Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

e.vacka
4. apr 2010

krasne prezitie velkonocnych sviatkov vsetkym!

vinifera
4. apr 2010

zuzicek ja mám malého u svokrovcov - to preto 😀 inak by som tiež už behala s nasolenou riťou 😀

zuziiiicek17
4. apr 2010

Juuuj,jak je dakomu faaaajne 😀 To moj by sa budil celu noc,keby nedostal cicku 😀 a ten vreskooot.jeho ukludnim jedine ja...snad sa to zlepsi

vinifera
4. apr 2010

Malý bol prvý krát preč keď mal 10. mesiacov a boli sme na svadbe. A potom už začal spávať u svokry aj vnoci. Ale to už kadečo papal. A po 10. tom mesiace pil aj čajík tak sa dal trocha ošajiť. Skôr sa ani u nás nedalo.

zuziiiicek17
4. apr 2010

Aha,no pekne,ale aspon cosi z flase vypije...ja uz by som asi ani nekojila,keby chcel,kedze mam prsia poloprazdne 😖 ale nejak prezivame 😀 len by som sa chcela konecne vyspat

vinifera
4. apr 2010

Moja zlatá ja som sa poriadne vyspala až po roku. (aj to len sem tam) Do roka aj ked spal u svokry tak som vnoci poriadne nespala - už som tak bola zvyknutá sa budiť. A ešte mi sestrička v nemocnici povedala že keďže je atopik tak min do 3 rokov spať riadne nebude. No a flašku dostal s čajom až ako 10 mesačný - ale to mal 40 tky teploota zo zubov. Tak som mu dávala aby neboldehydrovaný.

zuziiiicek17
4. apr 2010

Tak to si este uzijem 😒 Ja sa z neho tesim a tak ,aky je,co dokaze,ale niekedy som aj ja uz v koncoch.No,tazky udel mamiciek 😀

zuziiiicek17
4. apr 2010

Chytili ma spomienky na maturu 😀 Vam dam link z coho som maturovala ,teda mala som sa inspirovat 😀

https://www.youtube.com/watch?v=5RoWGyvS91I


Je to prehliadka od diora ...maturitnu otazku na prakticku cast som mala KLEOPATRU,a mala som jej urobit vlasy,nechty,oblecenie,licenie...
Ale matura dopadla za 1 ,tak mi to snad vtedy vyslo 😀

vinifera
4. apr 2010

fúúha haluz 😕
A aké nechty má mať Kleopatra?

zuziiiicek17
4. apr 2010

No moja modelka mala zlato-cierne s trblietkami a ornamentmi.Skoda,ze som stratila niekde CD s foto ,co som licila 🙄

zuziiiicek17
4. apr 2010

Babeenky,kdeze ste ? venujete sa laskam ? 😉

nikollette
4. apr 2010

Cavte, ešte nemám nič dočítané...
teraz sme došli... bol isme u našich, sa najesť, prejsť v meste.. (všetko zavreté) 😝
A potom u kamosa... co majú rovanko starú malú...
Dnes je nejaký divný deň.. som unavená, nič sa mi nechce, idem dočítať....

nikollette
4. apr 2010

Tiež prajem krásne sviatky... 😉

nikollette
4. apr 2010

Zajtra zase celý deň budeme preč...
Ideme na 3 miesta s malým šibať...
Už mám pre neho aj taký maličký korbáčik so stužkami... 🙂
Už maju všade pre neho nachystané plyšové zajačiky, a hračky, kinderká, kinder mliečne rezy, atd, atd...
a čo, aj peniažky si aspon vyšibe, a mama s tatom sa všade dobre nachalujú 😀 a budeme mať sladkostí na pol roka do predu 😅 😉

Vini, vy si dnes užite grill párty 😉

mukky
4. apr 2010

ahojte,
zuzka hej venujem sa láske takmer celý den menom pračka 😀 a prataniu..este zajtra mi treba poprať asi 3 várky a pobaliť darčeky pre pocetnu rodinu 😵
mm ide zajtra s malým na 3 miesta na olievačku a rozmýšlam či nepojdem s nimi,i ked aj minulý rok boli sami,ved je to chlapská záležitosť 😉

mňa od obeda bolí hlava,tak ako ked ma zvykne bolievať ked mám byť chorá 😒 😒 ,hádam to nič neznamená..
ide Báthory,máme rodinu v Cachticiach,boli sme tam aj na svadbe

mukky
4. apr 2010

a vy ste ako dnes trávili deň?

