Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
26. apr 2010

malý uz spinká 😅
som zvedava ci nevstane opat o 6.30 alebo 7 a potom je nevyspaty
no ale poobede spal 4 hodiny bez 15 minut,vstal skoro o 18-tej tak jasne ze sa mu nechce a nelietal velmi lebo sme sa hrali na zemi-pisali si pismena,to ho velmi zaujima aj slova,citali si,hrali sa s detskym notebookom,kukali na zemi na mojom michaela jacksona a tak dalej 😀 .
dnes ho takmer cely den zaujimal jeho detsky notebook este nikdy sa tak dlho s niecim nehral a to ho mame uz dost dlho

ale zlaty bol sa tulil ku mne juj moja laska 😅

zuziiiicek17
26. apr 2010

Ja ked som sa vratila z mesta ,tak sa maly tiez tak mojkal ku mne. 🙂 take je to prijemne
A uz sa uplne sikovne ttaha na 4 😀 ONEDLHO BUDE STVORNOZKOVAT

mama.wolfka
26. apr 2010

ahojte 😀

mukky no vidíš aký túlivec 😀
o spaní mi ani nehovor, včera išiel okolo 22.30, tak som si namýšľala, že bude aspoň do 7.-7.30, ale prd makový, o 6.10 vypochodoval zo spálne 😝

idem trošku pozrieť čo nového vo svete koníka, počítať niečo o anémii, lebo po posledných výsledkoch krvi mám vraj trochu anémiu, a tak 😉

krpúš v brušku mi práve veselo kopká do mechúra, tak sa teším 😀

mukky
26. apr 2010

mojko wolfi ahoj 😀
wolfina pridem neskor idem kuk film a davaj mu cervenu repu ta je na nu super a strukoviny

zuziiiicek17
26. apr 2010

ked prides mukky ,tak ja uz asi budem hajat 😀
wolfka ahoj 🙂 idem aj ja nieco pokukat

mukky
26. apr 2010

ide reklama 😀 som tu

mukky
26. apr 2010

dnes ide horor,bojim,bojim 😀
ten je strasidelny neviem ci ´budem kuk aspon jednym ockom mm neni doma 😝

mukky
26. apr 2010

zuzka1 aké mas tetovania? 😕

mama.wolfka
26. apr 2010

mukky asi viem ktorý horor spomínaš, videla som, ale tento fakt nemusím ... a odkedy som bola tehu so Samkom, tak horory všeobecne nemusím ... bojím, bojím

cviklu mám rada, budem si dávať
tak už rozumiem tomu prečo som stále tak unavená, ja že je to len tehu

mukky
26. apr 2010

juj ja som si zle precitala som myslela ze drobcovi vysla anemia 🤐

nikollette
26. apr 2010

ja idem kuk 112 a potom hají... som unavená...

dobrú

zuzka1.
26. apr 2010

mukky ja ich mam 6, idem na 7. 😉

zuzka1.
26. apr 2010

Wolfka aj tvoj maly bol chudokrvny, ze???
cvikla, brokolica, strukoviny, cernice, cucoriedky, masko velke zdroje zeleza, tzv. zelezite potraviny 🙂

mama.wolfka
26. apr 2010

veď som pozerala, že nejak čudne si to napísala, neva 😉

mama.wolfka
26. apr 2010

zuzka1 ... krpúš nebol chudokrvný, prečo si to myslíš? ... asi si to s niekým mýliš
dík za tipy na potraviny 😉

zuzka1.
26. apr 2010

mylim, veru mylim 😀 pokrocila hodina 😀 😀 😀

mama.wolfka
26. apr 2010

ááá mukky v okuliaroch 😉 dobrá si, teraz už si typická tabuľka 😀 ako doktorka 😀

mukky
26. apr 2010

zuzka čooooooooooooooooooooooooo?? 😀 😀 😀 tak vela?? 😕 😀
daj foto 😉

mukky
26. apr 2010

wolfka 😀 😀 😀 😀 😀

mama.wolfka
26. apr 2010

inak ja som celý život taká bledula, minule doki, že či nemám anémiu, že sa mu zdám nejaká bledá, ja že som stále, no a potom mi brali krv a je to tu ... ešte neviem presnú hodnotu, mm tam posielam v najbližších dňoch pre recept, aj do knižky zapíšu, tak potom uvidím ako veľmi je to zlé, ale idem si už zajtra pokúpiť nejaké papanice železité 😉

mukky
26. apr 2010

Muži vedia o ženách týchto desať základných vecí:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. Ženy majú prsia.
😀

zuzka1.
26. apr 2010

mukky no, prve v 14, druhe v 15, tretie v 18, stvrte v 20, piate 22, sieste 23, teraz chcem este jedno.
musim pofoti raz som to mala v albume, mi to admns zmazali 🙂

wolfka ja som bola od 4.mesiaca anemicka, brala som maltofer, casto z neho zapeka, u mna ok. pomohlo to. maly bol anemicky cca od 3.mesiaca. Ja po porode ok, maly bol ok za 7 mesiacov.
jaaaj a spenatik

zuzka1.
26. apr 2010

jaaaj a etse aj percing nad perou 😀 😀 😀 mm ma keriek asi 15, neratame uz na nom vobec nic 😀
svokra hovori, ze sme jak tapety 😀

mukky
26. apr 2010

mám nové motto 😀 😀

mukky
26. apr 2010

zuzka1 to som fakt nevedela,fiha 😀

mukky
26. apr 2010

wolfka ty si dnes nevarila?ta nevidim v teme 😀

mama.wolfka
26. apr 2010

ee 😀 ešte sme dojedli posledné zbytky víkendovej číny, nech nevyhadzujeme a tata doniesol kebab ako prekvapko ... a okrem toho samé somariny pojedáme 😀

zajtra idem robiť cestoviny s nejakou syrovou omáčkou + kukurica + šunka ... mm, že by to chcelo cestoviny, tak som ho nahovorila na takéto

a Samušovi idem zajtra robiť pstruha so zemiakmi a nejakú paradajkovú omáčku k tomu ... musím ešte vymyslieť postup
inak minule mal aj kapríka a chutilo mu

mama.wolfka
26. apr 2010

zuzi dík za info. 😉
akurát som pozerala a v 12. tt som mala hemoglobín 132 ... a teraz neviem
pri Samušovi som ani nechyrovala o žiadnom probléme a teraz už všeličo bolo, no ale môže byť aj horšie, tak sa nejdem sťažovať 😉

mukky
26. apr 2010

wolfi aj ja som si kupila 2 sladke smotany a tavene syry ,sunku vcelku na syrovu omacku,tu milujeme 😉 davam tam aj sampinony a por alebo cibulu a trosku pretlaku,potom je taka pekna lososova farba 😉

mama.wolfka
26. apr 2010

no nezabijem túto mukky 😲
presne som dnes kúpila 2 šľahačky, že jednu do omáčky a druhú maminke 😀 , tavené syry, šunku ... myslela som aj na pór, ale nechcem to pre mm moc prekombinovať, šamiňóny pre mňa ee a pretlak sa mi sem nehodí
končíííííííííím