Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
19. apr 2010

Moj Michal tiez dost casto sedi ,ale to je skor o tom,ze bud bude vrestat vkuse,malebo bude sediet.Ale zase ,ked sa niecoho chyti,tak si sadne uplne sam .Neviem ci je to dobre alebo nie ,ale nejak to neriesim,lebo ak to dokaze sam ,tak s tym nic nenarobim ci ano ? Mam ho priviazat ? Pokial ide o pavuka,tak to som povedala,ze v ziadnom pripade,az taka mater nebudem .Viem podla seba ,ze ma chrbat strasne boli a mozno to je fakt aj z pavuka 😔

vevusiatko
19. apr 2010

ahojte, vini o tom stravovani mi ani nepis...ôja sa koli tomu hadam s kazdym, kazdy na mna pozera ako na krkavciu mater a na nejaku kravu lebo nedam decku klobasu a poobne 😠 😠 😠 ja sa viem vytocit do nepricetnosti koli tomu ☹ ☹ ☹

zuziiiicek17
19. apr 2010

Kvoli jedlu sa neustale hadam aj ja .A furt som ja ta krava,co jej sibe,ze neda dietatu najest.Dam,ale nie slaninu a podobne dospelacke jedla 😠

lenka_66
19. apr 2010

ahojte,

niki, super ze je p ok . no a mobil a notas 😖.tak snad nebudes mat abstak po erdzani 😀
noo tak ja som tiez krkavcia a fest.no co uz ked nicim decku zdravie bo mu nedam chlieb , maslo sunka.narodenoinovu tortu .hold bde z neho susienka lebo takto urcite to nie je spravne 😀 .

obdobie v vzdoru - v sobotu som bola v NC marek sedel v kociku a chcel na ruky.nechcela som ho vziat tak zacal vrieskat na plne hrdlo mamaaaaaaaaaaaaaa 😠 .on mi nikdy nepovie mama len ked nervaci ze sa mu daco nepaci.

vini , diik za info . maniacky su uz asi mesiac zavrete

vevusiatko
19. apr 2010

baby srat na nich..... ale mna fascinuje ta ludska hlupost blbost alebo ako to nazvat..... Ved je uplne logicke, ze nezdrave jjedlo sposobuje tolko a tolko problemov a ked nedam tak je to logika ale ja mam pocit , ze ti ludia to beru naopak.... moja mama ma kamosku a ta drbe detom vsetko jej mala ma asi cca pol roka nechcem klamat kedze sa s tou babou nebavim 🙄 a oni malej davaju klobasu...ako nechapem ako ci len cuckat kedze take dieta este nevie podla mna kusat a musi sa tym zadusit. to je moj nazor kedze mne dragana do roka nevedela zjest jablko bez toho aby sa nedusila, museli sme ho strhat 😅 a mne kazdy vravi ved pozri na nu ona uz dav aklobasu ochutnat a bla bla...ako keby ona bola nejaka hrdinka.... 😠 ale ja som velka svina ja dieta zoberiem ked vidim, ze niekto mu dava nieco co nesmie 😅 ja som povedala kazdemu ked ju chcu vidiet bude jest to co ja poviem ak sa raz dozviem opak smola som ochotna sa prestat bavit aj s vlastnou amtkou koli tomu a malu im nedat 😅

petka035
19. apr 2010

no švagrinná má dvoch synov,ten mladší má 3roky a kojila ho do pol roka a potom mu dávala obyč.krabicové mlieko a do toho granko a ešte aj cukor 😕 mne sa z toho skoro rozum zastavil,a ešte ohovárala jednu z ich rodiny,že nedá ani deckám cukor aby neboli besné(tak to nechcem vedieť čo si myslia alebo budú myslieť o mne) a malá tam bezo mna (bývajú so svokrovcami,svokor sa ešte chválil,že ich Martinkovi dal ako polročnému párok)ani nepáchne. 😝

vevusiatko
19. apr 2010

petka vravim debilita 😠 😠 😠 😠 ako nechapem....

