• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Ahojky´moj drobec zase vymysla :unamused: kasu nechcel ani vidiet :angry: len cici,do frasa.ani som sa nestihla nnavecerat ,lebo som robila mp veceru + jedlo na cestu.Uz odisiel.
Niki,z mrkvy si bic nerob :grinning: mne sa to stalo kedysi so zemiakmi
14. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz
no u nás mm už uspáva malú a ja som si chcela chystať veci,že pojdem na gyndu zajtra konečne,ale zas nič.Vždy ked chcem ísť tak budem dostanem krámy alebo niečo do toho príde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz
No mne malý zaspáva akurát sám...on vždy... lahne si na vankúš,pozerá ešte tv, a zaspáva pri tom...
Mp ešte cvičí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom ide variť.. plnené bravčové masko s kyslou kapustou a pečenými zemiakmi...
To je jeho špecialitka...

Akurát začína MZN, sa to bojím aj pozerať.. my je vždy potom tak smutno :frowning2:
14. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz
fúha tak naša malá sama nikdy nezaspala :rolling_eyes: jedine v noci ked sa naje tak zaspí sama inak nikdy,ani ked je už moc unavená,to je ešte viac zlá a reve :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala na večeru piškoty :sweat_smile:
a pozerám panelák,ale ked príde mm tak bude chcieť pozerať MZN
14. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz
Mp neznáša MZN. On to vždy chce prepnúť. Že on sa nemôže pozerať na také "dojáky" :unamused:
Chris bežne zaspáva sám v ohrádke, alebo ked ideme všetci spať,zahsne sa svetlo, on je vedla nás v postielke a zaspí.
Občas sa mrví, niekedy mu to trvá dlhšie,inokedy zaspí hned...
14. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz
Aj ja chcem také bábo :sweat_smile: no možno raz sa to aj Nina naučí :pensive: Moj mm to rád pozerá :confused: :grinning:
14. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz
Ked mal 7m, tiež nezaspával ešte sám :wink:
14. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz
Moj maly zaspi jedine pri cici a uz m,a to stve
14. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz
niki tak to si ma potešila :dizzy_face: fú tak budem dúfať,že sa to zmení
14. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz
zuzi ja nekojím už,teda len do necelých 5m papala mm,lebo ja som musela odsávať,kedže malá sa narodila predčasne a nevládala ťahať a hned jej flašu dali :angry: tak potom sa prisať ani za svet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a 4hodiny denne na odsávanie som veru nemala,tak sme prešli na nutrilon,takže mi nikdy nezaspala s bradavkou v ustach :frowning2:
14. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz
Ja som nikdy nedojčila, takže to nemôžem posúdiť :sweat_smile:
Peti podľa mna sa to ešte zmení... ked nie hneď, tak časom iste :slight_smile:
14. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz
Peti ja takisto... no ja som to vydržala iba 2,5mesiaca :unamused:
14. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz
Moj maly nechce pit z flase voobec :confounded:
14. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz
niki ja 4,5 a dodnes si to vyčítam,lebo mlieka som mala až až,malú z neho ani bruško nebolelo a to som mohla jesť hocičo a mlieka som odsala denne 1,5litra :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale na čas to bola zaberačka,dokonca aj v noci som musela raz odsávať a mne to strašne pomaly tieklo a elektrickou nešlo nič tak pekne manualne. Chris sa nechcel prisať?
Zuuzi treba vyskúšať rozne cumle alebo mu už skúšaj dávať piť z pohárika s náustkom
14. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz
Mp robí normálne chody na večeru :grinning:
Som ho bola kuk v kuchyni...
Polievka šampionová, (síce iba sáčková, ale vynikajúca taká hustá ako origoš, a nakrájal do toho čerstvé šampiňóny)
Masko bravčové s horčicou a korením (na štýl cigánskej) nakoniec zmenil plán...
A dezert, ovocný jogurt s ovocím (banánom, jahodou)

:slight_smile:
14. apr 2010 o 21:00  • Odpovedz
On sa nevedel prisať hned v nemocke... Skúšali sme to všelijak, no nevedel... Jedine cez klobúčiky, ale to nebolo ono :unamused:
Ja som mala tiež dosť mlieka...
Aj som raz zápal dostala :confounded:
14. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz
fíha :dizzy_face: si neviem predstaviť,žeby sme takto neskoro večer jedli,ale dala by som si niečo :sweat_smile:
14. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz
Peti, u nás je to normálka :sweat_smile:
14. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz
Ach petka ja som dala za flasky uz straaaasne veeela penazi
14. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz
Teraz sa strašne vela detí nevie prisať,neviem čím to je :confused: Ale moja chytala až hysáky ked som jej chcela dať prsník,radšej by zomrela od hladu,celá spotená bola a plakala a klobúčik tiež odmietala,ona sa nieže nevedela prisať ale nechcela sa kedže už poznala flašu :angry:
A ešte po dezerte dorobil maslové čerstvé pukance k filmu :dizzy_face:
....šikulák.... :grinning:
niki no ale aj spávať chodíte neskor nie?lebo ja o desiatej už budem asi v ríši snov :sweat_smile: kedže budíček býva o pol šiestej ráno :rolling_eyes:
zuzi no ved to, ja som nechcela zas takto vyhadzovať za odsávačky, a vyskúšať mi nikde v obchode nedajú,a skúšala si aj klasický cumel,normálne také aké bývali kedysi?
14. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz
vsetky druhy som skusila :slight_smile: ale neva,uz som si zvykla
14. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz
Moja odsávačka medela elektrik bola super...
Hej spávať chodíme okolo pol noci, aj neskôr...
14. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz
baby sory že sa vam sem montujem ja som sem len nakukla a pozeram zuzi že mate problem s flašou..... ja som malu tiež kojila ale ked mala tri mesiace tak začala strašne pri kojeni vyvadzat, doranala mi bradavky a celkovo odmietala pit z prsnika tak som si tiež začala mlieko odsavat, ale problem bol v tom že tiež nevedela pit z flaše, ale po takom tyždni sa to naučila, treba len ponukat a skušat..... alebo si to skusala dlhšie a aj tak so neslo???? a tiež sme vyskušali flašiek, ani nehovorim
14. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz
ja som mala medelu harmony a tiež super ale na svaly :grinning: elektrická mi normálne nechcela nič vytiahnuť a to som dala najsilnejší výkon a ešte to bolelo :confused:
zuzi možno časom a vodu alebo čaj ešte nedávaš?
14. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz
niki tak to Vám stihne čo to vytráviť :wink:
14. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz
Skusala som uz vsellijak aj cely den mu ponukat flasu a,el nepomohlo to...len neustale plakal...tak som sa na to vybodla
14. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz
my máme lovi flašku,ani neviem prečo sme jej dali tú(asi bola výzorovo najkrajšia :sweat_smile: )a to máme doma kopec aventových a kadejakých,no ona nechce inú,len ten svoj tvar cumla, to isté cumlíky, používame canpol babies,lebo sme mali aventový ked bola uplne mimi ale mm stratil krytku,tak sme jej dali do ust tento a ona si nan zvykla a iný nechce,hned vypluje,tak teraz jej nemôžem ani pekné cumlíky kúpiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz
a cajik davam z poharika...z pohara vypije uz mesiac a velkmi sa mu to paci :grinning:
14. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.