Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
6. apr 2010

aha,ja že už na východze si 😀
hej?som včera večer na teba myslela ze kde si,ani sa neukážeš...a my ideme zajtra do BA 😀

vevusiatko
6. apr 2010

ta ne na vychodze 😀 😀 😀 😀
hehe ideme zajtra na rande? 😀

mukky
6. apr 2010

tha nemám čas 😀

ok baby,idem hajať,dobru nocku 😔

zuziiiicek17
6. apr 2010

Ach,mukky ,keby to bolo take lahke ho odnaucit od toho,lenze maly ked spi pri mne,tak si odhrnie a zacne papat.Ja sa neviem prinutit vstat alebo lepsie povedane,on nezaspi,ked ho kojim ,ked ja sedim 😒 no a pri tom sa neda nezaspat 😀 Je to sice krasne mat ho pri sebe ,ale co spravim...Ja uz sa teraz bojim toho co bude,.ked bude mat rok.Uz teraz ho vacsinou ukludni,len mliecko 😒

vinifera
6. apr 2010

No Niki nehnevám sa za úprimnosť. Len sú veci ktoré mám na ňom rada. Svojím spôsobom ho ľúbim. Inak by som ho vyrazila aj bez zbalených tašiek. S ním je to ťažké. Foter sa s ním niekoľko rokov nerozprával. Matka bola z neho na prášky. Od 18 viac menej nebýval doma. A strááášne ho ťahá k zemi jeho pri....je ex vedúci. Ale to je na strááášne dlho....Má milión vlastností pre ktoré by som ho najradšej vyrazila na Mars. Alebo aspon zavesila za guľe do prievanu. !!!
Inak som práve nafotila 10 nových vzorov obliečok. UFFFaj som sa pri tom zapotila.

nikollette
6. apr 2010

Aha... a lúbi aj on teba? Keďže sa správa všelijak?
Tak je potom asi ťažká povaha... A nás ženy veľakrát priťahuje niečo nedostupné, alebo zložité, všakže 😉

vinifera
6. apr 2010

No veď práve keď som mala pri sebe chlapov so submisívnou povahou tak som to poslala kade ľahšie. Ten posledný pred týmto mi nosil kvety, darčeky a nonstop chcel byť so mnou. No ale to som ani dýchať nemohla. Chodil na týždnovky. Bol týžden doma a týžden tu. Ked tu nebol tak to bolo tak na 30 sms denne. Ked bol tu tak mi bol nonstop za riťou. No mne sa to nepáčilo. Doteraz ho volám psychopat. Vydržala som to 2 mesiace.

nikollette
6. apr 2010

Vini, a pokecať sa sním rozumne nedá? 😉
Ale keď už začal trošku vtírať, tak aj to ne pokrok, nie? 🙂

Ja som si vybrala 5 tetovaní... som ja normálna??????? 😕
Ale tak nevadela som vybrať len jedno, ked chcem viac, a neznášam čakať, že si to dám inokedy a tak 😝
Možno ked mi dorobí prvé, poviem že dosť, a nebudem chcieť ďalšie od bolesti 😅 😕

Mukky už si hore? 😀

vinifera
6. apr 2010

No to som ti chcela napísať. Mám viacer kamarátov čo nemali problém s tetovaním. Ale napr. môj bývalý vedúci problém mal. Jemu z toho normálne vypadala farba. Mal ornament a v strede kde to malo byť vyplnené mal biele flaky ako sa farb proste nechytil a vyzeralo to desne. Ešte že to mal pod úrovnou pásu a dalo sa to schovať do nohaví, plaviek atď. ... Takže najskôr vyskúšaj jedno uvidíš ako zareaguje a potom môžeš pokračovať.

zuziiiicek17
6. apr 2010

A niki ake si si vybrala ? Ja som si tiez dnes nejake pozerala ...

nikollette
6. apr 2010

To velké chris chce mp na zadnú časť ramena...

