• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ja ked jej dávam papať prikrm tak jej dávam vodu po lyžičkách,lebo z pohára by sa len dooblievala celá.ale tiež jej to ide ako tak :slight_smile:
14. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz
ahojte :sunglasses:
ja som plne kojila iba mesiac,malý mi nepriberal,schudol a doktorka na mna zhukla ze musím dat um,ale vtedy som nebola ešte taká uvedomelá :grinning: ako dnes,mohla som to riešiť asi inak,castejsie prikladať a viac papať..
ale najdoležitejšie je to,že malý od mesiaca aj ked poznal flasu,aj som kojila 13 mesiacov :dizzy_face: ,potom sa sám odstavil na dovolenke v Chorvátsku,začal sa smiať a trieskať mi po didinkách :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

je to mensí zázrak,lebo deti sa odstavia presne ako píšete ked prejdu na flasu..
14. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz
mukky malý vedel čo je pre neho dobré :dizzy_face:
14. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz
veru vedel :dizzy_face:
14. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz
Nika a prečo ste neostali pri klobúčikoch? Kamoškin malý sa tiež na holý cici nechcel prisať. Tak sa klobúčikovali. Sa mi to moc nepáčilo - nie že by som jej mala do toho čo kecať. Ale zasa si nechala poradiť nakoľko som v tom čase už rok kojila. Tak po mesiaci ked už mal malý rozťahané tak skúšala bez klobúčika. A teraz sa koja aj bez. Skôr má problém že malý cicik nechce pustiť. :wink:
Petka nič si z toho nerob že ti malá nezaspáva sama. Mne malý nikdy sám nezaspal. A to ešte od pol roka spáva s nami v posteli. A to ked ho zoberiem nasilu do postele tak o pol desiatej tak min do pol jedenástej z nej uteká a vrešti ked ho nechcem pustiť. A to prosím pekne vstal o pol druhej na obed a ešte nespí. A vôbec nevyzerá že by chcel spať. A to mi aakurát odišli kamošky z návštevy - obe uťahaná na srmť ako sa s ním bavili a malý si lieta ako zajko energizer.
Zuzka a prečo sa trápiš tým že nechce fľašu? A načo by mu bola ked kojíš? Plne som kojila do 6,5 mesiaca. Prvú fľašu videl až ked mal 10 mesiacov šli zuby a mal horúčky 40°C. Dovtedy nič iné ako MM nepil. Načo ved to ho aj zasíti aj tam mám vodu - nakoľko MM mliekko obsahuje 87 % vody.
Zajtra inak ideme na kontrolu na to kožné do nemocnice. Tak som zvedavá ako dopadnú krvné testy na BKM a iné hovadiny. ČI náhodou neprídu že je na niečo alergický. Ak nie tak ideme ešte v urotok na alergologiu.
14. apr 2010 o 21:45  • Odpovedz
Vini, ani ti neviem :unamused:
Som radšej odsávala a tak mu dávala, tak vypil viac...cez klobúčiky toho moc nevytiahol,a aj tak som musela ešte odsať..
A neviem či by som kojila aj keby sa prisal... Ja neviem, mne to bolo také divné... že aj teraz chápem matky, čo sa jednoducho rozhodnú nekojiť...
14. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz
Tak spočiatku to aj mne boli divné. Dovtedy som chápala svoje prsia ako sexuálny objekt (aj napriek tomu že mám 1 - bez podprdy ťažko nájsť :grinning: ) No ale zrazu po mne skákalo hladné dieťa a tvárilo sa blažene nie preto že ocicávalo sexuálny objekt ale preto že sa krmilo. Dlho ma kojenie z ľavého prsníka čo som mala vždy menší bolelo a zatínala som zuby kým sa rozkojilo. Kecy o tom ako kojenie má byť príjemná a prirodzená vec mi prišli scestné. No ale preklenula som to. A teraz neviem ako by som sa ho zbavila :grinning:
14. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz
Vini, presne tak to cítim aj ja :wink:

Ok idem ja... vypnúť comp...
papa majte sa
14. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz
Vini,ja mam malo mliecka... :unamused: je zazrak ,ze som vydrazala tak dlho a to aj tak len koli tomu,ze davam malemu velmi casto a teraz sa mi to vypomstilo,lebo maly chce v noci v kuse papat.Ked mu cici vytiahnem,tak neskutocny plac,cize takto spim :rolling_eyes: fakt super spanok s cickami vonku.Chcela by som vydrzat co najdlhsie ,ale ja sa strasne bojim toho odstavenia,ze co bude ,ked nebudem mat vobec.
14. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz
No to ani ja netuším ako zariadim. Sa zdekujem na týžden na Mallorcu (ako keby som na to mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nechám ho u svokrovcov a ked sa vrátim tak už nedám (ale hrám tvrdasa ...)
14. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz
No ,tak ja dufam,ze to nebude az tak drasticke :grinning:
14. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz
vini kuk email keď bude čas :wink: dík
14. apr 2010 o 22:47  • Odpovedz
WOLFKA CAKAM NA BRUSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
14. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz
jéj konecne,pekne brusko a komu patrí?nevidím hlavu :grinning:
14. apr 2010 o 23:23  • Odpovedz
hlava za nič nestojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa minule fotila ale tie kruhy pod očami (čo mám celý život) a tak ... no blééé :grinning:
14. apr 2010 o 23:28  • Odpovedz
šiši :grinning:
das korektor a je to :grinning:
14. apr 2010 o 23:30  • Odpovedz
len kto by napatlal ten korektor ??? :astonished:
musím dať niekedy masku na face ... rozumej make up :grinning: a potom to skúsim znova :grinning:
14. apr 2010 o 23:32  • Odpovedz
:grinning: ved ty..to je par sekund :grinning:

akurat zacina film teror v nakupnom centre :grinning:

a pozeram katalog ikeu a citala som ze vraj bude aj na vychode za 4 roky :dizzy_face: :rolling_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
sme kupili malemu tam taku tu skrinku a boxy na hracky do toho..chceli sme velku ale nevosla do auta :rolling_eyes:
14. apr 2010 o 23:41  • Odpovedz
no len keby sa mi chcelo :unamused:

fúha, to bude nejaký hnusný, nie?

na východe nie je ikea? ... aspoň ušetríš :grinning:

inak minule som si v noci všimla, že krpúš brble zo spánku :grinning: ... raz že tata a potom som nerozumela, a teraz pred chvíľou zasa niečo zamrmlal :grinning: ... to má po maminke :grinning: ja som bývala aj námesačná ako decko, raz som sa aj baliť išla do skrine, že idem preč :grinning:
14. apr 2010 o 23:49  • Odpovedz
a krpúš si zmenil ranné vstávanie ... v poslednej dobe okolo 6.30 vstáva a raz aj o 6., aby nuda nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
to je hrúza pre mňa ... keď ešte vydržal do tej 8. alebo aspoň 7.30, tak fajn, ale toto :astonished:
keby aj večer bol dlho hore, ale tie rána sú hrozné :frowning2:
15. apr 2010 o 00:05  • Odpovedz
wolfka malý je podarený :grinning:
aj moj nieco mrmle obcas..ale odkedy sme sa vratili skor poplackava v noci..co on nezvykol,ach jo

my hovor daco o tom vstavani...ale sama si za to mozem ked idem spat neskoro :grinning:
15. apr 2010 o 00:30  • Odpovedz
moj dnes 6.40 ako pred tým..aspon spinkal cez den 3 hodky :dizzy_face:

vcera som sa polepsila,som sla spat 1.30 :grinning: som nevedela aky bude dnes den ale opat hadam to bude ako pred tým
15. apr 2010 o 00:32  • Odpovedz
Savík mal proste zmenu zo zabehaného stereotypu, tak je rozhodený, ale to sa zasa napraví ... :wink:
mne to jeho vstávanie vadí aj keď spím s ním od večera, proste nie som stavaná na skoré ranné vstávanie, keby večer bol dlho hore, tak v pohode, len keby ráno dlhšie spával

som kuk opatrovateľky, mala som 11 správ, ale nič zaujímavé, je to hrúza a keby si niektoré čítala, tak des ...
stále mám jednu v zálohe, len teraz si robí kurz na opatrovanie a voľná bude až od začiatku júla, tak uvidíme, ale tá sa mi páčila hneď na prvý dojem, tak uvidíme, len ide o to, že keby niečo teraz, tak nemôže :frowning2:

už pôjdem zaľahnúť, lebo zasa ráno :astonished:
tak papa :wink:
15. apr 2010 o 01:34  • Odpovedz
wolfka dnes si to skoro zaklincovala :grinning:
aj ja uz idem spinkať,dobruuu..

hádam natrafís na nejaku milu a dobru osobku,prídem ja? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale vázne,hádam natrafís na skvelu opatrovatelku,prídem ja? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 02:26  • Odpovedz
mukky ty musis mat vela energie ,ked este aj opatrovatelku by si si chcela robit :grinning: daj aj mne :grinning:
15. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz
ahojte malá sa dnes pomýlila a zobudila sa až o siedmej :dizzy_face: zato teraz už vymýšla, zas si tresla hlavu o stolík :rolling_eyes: ,asi predáme nábytok a bude :sweat_smile:
ozaj k tým opatrovatelkám: som minule zbadala tu inzerát a tam fotka jednej baby čo mi bola povedomá, tak som hned kukala a skoro ma vykotilo :angry: bola to jedna baba,kt.je od nás z MT a teraz býva asi v BA,má 20 a v živooote by som jej nezverila svoje dieťa,vymetala disky už od 13tich hádam, utekala z domu, je z rozvrátenej rodiny,a nakoniec skončila v reedukačnom domove(polepšovni)a čo tu mala popísané,že spolahlivá a bla,bla....a dokonca už tam mala zaujemcov a asi aj dáke deti opatrovala.Fakt zveriť dieťa niekomu je dosť odvážne :zipper_mouth:
15. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz
mukky a ja by somtiež potrebovala opatrovatelku možno,ale do NR by si musela ísť a nebyť moc drahá :grinning:
15. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz
Ninka je strašne dobré dievčatko, sama zaspí, dlho spinká, kam ju dáš tam zostane a tak :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz
mukky, ku mne to mas najblizsie :grinning: .ja ti ho aj nosit domov budem ak chces :grinning: .

petka no moze ninka sa moze takto mylit castejsie :wink:
15. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz
leni no veru mohla by si ale pochybujem :confounded:
15. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.