Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
15. apr 2010

Mukky budíííííííííííííííííííček 😀 😀

mukky
15. apr 2010

niki 😀
spala som len 20 minut,maly vstal ked som zalahla 😝 😀

nikollette
15. apr 2010

Peteší čo 😅

mukky
15. apr 2010

aj to som si dala na hlavu paplon lebo zase krical 😒 z obyvacky,mm ho vzal a potom sa mi snivalo ze ma jeden nahana na lodi aj ja som na lodi takej s motorom a ze sa mi zle dychalo ze sa topim ci take nieco a ja som zaspala tak a mala som málo vzduchu 😀

ked som si lahla som rozmyslala co sa mohlo stať Savierovi ☹ ☹

inak mne sa snival 2 krat hrozny sen ked bol malinký este,raz ze som pozerala z nasho balkona a pozerám dole a malý lezal dole na zemi pod oknami 😔 a druhý krát sa mi snivalo to asi v tej dobe ked tie deticky 2 vypadli z okna tie dvojcatka ze som bola u nasich,pytala som sa mamy aj segry ze kde je maly a oni ze nevedia a ja som kricala Savier?vybehla na balkon a lezal na zemi dole tiez pod oknami a som vykrikla NIEEE a zobudila som sa...

som si na to spomenula ked som si lahla..juj rozmyslam normalne ze ci nepredavaju nejake velke postele do vysky..aspon na rok alebo fakt neviem

niki nekuknes mi nejake zabrany nad postielku?taku sietkovanu napr.co dala aj peta....si v tom hladani zbehla,ked budes mat cas..

mukky
15. apr 2010

strasne 😀

mukky
15. apr 2010

no a moj mm nepatrí medzi modelov .. tak ako ja medzi modelky 😀

mukky
15. apr 2010

kolko vase deti pozeraju tv??som si urobila kavu viedensku ale uz ho musim pustit zo stolicky,som zvedava kam pojde a coi vyvedie 😀

vevusiatko
15. apr 2010

mukky mne mala nevydrzi dlho pri tv 🙂 mozno tak pol hodinku denne ale zaspava s chlapom na rukach a kukan hlupe filmy s nim 😀

nikollette
15. apr 2010

Ja už mám dalšie tetko... teda dve čo chcem 😀
Obe na boky, jedno na jeden, druhý na druhý 😀

Ten kríž s anjelskými krídlami nie.... aj ked niečo na ten štýl si budem chcieť ešte dať 😅 🤐

nikollette
15. apr 2010

Samozrejme vo väčšom 😉

nikollette
15. apr 2010

No už ide mp, počujem otváranie brány...
Ideme vykladať nákup, musím asistovať... 🙂

Mukky nejde o krásu, hlavne že je taký dobrý ako píšeš 😉
Len som sa čudovala že ešte ani na jednej foto nebol nikdy, ani s malým 😅

mukky
15. apr 2010

a ked napr.celý den nejdete von co robí malá?sa vie sama zahrať ze si sadne?
mne nevadí ze mám co robit celý den pri nom,chcela som dieta tak to som ocakávala 😀

nikollette
15. apr 2010

Ešte zareagujem... snažíme sa ísť von každý den,ked neprší, aj ked len na chvílku, či viackrát.. bud somnou alebo babka ho vezme...
A inokedy ked sme vnútri, vie sa zahrať aj sám, hej... v pohode 😉

mukky
15. apr 2010

nikoll ja rada chodím aj na potraviny ved vies 😀 sa cudujem ze sa ti nechce aj na taketo nakupy 😀
sme malemu inak kupili 24 krabíc nutrilonu v Budapešti 😀 boli za dobru cenu

mukky
15. apr 2010

keby som byvala v dome,sedím pred domom von asi od rána do vecera 😀
aj na chate rada len tak sedím von a kukam do blba,alebo do ohna 😀

