Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
16. apr 2010

Mne maju pondelok dojsť tie plavky, tak som zvedavá 😕

zuziiiicek17
16. apr 2010

Urcite budu dobre...na tvoju postavicku musi vsetko sadnut.Ci nie ?

nikollette
16. apr 2010

No neviem.. práveže nemusia...
ved uvidím...
idem sa chystať, ideme von...
papa

zuziiiicek17
16. apr 2010

maj sa.... 😉

mukky
16. apr 2010

zuzi 😀
aj teraz ma didu v puse? 😀 a ako pises a zijes? 😀 teda odfot sa 😀 😀 😀 😀

zuziiiicek17
16. apr 2010

heh no mam ho na kolenach a pisem jednou rukou 😀 😀 😀

mukky
16. apr 2010

😀 😀 ved spi aj ty 😀

vinifera
16. apr 2010

NO malý ešte pufíkuje. A ja som figu borovú spala. Najskôr som do seba tlačila všetko čo mi s taniera nezdrhlo. Potom ked som zadriemala tak ma zobudil drahý 😠 😠 😠 Teraz som zas jedla. A už sa mi neoplatí ísť spať..... No a čakám kedy foter dôjde z robota a zbadá tú kopu napíleného dreva na dvore a trafí ho šľak.Máti sa zdekovala k tetuške. Drahý chce zdúchnuť do robota a ja si to tu mám akože zlíznuť 😠

petka035
16. apr 2010

Fíha tu je nejak prázdno 😕 ja upratujem.som práve dovečerala.ovocnú výživu Ovko s ovsenými vločkami-blé 🙄 to švagrinná dala pre malú(okrem kadečoho je tam aj cukor 😝 )tak to jem ja 😅

vinifera
16. apr 2010

Ahoj Petka. Tiež som tak robila s jahodovými a podobnými čo malý rozhodne ešte v tom čase nemal. A s nábehom na alergiu ani mať skoro nebude ☹ ale mne to zasa chutí 😉
Boli sme vonkku. Konečne prestalo pršať. 🙂 Tak malý spokojne zaspal v kočíku. Tak idem dať trocha ten jebung čo tu je doporiadku.

petka035
16. apr 2010

vini ale ked človek okúsi frutapuru a podobne tak ovko už nie je to pravé 😀 a čo povedal otec na dvor? 😕

vinifera
16. apr 2010

Roky si nikto nedovolil nič z dvora odviezť alebo tam niečo popíliť. Mama sa to snažila upratovať systémom že z veľkej kopy sa snažila spraviť menšiu kopu. Prvú pokus bol na jesen. Ked drahý pristavil dodávku a odviezla sa dodávka plná starých textílii a plastov. To sme celú zimu počúvali ako sme toto a tamto odviezli - pričom tie veci tam ani neboli. Akurát že v tom bordeli už ani nevie čo má 😔 A dnes bol druhý pokus ked drahý od kraja pílil čo sa dalo.
Ked som prišla domov mama s otcom spratávali to drevo a otec teraz píli ďalšie. 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂

petka035
16. apr 2010

vini fíha 😕

lenka_66
16. apr 2010

mukky , zlatusik maly ako ho vycerpal ten pokus o utek 😵
pozerala som v obchode bezvajecne cestoviny.a teraz neviem su 2 druhy.muka , voda ,korenie kukurma alebo ak su bez kkukurmy tak pise ze moze obsahovat stopy vajca a soj.lecitinu.ted babo rad.abo cestoviny nedavad?

vini, no este sa uvidi ako to vecer skonci.dufam ze nebude krik v rodine pre poriadok na dvore

mukky
16. apr 2010

ahojte,
konecne vykuklo poobede slniečko 😅
malý spal 3 hodky a ja tiez,este dlhsie,mm bol s ním,neviem aká bude noc tak nech som vyspatá 😀,starý 😀 je v robote..
naložili sme teraz s malým práčku,len ho chcem kupat,dufam ze bude chcieť,nie ako naposledy 😝 nech si tam aj posedí a ja si popratam aspon kupelnu pri nom..

ale vidím to nie ruzovo a táák sa rad kupkal..no uvidíme...

budem musieť pretočit na prácke program nech skor vyperie 😕 dufam ze sa tým nepokazí 😀
idem volat svokre,máme príst zajtra na neskorsí obed ked malý vstane,ale bola predvcerom nachladená tak hadam je uz ok nech malý neochorie

mm sa aspon naje 😀 sakra neviem co si robil na obed ked sme spali 😀 je tam tanier a pribor ale co jedol neviem 🙄
nech si 3 krat rozmyslí ako mi bude hovoriť 🙄

mukky
16. apr 2010

lenka do akeho obchodu ty chodís?? 😕 😀
aj minule tie divne piskoty 😀

kukuričné nechces kupit radsej? 😀
aj u vas svieti slnko a práve zapadá?? 😀 😀

lenka_66
16. apr 2010

mukky,, a to aj tanier vylizal ze nevies co na nom bolo?

lenka_66
16. apr 2010

a to aj take su? kde?

mukky
16. apr 2010

lenka uz rok tu o nich pisem najmenej 😀
napr.ja kupujem v carefoure,regal so zdravou vyzivou,tam kde su na konci ryzove chleby tusím,maju rozne tvary,aj spagety,to nalames do polievocky napr,/su trosku drahsie a za malý balík/
alebo tusím aj v optime ich maju tiez na regáli so zdravou vyziivou,treba pohladať,v priesvitných sackoch a mozno ich má aj billa

alebo kup obycajne bezvajecné z kauflandu ci in&ch potravín...tie co si spominala to odkial ich mas? 😕

mukky
16. apr 2010

neviem veru 😀
a neumyl riad lebo rezignuje alebo ma nechcel rušiť 😀

adal
16. apr 2010

mukky, nebuď taká tvrdá 😝 áno, chlapov treba "usmerniť" ale ... ale veď Ty musíš vedieť 🙂

ďôvky, ďakujem za komplimenty, no urobím čo je v mojich schopnostiach a možnostiach 😀 ste zlaté všetky čo ste si na mňa spomenuli - mukky, vini, nikoll, lenka .... ak som na niekoho zabudla 😀 sorry 😉

lenka_66
16. apr 2010

adal, to nebol kompliment ale svata pravda

mukky , billa , balla a iskra a vsade vlastne tie iste druhy .
nefandi si ze ta necjhcel rusit 😀 kychal nato

adal
16. apr 2010

a ... zabudla som napísať, nuž "krajšia ani bruchatejšia" už nebudem 😀

lenka_66
16. apr 2010

adal , myslis ze ,,domcek" uz neporastie?

adal
16. apr 2010

no vidíš Lenka to ma nenapadlo 😀 porastie, ale mohlo by pomenej ale zasa furt hovorí, nech je to zdravé,nič viac nechcem 🙂

adal
16. apr 2010

a Luky už druhý deň nespal, čo nebolo zvykom takže som "vyšťavená" 🙂

lenka_66
16. apr 2010

mudro vravis co vravis 😉

adal
16. apr 2010

a Leni, nemôžem byť aj krajšia ? 😀 😀

lenka_66
16. apr 2010

uz nie , uz si velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lenka_66
16. apr 2010

si v najvyssom leveli