• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Ahoj mukky :wink:
No to mate teraz blbe s tym rezimom a s postielkou... :unamused:
Ja som oddnes na delenej strave takze to bude este veeelka haluz,ak vydzim :slight_smile:
13. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz
Ahojte sorry že sa Vám sem pletiem,ale som sa pred chvilkou začítala do Vašej témy :sweat_smile: ked v tej našej je dnes pusto :confounded: a tak mukky videla som jednej babe v albume toto
13. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz
wom aj plachty sú. Len napr oranžová je v 6 odtienoch. Tak treba upresniť požiadavku. A radšej cez IP :slight_smile:
13. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz
adi,zuz,vini ahojte :sunglasses:

malý zaspal vyčerpaný a vyplakaný o 16-tej v stoličke,do postielky ani za svet a len nohu cez nu a skočiť chcel :pensive: :angry:

:pensive:

petka035 jéj dakujem a nevieš ako sa volá tá mamina??by som jej napísala ip a popýtala sa na to :wink:
a do akejže témy to chodíš? :grinning: :wink:

zuzícek vecer možme popísať o delenej,ked malý zaspí len neviem kedy to bude ked teraz nahodou pospí 3 hodky :confused:
13. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz
mukky do témy oktobroviek 2009,a to máme obdobie kedy sa deti začínajú plaziť a nenechajú človeka chvílu na pokoji,tak tam je občas pusto :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda nie žeby bola moja malá málo hyperaktívna :grinning: ale mám doma momentálne mm čiže sme na nu dvaja tak ja mám čas byť aj na nete :sunglasses: a samozrejme pokukám aj po iných temach,som zvedavá,ale tak čo už :sweat_smile:
13. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz
No počkaj keď začne chodiť :wink: :grinning:
Nikááá podaj správy.
13. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz
vini no tak,ale možno si prestane otlkať hlavu o spodnú priečku stolíka a začne si o hornú :grinning:
13. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz
nie nie do hornej už bude hrýzť :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz
Ok mukky,ja budem len rada,ked mi poradis :wink: ved ty si expert :grinning:
Moj chlap ma dnes zase taaaaaak na*ral....zajtra konecne odchadza do CZ a som mu vravela,ze by som bola rada,keby sa nam dnes venoval.Tak sa venoval,ale a som bola na nete 30 minut aj to som hladala malemu capacky a uz som to mala vykricane,ze nic nerobim ,len sedim za notebookom :angry: no skoro ma vystrelo! :angry: Hlavne ,ze ked mu vyslovene nepoviem,nech nehra poker na facebooku,tak ho ani nehne.A najlepsie bolo ako sa mi vysmial koli tej mojej delenej strave ,vraj na co to drzim,ked aj tak hned ako odide,tak ju prestanem jest a budem sa napchavat ! Normalne som rada ,ze vypadne,lebo si potrebujem od neho oddychnut :pensive:
Mimochodom ,bola som dnes v meste,ze malemu pokupim nejake vecicky-capacky,tricka ,body...a ...prisla som len s badikmi ...v celom meste som nenasla dobre capacky ,v celom meste sa mi nepacili tricka alebo nemali velkost,len na tie body som mala stastie naozaj-posledne co boli v tescu 5 ks :angry:
13. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz
petka malá je krásna po mame?
zuziceeek tak mu povedz že ideš držať dietu aby si schudla a našla si si nového tatika. Kedže tomu terajšiemu sa asi nepáčiš. :angry:
13. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz
vini dakujem :dizzy_face: zuzii a kojením Ti žiadne kilá nejdú dole?
13. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz
ahojte,
mne treští hlava,malý sa ani kupať nechcel,čo on kupanie lubi :frowning2: len plač....teraz vykrikuje z postielky,mm šiel kupiť do reštiky pizze,dnes ziadna diéta,konecne sa najem za celý den,dám si aj cokoladu na nervičky :grinning: keby že pijem tak si dám poldeci :grinning: /po dnešku nie jedno :grinning: / :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem k nemu,hádam za hodku nakuknem a dočítam..
13. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz
kričí len sem tam,som ešte tu :grinning:

