Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
3. apr 2010

Ja by som sa chcela naucit varit,ale som straaaasne leniva na to 😠 😒
Idemey von kym je pekne...papa

e.vacka
3. apr 2010

ja veru tiež neviem varit a asi ani nebudem nikdy vedieť,lebo môj mm je kuchar... 😉

nikollette
3. apr 2010

Cavte teraz sme dosli...
boli sme vonku s kamoškou, jej p, a ich malou...
Som pridala aj nejaké fotos...
Zajtra ideme do senca k našim na fajnové jedlo 😀 pondelok tiež, pochodíme rodinu, malý si vyšibe niečo, a všade sa nachalujeme... Aspoň nemusíme my nikdy cez sviatky variť 😅

Ja tiež neviem absolut variť... fakt len pár jednoduchých vecí, čo sa nedá pokaziť... ale aj to občas pokazím 😖

Idem vás dočítať, ešte nebol čas 😎

nikollette
3. apr 2010

Vini, áááá, som prečítala o tom tvojom p 😅 a prečo pre boha grcal z okna 😀 😀 😀
čo nešiel na wc 😅 😀

vinifera
3. apr 2010

Lebo na WC to nestíhal 😝 😀

vinifera
3. apr 2010

Najskôr von oknom. Potom trčal na WC ku a potom ručal do kýbla. Lebo ako si ľahol tak sa aj postavil vyručal sa do kýbla. Lahol si a tak dokola...

mukky
3. apr 2010

ahojte,
boli sme na nákupe,najesť sa ,už len dorobím šalát a hotovo..
idem dočítať,kde ste?
v tv ide nič 🙄 ,postu kuknem z archivu..

nikollette
3. apr 2010

Vini, jejda 😅 😀

Mp varí, kuracie prsia, ryžu, a uhorkovo - smotanovo - cesnakový šalátik...
Ja sedím na nete....

Mukky ešte sa durdíš na muža?

mukky
3. apr 2010

evacka dakujem za malého ,si ma potešila,az sa naparujem ako pávica 😀 😀 😵 vsetky detičky su krásne 😵
evacka mm je kuchár??? 😀 no super 😀

ja som si dala plnený rezen so sunkou a syrom,druhý neplnený a k tomu misku zeleniny a tatarsku 😔 ,mm si dal segedínsky guláš a drobcek mal grahamový rožtek chudatko 😔 😀

nikol ty brďo u vas v noci jest normálka,nie?? 😀 super,taká si stihla a jes v pohode v noci 😀 a na p sa to už neprejavuje??no ale on to vycvičí 😀

hej este sa durdim tak trochu.... 😀

vinifera
3. apr 2010

Ja tu tak hnijem za PC. Jedným okom kukám TV. Vyžieram korbáčiky a zalievam ich minerálkou. Von sa mi nechcelo ísť. Tak šiel chlap sám - že potrebuje niečo vybaviť a vraj nebude dlho 😅 Tak som zvedavá. Nikde sa nič nedeje.

mukky
3. apr 2010

vini ahoj,a malý už spí?
idem ti kuk ten link..

nikollette
3. apr 2010

Tu dávam foto dnešnej večere, čo mi mp navaril. Aj vínko otvoril k tomu... 🙂

nikollette
3. apr 2010

No hej, my sme nočný jedáci 😅
Mp to vycvičí hej, a on musí jesť, ked chce byť velký nabúchanec, keďže aj tie svaly sa musia z niečoho tvoriť 😉

mukky
3. apr 2010

cvakni blizsie,ci uz zjedené? 😀

nikollette
3. apr 2010

JAsné, už je to v bruchu dávno 😀 😀

zuziiiicek17
3. apr 2010

Ahojte,ja som straaaasne unavena 😖 ale spat nejdem...babka je este v kostole,tak ju cakam.
Niki,ti zavidim takeho chlapa ,co ti navari 😀 pozicaj 😀 😀 😀

mukky
3. apr 2010

zuzka ahoj..som myslela ze si s priatelom niekde..

zuziiiicek17
3. apr 2010

Kdezeeee...my sme spolu nikde neboli ani nepamatam 🙄 ☹ snad uz pojdeme niekedy.
A co,predsa si sa dala zlomit a navarila si ? 😀

zuziiiicek17
3. apr 2010

Aaaach ,to ake stare je Je to mozne 😀 to som bola este deculo ked to chodilo 😀 ale dura velmi nemusim

vinifera
3. apr 2010

Ďakujem mukky. Už som to konečne dopozerala. Hladná som stále. Už neviem čo by som žrala. 😨
Idem ešte počítať články čo si tu hodila.

mukky
3. apr 2010

zuzi nie,nezlomil ma... 😀 on vsetko na salat nakrajal a uvaril a ja som tam chodila a dirigovala 😀 a ja ho uz len dorobim s majonezou a smotanou a dochutím..
este chladne..mm uz siel spat,ja som s malým zajtra sama do vecera ani nemam chut si rano sama nakladať

zuziiiicek17
3. apr 2010

vy tu mate vsetky takych sikovnych chlapov 😀
A coze nebude doma? Ja si vzdy nedelu predstavujem tak rodinne...aspon u nas to vzdy tak bolo

mukky
3. apr 2010

zuzka no asi nevieš,ja doma nezehlím napríklad len mm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝
ani si momentalne nespominam kde je zehlicka 😀
no a robí na smeny..zajtra denna 12-ka
mama mi volala ci nepridem ale nie,som na nu nadurdena budem doma,pojdeme von trosku a pekny den bude za nami 😀
viem ze na mamu by sa nemalo ale som sa vcera nahnevala...teda skor som ostala sklamana..

vinifera
3. apr 2010

juj mukky to ťa baví byť furt na niekoho nadurdená?
Zuzicek neboj nie všetky majú všetky šikovných chlapov. Ten môj má na háku. Nevarí nepre nežehlí a domov chodieva neskoro.

zuziiiicek17
3. apr 2010

Ja som z moljej mamky pernamentne sklamana,cize viem aky to je pocit.Dnes mi volal nevlastny otec -ozraty ako doga- ze kedy donesiem ukazas soploska...ze sme boli rodina 10 rokov a uz sa ani neukazem a bla bla bla...tak som mu len odvrkla,ze sa nepcham tam ,odkial ma vyhodili,a ze ked ma zavolaju,tak maleho pridem na chvilu ukazat.Predsa tam mam aj brata,tak by sa patrilo

vinifera
3. apr 2010

Ale teraz som u trocha ukrivdila. Lebo do práčky nakladá rád. Len to už nemá kto vyložiť 😝 😀

zuziiiicek17
3. apr 2010

Vini,ja som s tym mojim este ani nebyvala a to je uz ina kava,ze mame dieta a ja ani neviem aky je v domacnosti.Ale raz sme spolu boli u mojej mamky v Prahe 2 mesiace a bol super ,aj upratal a navaril ,ale neviem ci to nebola len pretvarka 😀

vinifera
3. apr 2010

No môj chlap tiež prvý pol rok varil, upratoval, utieral podlahy atď. Ale potom prišiel na to že sa to urobí aj ked sa on nepričiní - našiel si výhovorku že on bordel po psoch upratovať nebude. Lebo šak psy robia aj prach na poličkách, špinavé prádlo, neožehlené prádlo špinavé riady atď ... kopnúť do riti je ho málo