• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
vinifera obdobie vzdoru začína medzi 1-3 rokom :grinning: a my budeme mat 2 :grinning:
ruby rose som kupovala od ukrajincov :grinning: este volakedy na blšáku za pár drobnych,viem ze ich predavaju aj za takymi pultikmi v NC,ale su to dobre tiene..tiene som kupovala po nejakych 30 sk vtedy napr.4 farby a este som aj zjednavala ked som brala viac :grinning: ,lesky boli po 40 sk...alebo 30..veru nechodievam tam,ale na tiene by som sla :grinning: :grinning:
ja mam ale teraz jednu znacku a som spokojna...mam obnovený satnik licidiel :grinning:
18. apr 2010 o 10:41  • Odpovedz
juj vini :frowning2: :frowning2: tak asi mu radsej ani nic nekupuj len pripravuj,chudatko male,posielam pusu malemu..
18. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz
Mám doma dve palety - jedná má 48 tienov. Keď mám čas tiež si rada oči vytienujem. :wink:
Som nevedela že už jedného roku môže byť obdobie vzdoru - čo som zaznamenala vo svojom okolí tak vačšina detí až po 2. roku. Tak bude Savier šikovník :slight_smile:
Mukky pošli mi toho tvojho chlapa mne sa tak nechce želiiiiť :frowning2:(((((
18. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz
Tie tiene su podla mna velmi dobre :slight_smile: mozno ich uz zajtra objednam...uvidim,ale chcem ich urcite :wink:
Inac ja oriflame a avon nepouzivam vobec,lebo podla mna nie su velmi kvalitne :unamused: mala som z oboch nejake licidla ,ale nelicilo sa mi dobre s nimi .A este jeden krem s avonu a z toho som sa vyhadzala ,co ja nezvyknem ,tak som ho vyhodila.
A kde mozem kupit ten blystek ?? :grinning:
18. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz
mimochodom v NC nie su ruby rose ,ale Golden rose ...nieco podobne :wink: ale o dost drahsie
18. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz
zuzi aj ruby rose,ved viem :grinning: ale za pultikmi v tych ulickach kade sa prechadza,,nie napr v predajnach

zuzíííííííííí,max factor ho má :grinning: ,je to novinka,v BA som nasla,ale ja som uz mala od pupy,ale chcem aj ten :grinning: .je to ako ten tuhy pan stick,len je to rozjasnovač,dobrá som,nie? :grinning: co za to? :grinning:

idem sa chysta,este nakuknem...

