Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

adal
16. apr 2010

no dobre sa to Lenka číta 😉 ale takých maminiek je 🙂 a bez lichotenia (teda neviem v skutočnosti) ale podľa foto si kočica 🙂 si krásna baba 🙂

lenka_66
16. apr 2010

hehe ze kocica zmen drogoveho dilera 😀

adal
16. apr 2010

leni som "čistááááááááááááááááá" 😀

lenka_66
16. apr 2010

tak tahaj ciaru na ocne 😉

lenka_66
16. apr 2010

alebo myslis cista po sprche ? 😀

mukky
16. apr 2010

😀 😀
adal NEUSTUPIM 😀

myslíte si ze z nachladenia svokrynho može malý ochorieť?este to by mi chýbalo.. 😒
podla mna by sme tam nemali ist vobec,ale odmietla so zajtrajsok a radsej sa dohovorila na obed na nedelu..to uz bude hadam aj menej chorá,a mm ked vstane po nocnej napr.o 14-tej a drobec o 16.kym sa napapa a dotrepeme sa tam bude 17.a vecer opat neskoro bysme prisli a kolobeh zase dookola malý by bol mrzuty ..
takze pojdeme v nedelu,okolo 13-tej malý teda nebude mat spanok a skor prideme domov a vecer aspon zaspí..

aj sa teším,minule boli svokrovci aj svagrina s frajerom a bolo fajn..a vidím ze mm je spokojný ze chcem ist a sama som svokre zavolala 😀

tak baby malý sa kupat ani za svet,nechcel si sadnut do vody,bal sa...nejako som ho zabavilo a vzdy vstaval a nechcem tam byt ☹ to iste aj na dobolenke tam zacal to chapem nebol doma..
este aj take pekne nalepky do vane som mu kupila ☹ 😀

vykrikuje z postielky,mliecko uz dopite..

lenka ta hlaška s dilerom je superbudem pouzivať 😀
adal rychlo ti to ubehne..po porode ti bude mat kto pomocť?a ked budes v nemocke?

zuziiiicek17
16. apr 2010

Cawko 😀
Boli sme cele poobedie vonku + u kamosky ...maly sa vytesil ,vyrehotal,pohral s loptickou a s balonmi 🙂

Mimochodom toto mi zacal robit drobec v postielke 😀 uplne hotova som z toho ,dufam,ze nebudeme mat o chvilu problem ako ty mukky

mukky
16. apr 2010

😀 😀 😀 😅
este sa nestavial na nozky? 😀
zuzka daj nizsie madrac urcite..

vinifera
16. apr 2010

No to je ale šikovník 🙂 😉

mukky
16. apr 2010

no a este mam bonus,ani na redukciu na nocnik nechcel ist..som skusila az dnes a plac a strach 😔

nevadí,hlavne ze papá a je zdravý 😀 😀

zuziiiicek17
16. apr 2010

Ale stavia sa na nozky ,ale v postielke to nikdy nerobil,len si klakol niekedy.Sice on neznasa postielku 😒 ktovie preco.

adal
16. apr 2010

mukky, moji rodičia sa postarajú 🙂 mamina bola pri pôrode Lukáška, snáď bude aj pri druhom a verím že tak ako pomáhali pri Lukym tak pomôžu aj teraz 🙂

mukky
16. apr 2010

lebo mu je lepsie pri mamke na dide 😀 😀
mejde dnes nejaký pekny film o laske?? 😀
také medisonské mosty by som si rada pozrela ach jaj...

baby kde by som si mohla pozriet nejake filmy dobre,neviete??alebo sex v meste film..

mukky
16. apr 2010

adal tak to je super

zuziiiicek17
16. apr 2010

mukky
http://kuknito.tv/romanticke/sex-v-meste.html
😉
A je mu najlepsie pri mne,no ale ja uz som z neho hotova niekedy

mukky
16. apr 2010

zuzka no to je asi to co som chcela kukat ide 5 minut a potom sa to stopne a chcel dajake dolare 😀
ty si to tu uz alebo nieco ine pozerala?na tej stranke

zuziiiicek17
16. apr 2010

Zaujimave 😕 ja tam stale pozerawam a nic odo mna nechce 😕 popozeram este inde

nikollette
16. apr 2010

AHojte...