juj,bejvavalo vlastne,uz sa nedá,uz mám vetroplacha 😀

inak baby ako sme sa rozpravali o tych hadkach....tak teraz je to blbe ze ked mame deti,nemozme tresknut dvermi a odísť..ked som este nemala maleho,sa kludne stalo ze som tresla dvermi,sla sama do restauracie sa napapať,dala si vinko a bolo mi dobre 😀
alebo som sla k mame,ci s kamoskou niekde...a prisla v pohode aj na d ranom 😀

ale teraz to predsa nejde tresnut dvermi a maleho nechat tatovi,ci?? 😀
by sa to asi bralo za opustenie dieťaťa 😀 a asi by som vysla von a vratila sa o chvilu domov spred bloka 😀
oni mozu kludne po hadke zduchnut a ist napr.do šenku 😀 🙄

mukky
15. apr 2010

nikoll tieto nalepky co som tak velmi chcela som kupila v Budapešti,vysli ma asi na 200sk sa mi nechce prepocitavať 😅

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6921256&tab=0

nikollette
15. apr 2010

Tie zvieratkovské si kúpila? Tie sa mi najviac páčia... tak dobrá cena 😉

Moj také nerobí že tresne a ide do šenku... ide akurát tak na dvor, niečo s autom robiť, dole do pivnice do posilky, alebo do inej izby... Také nehrozí že by išiel niekam preč 😉

nikollette
15. apr 2010

Čo robíte inak?

nikollette
15. apr 2010

Nikoho 😕 🤐

vinifera
15. apr 2010

No malý je extra pajendý dnes. Tak som ho zaniesla k babke. Teba boli sme tam dať večeru a som ho tam nechala. Idem postierať podlahy. Celá som nejaká nervná dnes. Ale tak to aj preto že sme čakali zasa 2,5 hodiny na tom kožnom!

nikollette
15. apr 2010

A teraz čo, ked všetko vyšlo negatívne? Budú robiť nejaké ďalšie vyšetrenia?

nikollette
15. apr 2010

Ja idem okúpať malého, potom seba... a potom kukať seriály...
Zajtra tu budem najskor až na večer, ideme na kontrolu, a pojdem aj do mesta s malým...

Majte sa

vinifera
15. apr 2010

No ideme na alergologiu v utorok. Tak tam bude robiť isto viac testov z krvi. Lebo v nemocnici robili asi len na 5 vecí.

zuziiiicek17
15. apr 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja sa z neho zblaaaaazniiiiiim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ uz dve hodiny len vresti a zubom to nie je....len nechce spat ☹ ☹ ☹

petka035
15. apr 2010

zuzka to ma mrzí,poznám to a viem,že je to o držku ☹ kedy naposledy spal?

mukky
15. apr 2010

zuzi ☹
neboli ho brusko?alebo uská?to ked leží zvyknu vtedy boliet,ale dufam ze nie..

mukky
15. apr 2010

pet ty si aj pracovala ako zdravotná sestra?

zuziiiicek17
15. apr 2010

Spinkal asi o siestej 15 minut-ako vzdy ...uz mi takto zaspava styri dni...tak strasne ma boli hlava....uz som si porevala...upne si pridem ako neschopna mater
Som hotova z neho.Nechce ani jest ani nic.Kasu nechcel ani vidiet,takkze ho ani nema z coho boliet brucho.Ja sa uz fakt osalim 😖 ☹

petka035
15. apr 2010

zuzka asi je moc unavený alebo čo,je ťažké ked deti nevedia povedať čo im je ☹
Mukky ano robila som v očnej ambulancii a ešte stále robím zdr.sestru(teda pred MD)ale už takého všeobecného zamerania 😅

zuziiiicek17
15. apr 2010

Dala som ho nachvilu babke,lebo som ho uz fakt nemohla pocuvat .pri nej dostal strasny zachvat placu 😖 A ked som ho vzala na ruky ,tak bol okamzite ticho.
Uz od piatej sa chystam do vane a stale nemozem ist... 😖
dufam,ze ked zaspi tak sa zobudi az po polnoci