• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ahojte,
lenka no do carrefouru veľmi nechodím,ale mám rada ten obchod,len mm má zlavu v optime v potravinách ,tak chodíme tam i ked ako obchod-potraviny sa mi veľmi nepáči..
no ale dnes ideme na nákupy tak zbehneme aj tam ak nezabudnem,myslíš že je to to isté?? :confused:

ja opať periem,dnes už poslednu várku konečne,idem variť obedík malému,ešte sa pohrať a pomaly spinkať..

zuzicek a malý ti kolko pospí cez den jeden spánok?dávaš ho asi 2 krát ešte spinakť,nie?
6. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz
mukky podla letaku / plagatu hej.no nezastavila som sa bo som bola s mojim ,,kludnymi" chlapmi :grinning:
6. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz
zuzicek uplne suhlasim :wink:

my sme tiez vstavali okolo 6,tak nie ste sami take ranne vtacata :dizzy_face:
6. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz
Dawam ho spinkat tak,ze je hore 3 hodky a zaspinka na pol hinu az hodinu ...Ale ja newiem cez den spat :unamused: aj keby som umierala od unavy.
Vini,este sa posnaz trosku :grinning:
mukky,ty taaak vela peries :grinning: kazdy den :grinning: vy musite mat strasne prepchate skrine :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz
aj mne marek vydrzi 3 hodky .no uz sa pomaly preorietava na 2 spanky denne.ak sa mu podari ze pospi iba 1/2hodky tak ideme von tam urcite zalomi .doma nehrozi
6. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz
Ale tak Marek uz bude mat 8 mesiacov o chvilku :wink:
6. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz
hej , tym som chcela ze 1/2 hodky pominu .tiez mi sli total na nervy.ani by nevadilo ze kratko spal ale vstal total nervozny
6. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz
sak iba mesiac je rozdiel
6. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz
zuzka neperem každý den,to len teraz pred dovolenkou všetko som si nechala nech máme vonavučké a čistučké ,mm požehlí večer pri slivovičke :grinning:
mne spí cca 3 hodky a spal by asi aj poobede ale to ho nedávam,lebo som skusila spal aj do 19.hod a to nem dobré :grinning: ,som ho musela budiť..
ale do roka aj niečo spával 2 krát denne,skor som ho uložila,okolo 10.hod 3 hodky a potom okolo 16.3o ale teraz by mi o 10.hodke nezaspal ..
6. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz
Vaaazne ? No mne to dost vadi,lebo ani si neoddychnem od neho,ani nic nespravim :unamused:
6. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz
marekovi kedy ako vyjde. no denne spi tak 3-4 hodky.pekne si to rozlozi
6. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz
ja som dala tvrdy rezim , ak chce tatko mat nieco spravene tak berie mareka .inac akoze kycham na domacnost .robim co musim uz fakt. no a varim este.

do 4mes. som vsetko sama aj mareka aj domacnost stihala a ani to nevedel ocenit bo nevidel co vsetko treba.
no ty to mas trochu tazsie kedze si s babkou
6. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz
Praveze si myslim ,ze to mam lahsie,pretoze toho nemam tolko na hlave ako ty ...ja napr nemusim varit...iba upratat ...a to zas nie je az taky velky problem .
Ja obdivujem vsetky co to zvladaju same bez pomoci,ja by som nevedela.
6. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz
no dobre nevaris , ale zas ja by som nevedela byvat ani s mamou (aj ked je fajn) nie este s babkou.no kazdy mame nieco.
a ako spi v noci.myslim miska nie babku :grinning: .marek aj 2x sa zobudi.stiahne flasu caju aj mlieka
6. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz
drobcek hají,ja obedujem,moja babka včera večer ešte piekla lokše,ledva stojí no ved som ju aj trošku pokarhala..ale vie ako ľubim...mm šiel ráno z nočnej po nich,fajnučké su,len tak omaslované..

na doma ide nejaká nová relácia ale neviem či su normálny,je tam gigolo a kecaju o sexe a bordeloch :confused: ..trosku blbý čas si myslím,ved deti su doma.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz
opravujem,normálni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz
lenka aj u Vás fuka? :grinning: :grinning:
zuzicek u Vás? :grinning: ,u nás riadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz
ja neviem ale tej dome asi drbe ako tak pozerám... :grinning:
6. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz
:grinning: to je repriza zo vcera mukky :wink:
6. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz
lenka mne spi maly si tak,ze od 20tej spi do pol noci,napapa sa a spi do druhej a potom ani neviem,lebo spi pri mne a ked he hladny,tak si cucne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz
zuzi aha,ty sexuchtivá si to aj včera kukala :grinning: :grinning:
ja sedím daleko od tv a az teraz som si vsimla ze tam je love a ja ze furt live :grinning: :grinning:
ale aj tak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked už tak nech ukážu chlapov a nie ženy,ked už na to mám kukať pri obede :grinning:

zuzicek a to ako sa dá spat ked si cucá? :grinning: to si sám vyhrnie či spíš hore bez :grinning: no ja by som sa teda nevyspala,ale asi by si ho to mala čím skor odučat,on nie je hladný,to uz je o zvyku a hlavne na zubky to nie je dobré,na sklovinu v noci aby stale cuckal sladké mliecko..ale iste je to krásne mať takto malého pri sebe :dizzy_face:
6. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz
ahojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz
to co je vev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj :grinning:
6. apr 2010 o 12:39  • Odpovedz
:grinning: som ta oblizala :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 12:40  • Odpovedz
aha :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 12:40  • Odpovedz
uz sme doma tak sa zdravim :grinning:
6. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz
Ahojte...
sme zobudený, najedený... malý tu "telefonuje" to je jeho mánia v poslednej dobe... Držťa tel pri uchu a volať halooo...
O chvílu dojde pre neho babka a idú von...
Ja sa potom pustím do pratania izieb :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vini, si to neviem ani predstaviť.. Už keď ti aj jeho kamaráti povedali, že akého máš chlapa, či ťa ľutovali, tak to už je čo :confused:
By si si podľa mňa našla iného raz dva... on si ťa vôbec neváži.... :frowning2:
Ja fakt nechápem že si stále s ním... Povaha hrozná ako píšeš, peniaze ti tiež nejak nedáva, čas s vami netrávi, malému sa moc nevenuje, v kuse sa na ňom iba rozčuluješ, nevyzerá teda ako žiadny model, atď, atď.... proste mi k nemu pripadáš ako 100:1 .... dúfam že sa neurazíš za úprimnosť :pensive:
6. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz
Veve, ahoj :slight_smile:
6. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz
vev a to dze doma :grinning:
6. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz
ahoj niki
tha mukky tha doma v bratislave :grinning: :grinning: :grinning:
sme boli v piatok v kosiciach :slight_smile:
6. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.