• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ja som nasla este lepsi :grinning: drdol :grinning: lebo moje cudo,ma taha aj za to co nedokaze chytit
21. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz
neviem :unamused: :unamused:
21. apr 2010 o 22:29  • Odpovedz
Co nevies? :grinning:
21. apr 2010 o 22:33  • Odpovedz
Ja som mala bi sex spolužiaka. Dva roky hovoril o tom ako si buduje vzťah ako idú kupovať byť atď. Dva roky som si myslela že má babu (zasa tak často sme spolu neboli lebo som bola externistka) a po dvoch rokoch som prišla na to že žije s chlapom. :grinning: Inak veľmi zlatý chalan.
wolfka už som ti aj odpovedala. V skratke detský rozmer sa neoplatí lebo je tam menej látky za viac penazí. Oplatí sa kúpiť rozmer na normal jednposteľ a dať si z toho prešiť a oblečieš aj dve postieľky. :wink:
Prvý krát zaspal môj dingo sám. Na zemi v obývačke :sweat_smile:
21. apr 2010 o 22:33  • Odpovedz
ze dingo, sa tu kosim :grinning: :grinning: :grinning:
vini, ja som sa vzdy smiala, ked som sa bola strihat a moj muzo za mnou dosiel a potom strihal jeho - so mnou blabotal a s muzom si nemal absolut co povedat. tak stichol. moj zlaty :slight_smile:

zuzi, mukky nevie toho gay-herca. je to riso stanke?
21. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz
lumir olšovksky cesky herec som vyguglila z ničoho :grinning:
21. apr 2010 o 22:47  • Odpovedz
aha cesky? neznam :sunglasses:

vini,co predavas?
baby, slubujem, ze v najblizs.dnoch uz nebudem tliachat do vetra, ale pozriem si foto vasich ratolesti.
len dnes to bolo crazy s mojim malym...
prepacte, ale ja mam obrovsku zabavku zo zaciatku tejto temy. ja som vlastne total tabulka a nechapem, ze vy netabulkove davate prikrmy v 11.tyzdni a ja si tu s vami kludne piseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:

wolfka, blahozelam k radostnemu ocakavaniu.musite byt happy :slight_smile:
21. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz
http://www.lumirolsovsky.cz/ ma 17 rocneho priatela :confused:
21. apr 2010 o 22:56  • Odpovedz
No jasnéééé. Pekný chlap a on musí byť teplý :angry:
21. apr 2010 o 22:59  • Odpovedz
Aj ja som nedavno citala zaciatok temy a nasmiala som sa ,ale nechapem kde sa podeli tie netabulky...zeby boli tabulky silnejsi klan ? :grinning:
mimochodom ja prave pozeram sex v meste :slight_smile:
21. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz
ja kecam s mamou este stale uz asi hodku
21. apr 2010 o 23:04  • Odpovedz
Uz asi na dnes koncim :slight_smile: ved aj zajtra je den
zelam dobru nocku :dizzy_face:
21. apr 2010 o 23:08  • Odpovedz
zuzi, dobru nocku. ja budem hore co to da. aj tak sa ditko zobudi vtedy, ked si k nemu lahnem a bude naramne hladny :wink:
sex v meste mam komplet na dvd a nekukam to uz ani v telke, ked to ide. viem to naspamat. ale ked som bola pn, isla som pekne od 1.serie, hehe.
niekto si vysvetluje pojem netabulka ako : chcem pre svoje deco cim horsie, tym lepsie :grinning:
21. apr 2010 o 23:16  • Odpovedz
vini, diki moc.
links mi nesli, ale ved ja uz som si ta nasla inak :wink:
cize ty tvrdis, ze treba kupit dospelacku obliecku a presit na detske? ale ked tie vzoriky su take rozkosne :dizzy_face:
ja by som aspon 1 vybrala. poradim sa s mamou, lebo aj ona nieco kupila, tak nech mame ine farby. vcielka maja vedie!
inak tie tenisky nie su zle, co je to za velkost u nas, prosim ta?
21. apr 2010 o 23:27  • Odpovedz
teraz sme s mamou dohovorili a asi ste už v ríši snov :grinning:
22. apr 2010 o 00:00  • Odpovedz
ja ee :grinning:
ale dala som sa do robotky konečne, jaaaj taká som lenivá, že až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 00:07  • Odpovedz
wolfka :grinning:
mne zacal sex v meste :grinning: a pojdem kuk bez servitky chyba mi este dopozerat 6 castí :grinning: som vyspata,som s malym spala 3 hodky :sunglasses: ale rano ked bude vstavat opat o 6.30 paráda :grinning:
22. apr 2010 o 00:22  • Odpovedz
jéj nasla som si nedopitu kavu z poobedia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem si ju ohriať :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 00:25  • Odpovedz
aj u nás sa dnes hajalo cez obed 3 hoďky, síce po 2 bolo mrnčanie, ale pomohlo trošku vody a šup ďalej :wink:
tiež som zvedavá ako ráno, ale večer zaspal po 21. tak by mohol potiahnuť aspoň do 7. :confused:

to si radšej urob čerstvú kafču, to musí byť blééé ohrievená, nie?
22. apr 2010 o 00:29  • Odpovedz
že ohrievená :grinning:
najprv tam bolo ohriavená, a potom som to opravila takto :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 00:30  • Odpovedz
nie neni taka ble :grinning: uz som si zvykla pri mrnusovi :grinning:
mne spinkal maly dnes 4 hodky :dizzy_face: ale tato nas zobudil :rolling_eyes: :angry: pocul maleho ze mrnci tak otvoril dvere a maly len tak sa prebudzal pomaly som na neho zhukla ze naco prisiel a on ze sa prisiel rozlucit ze ide do roboty :grinning: :pensive:
ale aj tak,maly plakal lebo mm hned odisiel z dveri a boibacik bol este otapený
22. apr 2010 o 00:32  • Odpovedz
mas odkaz v co varite :grinning:
22. apr 2010 o 00:34  • Odpovedz
leelo sla som si pozriet tvoje foto ale nemas ziadne...
22. apr 2010 o 00:35  • Odpovedz
už som našla :wink:
Samko málokedy spí takto dlho v kuse, teda skoro nikdy, tak ma potešil, mohlo by mu to ostať
chúďa tato :cry: chcel sa len rozlúčiť a takto dopadol ... niekto sa ho musí zastať :wink: :grinning:
22. apr 2010 o 00:39  • Odpovedz
:grinning: chudatko malý,ale aj velký :grinning:
22. apr 2010 o 00:41  • Odpovedz
22. apr 2010 o 00:44  • Odpovedz
lucim sa idem kuk triler na markize ale sa bojkam dost je to nejake strasidelne :confused: :astonished: :astonished: bojim,bojím,bojim vyzera to ako horor :astonished:
nikoll by si na tom zgustla :grinning:

nikollete uz sa vrát.uz nech más ten notebook v poriadku
bejby nula bodov,dnes nedosla :grinning:
22. apr 2010 o 00:55  • Odpovedz
bojííím :astonished:
22. apr 2010 o 00:59  • Odpovedz
baby čo hovoríte na toto??

http://www.babysmart.cz/
22. apr 2010 o 01:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.