Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
9. apr 2010

😀 ti verim , tak drzim palce nech to vyjde podla tvojich predstav

nikollette
9. apr 2010

dík 🙂

nikollette
9. apr 2010

No tak zajtra o 13tej sa ideme kerovať 😀
Bojím, bojím....... 😕 😖

vevusiatko
9. apr 2010

neboj niki zvladnes, zvladla si porod zvladnes aj kerku to uz je o dost mensia bolest 😀

vevusiatko
9. apr 2010

vypytaj si epidural 😀

nikollette
9. apr 2010

NO myslím že EPI by na to nezbarala... 😅
No ale pri pôrode som vrešťala celý čas ako pavián, a ešte viacej 😀 😀 😀

vevusiatko
9. apr 2010

tak budes aj tam 😀 😀 😀 😀 aj vzdychat co len chces 😀

nikollette
9. apr 2010

Nééé, to by bola aká hanba... videla si niekoho pri tetovaní kričať 😀 😀
možno keď mi dorobí prvé, poviem že ´dalšie už ani nechcem... 😒

vevusiatko
9. apr 2010

😀 pokial ti dorobi prve a povies ze viac nechces tak je to ok..horsie bude ked zacne a nedokonci ani prve 😀 😀
ale nie neboj....
pocula som chlapov kricat pri tetovani zenu este nie 🙂

nikollette
9. apr 2010

Prestáááán, ma staríš že niekto vôbec kričí pri tetovaní...
ja asi odpadnem.. mna bolí aj ked mi krv berú, ci injekciu pichajú...
aj doki ked som bola tehu len pozeral na mna, ked mi isla jeho sestrička brať krv, že ako sa tvárim, že som celá bledá, a on ma tam začal utešovať ako malé decko, že pozri nikoletka na mna, to nič nie, je, aj mne brali krv, aha tu mám bodku po ihle a nebolelo to a podobne 😀 😀 😀 😀
Takže mám fakt obavy ako to zvládnem...
ale začnem asi tým Christopher, nápisom čo bude na lítku, kedže tam sa mi to zdá najmenej bolestivé 🙂

vevusiatko
9. apr 2010

zacni tym najmensim 😀
neboj sa to zvaldnes.nepoznam nikoho kto by cuvol 😉 a vacsina ludi co som pocula tak vzdy vravela, ze to nie je az take hrozne 🙂 ono to skor stipe ako boli 😉

nikollette
9. apr 2010

Aúúúúúúúúúú, štípanie neznášam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale to najmensie bude na zápestí kde sú kostičky a žily, takže tým asi nezačnem 😀
Už teraz mi je zle 😅

nikollette
9. apr 2010

Ty máš nejaké???

vevusiatko
9. apr 2010

niki ja nemam nic...ja som sa stale bala ze mi byvali ublizi alebo vytetuje svoje meno 😀 😀 😀
neboj vydrzis si nejaka zena

womenne
9. apr 2010

vini a kolko ta to bude stat?aj ja chcem tetovanie ale mužovi sa to nepači hadam na narodky sa odhodlam

womenne
9. apr 2010

sorry NIKI 😅

vinifera
9. apr 2010

Ahojte kočky. Tak sme šli doobeda do mesta podokupovať ešte nejaké vody na ten ekzém. A bolo fajn tak sme skočili na kávu. Konečne som si ju normálne vypila. Malý to celé prespal. Na obed sme vybehli k svokrovi. A došli sme domov asi pred hodkou. Dali obeda. Malý sa baví.Ja závisláčim. Treba mi ale upratať. Lebo som v rámci úpravy prostredia pre malého vyšmarila koberec zo spálne a nechcite vedieť čo sa pod ním nazbieralo 🙂
Zuzka ja si tiež nemyslím že sa tvoj chlap ešte zmení. 😖
Inak by som spalaa jak malé decko taká som uchodená.
K môjmu potešeniu pres presedel pol dna v záhradke. Čo inak bezo mna ani na dvor nechcel ísť. 🙂
Nika snád to prežiješ. Len by som si fakt na úvod dala len jedno aby si videla ako pokožka a telo zareaguje.

vinifera
9. apr 2010

wom už si cítila moju prítomnosť🙂

nikollette
9. apr 2010

Hm tak základné tetko, (co je od 1cm) stojí 30eur...
Presnu sumu neviem, to tam mi povie, a uvidíme či si dám všetkých 5, alebo len jedno, ked nevydržím 😅
Rátam okolo 150-200eur pre mna. A mp za 100eur cca.. MOzno viac mozno menej...
nevedeli mi presne povedať...

hawks
9. apr 2010

nikollette no uz som tu 😀 😀 😀 😀

nikollette
9. apr 2010

Ty si ale rýchla.. wau 🙂

nikollette
9. apr 2010

Poslala som ti IP (interná pošta) úplne hore ti svieti červeným, že máš 1 poštu..kuk 😉

zuziiiicek17
9. apr 2010

Ahojte baby,boli sme na prechadzke,vyvetrala som si hlavu a zase mi je fajn 😀
Hawks,ty si tu nova ,tak vitaj 😉 Konecne nebudem ja ta nova 😀 😀 😀

Inac ,Niki,ja by som nezvladla asi tolko tetovani naraz 😒 to je vela aj na kona 😀

nikollette
9. apr 2010

Zuzi, ved možno ani ja nezvládnem 😅 to len plánujem, ale s kolkými odtiaľ vídem to ani srnka netuší 😅
Inak Hawks tetuje a piercinguje,.. má salónik 🙂 dúfam že nevadí že som to prezdradila 🙂
Len škoda je z tááák daleka....

nikollette
9. apr 2010

Tak ale vieš, nie sú to velké tetká...

zuziiiicek17
9. apr 2010

A odkial je ?
Ja takych ludi obdivujem...keby som vedela kreslit a tak ,tak by to bola moja vysnivana praca...ale ja viem kreslit len na tvar 😀 😀 😀

nikollette
9. apr 2010

Ved to má aj pase.. KE okolie 🙂

vevusiatko
9. apr 2010

zuziii ja to tiez obdivujem 🙂
a obdivujem aj baby co sa krasne namaluju 😀 takze aj teba

nikollette
9. apr 2010

Super umelec, a sexi chlap 😀

nikollette
9. apr 2010

Ja som nejaká rozožratá posledné dni 😖
Furt by som len niečo jedla 😒