspon budeme oslavovat spolu 😀
Mukky ano som Zuzka 😀 Cakala si nieco ine ? 😀
Co ty vlastne robis na nete o tretej rano ? Ja uz by som ani nevedela co robit 😀

mukky
3. apr 2010

vieš že ani nie?? 😀
máme pekného suseda a mm tvrdo spí 😀 😀

inak pekkný slnečný dník sa praje 😎

mukky
3. apr 2010

dnes vstal malý 6.30 😔 😨 🙄
zbadal macka pooh tu novu nálepku na stene a už nezaspal 😀

e.vacka
3. apr 2010

ahojte,mukky teda? Ja som o polnoci odpadla...keby som ja isla spat o stvrtej rano a vstavam o 6:30 ,tak som cely den nervna ako tiger v klietke. My ideme kupit plienky,t.j.kultura v sobotu.

zuziiiicek17
3. apr 2010

Ja by som tiez bola nervozna 🙂Michal akurat zaspal,tak mam konecne veget,ale tu nikto nie je :( tak nevviem,asi budem na facebooku 😀 maniacka som uplne

mukky
3. apr 2010

e.vacka no ale mne malý spí cca 3 hodky a viac cez den tak spinkáme spolu 😀

teraz sme za asi 20 minut minuli 4 plienky,chudáčik moj malý 2 dni nekakal,čo nezvykne a tak plakal strasne až sa triasol ked kakal,len take kusocky ☹ ..aj na posteli lezal a plakal asi sa aj bal ze je holucky a kaka ale ja som pod nim držala plienku a na wc nechcel byť,este asi nechápe ze moze do wc,kdze tam este nič neurobil...
sa čudujem že ho nebolelo bruško,lebo posledný krát naložil už riadne..

ani sa mu pustiť nechcel...juj neviem čo ho tak zapieklo,ale predpokladám že asi mrkva,alebo žeby ovsené vlocky??to sa mi nezdá...

nás zapeká karfiol ale nič nové som mu nedávala papať,no neviem..

zuziiiicek17
3. apr 2010

Chudatko male,ale uz bude dobre.Ktovie co to bolo 😒

mukky
3. apr 2010

mm šiel ráno stahovať svokrovcom niečo,no a ked vstaneme uvidím aká bude nálada a či pojdeme niečo nakupiť 😀 😝
mám chvilu čas dopiť kávu už opať ohrievanu 😝

zuziiiicek17
3. apr 2010

Joj ja by som si dala kavicku,taku silnu,ze by som cely den behal ako vevericka a este na pivko vychladene 😵

mukky
3. apr 2010

😀 😀
uplne si prestala piť kavu od kedy kojís ci od kedy sibola tehu?

vidno ze maminy varia,ani deti nie su von čo tak pozerám len ak s tatkom 😀

zuziiiicek17
3. apr 2010

Az ked som porodila,cez tehu som sa nevedela prinutit 😀 ja som strasna maniacka na kavu.Ale raz som skusila vypit taku uplne slabucku a maly mi zaspal az okolo druhej v noci 😀

vinifera
3. apr 2010

Mukky téma sa volala nejak: Mamičky ktoré začali prikrmovať skôr ako pred 4 tým mesiacom - alebo tak nejak. Ale pokiaľ je téma zamknutá je odsúdená na vymazanie. Ostáva na koni len print screen prvej strany (akoby odfotená prvá strana ale nič viac)

mukky
3. apr 2010

si uvedomelá maminka 😵 😵
ja som uplne prestala v tehu,lebo babo ked je v brušku,mu chýba v pečeni jeden enzým,ktorý odburáva kofeín

ideme dnes skor spinkať...

vinifera
3. apr 2010

Inak mukky ďakujem za článočky. Prvý som už otvorila. Ale je strááášne dlhý a pomáham mame s varením (pre mna heroický výkon) tak ak poobede nepôjdem kočíkovať (lebo krpca mi znárodnili svokrovci) tak budem čítať a čítať.

vinifera
3. apr 2010

Mimochodom ja som kávu pila aj pijem. Síce len pol na pol s mliekom. Asi preto je moje decko tak dlho hore. No ale neviem si odpustiť. A keď som bola tehu tak som si aj jeden red bull švacla. Kamošku síce so mna skoro vykotilo ale jaký bol dobrý vtedy 🙂)) (no nedaj si ked si chlap kúpil karton a chodil mi s tým popod nos a to tak krásne vonia..)

zuziiiicek17
3. apr 2010

Dobru noc mukky 😀
vini,ja skoro vobec neviem varit 😒 blba som,ze som sa nesnazola sa naucit,ked ma chceli ucit...a teraz si uvarimm tak max cestoviny a zemiaky...masite nic 😒

mukky
3. apr 2010

zase malý kakal.. 😕
som mu dala mliecko do postielky a uz ho nepocujem,uz asi zaspinkal...obed bude mat ked vstane..

mukky
3. apr 2010

ja som z domu odisla 19 rocna a tiez som nevedela variť 😀
zacinala som s cestovinami s vajcom,pecenym kurcatom...tak nejak po telefone a mama ked mi napisala recept som sa ucila...dovtedy ma to netankovalo ako sa co robí 😀
ale ma to bavilo od kedy sme sa osamostatnili a aj baví a teraz mam tak spustu receptov len casu nie je pri malom...ale varim rada a snad aj dobre 😀
pre mna to je vcelku relax...

mukky
3. apr 2010

vinifera som tak nejak myslela ze sa ta tema volala..ja hladam jeden clanok co som tam hodila...ved hadam najdem...

mukky
3. apr 2010

dnes som na konovi nejak veľa 😀
ale taký pohodovy vcelku den,porobene je a malý pekne sedel v stolicke a kreslil si aj rozpravku pozeral aj papal..nalietal sa zavcas rana dosť 😝
mm je na chate,volal ze co mame na obed a ja ze nič 😀 tak ze sa naje u rodicov...
ja som ranajkovala 2 jogurty a teraz obedovala jeden 😀
neviem ci si nahodou nedam nieco von ked pojdeme a ani neviem co by som jedla...asi mask,o a zeleninovy salat nejaky..
ale dala by som si napr.pizzu alebo hamburger ale nie z mekaca...a k tomu hranolky a kolu 😀
mozem snivat...
maly zaspinkal rychlo a zase ma nozky vylozene 😀

e.vacka
3. apr 2010

malá už spííííí, dnes rekord! do piatich minut bola hotová. To sú moje malé víťazstvá 😉

mukky tiež som spávala s malou na obed, ale už som to sekla. Barborka spi nejaké max. dve hodky za celý deň a ja by som spala aj pol dňa. Kukala som fotoblog. Malý je neskutočne krásny...To by bol parťák pre Barborku... 🙂

Ja som hodila americké zemiaky do rúry a svokor urobil pečené rebierka, malej anglickú zeleninku a hotovo...

vinifera
3. apr 2010

zuzicek ani ja okrem tých cestovín variť nič neviem. Mám voči tomu averziu. Rok a pol sme bývali na byte sami a som nevarila. Ale to sme mali otvorenú reštiku tak sme sa prestravovali tam🙂) Ale robím v kuchyni také pomocné práce - škrabem zemiaky, krájam uhorky do šalátu atď. Mama to už dáva dokopy a ochucuje.

vinifera
3. apr 2010

Mukky podľa mna ten link už nenájdeš. Ďalej ako na prvú stranu zamknutej témy sa nedostaneš lebo to nie je uložené. A podľa mna ked prerábali koňa tak všetky zamknuté témy kvôli priestoru vymazali úplne.