Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
6. apr 2010

Kde čo nevidím.
http://girltattooart.blogspot.com/search?update...
tuto snorím 🙂

vinifera
6. apr 2010

http://tattoodesignspictures.com/shooting-star-...
tuto máš hviezdičky po akkých ti srdce piští,
Toto by sa hodilo k môjmu terajšiem účesu. 🙂

vinifera
6. apr 2010

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://l...
No ked clovek začne hladať tak nadobudne dojem že to má asi každý 😝

vinifera
6. apr 2010

Nad zadok som kedysi chcela aj ja. Len som potom v jednej knihe od slovenskej autorky našla pre to výraz "ritné parožie" tak ma aj chuť prešla.

mukky
6. apr 2010

čafte,idem kuk čo ste potetovali...

vinifera
6. apr 2010

Zaujímavé je inak tetovanie moje susedy. V celom dekolte má obrovský ornament bielej farby! Na prvý pohľad to nie je viditeľné ale inak veľmi zaujímavé.
Kde si?

mukky
6. apr 2010

ja som videla uz neviem kde jednu babu,tuším v Madarsku a tá mala nad prsiami-teda nad každým hore vytetované psie labky,capky/otlačky/
bolo to otrasné,tmavé,nič pekné a uplne jej to zohavilo dekolt 😖

mukky
6. apr 2010

mne sa páči tetovanie,ale asi by som si ho nedala.ked má žena potom 50 rokov,neviem no..asi by to vyzeralo trosku zvláštne a ked si predstavím tých dnešných potetovaných chalanov ked budu dedkovia o paličke
😀 😀
ale aj mm si asi dá 😀

mukky
7. apr 2010

ahojky,
ja klasika,kavičková pauza..

zuziiiicek17
7. apr 2010

Mukky ,postel je kraaasna 😉
My sme si prispali 😀 vstali sme pred pol hodinkou.Teda ,Misko sa zobudil o siedmej,ale o pol hodku zase zaspinkal so mnou 😀 juuuuj,ale som sa vyhajala

lenka_66
7. apr 2010

jeee tu bolo vcera tetovacie studion 😀 .

mukky
7. apr 2010

zuzka teším sa že si sa vyspinkala 😵
mm mali ešte školenie,teraz dosiel, kupe malého,ja beham kade tade po byte co mi este treba zabaliť,len som nakukla..idem potom do sprchy a umyť si vlasy,jááák sa mi nechce,už by som spala...drobec vecer mrncal,aj ráno,aj v noci sa budil,vstal o 6.40 ...neviem ci neciti že som nervozna pred cestou,lebo inokedy nezvykne..

zuziiiicek17
7. apr 2010

mukky,stafylokok je nakazlivy ze ? a nevies ako sa prenasa ?

zuziiiicek17
7. apr 2010

Dakujem lenka 😉
podla kam.zyk ma moj synovcek stafylokoka,vysledky sterov budu tento tyzden,ale bala som sa,lebo maly s nim bol v kontakte a hrali sa spolu...tk neviem,ci to mam zistovat alebo nie

mukky
7. apr 2010

zuzicek my máme zlatého stafylokoka ☹ ☹ ☹

e.vacka
7. apr 2010

nooo tak tu sa tetuje...ja by som sa bála...ja sa bojim aj odberu krvi ako male decko. Ale keby už, tak by som si dala urcite nejake pekne pismeno B niekde vytetovať...B ako meno mojej dcery a priezvisko mp, či čo mi je ked sme neni zobratí 🙂

Mukky ako to ze máte zlatého stafylokoka??? čo sa s tým dá robiť???

vevusiatko
7. apr 2010

ahojte zienky 🙂
ja som mala byvaleho priatela a on tetoval niki nedavaj si vsetky kerky naraz...daj si tu najmensiu ako prvu a zistis aspon ako tvoje telo reaguje a podla mna si to daj az po lete 😉 ono sa obcas stane , ze to telo inak reaguje na tie farby a tazko sa tetovanie hoji 🙂

vevusiatko
7. apr 2010

ja chcem draganino meno na predlaktie ale tam to boli 😀

mukky
7. apr 2010

baby musím íst,len vam napisem ako ma malý strasne vystrašil,som nevedela prestat plakať,este teraz mi je z toho tazko..

pozrela som na neho od dverí ci uz zaspal a on mal otvorene ocka dokorán,smerom na skrinu...prisla som blizsie a on ich mal uplne otvorené pozeral jedným smerom,ale ani sa nehýbal,nemrkal,vyzeral ako keby mi ani nežil.. ☹
som s ním zatriasla a kričím Savier a on ocká otvorené a nemrkol len stale ten istý smer pohladu 😲 ☹ no a o pár sekund sa pozrel na mna a sa usmial šibalsky...som skríkla s placom ze čo si mi urobil a zacala som plakať a triasť sa...mm dobehol čo sa deje...bože ja nechapem ako na to prišiel ze sa takto robil a ani nemrkol a nezaklipkal...uplne vyzeral ako bez života.niečo strasné to bolo..som musela odisť z izby lebo nechapal preco tak placem a chcel aj on 😒
fakt neviem kde si to v svojej hlavke nabral a toto urobil 😢 ..

e.vacka máme ho asi z nemocnice ☹ ,nedá sa s ním nič urobiť,on sa dá jedine "uspať"
my sme sa trápili s očkom hnisavým od narodenia hadam aj 5 mesiacov 😢 a raz bral ATB ked nemal ani 3 mesiace...sadlo mu na priedusky..

zuziiiicek17
7. apr 2010

Pokial viem,tak by sa malo davat tetovanie cez chladne mesiace,pretoze niekolko mesiacov nemozes tetovanie vystavovat slnku.
Mukky,ja viem ,ze mate.Citala som to v jednej teme.Je to blbe dost.Ale momentalne spi nie ?

vevusiatko
7. apr 2010

mukky hlavne ze mu nic nebolo 😉 ale ja by som sa tiez riadne klepala ☹
zuzii hej hej nema sa vystavovat slnku ani na kupalisko sa s tym nema chodit 😉

nikollette
7. apr 2010

Ahojte...

Vini dík za linky, aj za tipy... Mukky aj tebe vdaka..
Len ja to už mám všetko milionkrát prekukané, všetko so muž videla, co sa dalo na nete nájsť 😉
Tak bud túto sobotu alebo nedelu, alebo budúci víkend pôjdem 😎 už sa bojím teraz 😖

nikollette
7. apr 2010

Veve všetky tetká bolia 😅
Ja som netrpezlivý človek, nevydržím čakať, a dávať si to po jednom...
A preto všetky naraz... no nie všetky "iba" prvých 5 😅
Potom idem na ďalšie 😅

Mp si dával tetko v lete, a úplná pohoda... boli sme sa s tým aj na tretí den kupat v bazéne a bolo to ok 😉
Druhé tetko tiež na jar, zač. leta 😉

Mukky 😕 ☹ ☹ ☹ ☹ tie deti vediea ale vystrašiť 😕
Ale hlavní je že je OK 😉

e.vacka
7. apr 2010

mukky kokooooos umrela by som asi...

vevusiatko
7. apr 2010

Niki napriklad tetovanie na ramene neboli teda boli len trosku 🙂
ono nie kazdemu to tak sadne 🙂

nikollette
7. apr 2010

Mp tetko (ked si dával moje meno na predlaktie nebolelo že vôbec 😉 )
A že na krku skoro reval, že tak to bolelo 😕

zuziiiicek17
7. apr 2010

mukky,to muselo byt strasne ☹ ja by som sa asi zblaznilav v tom momente