Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
27. apr 2010

Aha,no tak potom dobre 🙂 Baby,idem ja do obchodu ,nemame nic jest a babka nie je doma 😀 tak si idem kuchtit asi trosku 😀

cestovatelkaandrea
27. apr 2010

presne nas bol rozhodeny po vylete na SR asi len kvoli tomu zubu a mojej mame. teraz ked chodime po vyletoch tak mu to opat nevadi. cez vikend asi niekam vypadneme na tri dni a nemyslim si, ze by ho to nejak rozhodilo.
inak sa strasne zmenil, zacal strasne vela hovorit a trieska s nim kojenecka puberta- obdobie vzdoru.

mukky
27. apr 2010

zuzi a kdeze je babka?? 😕 😀 co ides kuchtit?
v prahe budes musiet asi zacat varit nie?ci tam budete u tej rodiny?

mukky
27. apr 2010

adi 😀 😀 😀
no aj my mame trosku obdobie vzdoru

u nás prši ale uz vykukuje slniecko..
idem aj ja sa nejak zahrat s malým tak sa majte

cestovatelkaandrea
27. apr 2010

😀 mukky ved aj ja sa niekedy uz smejem, ked to Damiana chyti a zacne akoze revat a klakne na kolena a kuse do koberca 😀 strasne filmuje, esteze to viem odhadnut. normalny plac vyzera inak...

zuziiiicek17
27. apr 2010

Maly brutalne plakal ,ked som chcela ist varit ,tak som len hodila cestoviny do vody a na nich som si potom dzabla morcadellu ,kukuricu a syr 😀 najlepsi obed na svete 😀
babka bola u doktorky v kosiciach ,ale uz je doma

sunny_face
27. apr 2010

Cavky Mukky davam praženicu. Mala ju miluje. Takže takto ju robim: Rozbijem vajicko do pohara, pridam tam natrhaný chleba-trochu a ešte aj mlieko, aby sa to mo nezdrclo, aby to mala skor kašovite. A potom dam do hrna maslo a šupsnem to tam, ked sa mi zda, že to bude moc huste a hrudkovite dolejem mlieko, aby z toho bola kaša. Je to dost sýte ale robim to len na ranajky.
Akurat mi prišiel časopis HALENS je to namiesto Quelle tolko veci by som si odtial objednala, že pomoc. Plavky sa mi tam páčia a rifle a trička ach jaj len tak mat bubáčiky a postavičku. Poradte babulky ked som typicka hruštička, čiže velky zadok ake typ rifiel si mam obkukavat-rovne, zúžene určite nie, dola rozšírené no však neviem.

sunny_face
27. apr 2010

a k tej praženii som zabudla napisat, že 1x som ju dala ked mala Lucia asi rok a pol. Skor som nemala odvahu.

mukky
27. apr 2010

cafte,
mne je uz do revu,malý uz hodinu strajkuje v postielke,hlavne ze ledva vidi na oci keby mohol si dá zapalky aby mu drzali 🙄 uz som bola 2 krat pri nom si lahnut aj mliecko mu dala aj vodu,aj som ho prebalila a nic 🙄 keby ho nemusim kontrolovat tak nech si nespi ale stale nakukam ci nevypadne na podlahu alebo na celo postele a neroztrieska si hlavu ☹
2 krat si uz dal dole ponozky 🙄 uz to dlabem 😀 a pred tym som si sadla na zem a citala mu z knizky teda skor ulazovala obrazky a som sa do nej zapozerala a maly siel k notebooku zavretemu este stastie a zvalil mi ho na zem no a super sa oskrel o stenu a zacal sa sam potom restartovat ci čo..ked som ho zapla ale ide no..len ma mrzi ze je novy a oskrety a malý vie ze nema tam chodit....a nepocuva vobec,som mu 10 krat povedala ze nesmie ist pod susiak a tahat veci ale kdežééé,este sa mi smeje 😠
som hladná a nervozna 😀 a kedze na zadok mu nedám ani necapnem po rucke vo vnutri nejak pením a chytá ma amok 😀 😀
uz som musela zacat zvysovat hlas aj ho okriknut ale vo vnutri ma to mrzi a ked sa ku mne prituli je taky anjelik ale s rozkami 😀 😀

mukky
27. apr 2010

kdeže by spal,nohy holé a cita si dracika katalog 🙄 😀
ja som uz ale fakt hladna idem si zohriat obed

mukky
27. apr 2010

sunny no nech jej hlavne chutí a ked jej nie je z nej ťazko tak ok
dávas uz aj kravske mlieko alebo ste na um?

nikoll este ste nevstali? 😕

mukky
27. apr 2010

kde ste?
my este stale nespíme a to sme chceli ist von ked vstane na dlhsie...no neva,idem si lahnut chcela som pratať ale vidím ze nula bodov tak pa vecer