lenka_66
19. apr 2010

no moja svagrina , ma kamosku co jej v 20 diag. bezlepkovu dietu .ked som jej chcela dat priklad ze ona je dokaz .tak mi povedala ze ju sice ma ale detom dava normalne najest.sak im nic nie je.no co v taky cas ??? o 15 minut nato prisla za svagrinou dcera ze je hladna (10r.) nabrala jej maso , zemiaky .mala chcela aj cviklu nooo taku odpoved som necakala. - naco ti je ? take somariny budes jest? otvorila jej marhulovy kompot v konzerve. svagrina neznasa cviklu / nechuti jej ... .
takym ludom asi ja tazko nieco vysvetlim

vevusiatko
19. apr 2010

lenka ☹ ☹ ja neviem fakt co povedat...v takych pripadoh by som asi vrazdila 😅

petka035
19. apr 2010

že načo ti je 😝 😠 najhoršie na tom je,že alergia sa prejaví až v priebehu života a v 30-tke asi ťažko niekoho napadne,,aha to mám z toho čo mi dávali jesť ked som bol bábo" 😅

petka035
19. apr 2010

a to,že to nemá len súvis s potravinovými alergiami ale aj so sennou nadchou a pod

lenka_66
19. apr 2010

aaa skoda reci / pismenok . viem si predstavit kolko by oni o nas dokazali rozpravat 😀

vevusiatko
19. apr 2010

lenka ze sme krkavcie matere nedame najest detom 😀

lenka_66
19. apr 2010

hehehe socialku na nas 😀 .svine jedne a my sa nazerieme detom len take bludy nemastne / neslane

vevusiatko
19. apr 2010

akoze ja zerem hocico aj chlapovi hocico mastne navarim ale o moje dieta teda dbam ved aj ono raz mozno bude take vei jest ale kym je pod mojim vplyvom smola 😀 😅 zla som,

mukky
19. apr 2010

ahojte,
fíha to co ste za slohové práce popísali? 😀
idem dočítať 😎

lenka_66
19. apr 2010

vev, nepochopim ako mozes po zemi kracat 😀

lenka_66
19. apr 2010

mukky
ani necitaj bo budes mat tlak 300 a to uz mozes ist potom na pumpu za kompresor

vevusiatko
19. apr 2010

mukky nervacime
lenka asi sa zabijem, moje dieta je menejcenne este nejedlo sunku parky klobasku ani nemalo rezen na obed 😝 ach chuda draganka 😀 asi preto tak baculato vyzera, ze jej nedam najest 😀

vevusiatko
19. apr 2010

lenka ty ma fakt vzdy potesis svojimi vyrokmi 😀

petka035
19. apr 2010

tak ja jem zdravo 😎 😀 som mala termix vanilkový práve,to som mala dať asi radšej malej nie? 😅 😝

vevusiatko
19. apr 2010

jasne zacni termixom a pribinacikom..... activiu nedavaj to je svinstvo 😀 😀 😀 😀 😀 hehe

lenka_66
19. apr 2010

petka , vari ju nechces miesto termixu kojit???

lenka_66
19. apr 2010

vev, ja za to nemozem ze ma bludy napadaju

vevusiatko
19. apr 2010

aspon mam dobru naladu vdaka tebe 😀

petka035
19. apr 2010

😀 no ved to,vedvôbec nevadi,že pribináčik je tvarohový a tvaroh zaťažuje obličky,však má dve 😔 😠

petka035
19. apr 2010

leni,čo si ved už má 7m, to mlieko už hádam asi ani nemusí piť,už musí jesť normálnu stravu,čo tam potom,že nemá zuby

vevusiatko
19. apr 2010

😀 petka dufam, ze davas krabicove kravske a hlavne neprevarene....alebo naco mlieko 😀

lenka_66
19. apr 2010

petka , no mozes dat kinder mlienu cokoladu v kazdej tablicke je pohar mlieka 😉

petka035
19. apr 2010

veve jasné a minule tu niekto spomínal dáky nutrilon a podobne, to čo sú za práškové blivajzy 😕 😀