zuzíícek,mám štetce,kupila som ich v rakusku :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale nemám čas na skušanie,len na svadbu som sa s nimi líčila a teda išlo mi to horšie :grinning: som zvyknutá na aplikátory..
a mám hádaj čo :grinning: čo sme sa bavili o tom blyšteku :grinning: ,tak je to rozjasnovač na lícne kosti v ceruzke,z druhej strany je báza na oči/pod očné tiene/
značka PUPA,tá predajna čo nikoll ma na nu nalanárila :grinning: ,mali tam božské "malovatka" :grinning:
13. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz
Ahojte...
dočítané nemám, ale dočítam aspoň jedným očkom...
Takže keby som nebola v obraze, tak sorry :sweat_smile:
No boli sme dnes u dokiny, poradila nám dietu, a do cajika dávať taký prášok na udržanie tekutín v tele...
Dnes sa u žmá lepsie.. aj ked ešte sa mi zdá slabší, ale už neplačká, nehorúčkuje, a hnačku mal len raz... druhý krát kakal málicko ale normálne... tak snád nás to čoskoro úplne opustí...
13. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz
Mukky vitaj, konečne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vini nová foto :wink: dobrá... máš inú farbu?
13. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz
My ideme s mp pozearť film..
objednali sme si pizze a ideme odpočívať...
Zajtra sa ukážem...

Mukky takže si bola v Puppe, čo :wink: :grinning:
13. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz
niki dojdi este dnes :dizzy_face:
no hej :grinning:
chriskovi posielam pusinku
13. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz
Ale nie. Fotka je stará už skoro tri roky. Len ja sa nerada fotím tak ťažko nájsť foto kde som aj ja:slight_smile:
13. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz
Vini,si to vystihla s tym novym tatikom :grinning: Ale hlavne chcem schudnut ,aby som nemusela kupovat vacsie vecia a pre svoj dobry pocit
.A petka ,nie kojenim mi nic neslo dole,dokonca sa na mna este aj lepi :unamused:
Maly dnes po troch dnoch spapal vecer kasu ,tak dufam,ze sa konecne aj ja vyspim :dizzy_face:
13. apr 2010 o 22:03  • Odpovedz
A mukky,na stetce si treba len zvyknut,..ake vlastne mas tie stetce ? su huste alebo riedke ? tvrde ci makke? lepsie su huste tvrdsie,preto sa pytam.Rychlejsie sa s takymi naucis :wink:
A ten blistek moze byt suuper vec :wink: ale skor na vecerne akcie si myslim .Juj aj mne by sa nieco take hodilo.Pozriem na nete nieco :slight_smile:
13. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz
zuzíícek nemáš lahsiu otázku :grinning: :grinning: že aké su :grinning:
mám 4 kusy,kazdý zvlást kupeny ale 2 su rovnaké ĺen ina znacka,neva....

a nehladaj,poviem ti kto este vyraba ten blystek kde si to kupis aj ty :grinning:
pockaj
13. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz
mm som cenu ani nehovorila :grinning: až potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: nič nepovedal len ze to za čo?za stetce?ze mi take donesie z roboty či čo :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: no snad s nimi buders spokojna :slight_smile:
13. apr 2010 o 22:18  • Odpovedz
No tak ten malý drak si tu lieta hore dole. A to som sa ho snažila už 2 x uspať. Bezvýsledne.
13. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz
aj moj mal dnes problem zaspat a uz je hore :rolling_eyes:
13. apr 2010 o 22:33  • Odpovedz
moj spinka po dlhsom boji :unamused:
najprv som bola pri nom ja a potom mu mm spieval a rozpraval rozpravku :grinning: asi radsej zaspal :grinning: o 21.30 asi a este sa trosku potom budil,no ale spal 2,5 hodky do pol siedmej
13. apr 2010 o 23:16  • Odpovedz
co by som ja dala za to,keby moj misko spal tolko poobede :grinning:
13. apr 2010 o 23:17  • Odpovedz
babo raď :grinning:
no take som si kupila..
13. apr 2010 o 23:35  • Odpovedz
a kolko ti spinka cez den a v noci?
13. apr 2010 o 23:39  • Odpovedz
S tym prvym aplikujes zakladny tiiet,lebo sa mi zda byt dost velky,ten druhy sa mu zdy byt dobry aj na tienovanie,ten treti asi tak ako prvy a posledny? neviem na co to moze byt...ani som nevidella asi taky stetec nikde.Mukky ,ty budes nakoniec ucit mna :grinning:
inak sa zdaju byt velmi kvalitne ,ked sa s nimi naucis ,tak bude super :wink:
13. apr 2010 o 23:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.