Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
15. apr 2010

adi veru..pan bozko sa zlutoval...neviem co robit lebo pokial ho neudrzim v postielke ani nebude spat..a od 7 ked beha,na obed je uz unaveny,ledva prepleta nozkami ale spat nebude ani za svet ani pri mne ked ho drzim..

upne sa zmenil tam na dovolenke...sme nemali nikde ist radsej,,
som aj z toho smutna ze je taky mrzuty,,som umyvala riad a rozmyslala ze uz nie je taky chlapcek zlatunky ale ze uz ma rozky 😀 a on akoby vedel a ma zo zadu objal a sa pritiskol na nohy mi s hlavkou...no nech je aj malý certík 😀 som ho vystiskala 😅 😅 😅

vevusiatko
15. apr 2010

a mukky s chlapom sa netrap.... ale to presne poznam zacne to vzdy nevinne a potom sa to jebka 😠

nikollette
15. apr 2010

Ja sa velmi bojím... Ja ked umývam riad alebo varím, (alebo vykonávam inú činnosť) ked nie je nik s malým, dám ho radšej do ohrádky... Nikdy neviem čo sa môže aj za sekundu stať... 😔

nikollette
15. apr 2010

Veve tak, tak...
A potom je každý príliš hrdý a tvrdohlavý sa prvý ospravedlniť, či privtírkať... že jo?
No našťastie u nás vždy príde mp za mnou, a vela krát aj vtedy, keď som chybu urobila ja 😕

vevusiatko
15. apr 2010

ja malu tiez nenechavam samu aj na wc ju beriem necham ju len ked idem oplachnut dudlik alebo zobrat mikinku jej alebo daco take

vevusiatko
15. apr 2010

niki aj moj bol taky teraz to robim ja lebo mam take obdobie ze som smutna ☹ teda potrebujem ho mat pri sebe...a mne staci ze vidim nejaky pribeh alebo daco v telke a uz si uvedomim, ze nic nei je take zle ☹

mukky
15. apr 2010

nikoll vies ako je to pri hadke,kazdy udrie na najcitlivejsiu strunu...on sa vtedy stale vyhraza ze mi neda peniaze 😀 ze len matersku 😀 /ved nech,mne ich netreba/ a ja ok a varit si bues sam 😀
ale nech vypne,ja zacnem chodit von po nociach ked malý bude spat,po baroch s kamoskami,aj cez den..a potom uvidí ci nebol lepsi net 😀

mohol by byt rad,od maleho narodenia som nikde si sadnut nebola ani so ziadnou kamoskou nikde..ani vecer..mozem ist o to nejde,aj ma on posiela...on´vie ze mne nikto nemoze rozkazovatani on

niki ale neberiem to tragicky,my sa hadame castoi,sme talianske manzelstvo 😀

len tie nadavky su posledne roky a aj ja nadavam a to nechcem...je to skarede a blbe

nikollette
15. apr 2010

Aj ja... síce ho nenosím so sebou na wc, ale šup do ohrádky...
Radšej nech je chvíločku tam , ako keby sa malo niečo stať...
Ináč behá po izbe... ked sme spolu v obývačke, a ja sedím na gauči pred tv, či pred netom,behá si po izbe, hrá sa, má tu vecičky a tak...aj v detskej ked sa hráme má voľno...
Ale ked niečo robím, že na nom nemožem mať zrak, radšej ho dám do tej ohrádky... 😉

petka035
15. apr 2010

tak nám malá spadla asi pred tromi týždnami z postele,som bola sama doma a napúšťala som jej vaničku a ona bola na našej posteli uplne pri stene a za pár sekund len počujem rev a ona na zemi 😔 som ju chytro obliekala a volala mojmu ocinovi nech príde na aute že musíme isť na urazovku,sa mi inak ruky klepali.a tam ma dobre,že nezj..., že načo som prišla ked malá nevracala, nebola v bezvedomí ani nič,ale tak spadla zo 40cm výšky na plavajucu podlahu tak som sa bála 😝
ja tiež čakám kým príde mm a vtiera sa,ale chybu zväčša spravím ja 😅 sa asi rada hádam 😅

nikollette
15. apr 2010

Vy máte spoločný účet? Že on ti dá len materskú? My máme každý svoj... A pritom vieme že nase peniaze sú ajtak spoločné...
Napr. keby že ideme na večeru a mp platí spoločnou kartou, by to bolo také divné, že ani nie on ma pozval, ale spoločne že to platíme, atd... 😅
On my dá na vsetko co chcem, a kolko potrebujem, takže je to ok 😉
A to len teraz máte také tal. manželstvo, ked máte tu krízu vyše roka? Ci aj predtým ste sa často hádavali?

nikollette
15. apr 2010

Peti,nám malý tiež tak spadol raz. Po kúpaní, mal cca pol roka. Som sa len otočila pre niečo na poličke, a za sekundu bol na zemi 😕
Nechápala som ako je to možné 😒
Plakal, asi 1, či 2minutky, skôr zo zlaknutia a potom sa už smial, a hral sa..
Nikam sme nešli, sledovala som ho... zreničky,či nie je malátny, či nezvracia... nič z toho nemal, ani len modrinku...

