Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
21. apr 2010

ja som nasla este lepsi 😀 drdol 😀 lebo moje cudo,ma taha aj za to co nedokaze chytit

mukky
21. apr 2010

neviem 😒 😒

zuziiiicek17
21. apr 2010

Co nevies? 😀

vinifera
21. apr 2010

Ja som mala bi sex spolužiaka. Dva roky hovoril o tom ako si buduje vzťah ako idú kupovať byť atď. Dva roky som si myslela že má babu (zasa tak často sme spolu neboli lebo som bola externistka) a po dvoch rokoch som prišla na to že žije s chlapom. 😀 Inak veľmi zlatý chalan.
wolfka už som ti aj odpovedala. V skratke detský rozmer sa neoplatí lebo je tam menej látky za viac penazí. Oplatí sa kúpiť rozmer na normal jednposteľ a dať si z toho prešiť a oblečieš aj dve postieľky. 😉
Prvý krát zaspal môj dingo sám. Na zemi v obývačke 😅

leelo
21. apr 2010

ze dingo, sa tu kosim 😀 😀 😀
vini, ja som sa vzdy smiala, ked som sa bola strihat a moj muzo za mnou dosiel a potom strihal jeho - so mnou blabotal a s muzom si nemal absolut co povedat. tak stichol. moj zlaty 🙂

zuzi, mukky nevie toho gay-herca. je to riso stanke?

mukky
21. apr 2010

lumir olšovksky cesky herec som vyguglila z ničoho 😀

leelo
21. apr 2010

aha cesky? neznam 😎

vini,co predavas?
baby, slubujem, ze v najblizs.dnoch uz nebudem tliachat do vetra, ale pozriem si foto vasich ratolesti.
len dnes to bolo crazy s mojim malym...
prepacte, ale ja mam obrovsku zabavku zo zaciatku tejto temy. ja som vlastne total tabulka a nechapem, ze vy netabulkove davate prikrmy v 11.tyzdni a ja si tu s vami kludne piseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

wolfka, blahozelam k radostnemu ocakavaniu.musite byt happy 🙂

mukky
21. apr 2010

http://www.lumirolsovsky.cz/ ma 17 rocneho priatela 😕

vinifera
21. apr 2010
vinifera
21. apr 2010

No jasnéééé. Pekný chlap a on musí byť teplý 😠

zuziiiicek17
21. apr 2010

Aj ja som nedavno citala zaciatok temy a nasmiala som sa ,ale nechapem kde sa podeli tie netabulky...zeby boli tabulky silnejsi klan ? 😀
mimochodom ja prave pozeram sex v meste 🙂

mukky
21. apr 2010

ja kecam s mamou este stale uz asi hodku

zuziiiicek17
21. apr 2010

Uz asi na dnes koncim 🙂 ved aj zajtra je den
zelam dobru nocku 😵

leelo
21. apr 2010

zuzi, dobru nocku. ja budem hore co to da. aj tak sa ditko zobudi vtedy, ked si k nemu lahnem a bude naramne hladny 😉
sex v meste mam komplet na dvd a nekukam to uz ani v telke, ked to ide. viem to naspamat. ale ked som bola pn, isla som pekne od 1.serie, hehe.
niekto si vysvetluje pojem netabulka ako : chcem pre svoje deco cim horsie, tym lepsie 😀

leelo
21. apr 2010

vini, diki moc.
links mi nesli, ale ved ja uz som si ta nasla inak 😉
cize ty tvrdis, ze treba kupit dospelacku obliecku a presit na detske? ale ked tie vzoriky su take rozkosne 😵
ja by som aspon 1 vybrala. poradim sa s mamou, lebo aj ona nieco kupila, tak nech mame ine farby. vcielka maja vedie!
inak tie tenisky nie su zle, co je to za velkost u nas, prosim ta?

mukky
21. apr 2010

teraz sme s mamou dohovorili a asi ste už v ríši snov 😀

mama.wolfka
21. apr 2010

ja ee 😀
ale dala som sa do robotky konečne, jaaaj taká som lenivá, že až 😝

mukky
21. apr 2010

wolfka 😀
mne zacal sex v meste 😀 a pojdem kuk bez servitky chyba mi este dopozerat 6 castí 😀 som vyspata,som s malym spala 3 hodky 😎 ale rano ked bude vstavat opat o 6.30 paráda 😀

mukky
21. apr 2010

jéj nasla som si nedopitu kavu z poobedia 😀 😀 😀 😀 idem si ju ohriať 😀 😀 😝

mama.wolfka
21. apr 2010

aj u nás sa dnes hajalo cez obed 3 hoďky, síce po 2 bolo mrnčanie, ale pomohlo trošku vody a šup ďalej 😉
tiež som zvedavá ako ráno, ale večer zaspal po 21. tak by mohol potiahnuť aspoň do 7. 😕

to si radšej urob čerstvú kafču, to musí byť blééé ohrievená, nie?

mama.wolfka
21. apr 2010

že ohrievená 😀
najprv tam bolo ohriavená, a potom som to opravila takto 😀 😀 😀

mukky
21. apr 2010

nie neni taka ble 😀 uz som si zvykla pri mrnusovi 😀
mne spinkal maly dnes 4 hodky 😵 ale tato nas zobudil 🙄 😠 pocul maleho ze mrnci tak otvoril dvere a maly len tak sa prebudzal pomaly som na neho zhukla ze naco prisiel a on ze sa prisiel rozlucit ze ide do roboty 😀 😔
ale aj tak,maly plakal lebo mm hned odisiel z dveri a boibacik bol este otapený

mukky
21. apr 2010

mas odkaz v co varite 😀

mukky
21. apr 2010

leelo sla som si pozriet tvoje foto ale nemas ziadne...

mama.wolfka
21. apr 2010

už som našla 😉
Samko málokedy spí takto dlho v kuse, teda skoro nikdy, tak ma potešil, mohlo by mu to ostať
chúďa tato 😢 chcel sa len rozlúčiť a takto dopadol ... niekto sa ho musí zastať 😉 😀

mukky
21. apr 2010

😀 chudatko malý,ale aj velký 😀

mama.wolfka
21. apr 2010

😉

mukky
21. apr 2010

lucim sa idem kuk triler na markize ale sa bojkam dost je to nejake strasidelne 😕 😲 😲 bojim,bojím,bojim vyzera to ako horor 😲
nikoll by si na tom zgustla 😀

nikollete uz sa vrát.uz nech más ten notebook v poriadku
bejby nula bodov,dnes nedosla 😀

mukky
21. apr 2010

bojííím 😲

mukky
21. apr 2010

baby čo hovoríte na toto??

http://www.babysmart.cz/