Ostatné ja...
Hviezda na zadnu cast krku
Christopher na lítko
MOje motto: Only god can judge me na vrchnú stranu šlapaje
a motýlik na brusko a trosku nižšie 😉

A na dalsiu várku chcem s MP niečo spoločné...
Ale ešte nevieme presne čo... a kam.. takže to až na budúce pôjdeme 😉

nikollette
6. apr 2010

Ale samozrejme všetko je v ovela väčšej veľkosti.... 😉

zuziiiicek17
6. apr 2010

Wow,velmi pekne...A to si si navrhovala sama ?

nikollette
6. apr 2010

A potom na chrbát, na kríže niečo v tomto štýle a do tej stuhy na srdci dať náš dátum s mp kedy sme sa dali dokopy...
ale nechcem to farebné, iba č-b... ale ešte neviem presne aké chcem, len niečo na ten štýl... 😉

vinifera
6. apr 2010

To je židovská hviezda, nie?

nikollette
6. apr 2010

No sama ako sama 😅
Našla som si to na nete 😉

nikollette
6. apr 2010

Vini hviezda ako hviezda..
Proste star 😀 😀 😀 to som pre mp... on ma vždy volá: ty moja herečka, hviezda😀
Tu hviezdu má viac ludí 😉

nikollette
6. apr 2010

Došla nám pizza... sa mi nechcelo variť.. idem chalovať...

vinifera
6. apr 2010

Já proti židom nič. Aj som pôvodne pre dieťa mala vybraté čisto židovské mená Dávid, Sarah (potom ešte Daniel a Sofia) - ale to nejak nevyšlo.
Len aby ťa pre tú hviezdu k židom potom neradili.
Motýlik je krásny.

nikollette
6. apr 2010

Ja tiež nie som žid,ani nič proti nim nemám 😅
Snád ma nebudú 😀 si to schovám pod vlasy... to bude ajtak na málo viditelnom mieste, iba kebyže si vypnem vlasy do copu 😉
A možno by som to chcela nejak takto... som to videla na nejakej speváčke, sa mi to zapáčilo 😉
Aj v Miami to často tetovali babám...

A este rozmýšlam niečo na zápästie.. Ale tamlen niečo malilinké.. ako huslový klucik jemný ženský...
no ja s hudbou nemám nič spoločné... 😒

nikollette
6. apr 2010

Neviem čo také maličké e jmené ženské na to zápästie... 😒

nikollette
6. apr 2010

Na zápestie už mám 😀 😀 😀
také malé jemné áčko, v peknom písanom štýle 🙂

nikollette
6. apr 2010

Kedže mp sa volá Adrian, tak začiatočné písmenkko...
🙂 🙂 🙂

vinifera
6. apr 2010

No doupratovala som - podlahy povysávané, zotreté. Akurát že som hladná. Ale som sa postavila na váhu ma skoro vykotilo e 60 kg. By som fakt takto na noc nemala hovadiny vyžierať.

nikollette
6. apr 2010

Vini, ja som zase prejedená.. tu funím ako čune 😀 😀 😀
Som pred sviatkami schudla 2kilá, a teraz som to nabrala zase späť 😝

vinifera
6. apr 2010

Mne sa ľúbia na krku aj znaky. Toto konkrétne je znak múdrosti - tuším hinduistický. Len by z toho asi vačšina mala činsku kuraciu polievku 😝

vinifera
6. apr 2010

http://www.bestnims.com/tattoos.php
tu máš pokec k typom tetovania

nikollette
6. apr 2010

NO ved čínske znaky ma nejak neoslovili...

nikollette
6. apr 2010

NO ja už mám teda týchto prvých 5 si dám naraz, keď to ovšem vydržím...
a potom na ďalší krát niečo väčšie na kríže...

nikollette
6. apr 2010

Ja chcem tam tú hviezdu, ako má ta baba na foto na krku 😉