mm musi najprv pozehlit doma,potom ho poslem :grinning:
18. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz
Pochvalu :grinning: a potom fotky vecer :wink: uz mam nieco
18. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz
vini dakujem za tip :wink: a tá frutapura je sladká,aspon napr.kombinácia banán a jablko-ale aj ostatné, iné výživy mi prišli tiež kyslé a malá sa tak aj tvárila:slight_smile:aj sunarek má takúto kelímkovú formu a tiež je tam len 100%ovocie a aj hipp bio.
mukky nikde nikto nič nepísal,tak som si pozerala čo sú na hl.stránke najnovšie príspevky :slight_smile:
18. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz
zuzi tesim sa :grinning:
idem,ahojte vecer
18. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz
Žennny kde ste?
Ja mám malého od včera u svokry. Takže som si stihla spraviť nechty (krvavo červené) vyškubať obočie. Pozmývať podlahy, ožehliť, poprať. Vyrajbať WC ko a vchodové dvere. A dokonca som sa dnes bola korčuľovať - som po troch rokoch stála na korčuliach a bolo tu suuuper. Ani som si hubu nerozbila.
Petka vieš čo som videla a je to super? Taký vozíček čo bude vozia za bicyklom alebo sa s tým dá aj korčulovať. Je to kryté zo všetkých strán. Má to tri veľké kolesá. Boli dnes dva také (na vodnej hrádzi sme boli korčulovať) Jedna mamina s tým valila na korčuliach a jeden tatino to mal zapnuté za bicyklom - len je to fakt určené len na šport. Nie je to ako klasický kočík. A teda že obaja v tom mali úplne malé mimi.
18. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz
ahoj vini, ty si sikovna, vidim, ze vsetko stihas zavidim :wink:
inak aj mne sa mala hadze o zem v obchode :angry: a nielen v obchode hocikde ked neni po jej :grinning: na vsetko hovori nie a krut :grinning: i hlavou a ked jj nieco nedovolime tak nam robi naschvai :sweat_smile:
18. apr 2010 o 17:22  • Odpovedz
Ahojte, pisem len zmobilu, nakolko mam pc u kamarata musi mi tam nieco porobit, takze som bez netu, aj mobil mam este zly. P je ok, vratí sa este c ten vecer, zevraj mu nic nie je, mu brali krv, rontgen robili a co ja viem co. My teraz ideme domov z ba, sme boli na velkych celodennych nakupoch. Ked budem mat comp, ozvem sa hned. Zatial sa majte
18. apr 2010 o 17:51  • Odpovedz
Vini ano viem čo myslíš a už som to aj videla :wink: ale videla som už aj tu na MK,že to niekto predával už používané za 300eur :confused: ono je to pohodlné a fakt super na šport,ale zas na iné by som to nevyužívala.tak pokukám asi skôr nejaký kočík. a gratulujem ku korčuliarskej premiere po rokoch :slight_smile:
Nikol super,že je p. ok :slight_smile: no a to o tom vzdore,tak my máme len 7m ale jeduje sa riadne,ked jej zoberiem niečo z ruky tak spustí taký rev,a už aj v obchode ked ju máme na rukách tak sa načahuje za vecami,čo všetko chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked je na zemi a nedám jej čo chce(napr.šalku s kavou atd)tak zaborí hlavu do zeme a spustí rev,tak keby vedela chodiť tak sa hádam aj o zem hodí :rolling_eyes:
18. apr 2010 o 19:42  • Odpovedz
:angry: :angry: :angry: maly mi nieco stalacil na fotaku a vymazal vsetky fotky!!! :angry: :angry: :angry: :angry: a akoby to nestacilo,tak ho hodil o zem :angry:
isla som radsej prec,predychat to,lebo by som ho rozpucila asi .Je to moja chyba ,ze som nechala fotak na stole ,ale do kelu,ked ja som sa s tym tak natrapila ,aby som spravila mukky radost :cry: bolo tam 10 foto pre teba mukky :confounded: tak este zajtra pofotim mobilom,snad to ukaze rovnako :unamused: To sa fakt moze stat len mne :unamused:
Peti,mame asi rovnake deti :wink: Moj misko je rovnako narocny :grinning: vzdy chce to ,co mu do rucky nepatri....napr.ten fotak
18. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz
A Niki,to je super ,ze tp nic nie je :wink:
Dufam,ze sa skoro ozves :slight_smile:
18. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz
zuzka tak u nás vedú peňaženky,mobily,dialkače,šálky a podobne.Hračky-nezájem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fúha,to by aj mna nahnevalo,ja sa snažím to vždy dať rýchlo do compu,aj ked tam to tiež nemám zálohované :confounded:
18. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz
Ved naco hracky,ked su aj zaujimavejsie veci nie ? :grinning: :grinning:
No a ja tiez stale vsetko rychlo supnem do NB ,ale som si vravela,ze este budem fotit,tak dam vsetko az vecer :unamused: nuz zakon schvalnosti sa zase raz predviedol.
18. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz
aspon že ho nepokazil :sweat_smile:
18. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz
No ,nie som si ista,lebo ked som chcela fotit ,tak mi odfotilo asi na piatykrat :unamused: nastastie mam kamarata ,co take veci vie opravit,cize sa nic strasne nestalo :slight_smile:
18. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz
ahojte,
nikoll tak super ze je p v poriadku :wink: ale nieco mu len predsa muselo byť,nie? :confused:

