Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

wandeirra
14. apr 2010

mne sa paci aj viac tetovanie,ale najlepsie na miestach kde sa to da zakryt oblecenim...lebo ked ma clovek pracu,kde musi seriozne posobit,tak to nerobi moc dobry dojem.

nikollette
14. apr 2010

Aj mne sa páči viac... 🙂

petka035
14. apr 2010

mne tak dva,tri,štyri...kusy 😅 ja mám len dve a možno si dám to tretie(teda meno malej)a ked bude druhé dieťa tak zas 😕

nikollette
14. apr 2010

A aké máš a kde? 🙂

petka035
14. apr 2010

no foto asi nenájdem,tak pridám ked odfotím, na nohe na lýtku mám činského draka a vzadu na krku(ako máš ty tú hviezdu)mám činsky znak-moje znamenie.to mám už dávno,tak vtedy ešte čiernobiele leteli,ale tak som s nimi celkom spokojná 🙂

wandeirra
14. apr 2010

ake petka? 🙂

wandeirra
14. apr 2010

a bolelo ?

nikollette
14. apr 2010

Na lítku sa to dá vydržať, a na krku nebolí...ci teba bolelo??? Ja fakt nechápem, ale na krku som to cítila ako keby mi tam fixou kreslil 🙂

petka035
14. apr 2010

to na krku je takéto: ale moc to nevidno 😖

nikollette
14. apr 2010

Mne sa velmi páči niečo obrovské na tom boku,ale na to by som nemala odvahu sa priznám....
Takže iba niečo mensie...
Aleje to nádherné, a pritom schované a viditelné len v plavkach a tak...

petka035
14. apr 2010

na krku mi to prišlo ako masáž 😉 to bolo super a na lýtku to občas zaštipalo,práveže čím išiel vyššie kde je viac mäsa tým viac to štípalo,ale pohoda 🙂 odfotím večer

petka035
14. apr 2010

toto je pekné,ale tiež by som asi nenašla odvahu

nikollette
14. apr 2010

že veľmi pekné...ale odvaha by na to chýbala... to je už moc..
Inak sranda, ja som si to na krk už ani nechcela dať, to som si dávala ako posledné, a on mi hovoril že tam je hrubšia koža,že tam to bude OK... neverila som, ale je to tak... fakt ako masáž... ja som tam skoro zaspala, ked mi krk robil 😅
Ale na boku krku,že to bolí ako sviňa 😖 😖 😖

petka035
14. apr 2010

mne sa nepáči ako teraz každý chlap nosí vytetované na krku alebo na zátylku čiarový kod a pod tým rodné čislo 😝

nikollette
14. apr 2010

čiarový kód 😅
Videla som to už na foto, ale v reáli ešte nie 😅

petka035
14. apr 2010

no má to strašne vela ludí,aj u nás v robote to má hádam každý desiaty-ako označenie v koncentráku 😅

petka035
14. apr 2010

idem ja do vane kým malá spí 😵

nikollette
14. apr 2010

ok papa 😎

vinifera
14. apr 2010

Ornament na boku sa veľmi páči len mne. Len to tam na tých kostiach fakt musí bolieť jak blázen. A už prestante lebo ma namotáte na ten krk.

nikollette
14. apr 2010

Vini, daj si na ten krk 😀 😀
To je fakt že úplná pohoda.... by som neklamala.. Vidíš aj Peťka písala že je to úplne ako masáž 😉
Ved som písala, že som pri tom oči zatvárala, ale nie od bolesti, ale som skoro zaspala 😅

mukky
14. apr 2010

ahojte,ste sa zbláznili tolko popísať? 😕 😀
malý spinkal 3 hodiny a ja takmer 2 😵 ,treba mi ist este pratať a vy tolko napísete 🙄
nikoll akurat som zastihla otazku ci sme boli v eurovei,ano,ale ani nie hodku,s kočíkom je to otras,tak ako si písala,sa vracať na výtahy a ked sme nic nekupili,za dalsiu hodinu sa platilo parkovne tusim 1,50 eur 😝 tak sme sli prec,lebo sme sa aj tak ponahlali dat maleho spat a potom na svadbu...

bolo sme v ikei rakuskej,c CSC/ci ako sa vola to cwentrum pred viednou,v parndorfe...v ikei blavackej,2 krát v avione,rat v tom pri ikei..sa mi pletu..a cestou domov v budapešti 3 hodky v auchane 😀

nikollette
14. apr 2010

Hovorila som... s kočíkom je to otras 😝
ked si na niečo spomenieš vracať sa hore dole, k tým výťahom je to tak blbo robené cez dvere atd 😝
A platené parkovné veru 😒 ked nič nekúpiš...

mukky
14. apr 2010

mna nenadchla,ale wc maju suprové 😀
ale na vrchnom poschodí sme ani neboli..mna zujimali skor parfumerky 😀

niki pri ikei sa ako vola to NC?
idem pratať,večer okolo 21 hodky nakuknen,dnes ale ide modré z neba,nie?este som nevidela to z minula,musim dnes dopozerat a asi 5 casti bez servítky..

mukky
14. apr 2010

a co nie si v nakupovacej teme 🙄 som kupila tie penove nalepky,si cítala? 😅

nikollette
14. apr 2010

Pri Ikei je Avion 😉
My sme boli aj hore, tam je parádny výhlad na celé NC 🙂
A je tam jedlo, takže tam by sme nemohli chýbať 😅

nikollette
14. apr 2010

Hej čítala...
Ja som ich nikde v BA nevidela... na nete ich majú viem...

nikollette
14. apr 2010

Som pripálila mrkvu 🙄 som ja ale teľa 😝
Dala som malému variť tú mrkvu, a zabudla som na to... voda sa vyparila, a vídem po hodine do kuchyne a smrad a mrkva čierna 😝

nikollette
14. apr 2010

A hrniec spálený 😀 😀

nikollette
14. apr 2010

nemali tam byť " 😀 😀 " ale 😝 😝

nikollette
14. apr 2010

No už som spať. Mrkvu som uvarila znova, malý si troška dal...

A vy ste kde všetky?