cestovatelkaandrea
15. apr 2010

no musim sa priznat, ze mne mm nikdy skaredo nepovedal. my sa zvacsa ani takto nehadame, lebo ked je mm nastvany tak ja odpochodujem a vsetko si s nim vydiskutujem az ked ma hladinu hormonov v normale.
tiez sa mi stava podobna situacia ako si mala ty dnes rano, ze manzel natahuje maleho ale on si da zakazdym povedat.

inak moj postreh mukky- po nasej dovolenke na SR je Damian tiez vymeneny a asi sa nejaku dobu bude davat do normalu. je jedovatejsi ☹ a tiez vystraja pri zaspavani.

nikollette
15. apr 2010

Andy nestraš 😕
Co radšej ani nemáme ísť na dovču, aby malý ostal dobručký 😅

petka035
15. apr 2010

niki Ninka tiež nemala ani modrinu ani nič,ale nevidela som či spadla na hlavu či čo,tak som s nou radšej išla,asi preto,že som zdr.sestra a viem aké nasledky môže mať takýto pád aj ked príznaky nie su 😔
Mne mm raz škaredo povedal,lebo som mu ja predtým povedala,ale to som sa naneho nasrala riadne a dodnes mu to vyčítam 😝

vevusiatko
15. apr 2010

aj nasa je vzdy po navrate z rv ked sme tam viac ako vikend ako vymenena ☹

cestovatelkaandrea
15. apr 2010

Niki ja si skor myslim, ze je to ich vekom. ked budu starsi tak mozno tak vystrajat nebudu...teda dufam 😅

mukky
15. apr 2010

nikoll my sme uz spolu 14 rokov 😀 ,on má kartu aj učet,ja neviem asi ani heslo 😀 aj materska mi ide na jeho ucet,ja nepotrebujem mať svoj,načo?som doma,vsade chodime spolu,sme manzelia,mame spolocné peniaze...doma mam vzdy hotovost pre pripad ak trebalo nieco...
nemám ani naco pýtat peniaze 😀
ale kasu drzím ja,mna sa pyta ze co a ako 😀
ale on by to neurobil zeby mi nedal prachy,ved by skusil,mal by teror v rodine 😀 😀

vevusiatko
15. apr 2010

aj my to mame tak mukky 😀 teda ja si miniem matersku a on mi potom dava co potrebujem 🙂

mukky
15. apr 2010

no praveze ja som mu vzdy pri hadke nadavala 😔 vtedy som jak furia.si neviem kusnut do jazyka..ale posledne 2 roky aj on mi povie a to ma boli..ale som hnusna nie,ze ja mozem a on nie...

ale pritom si aj tak lepsieho muza nemozem zelat 😀

mukky
15. apr 2010

a naco si minas matersku? 😀

nikollette
15. apr 2010

No Mukky, mala by si ísť za ním,dať mu pusu, a udobriť sa 🙂

vevusiatko
15. apr 2010

aj ja nadavam chlapovi a velmi skaredo ☹ ☹
mukky ako kedy co je treba vacsinou ked ideme von s malou , obcas na nakup potravin a to sa minie raz dva 😀

mukky
15. apr 2010

nikoll ani ma nehne 😀

mukky
15. apr 2010

aha,lebo my sme ako trojlistok,stale chodime spolu 😀
teraz ked siel do rakuska na 2 dni na tie preteky mi daval ja neviem 100 eur ci kolko a ja ze naco?? 😀 som si zobrala asi 10 😀 pre istotu

cestovatelkaandrea
15. apr 2010

Mukky no niekedy je fakt lepsie si nevybuchnut hned... ja mm radsej hned nic nehovorim, lebo by sme sa pohadali. no a potom po pol hodine mu vsetko co poviem pride jasne a zrozumitelne..
mozno by si mala ist za nim ako hovori Niki

vevusiatko
15. apr 2010

mukky nechod aby si nenamyslal...este ho podus 😀

vevusiatko
15. apr 2010

aj my sme stale spolu aj na nakupy chodime spolu ale obcas tak tri krat do mesiaca idem na nakup sama....a obcas ked ideme s kamoskou tak miniem na mekac 😀 malej kupim pitie a take somarinky...obcas daco na oblecenie hracky a somarinky

nikollette
15. apr 2010

Mukky, ani mna by nehlo, ak mám pravdu povedať 😀 😅
Ja tiež poviem občas mp škaredo, ale málokedy... skôr v takých stresových situáciách, že ked je s malým, a malý padne či sa nejak silno udre, tak zo zľaknutia, šo šoku, zomna aj škaredé vybehne 😔
Alebo ked letí autom ako blázon, nemá pás a dostane pokutu... tak to mu poviem svoje... 😠

petka035
15. apr 2010

my máme tiež spoločný učet lebo sme menili banku,tak sme si dali len jeden,ale máme k nemu každý svoju kartu,ale moc nevyberám,lebo sms o pohyboch na učte príde len jemu 🙄

nikollette
15. apr 2010

My tiež všade spolu chodíme 🙂 úplne vsade.. nemá on program sám, že by niekam išiel, a ani ja...
No max že idem s malým von, ked je on robote...
Ja tiež pomínam materskú na také "somarinky" oblečko,hračky, niečo pre seba, malému čo potrebuje... a je to fuč...
a potom už len mp dáva, a dáva 😅