zuzka to ma mrzi s tym fotakom ale hlavne ze si s nim nejak maly neublížil..
18. apr 2010 o 22:11  • Odpovedz
Veru ,som rada ,ze sa nic horsie nestalo,ale tak ma to vytocilo strasne,ze som potom bola este dve hodiny durna.
18. apr 2010 o 22:24  • Odpovedz
Som tu len cez mp mobil.. Ze notebook budem mat az bud.nedelu:stuck_out_tongue_closed_eyes:. Takze "super" no co uz, prezijem to snad nejak... Tak som vam len chcela dat vediet asi sa tyzden neukazem, kedze cez mobil je to na figu:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pekny vecer
18. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz
A ja idem haji,lebo som zmorena strassneeee :wink:
bruuu noc :slight_smile:
18. apr 2010 o 22:33  • Odpovedz
nikoll a ten novy notebook ti nejde? :frowning2:
18. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz
Nika no možno mal tvoj p niečo presilené. Ja som tiež bola tod nedávno u tej kundologičky že som asi od spodu prechladnutá že ma to celé bolí. A ona že nič sa jej tam nevidí ale že má podozrenie na slepák tak ma poslala ku chirurgovi. Ten na sono a krv atd. A tiež mi na nič neprišli :unamused: Tak som asi bola presilená z toho ako som krpatého vláčila. A si písala že p dosť cvičí - tak možno z toho.
No ja som malého teraz uspala. Fantázia.
Inak ohľadom fotiek som raz bola vytočená do extrému ked som prišla o 800 fotiek ked dal drahý preinštalovávať OS v notebooku a nedal ifno a fotos zálohovať :angry: :angry: :angry:
18. apr 2010 o 22:55  • Odpovedz
Inak som dnes zasa posmutnela. Chcela by som v reále stretnúť mamičku ako mukky alebo inú uvedomelú že by som sa nemusela vytáčať do nebies.
Dnes som kukala fotky na FB od jednej kamošky. Jej malá má sedem mesiacov a na každej fotke sedí. Aj ked som si istá že sama nesedí. Pofotená v pavúkoch. (no čert to ber) Tak som jej brnkla že ako sa majú a tak. A že čo papajú (lebo ked som sa s nou naposledy bavila tak hovorila že bude kojiť do 6 mesiacov - lebo sa to údajne tak robí (tak som sa jej vtedy snažila vysvetliť že ked má tu možnosť kojiť tak nech sa koja (asi si moju radu vzala k srdcu lebo sa ešte koja a to viem isto že ju chcela po pol roku odstaviť lebo jej kamoška odstavila malého v 4 mesiacoch lebo išla robiť do krčmy) - a že jej mieša piate cez deviate na papanie. A že jej dáva často ochutnať z ich jedla. Lebo jej detská lekárka povedala že ak už papá polievku už môže všetko :astonished: Takže malú krmi pribináčikom :pensive:
18. apr 2010 o 23:14  • Odpovedz
Mukky vysvetli mi prečo môžu byť uvedomelé ženy ako ty a sú schopné si prečítať články a snažiť sa to robiť najlepšie. A potom sú takéto baby. Ktoré sa radia tým ako radia babky čo vychovávali pred 100 rokmi. A budú sa obranovať vetou že ved nech si robí každý podľa seba. Ako sa mám udržať a nesnažiť sa ju poučovať že je pribináčik zbytočne sladký, že je tam veľký alergén BKM, že kojencom stačia mliečne výrobky až po roku a že je tam tvaroh ktorý je ťažký na obličky. ....
18. apr 2010 o 23:16  • Odpovedz
Ahojte,Vini tým sa nezaťažuj, iba čo ťa to vytočí :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne minule švagrinná(27rokov,zdr.sestra)ked boli u nás na návšteve,povedala,že či už malej dávam lízatko, že to by si už mohla polizkať :rolling_eyes: skoro ma vykotilo,ale som sa len pousmiala,že no iste :zipper_mouth: a ked som minule povedala niekomu,že malá jedla špenát tak na mna pozerali ako že to čo je? :confounded: najlepšie je že ked sa snaží matka dodržiavať pravidlá zdr.výživy tak na nu pozerajú ako na blbú a myslia si,že som zjedla všetku múdrosť sveta a že som dôležitá
19. apr 2010 o 08:31  • Odpovedz
No ved presne to - vyzerám potom jak krava čo sa robí strááášne dôležitá. A ja to nemyslím zle ...

A srááášne som sa teraz vytočila na pošte. Platila som šek nechala na prepážke všetky peniaze (dedinská pošta tak si to môžem dovoiť) a šla som na druhú stranu podať balíky poštárke lebo ich nemá ako inak prevzať. A už sa na prepážku vtisli ďalšie dve. Mali jedno šťastie že som si kusla do jazyka lebo keby som im mala vynadať tak na tú poštu už asi ani nepôjdu. To ako v obchode keby si niekto spravil polku nákupu potom ho niekto predbehol urobil si nákup a potom Vás nechal donakupovať !
19. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.