• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Lenka,ja uz hlboky ani nepouzivam...odkedy som kupila novy tak ten strary stoji v pivnici :grinning:
12. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz
asi vysadim na balkone :grinning: ale nie amme aj my zahradu aj dvor ale tam trava nie je iba bordel :grinning:
12. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz
mimochodom,kedy sa ma vratit mukky ?
12. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz
to som sa chela spytat aj ja :grinning:
12. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz
Ale uz je po vikende,tak by uz aj mohla :wink: ci isli na dlhsie ?
12. apr 2010 o 11:53  • Odpovedz
neviem mbne sa zda ze na par dni :slight_smile:
12. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz
Ahojte..
U nás je škaredo, leje, brrr...
No a noc bola hrozná... aká ešte doteraz nebola... malý má od včera hnačku, už večer bol taký mrzutý, len by spal, a v noci aj vracal viackrát.. napínalo ho, aj ked zaspal chudáčik... ale spinkal, len sa dosť mrvil, a som ho celú noc hladkala... okrem pár minutových spánkov... Teraz spinká zase... taký je slabučký :frowning2:
Dnes som mu nedala ešte nič jesť, ajtak by to asi vyvracal, alebo vykakal (hnačkou)
Iba čajík... v noci ani to nemohol... hned ho z toho naplo...
O 13tej dojde mp a bere nás k dokine... tak uvidíme... držte nám palce :cry: :frowning2:
12. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz
niki drzim palce to bude snad len nejaka lahka viroza...drzte sa :wink:
12. apr 2010 o 12:21  • Odpovedz
Díky, už cakam na mp.. malý este hají chudátko... :frowning2:
Mali ste to už niektorá? Mna to tak strašne vylakalo.. som malého ešte nevidela vracať... iba občas ked bol menší grckať mliečko troška, ale to je iné :unamused:
Teraz normálne vracal, aj caj, vodu vsetko... ked už nemal co, tak ho napínalo a sliny mu išli...

Ja tiež neviem kde je Mukky... mne sa zdá že písala že idú preč na 4 dni... alebo sa mýlim? :confused:
12. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz
niki my sme to mali dvakrat a vzdy do troch dni preslo vzdy nam parkrat vracala prudom , potom ju napinalo...lekarka ti isto predpise take napoje aby nebol dehydrovany.... a potom to prejde zajtra mu uz nic nebude len tu dietu bude drzat a bude hnackovat :wink: uvidis
12. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz
Dík, fakt si ma upokojila, aspon trošku..
tak my ideme pa...
12. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz
papa niki potom napis :slight_smile:
12. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz
niki , drzim palce nech je to len take o nicom a nie neaka dlhodoba pliaga
12. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz
Nika tak snád to bude rýchlo preč.
Práve som malému pretriedila komodu s jeho vecami a vytriedila som veci čo sú mu malé a čo su z polyesteru a všetko čo nie je bavlna. No teda moc nám toho neostalo.... Ale tak už som pokúpila aj nové veci. Len je to ešte na sušiaku tak snád z holou riťou chodiť nebude:slight_smile:
12. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz
No tak lekárka tam dnes nebola :confounded: som si pomýlila ordinačné hodiny :frowning2:
takže ideme zajtra....
celý den horúčkuje, poplačkáva, mrzutý je........ :unamused:
A nič nejedol :unamused: nechce.. akurát 5 malých kukuričných chrumiek :frowning2: ani čaj nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
musím ho do tekutín nútiť, ale aj tak vypije len minimum :frowning2:

....a dík za podporu.....
12. apr 2010 o 18:56  • Odpovedz
ahoj niki, sleduj ci dostatocne cika a snaz sa mu podavat tekutiny v malom mnozstve, ale casto. Prip. vybehnite do lekarne pre rehydratacny roztok, mne to zaberalo pri malom, ked maval taketo stavy, pomohlo to zadrzat tekutiny v tele. Ak by sa nezlepsil a stale v noci vracal alebo silno horuckoval, v takychto pripadoch ja neriskujem a volim radsej pohotovost. Ale to ta nechcem vyplasit, dufam, ze to nebude nutne.
12. apr 2010 o 19:49  • Odpovedz
Ach niki,drzim palceky ,aby to cim skor odislo :unamused: To urcite bude len nejaka viriza uvidis :wink:
12. apr 2010 o 22:06  • Odpovedz
niki , skus mu dat cmulat mokru vreckovku ak bude totoal odmietat pitie.
12. apr 2010 o 22:32  • Odpovedz
ahojte :dizzy_face:
tak som Vás dočítala,zajtra sa stavím :wink:
bolo super,len malému sa zmenil režim a nechcel spinkávať ani vecer ani cez den koli zmene prostredia.....hádam sa to vráti do starých kolají

som si poplakala pri tom videu :frowning2: ani som to nemala pozerať...chudatko babatko malinke,ved bolo tíško a hralo sa..tá by videla,by lutovala že sa narodila...
detičkám vela zdravíčka .....