zuziiiicek17
4. apr 2010

Ahoj,myslela som ,ze dojdes neskor 🙂
my sme boli vonku poobede a inac sme nic nerobili.Maly ma potesil,ze pekne hajal poobede,ale teraz uz ho uspavam hodinu 🙄 🙄 🙄 jasne,ze na cicke
😠

mukky
4. apr 2010

😀
som mala robotu,aj ked mm prišiel večer som mu nachystala večeru všetko to čo mal mať na raňajky,aj slivovicu som mu otvorila tak som si už ani nešla lahnuť 😀
ale mám blbý pocit ze nebudem fit 😖

zuziiiicek17
4. apr 2010

No dufam,ze nebudes chora 😒 od teba sa zvykne maly nakazit ?

mukky
4. apr 2010

nie.boli sme uz s mm 2 krát chorí,najprv on a potom ja od neho a drobcek neochorel,ale clovek nikdy nevie..ja ho otužujem takmer od narodenia a nemávame ani nádchu a sopliky,len nech to nezakríknem..

zuziiiicek17
4. apr 2010
https://www.youtube.com/watch?v=43CqzhudbSo


Tota helpa po japonsky 😀 😀 😀 😀 uplne super

zuziiiicek17
4. apr 2010

Ani moj maly nemal,teda az na to obdobie ,ked mu isiel prvy zubok...a kazdy na mna vkuse nadaval,ze maleho slabo obliekam,ale teraz som rada,ze som sa nedala,lebo aspon nie je zimomravy a my aj cez leto mame dost chladno v dome,tak si musi zvyknut

mukky
4. apr 2010

zuzi to poznám 😀 bolo to aj v správach raz dávno..
idem kuk film a posadiť si kvietky na balkon,pa

zuziiiicek17
4. apr 2010

papa...pekny vecer 😉

mukky
4. apr 2010

ja do polnoci este dojdem ak tu bude niekto 😀

zuziiiicek17
4. apr 2010

NO uvidim,ci nezadrichmem 😀

vinifera
4. apr 2010

Hej som tu. Akurát som vytočená jak svina. Drahý ma zaviezol na oslavu. Malý tam bol len chvíľu lebo veľmi fúkalo. Tak ho drahý zaviezol naspať k svokrovcom čo bývajú kúsok. A zobral si auto. Mal dnes veľkého terenáka. Tak sa šiel voziť na lazy. Ani sa mu neuráčilo oznámiť mi to. Vratil sa asi po dvoch hodinách že zapadli. Tak to šli ešte vyťahovať. A celkovo bol prečo 5 hodín. Takže ked sa vrátil som bola tak nasratá že som šla odrazu peši domov. Mám síce v kabelke kľúče od kamošovho auta ale nakoľko som pila tak som ho nechcela brať. Tak som šla peši 45 min domov a ten kret=n tam ostal.

nikollette
4. apr 2010

Vini, mňa by asi rozdrapilo od nervov 😠 😠 😠 😠 😠
Išiel sa voziť?! Len tak v noci? 😕 sám? ....

zuziiiicek17
4. apr 2010

😕 😠 🙄 chlap....ked sa vrati,tak ho riadne zjazdi...prepiskol to dost...
Nechapem ,preco su taki ...ci to robia naschval alebo su fakt az taki spristiiii 😖

vinifera
4. apr 2010

Odišiel ešte poobede s kamošom. Má teraz k dispozícii suepr ternának upraveného. Ale cca bol preč aj s vyprosťovaním 5 hodin. A to nehovorím o tom že to vyťahoval fotrovím autom - lebo teraz je aj jeho auto v servise. To keby svokor vedel tak ho rozdrapí napoly. Lebo sa s fotrom nebavil pár rokov. A až malý ich dal ako tak dokopy. Ešte aj svokra bola prekvapená ked mu auto požičal. A on kamarátove stihol vytiahnuť ešte za vidna. A fotrove nechal tam na lazoch. Tak som si zamkla dvere dole k sebe a nech si spí kde chce. Lebo už fakt na neho nemam nerv. V piatok celý den venoval tomu že prevážal kona z jednej stajne do druhej. V sobotu sa poneveiral kade tade. S malým bol asi 10 min. A dnes mal byť strašne na oslave a bol kdesi na lazoch. !!!! No nech mi ani domov nechodí.