nikollette
27. apr 2010

Ahojte, dobré ránko 🙂

Tak dnes už je zase o niečo lepšie 🙂
ale noc bola hrozná, a o kvôli mne ☹
Pred nocou som zarobila čerstvý čajík (pigi čierny zmieašný s repíkom) to máme piť. A ochutený glukókozou, aby mal nejakú energiu keďže neje. No a ja trúba (bože ako sa mi to mohlo stať, tak sa na seba hnevám 😠 ) som namiesto glukózy dala soľ ☹ 😕 lebo som ju mala v rovnakej nádobe 😒 a neochutnala som to... no a celú noc som malému ponukala caj a on nechcel a iba plakal, a plakal, strašne dlho... asi do 3tej rána ☹ 😢 a furt len ochutnal na jazyk a samozrejme nechcel. Nerozuimela som tomu. NO myslela som si že to z toho že ho veľmi bolí hrdielko nechce piť... bože taká unavená som bola. Mp sa už musel presťahovať do obývačky, lebo sa to už fakt nedalo. Strašne dlho plakal 😢 no a ked sme ráno vstali, bol ok... usmiaty a tak...
Išla som mu dať lieky a ani nenamietal 😕 asi sa tešil že konečne nejaká tekutina neslaná 😖
A chcela som mu to dať zapiť cajom ale ked ochutnal nechcel... tak som ochutnala caj, a že slaný 😕 😕
Ma skoro porazilo 😖
Som mu hned zarobila čerstvý, a vypil skoro polku fľašky chudiatko 😔
Takže tak 😔 som ja ale trúba 😠

Zuzi 7 tetovaní? Aj ja budem mať 7... 😀 v máji sa chystám na ďalsie 3 😅 to bude dokopy 7 😉 😎
A tým asi skončím... nemáš fotky na FB o kerkách? Kukla by som si 🙂

nikollette
27. apr 2010

Idem si dať lokše, ešte som dnes nič nejedla.
A vy kde ste? 🙂
Malý teraz zaspinkal... Poupratané už mám, idem oddychovať na nete trocha. Toto bola fakt noc zabijak... No kvôli mne.
Aké ponaučenie z toho vyplýva? Vždy ochutnám čaj predtým ako ho dám vypiť malému 😅 😉

zuziiiicek17
27. apr 2010

Niki ,prepac trosku som sa posmiala 😅 ale to sa moze stat kazdemu ,nic si z toho nerob 😉
Moj maly sa hra pri mne v kuchyni

nikollette
27. apr 2010

Zuzi v pohode... Teraz to už aj je bariem tak trošku s humorom, keďže sa nič až tak hrozného nestalo.. ale ajtak vieš 😒

Baby inak neviete mi poradiť, prečo má všetko na monitore také veľké?
úplne velký obraz roztiahnuty, musím si to posúvať ked chcem, ísť dalej.
Neviete ako to nahodím na takú zobrazovanú velkosť ako je monitor? Aby sa mi stránky zmestili do monitora a nie že vidím iba polovicu stránky a podobne. Snád ste ma pochopili čo myslím 😅

cestovatelkaandrea
27. apr 2010

no Niki nieco podobne sa stalo aj mne, namiesto troska soli som dala do zemiakovej kase troska cukru. ani to nechapem ako som si to mohla pomylit. a tiez to drobec nechcel. inak skore uzdravenie 😉

nikollette
27. apr 2010

Dakujem. Máte pravdu, môže sa to stať každému človeku, nemôžem si to vyčítať, ved sa svet nezrútil, ani sa nič také nestalo 😉
Ja som bola večer už strašne unavená, a v polotme som zarábala ten čaj tak asi aj tým to bolo...

Andy nevieš poradiť.. ty si taký PC expert 🙂

zuziiiicek17
27. apr 2010

Niki ,ja to mam tak ,ze jeden prst dam na touch pad a druhym posuvam do prava alebo do lava ,mala by sa ti zmensit

cestovatelkaandrea
27. apr 2010

stlac CTRL a - (MINUS) a pismenka a obrazky sa budu zmensovat. ak to iste budes robit s + (PLUS) tak sa ti bude vsetko zvacsovat

nikollette
27. apr 2010

no zmenšila som to, že na to ani nevidím ☹ amni nevidím čo píšem poriadne..
a zvačšiť mi to nejde .... dávm ctrl a plusko na notebooku a nič...
ale posobilo to iba na jednu stránku... ostatmné má stále velke...

nikollette
27. apr 2010

Nejak inak sa to nedá?

zuziiiicek17
27. apr 2010

Skus to iste ale do druhej strany

nikollette
27. apr 2010

NO ako tak som si to spravila v zoome... ale ajtak mám pocit že je to celé nejaké divné 😝
A "smejov" mám takých rozmazaných... a aj fotky všade.. úplne rozmazané nekvalitné sa mi zobrazujú... 😒

zuziiiicek17
27. apr 2010

No tak mozno ti to urobi tp ,ked pride

nikollette
27. apr 2010

Joj, ja som taká unavená po tejto noci. Takúto noc sme ešte od narodenia malého akože fakt nemali..

ZUzi (Zuzka.1) daj fotos keriek. Som zvedavá 🙂 videla som len jednu na nohe, ale aj to len tak z dialky a rozmazane kedže mi blne obrazovka 😝
Možes pridať aj do fora sem, nemusíš do alba ked neceš 😉

nikollette
27. apr 2010

No možno.. poviem mu nech sa na to kuk...
Ale ma dojsť aj jeho kamos čo sem chodí cviciť s mp, skoro každý den tu je. A on robí c PC, čiže skôr jemu to ukážem... On je expert fakt 🙂

zuziiiicek17
27. apr 2010

No tak pockas do vecera a budes to mat zase hotove .A inac ,co ti vlastne robili s notebookom

nikollette
27. apr 2010

ja ani neviem...
windows mi tam daval a co ja viem co ešte 😅

zuziiiicek17
27. apr 2010

A to tak dlho ?? uz si mohla mat davno.pochval sa ci si mala abstak z erdzania 😀