• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
My sme tiez vstali o siedmej a dokonca sa maly zobudil v noci prvykrat o pol stvrtej :grinning: :confused: Mne by saa to pacilo stale tak mat :grinning:
15. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz
ahojte,ste ma pobavili :grinning:
lenka :grinning:

ved jedno či dve deti,to uz je jedno nie?? :grinning: ale ked su deti v pribliznom veku sa to dá lahsie....
15. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz
mukky cakam adresu kam, ti poslem balicek stastia :grinning:
15. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz
caute :slight_smile:
mukky ty si kucharka mas nejaky recept na somloi halusky ?? ja chcem nejaky jednoduchsi a hlavne nech staci ho dat len na ve hodinky do chladnicky :grinning:

a ozaj odkedy mozu deti puding????
15. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz
Práve sme sa vrátili z nemocnice z kontroly. Čakali sme zasa 2,5 hodiny :angry: :angry: :angry: Lebo mali dva urgentné príjmy. Malý zaspal po ceste v aute hladný neprebalený a smadný. Ked sa zobudí tak to bude sodoma gomora.
15. apr 2010 o 13:42  • Odpovedz
veve, ja mam jeden - zajdes do obchodu.je to rychle ani kopa riadu neostane :grinning:
15. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz
vini , no tak sa len pekne priprav.a inac ako vysledky?
15. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz
:grinning: lenka prsi :grinning: :grinning: :grinning: to radsej urobim sama
15. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz
vev, neva daj sampon na hlavu a po ceste aj vlasy umyjes
15. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz
Dobré ránko :slight_smile:
No malý najedený, ja ešte nie...
Dnes už mal peknú kaku, tak dúfam že sa to lepší :wink: aj vyzerá byť úplne OK... zajtra ideme na kontrolu...

Mám také nervy,mi blbne telefón... do kelu drahá kraksňa, a z ničoho nič si robí čo chce...normálne rozosiela smsky co mám ako poznámky uložené (čo musím kúpiť) a to rozosiela kade tade :confounded:
načíta emaily, rozprávanahlas kontakty, ruší mi ked s niekým volám, a všeličo iné :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Musela som ho normálne vypnúť :angry: :angry: :angry:
Normálne mi ide sám do poznámok, a začne odosielať smsky!!! :confused: :angry: :angry: :angry:
15. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bolo efektivne
15. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz
niky :grinning: nech Ti aspon tí ludia čo im prídu sms tie veci pokúpia :wink: ale nie naštve to, mm má tiež nový mobil v oprave, mu z ničoho nič odišla jedna strana dotykového displeja
15. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz
Ja dotykovky neznášam... AJ mp má dotykovku Iphone :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja mám nokiu E71 white... furt som ju chválila, aký je to super telefon, bo ja som najdlhsie mala tel mesiac a hned som menila, vždy som mávala iné... A tento ,mám UŽ!!! trištvrťe roka, a teraz toto začne robiť :angry: :angry: :angry:
15. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz
niki som rada, ze to len nejaka lahka viroza bola....vravim aj my sme mali take a pohodaaaaaaaa :wink:
15. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz
niki, kake tesim , no a mobil na pobavenie dobre ale by ma slahlo.mne raz tak v kuse len sms poielalo dookloa .musela som ist do orange a ze treba nahrat novy softver
15. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz
Dík baby :wink: no dufajme že už to bude len lepšie...
S toho telefonu mám také nervy.... :angry: musím počkať kým dojde domov mp, a pozrie sa mi na to...
15. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz
mna to fascinuje vsetko stoji strasne peniaze a drb dodrbe sa to po roku :angry: :angry: :angry:
moj chlap ma tiez i phone
15. apr 2010 o 13:55  • Odpovedz
ja tiež dotykovky nemusím,a písať na tom sms :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak som si všimla,že už nokie asi zdaleka nie sú najkvalitnejšie,mne niekedy nereagujú tlačítka a mm mal tiež nokiu ten dotykový
15. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz
mne to príde tak,že kopec vecí je robených tak aby vydržali tie dva záručné roky a potom pá,pá :zipper_mouth:
15. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz
No ale zase je pravda, že moj telefon si prežil toho dosť... Je každodennou obeťou malého :confounded:
Malý sa s tým stále hrá (akože volá) a jasné že to len tak padá na zem... :confounded:
15. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz
Všetky testy čo nám robili vyšli negatívne.
15. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz
Vini,to je dobre či nie? :slight_smile:

Veve, to kto je ten pokerovaný muž s malou na foto :sweat_smile: :slight_smile:
15. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz
vini , tak aspon ze to

petka jasne ze je to tak robene.predstav si ze by to vydrzalo dlhsie sak by nezarobil vyroca , ani predavac - ludia by nemali robotu.a aj po 2 rokoch je to uz starina lebo ludia stale nieco nove chcu.

ja som dostala na narodky dotykovy aj som ho v momente odmietla
15. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz
baby ja som sa v NL naucila zit bez mobilu :unamused: na SR som si to nevedela predstavit
15. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz
Ja som tiež mala dotykový tento:

Aj somho po 2týždnoch predala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz
Ako výzorovo krásny a ženský... aj funkcie OK, ale mi išiel na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi na nom zle robilo...
15. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz
Ja by som aj chcela nový. Ale neviem aký. Som aj pozerala minule, ale ked nový, tak jedine niečo lepsie ako mám. Predsa nepôjdem do niečoho horšieho. A nič také som nenašla :unamused:
Som asi moc náročná...
Telefón pre mna musí byť:
-výzorovo krásny (ženský, kvalitne vyzerajúci,nie nejaká umelina, najlepsie kov, štýlový,moderný)
-min. musí mať 3mgpx foťák (ak má viac, tým lepšie)
-funkciovo musí byť dobrý (má mať všetky najnovšie funkcie)

A nič som nenašla... niečo čo by spĺňalo všetky kritériá.....
15. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz
niki , zadaj poziadavku do nokie :grinning:
15. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz
mozno keby robili prieskum poziadaviek zakaznika :slight_smile: inak to nevidim ruzovo pre Niki.
mozno bude lepsie nejaky mesiac pockat kym vybehnu s novym tovarom, ved to menia kazdu chvilu
15. apr 2010 o 14:19  • Odpovedz
Ja mám E 51 a LG Chockolate a som spokojná.
No všetky testy sú negatívne ale potom neviem určiť na čo mi malý reaguje a z čoho je ekzém v takej forme ako je. Keby niečo vyšlo pozitívne tak by som vedela čo mu robí zle. Ale takto viem figu. Snád budem múdrejšia po návšteve alergologičky.
15. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz
Andrea a prečo že bez mobilu? Čo to tam nemajú zosieťované alebo čo?
15. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.