Dočítané nemám nič...

No kontrola u dokiny OK... boli sme dnes v meste... som si pokúpila haldu oblečka, aj malému, súpravu teolákovú, crossky frajerské, bodynko, čiapočku, na jedenie a tak... Sme boli celý den vonku...

Telefon mi stále blbne, že treba vymeniť niečo vo vnútri, lebo malý ho zdemoloval 😠

Mpmi kupil dnes nový notebook, a ja som ho ešte zje..ala že načo, ked mám...

No a ked sme prisli domov, mp sa sťažoval na bolesti brucha... Ale to už asi 2 týždne... že si tam niečo pri cvičení natiahol ☹
A teraz to už bolo že neznesitelné (možno pruh) tak ho bral otec na pohotovosť do Ba... sám by ani neodšoféroval ževraj ☹
A ja som bola k nemu ešte dnes hnusná... 😔
A to si natiahol aj kvôliu mne... som ho pred dvoma týždnami niečím nahnevala, a išiel cvičiť a nevládal z nervov a stresu, a takto to dopadlo ☹ Mukky ty vieš asi prečo, som písala IP...
My vraví, že on zo mňa raz aj zomrie 😕 😔 😔

mukky
16. apr 2010

zuzi ja na to kuknem a uvidim 😀

a zuzka pochval sa dievcatam kolko si schudla 😀 😵

mukky
16. apr 2010

ach nikoll...my sme hnusoby hnusne na tych nasich uzasnych chlapov..aj mne hned kupil notebook ked mi odisiel stary 😔 😀
ale k tebe sa aspon sprava slusne..
ale ja som si na vine vo vela veciach ale nema aj tak skaredo na mna vraviet...

vo mne sa nieco zlomilo viac ako pred rokom koli jednej situacii a neviem no,uz to podla mna z mojej strany nikdy nebude take dobre ako bolo...voci nemu..i ked by som mala bozkavat zem po ktorej chodi 😝 aj dnes siel makat a nemusel..a na koho??na mna,na rodinu
no a co mu je??? ☹

nikollette
16. apr 2010

Mne ani neodišiel comp, ani pokazený nie je,on že proste mi chcel kúpiť novší, výkonnejší a krajší...
A ja som ho zato zdrbala ☹
Och joj... teraz to lutujem... 😔

zuziiiicek17
16. apr 2010

niki,neboj ,bude dobre a 😉 vacsinou su chlapi citlivky...ja viem,ze teraz sa ta len snazim rozveselit,ale vazne jeto tak.Mne mp povedal,ze nechape zeny,ako mozu vydrzat tolko bolestia bez reci 🙂
a schudla som 4 kg a ja to nevidim nikde 😒

nikollette
16. apr 2010

NO hej, ale jemi teraz tak smutno...
Dufam že dojde domov, že si ho tam nenechajú 😕

mukky
16. apr 2010

nikoll este ti nevolal??som napata hadam nic vazne

mukky
16. apr 2010

vevusiatko kde je??a peta??

bejby babatko kde si?? 😀 ☹ a ostatné..

nikollette
16. apr 2010

Nie ☹
a mám aj zlý fon, takže ho musím mať vypnutý aby neblbol, a nerozosielal sms hocikomu 😖
cakám sms....

vinifera
16. apr 2010

Nika to mi je ľúto. ☹
Ja tu kukám film o psoch na jojke a revem tu jak maléééé decko. Lebo je to smutné. Adaaaaal kedy ma zoberieš na Donovaly. Ja chcem na psie záprahy ísť kukaaaat. Ja už som dosť veľkááá.

Nika snáď bude dobre. A možno pôjde na operáciu pruhu. A bude zasa fajn. Aj moj brácho bol. Ale to bolo x rokov dozadu.

nikollette
16. apr 2010

Viete sa tak viním zato... ☹

mukky
16. apr 2010

vini tak na co na to kukas 😀
su tam psie osudy ci ludské smutné?

tí havkovia su krásny ci krasni??boze ja som nejaka duta poslednu dobu,ze WOLFKA?? 😀

mukky
16. apr 2010

ale chlapi su v tom filme pekní 😵 neviem ci by som brala mladeho ci stareho 😀