• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Mne maju pondelok dojsť tie plavky, tak som zvedavá :confused:
16. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz
Urcite budu dobre...na tvoju postavicku musi vsetko sadnut.Ci nie ?
16. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz
No neviem.. práveže nemusia...
ved uvidím...
idem sa chystať, ideme von...
papa
16. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz
maj sa.... :wink:
16. apr 2010 o 12:48  • Odpovedz
zuzi :grinning:
aj teraz ma didu v puse? :grinning: a ako pises a zijes? :grinning: teda odfot sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz
heh no mam ho na kolenach a pisem jednou rukou :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz
:grinning: :grinning: ved spi aj ty :grinning:
16. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz
NO malý ešte pufíkuje. A ja som figu borovú spala. Najskôr som do seba tlačila všetko čo mi s taniera nezdrhlo. Potom ked som zadriemala tak ma zobudil drahý :angry: :angry: :angry: Teraz som zas jedla. A už sa mi neoplatí ísť spať..... No a čakám kedy foter dôjde z robota a zbadá tú kopu napíleného dreva na dvore a trafí ho šľak.Máti sa zdekovala k tetuške. Drahý chce zdúchnuť do robota a ja si to tu mám akože zlíznuť :angry:
16. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz
Fíha tu je nejak prázdno :confused: ja upratujem.som práve dovečerala.ovocnú výživu Ovko s ovsenými vločkami-blé :rolling_eyes: to švagrinná dala pre malú(okrem kadečoho je tam aj cukor :stuck_out_tongue_closed_eyes: )tak to jem ja :sweat_smile:
16. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz
Ahoj Petka. Tiež som tak robila s jahodovými a podobnými čo malý rozhodne ešte v tom čase nemal. A s nábehom na alergiu ani mať skoro nebude :frowning2: ale mne to zasa chutí :wink:
Boli sme vonkku. Konečne prestalo pršať. :slight_smile: Tak malý spokojne zaspal v kočíku. Tak idem dať trocha ten jebung čo tu je doporiadku.
16. apr 2010 o 17:48  • Odpovedz
vini ale ked človek okúsi frutapuru a podobne tak ovko už nie je to pravé :grinning: a čo povedal otec na dvor? :confused:
16. apr 2010 o 17:57  • Odpovedz
Roky si nikto nedovolil nič z dvora odviezť alebo tam niečo popíliť. Mama sa to snažila upratovať systémom že z veľkej kopy sa snažila spraviť menšiu kopu. Prvú pokus bol na jesen. Ked drahý pristavil dodávku a odviezla sa dodávka plná starých textílii a plastov. To sme celú zimu počúvali ako sme toto a tamto odviezli - pričom tie veci tam ani neboli. Akurát že v tom bordeli už ani nevie čo má :pensive: A dnes bol druhý pokus ked drahý od kraja pílil čo sa dalo.
Ked som prišla domov mama s otcom spratávali to drevo a otec teraz píli ďalšie. :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2010 o 18:14  • Odpovedz
vini fíha :confused:
16. apr 2010 o 18:18  • Odpovedz
mukky , zlatusik maly ako ho vycerpal ten pokus o utek :dizzy_face:
pozerala som v obchode bezvajecne cestoviny.a teraz neviem su 2 druhy.muka , voda ,korenie kukurma alebo ak su bez kkukurmy tak pise ze moze obsahovat stopy vajca a soj.lecitinu.ted babo rad.abo cestoviny nedavad?

vini, no este sa uvidi ako to vecer skonci.dufam ze nebude krik v rodine pre poriadok na dvore
16. apr 2010 o 18:49  • Odpovedz
ahojte,
konecne vykuklo poobede slniečko :sweat_smile:
malý spal 3 hodky a ja tiez,este dlhsie,mm bol s ním,neviem aká bude noc tak nech som vyspatá :grinning:,starý :grinning: je v robote..
naložili sme teraz s malým práčku,len ho chcem kupat,dufam ze bude chcieť,nie ako naposledy :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech si tam aj posedí a ja si popratam aspon kupelnu pri nom..

ale vidím to nie ruzovo a táák sa rad kupkal..no uvidíme...

budem musieť pretočit na prácke program nech skor vyperie :confused: dufam ze sa tým nepokazí :grinning:
idem volat svokre,máme príst zajtra na neskorsí obed ked malý vstane,ale bola predvcerom nachladená tak hadam je uz ok nech malý neochorie

mm sa aspon naje :grinning: sakra neviem co si robil na obed ked sme spali :grinning: je tam tanier a pribor ale co jedol neviem :rolling_eyes:
nech si 3 krat rozmyslí ako mi bude hovoriť :rolling_eyes:
16. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz
lenka do akeho obchodu ty chodís?? :confused: :grinning:
aj minule tie divne piskoty :grinning:

kukuričné nechces kupit radsej? :grinning:
aj u vas svieti slnko a práve zapadá?? :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz
mukky,, a to aj tanier vylizal ze nevies co na nom bolo?
16. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz
a to aj take su? kde?
16. apr 2010 o 19:02  • Odpovedz
lenka uz rok tu o nich pisem najmenej :grinning:
napr.ja kupujem v carefoure,regal so zdravou vyzivou,tam kde su na konci ryzove chleby tusím,maju rozne tvary,aj spagety,to nalames do polievocky napr,/su trosku drahsie a za malý balík/
alebo tusím aj v optime ich maju tiez na regáli so zdravou vyziivou,treba pohladať,v priesvitných sackoch a mozno ich má aj billa

alebo kup obycajne bezvajecné z kauflandu ci in&ch potravín...tie co si spominala to odkial ich mas? :confused:
16. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz
neviem veru :grinning:
a neumyl riad lebo rezignuje alebo ma nechcel rušiť :grinning:
16. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz
mukky, nebuď taká tvrdá :stuck_out_tongue_closed_eyes: áno, chlapov treba "usmerniť" ale ... ale veď Ty musíš vedieť :slight_smile:

ďôvky, ďakujem za komplimenty, no urobím čo je v mojich schopnostiach a možnostiach :grinning: ste zlaté všetky čo ste si na mňa spomenuli - mukky, vini, nikoll, lenka .... ak som na niekoho zabudla :grinning: sorry :wink:
16. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz
adal, to nebol kompliment ale svata pravda

mukky , billa , balla a iskra a vsade vlastne tie iste druhy .
nefandi si ze ta necjhcel rusit :grinning: kychal nato
16. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz
a ... zabudla som napísať, nuž "krajšia ani bruchatejšia" už nebudem :grinning:
16. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz
adal , myslis ze ,,domcek" uz neporastie?
16. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz
no vidíš Lenka to ma nenapadlo :grinning: porastie, ale mohlo by pomenej ale zasa furt hovorí, nech je to zdravé,nič viac nechcem :slight_smile:
16. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz
a Luky už druhý deň nespal, čo nebolo zvykom takže som "vyšťavená" :slight_smile:
16. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz
mudro vravis co vravis :wink:
16. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz
a Leni, nemôžem byť aj krajšia ? :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz
uz nie , uz si velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
16. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz
si v najvyssom leveli
16. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.