Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mama.wolfka
20. apr 2010

nikto netuší ... mala by som aj robiť, aj drýmkať sa mi tuším chce, ale idem čítať a uvidíme ... predpokladám do 1-2 ... aj podľa toho či sa krpúš medzitým nezobudí a tak

mukky
20. apr 2010

vevu som nedojedla to je to iste jedlo 😀 lebo som zacala pisat na konovi 😀 😝
ale wolfa si s tebou rada pokecá,zoznamim vas? 😀

vevusiatko
20. apr 2010

hej zoznam sa hanbim 😀

mukky
20. apr 2010

😀
toto je wolfka a toto je vevusiatko 😀

mama.wolfka
20. apr 2010

adal 😀
veď ja sa teším z brušiska, len ho tak volám, lebo je velikééé už teraz 😉

mama.wolfka
20. apr 2010

ahoj vevu 😀 teší ma 😉

dočítavam ešte pár dní dozadu, neviem rýchlo čítať, som jak spomalený film 😀

vevusiatko
20. apr 2010

ahoj wolfka 🙂
a mukky si nas mohla nejak romantickejsie zoznamit 😀

mama.wolfka
20. apr 2010

😀
doba je rýchla, na romantiku nie je čas 😀

vevusiatko
20. apr 2010

☹ ja chem romantiku 😀 😀 😀 ja ju potrebujem doma ju nemam 😀 😀 😀

mama.wolfka
20. apr 2010

tak cmuk na líčko na zoznámenie posielam 😉
ani ja doma nemám, už som zvyknutá 😀

vevusiatko
20. apr 2010

takto verejne, gratulujem k druhemu babatku ako to zvladas?? nie si unavena??? ja sa bojim unavy 😀

mama.wolfka
20. apr 2010

ja sa nehanbím, ak ešte niekto chce, tak kľudne pošlem, aj chlapom, aj ženám 😀 😀 😀
dík, jaj veru ťažšie ako pri Samkovi, hlavne už nie som paňou svojho času a nemôžem ležať a spať kedy chcem a to je asi najhoršie, pri Samkovi som už asi pol roka pred pôrodom robila z domu, takže pohodička
myslím, že tá hlavná únava ešte len príde, keď bude teplejšie a pôjdeme do finale, ale už to nejak vydržíme ... a keď nie, tak pustíme 😀

mukky
20. apr 2010

Ak máš chuť, tak ma môžeš gramaticky bozkávať na prdel a či ti zmäkne či stvrdne úsmev je mi to jedno, lebo idiot je idiot stále, aj keď gramatiku ovláda 😀

tha dakus romantiky 😀

vevusiatko
20. apr 2010

tak sa drzte 🙂 hehe no ved to, ze ja som cele tehu prespala 😀

mukky
20. apr 2010

Ak ešte nespíš a vládzeš čítať, pred tým, než sa ti začnem snívať, jeden sladký božtek na pery ti dám a potom ťa už s láskou sladkým snom prenechám

mukky
20. apr 2010

Slniečko už dávno spí, no mesiačik nie - dáva pozor na ľudí, ktorým spať nechutí. Zavri oči, prejdi tmou, stretneme sa v ríši snov.

mukky
20. apr 2010

Posielam ti na tvoj noštek, na dobrú noc malý božtek, nech sa ti zdá krásny sník, ty môj sladký anjelik.

mama.wolfka
20. apr 2010

mukky 😝 😝 😝 to čo za básnička tá prvá 😲
ostatné ok 😀 😉

mukky
20. apr 2010

vevusiatko ty romantičko posielam ti 1000 kilometrový, ultra, mega, extra, tučnučký, žiadostivo, rozvinutý, eroticko-šumivý, zo srdca prichádzajúci, šialene milovaný božtek. 😀

mukky
20. apr 2010

srandy trocken je tá prvá 😀

vevusiatko
20. apr 2010

muky ktoru mam poslat chlapovy ma vysmeje 😀 😀 😀

vevusiatko
20. apr 2010

ooooo dik laska 😀

mama.wolfka
20. apr 2010

ja vieeem 😀
vevu dík, no nejak to musíme zvládnuť, ešte že Sam čo to pospí cez deň a ja môžem s ním 🙂

mukky
20. apr 2010

vevu mam ich vela ake len chces 😀
wolfka este stale mas robotu?som myslela ze uz si skoncila aj to aj tamtej..

vevusiatko
20. apr 2010

mukky uz som mu poslala tu druhu 😀 napisal, ze pekne 😀 a ze dakuje sa mi nesmial

daj aj nejaku eroticko nie len romanticko 😀

mukky
20. apr 2010

vevu 😀 fiha si zalaskovana hej? 😀 krásne 😀

Chcem s tebou splaviť rieku nežnosti, chcem prežiť noc plnú radostí, počuť a cítiť každé tvoje chvenie, nemám ťa pri sebe a to je na zbláznenie. 🙂)) Ľúbim Ťa!

toto mu pošli 😀

moja oblubena 😀

Lepšie je umilovať sa k smrti, než v domove dôchodcov spomínať na pracovné úspechy. Ideš zomrieť so mnou?

Už si teraz jazyk brúsim, že si s Tebou niečo skúsim. Rozbrúsim ti srdce zdravé, až ti bude búšiť v hlave. Milovať sa s Tebou chcem, zbaľ si veci a príď sem

Lepšie byť zdravá a pretiahnutá, ako chorá a seknutá!

😀

mukky
20. apr 2010

Chcem sa s Tebou milovať. Ak cítiš to isté, nehovor nič, len sa usmej… Ak si sa usmial - tak zavolaj!

vevusiatko
20. apr 2010

dakujem mukky krasne 🙂
nie ale chyba mi chlap nie som zvyknuta spat smaa v posteli 😒

mukky
20. apr 2010

ja som..ale tiez som nebola do narodenia krpčeka 😀

mukky
20. apr 2010

wolfka a my co napiseme tym nasim chlapom? 😀