musím íst zalahnuť,ked náhodou malý nebude spinkať cez den :confused: :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pá zajtra ..
13. apr 2010 o 01:47  • Odpovedz
jeeeeeeeeeeeej nocny vtak mukky priletel :grinning:

zuzi ,miskovi len to naj k 7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

niki, dufam ze uz aspon kusok lepsie
13. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz
leni :grinning:

baby malý mi vychádza z postielky,to bude pruser :rolling_eyes: ...už tam s plačom začal z prenosnej vychádzať,nožku cez postel a šup von.som bola presvedčená že doma nedosiahne a prdlajs :rolling_eyes:
ráno vstal a šup nohu cez postel a už bol pri mne.ešte že nie z tej druhej strany kde by spadol na podlahu :pensive:

bude asi dnes problem aby ostal v postielke a spinkal cez obed,a nevyskočil,na velkej asi bude skakať..

mali sme ritual rano ked vstal mliečko do postielky a potom sa tam hral taku pol hodku kým som ho vybrala aby nevygrckol mliecko pri behaní
aj cez obed,bud trosku mliecka alebo vodicky pred spánkom a pekne lezal,odisla som a zaspinkaval..
mám obavy aby nevyskočil z tej strany kde je podlaha,aj ked na postel vyskočí nech z nej nespadne na zem,mám vybrať tie tyčky nech prelieza sám? :confounded:
13. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz
mukky ak mas taku postielku kde su tycky tak mu ich vyber radsej nech tak vylieze akoby mal padnut :slight_smile:
inak ahoj chybala si nam
13. apr 2010 o 10:25  • Odpovedz
mukky daj este pre istotu na zem paplon napr. a ked to uz bude zvladat pekne aj spinkanie bez padov tak zoberies .abo su aj take zabrany na postel
13. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz
kde ste?
u nás katastrofa,malý vylieza ked sme dali tyčky von a behá preč,vie si otvoriť dvere a nedaju sa zamknuť,chcel kludne vyliezť aj z tej strany kde je podlaha,ledva som ho zachytila..len plač a zlostí sa,kričí a plač opať neskutočný.ledva vidí aký je unavený ale nechce byt ani na velkej posteli..keby som vedela ze sa mu to takto naruší,nikde nejdem...
mne sa hlavne jedná o to ze on behá a je unavený a bez spánku nemože byť a aby si neublížil pri páde,ved nemožem byť stále pri nom ked spí :unamused:

neviem čo robiť,aspon ze sme teraz dali na rohy tie chrániče

asi na postielu hore nejaká zábrana neexistuje,či?? :frowning2:
13. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz
vevu a dakujem,aj vy mne ste chýbali i ked som tam mohla ist na net,dala som si pauzu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani casu nebolo,večer sme stále kecali a cez den nakupovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz
mukky cmuk vitaj :dizzy_face: chybala si tu :slight_smile: niki dufam ze ste v poriadku :fearful:
13. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz
ahoj mukky, niekedy ked pises o drobcovi mam pocit ze pises o tom nasom :grinning: my sme kvoli tomu kupili na dvere zabranu z Ikey a tak aspon z izby neujde ked je hore.
inak my sme boli tyzden na SR a som rada, ze sme nazad. bola som po tom tyzdni viac unavena ako oddychnuta.
13. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz
Mukky vitaj!
Tak sme dnes doobeda boli v meste. Musela som si kúpiť ďalší odžmolkovač lebo z toho starého mi malý stratil ten kovový kryt kde sú tie dierky kadiaľ sa zbierajú tie žmolky -planžeta. A na ten typ čo mám ja náhradné nemajú. A už nemali na nabíjačku tak som musela kúpiť na baterky. Tak som zvedavá ako často budem meniť.
Krpatý lieta ako o život.
13. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz
vin prosim ta ty kde predavaš tie obliečky teda kde maš inzeraty?tu na mk?
13. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz
aha už som to našla maš aj ine obrazky či len tie čo su tu?a maš ktomu aj plachty?
13. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.